یک نامه خاتمه خط ثابت از راه دور از راه دور فرانسه را بنویسید ، چگونه پیشنهاد اینترنت نارنجی خود را خاتمه دهید?

خاتمه نارنجی: چگونه جعبه خود را در نارنجی خاتمه دهیم و هزینه های آن چیست

Contents

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
هدف: خاتمه خط ثابت نارنجی (France Telecom)

چه نامه ای برای خاتمه یک خط نارنجی ثابت ، از راه دور فرانسه ?

شما یک قرارداد تلفنی ثابت و بدون اینکه اینترنت در France Telecom یا اخیراً در Orange مشترک شوید ? چه به دنبال مرگ دارنده خط ثابت ، فروش یک محل زندگی ثانویه یا اصلی یا رفتن به یک جعبه ADSL یا فیبر ، می توانید هر زمان که قرارداد را فسخ کنید. روشهایی را که برای خاتمه خط ثابت نارنجی خود انتظار می رود ، پیدا کنید: تغییر اشتراک ، خاتمه از طریق منطقه مشتری ، زمان لغو اشتراک ، مدل نامه خاتمه نارنجی.

نامه خاتمه

1. آنچه از قراردادهای نارنجی می شود ، از راه دور فرانسه ?

نارنجی ، سابق فرانسه از راه دور ، بازاریابی خطوط ثابت قدیمی را در پایان سال 2018 متوقف کرد. این اپراتور اکنون چندین پیشنهاد را به افرادی که می خواهند یک خط تلفن ساده و بدون اینترنت ارائه دهند ارائه می دهد. مشترکین تلفن ثابت زمان فرانسه از راه دور می توانند سیستم قدیمی خود را برای چند سال دیگر نگه دارند.

مشتری های مخابراتی نارنجی/فرانسه می توانند از بین چندین اشتراک خط ثابت ، با یا بدون ارتباطات مطابق نیاز خود ، انتخاب کنند.

2. قراردادهای جدید خط نارنجی ثابت

پیشنهادات جدید خط نارنجی جدید چیست؟ ?

نارنجی اکنون به مشتریانی ارائه می دهد که فقط یک خط تلفن ثابت می خواهند جعبه متصل به اینترنت. مشترک به اینترنت و وای فای دسترسی ندارد و جعبه وی فقط به او اجازه می دهد تا از طریق تلفن ثابت تماس تلفنی برقرار کند. علاوه بر یک پیشنهاد اساسی بدون بسته ارتباطی ، نارنجی فرمول هایی را با تماس یا برای اقامت ثانویه ارائه می دهد. تمام پیشنهادات تلفنی ثابت بدون تعهد مدت زمان است. برخی از آنها برای مشترکانی که پیشنهاد خود را در یک خط ثابت موجود در حال حاضر تغییر می دهند ، محفوظ است.

چه موقع می توانید اشتراک خط نارنجی ثابت را متوقف کنید ?

توجه داشته باشید که اشتراک تلفن ثابت ، که قبلاً از راه دور فرانسه نیز بدون تعهد است. بنابراین می توانید در هر زمان آنها را خاتمه دهید. با این حال ، این خاتمه منوط به پرداخت کلیه مبالغ به دلیل خط ثابت و بازگرداندن تجهیزات در صورت داشتن جعبه زنده یا موقعیت اجاره ثابت است.

3. نحوه خاتمه یک خط نارنجی ثابت ، از راه دور فرانسه ?

روش خاتمه برای یک خط ثابت نارنجی چیست؟ ?

نارنجی نشان می دهد که خاتمه یک خط ثابت به تنهایی ، که قبلاً از راه دور فرانسه بود ، از طریق تلفن در 3900 امکان پذیر است. اما اگر ما به انجمن های مصرف کننده اعتقاد داشته باشیم ، این روش تصادفی است.

شما هم می توانید درخواست خاتمه خط ثابت از راه دور نارنجی/فرانسه را در منطقه مشتری خود داشته باشید. اما برای دسترسی به یک منطقه مشتری ، به یک اتصال به اینترنت نیاز دارید و بسیاری از مشترکان جعبه یا دسترسی به اینترنت ندارند.

اگر می خواهید خط نارنجی ثابت خود را در فروشگاه خاتمه دهید ، باید بدانید که به کدام فروشگاه بروید. در واقع ، فقط فروشگاه های متعلق به نارنجی می توانند خط تلفن ثابت شما را فسخ کنند. فرنچایزهای تلفنی عمومی برای خاتمه یک خط ثابت به نرم افزار مجهز نیستند.

خاتمه خط ثابت نارنجی چیست ?

در دوره خاتمه خط ثابت شما توسط نارنجی 7 روز است از درخواست. توجه داشته باشید که از این یکی ، تمام خدمات مربوط به خط ثابت متوقف می شوند ، از جمله پیام رسانی صوتی 3103. بنابراین اگر این امکان را دارید ، محتاطانه تر است.

بازگشت تجهیزات به نارنجی چگونه است ?

در پایان خاتمه قرارداد نارنجی و خط ثابت خود ، در صورت اجاره باید تجهیزات خود را برگردانید. این کار در یک فروشگاه نارنجی ، ظرف 30 روز از سرویس متوقف شده انجام می شود. در صورت عدم وجود بازپرداخت ، یا اگر تجهیزات ناقص یا آسیب دیده باشد ، نارنجی ممکن است هزینه های خود را پرداخت کند یا در مورد سپرده ضمانت احتمالی کسر کند.

4. یک نامه خاتمه خط نارنجی ثابت بنویسید

چگونه درخواست خاتمه خود را به نارنجی ارسال کنیم ?

یک خط ثابت نارنجی را بردارید

اگر نامه ثبت شده اجباری نباشد ، مطمئناً این امن ترین راه برای خاتمه خط ثابت نارنجی/ فرانسه از راه دور است. مدل نامه خاتمه مربوط به درخواست حكم قراردادهای مخابراتی سابق فرانسه و همچنین قراردادهای جدید نارنجی است.

نوع خاتمه یک خط ثابت نارنجی

در اینجا نمونه ای از نامه خاتمه یک خط ثابت نارنجی آورده شده است:

خط نارنجی ثابت خط

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
هدف: خاتمه خط ثابت نارنجی (France Telecom)

با این نامه خاتمه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید ، می خواهم به اشتراک اینترنت نارنجی خود ، برای خط تلفن ، که تعداد آنها (تعداد خط مشترکین را نشان می دهد) پایان دهم ، به دلیل جابجایی.

درخواست خاتمه من باید مطابق با ماده L121-84-2 از کد مصرف کننده یا در پایان ماه در حال انجام ، توسط شما در نظر گرفته شود.

شما می توانید اثبات شده آدرس را پیدا کنید. لطفاً یک نامه تأییدیه را برای من ارسال کنید.

در انتظار بازگشت ، دریافت ، خانم ، آقا ، بیان صمیمانه ترین احساسات من.

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

خط نارنجی ثابت خود را در 2 دقیقه بردارید

 • مدل نامه ما را باآدرس خاتمه نارنجی و لغو خط ثابت خود را شخصی سازی کنید.
 • شخصی سازی کنید و خود را پر کنید نامه خاتمه خط ثابت نارنجی.
 • مدت خط ثابت نارنجی خود را از طریق نامه ثبت شده از خانه ارسال کنید. چاپ و تحویل خدمات مشتری نارنجی توسط پست انجام می شود.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل

خاتمه نارنجی: چگونه جعبه خود را در نارنجی خاتمه دهیم و هزینه های آن چیست ?

اشتراک اینترنت و موبایل

نارنجی

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی یا موبایل را در Orange تهیه کنید ?

با عضویت در یک پیشنهاد نارنجی با مشاوران SELECTRA ، پس انداز کنید:

شما می خواهید قرارداد خود را با نارنجی خاتمه دهید ? بدانید که به عنوان تابعی از اشتراک های مشترک و روشهای پیمانکاری ، فرایند خاتمه از یک پیشنهاد به دیگری متفاوت است. در این مقاله ، تمام مراحل خاتمه را در نارنجی مطابق پیشنهادی که مشترک شده اید کشف کنید.

تماس رایگان

شما می خواهید یک بسته را با یک اپراتور دیگر بیرون بیاورید ?

با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند

من می خواهم اشتراک نارنجی خود را فسخ کنم: آیا باید نامه ثبت شده ارسال کنم ?

ارسال نامه ثبت شده به شدت توصیه شده در صورت خاتمه ، در صورتی که مایل به عضویت در یک اپراتور دیگر نیستید و شماره تلفن خود را با یک اپراتور جدید نگه دارید. اگر شما اپراتور را تغییر دهید با نگه داشتن شماره نارنجی خود ، هیچ نامه ثبت شده ای انتظار نمی رود. شرایط رویه های خاتمه ، برای هر موقعیت ، در زیر شرح داده شده است.

شما در حالی که شماره نارنجی خود را نگه دارید ، اپراتور را تغییر می دهید

اگر می خواهید در حالی که شماره خود را نگه دارید ، اپراتور را تغییر دهید نارنجی ، نیازی به خاتمه نیست. در واقع ، پس از بازیابی کد ریو خود با تماس با 3179 و با انتقال آن به اپراتور جدید خود ، دومی مسئول خاتمه اشتراک نارنجی شما است. در عین حال ، اپراتور جدید شما تنظیم می کند قابلیت حمل شماره شما تلفن. بنابراین رویه های شما به حداقل می رسد.

شماره تلفن ثابت یا تلفن همراه خود را با قابلیت حمل و کد ریو نگه دارید

آنجا قابلیت حمل شامل نگه داشتن خط تلفن ثابت یا موبایل آن پس از تغییر اپراتور است. این به مشتریان اجازه می دهد تا از شماره تلفن خود بهره مند شوند.

برای شماره ثابت یا تلفن همراه خود را نگه دارید, آهنگسازی 3179 از خط مربوطه. آ کد ریو شما از طریق جعبه صوتی (و از طریق پیام کوتاه در مورد پیشنهاد موبایل) ارتباط برقرار می کنید. این کار را انجام داد ، برای عضویت در پیشنهاد جدید خود با اپراتور جدید خود تماس بگیرید ، سپس کد RIO را که قبلاً بازیابی شده ارتباط برقرار کنید. اپراتور جدید شما هم اکنون می تواند قابلیت حمل شماره تلفن شما را تنظیم کند.

اپراتور جدید شما از خاتمه اشتراک شما مراقبت خواهد کرد

این نیست نیازی به ارسال نامه خاتمه نیست اگر می خواهید با نگه داشتن شماره تلفن ثابت/تلفن همراه خود ، اپراتور را تغییر دهید در نارنجی. در واقع ، به موازات اجرای قابلیت حمل شماره شما (به لطف کد ریو) ، اپراتور جدید شما متعهد شده است که بسته نارنجی شما را برای شما خاتمه دهد.

اپراتور را به راحتی با Selectra تغییر دهید

برای تغییر اپراتور بدون مشکل و پایان دادن به قرارداد نارنجی خود, با Selectra تماس بگیرید در 09 71 07 88 23. ما به شما پیشنهاد می کنیم:

 • اگر قبلاً اپراتور جدید خود را انتخاب کرده اید ، بلافاصله از طریق تلفن در پیشنهاد جدید خود مشترک شوید. سپس اپراتور جدید در اسرع وقت از خاتمه اشتراک شما در نارنجی مراقبت می کند.
 • اگر نمی دانید کدام بسته را انتخاب کنید ، برای کشف پیشنهادات تبلیغاتی شرکای ما. تیم ما, متخصص در موبایل و اینترنت مقایسه ای را ارائه می دهد, بسته هایی را مطابق با بودجه و انتظارات شما ارائه می دهد.

شما بدون تغییر اپراتور خود ، یا نمی خواهید شماره خود را حفظ کنید

بدون ذخیره شماره شما (ثابت یا موبایل) یا بدون اینکه بخواهید دوباره خود را با یک اپراتور جدید به دست آورید ، باید ارسال کنید نامه ثبت شده به نارنجی برای خاتمه. این نامه باید حاوی اطلاعات اصلی مربوط به قرارداد شما ، شماره مشترکان شما ، تاریخی باشد که می خواهید در صورت فراتر از 10 روز و غیره خاتمه دهید.

خاتمه نارنجی توسط نامه ثبت شده

اگر آرزو می کنید اشتراک نارنجی خود را دوباره پر کنید بدون عضویت در یک اپراتور جدید یا بدون نگه داشتن شماره تلفن همراه یا شماره تلفن ثابت ، باید ارسال کنید نامه ثبت شده به نارنجی.

اگر شما را نگه دارید بسته موبایل نارنجی یا اینترنت, نامه خاتمه شما باید از طریق نامه ثبت شده به آدرس ارسال شود:

نارنجی ، خدمات مشتری تلفن همراه ، سرویس خاتمه ، 33734 Bordeaux Cedex 9

برای نوشتن نامه خاتمه:

 1. به صفحه SELECTRA اختصاص داده شده به مراحل خاتمه بروید
 2. در قسمت “مدل نامه خاتمه اشتراک” با مدل نامه خاتمه مشورت کنید
 3. اگر می خواهید اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را فسخ کنید ، در “شی” را نشان دهید
 4. نامه خود را با شماره مرجع قرارداد و سایر اطلاعات لازم تکمیل کنید
 5. نامه خود را چاپ کنید
 6. آن را با یک نامه ثبت شده با تأیید دریافت به آدرس زیر ارسال کنید: نارنجی ، خدمات مشتری تلفن همراه ، سرویس خاتمه ، 33734 Bordeaux Cedex 9

پس از دریافت نامه خود ، نارنجی نهایی را به شما می دهد فاکتور بسته شدن حساب و همچنین تأیید خاتمه.

پس از خاتمه اینترنت یا پیشنهاد باز ، نامه ای که روشهای آن را مشخص می کند بازگشت تجهیزات شما با یک کوپن برگشتی یا کوپن E-Chronopass برای شما ارسال می شود. شما باید ظرف 30 روز تمام تجهیزات خود را برگردانید. مجازات ها در صورت عدم سوزش تجهیزات 300 یورو برای محفظه فیبر نوری ، 100 یورو برای LiveBox ، 60 یورو برای ضبط کننده و 49 یورو برای رمزگشایی (یا ذخیره سپرده امنیتی شما) است.

مهلت خاتمه با نارنجی

این که آیا شما یک برنامه موبایل نارنجی یا یک پیشنهاد LiveBox دارید ، خاتمه نمی تواند فوری باشد: در واقع, تأخیر “استاندارد” 10 روز انتظار می رود از با در نظر گرفتن درخواست خاتمه خود قبل از شروع کار توسط نارنجی. از طرف دیگر ، اگر باشد قادر به کوتاه شدن نیست این دوره از 10 روز ، می توان با مشخص کردن تاریخ خاتمه بعدی در نامه خاتمه خود ، آن را تمدید کرد. بدین ترتیب خاتمه شما در تاریخ مشخص شده اجرا خواهد شد.

میزان هزینه خاتمه با نارنجی

میزان هزینه خاتمه با نارنجی بسته به پیشنهاد مشترک متفاوت است. 2 نوع هزینه وجود دارد:

 • در خاتمه هزینه های ثابت, که با بسته شدن یک خط اینترنت مطابقت دارد
 • در هزینه های احتمالی در صورت تعهد, هنگامی که خاتمه قبل از پایان دوره تعهد صورت می گیرد.

در زیر ما توضیح می دهیم هزینه های خاتمه خود را محاسبه کنید بسته به اشتراک نارنجی شما.

هزینه های خاتمه یک برنامه موبایل نارنجی

بسته های موبایل نارنجی شامل یک دوره تعهد به 12 ماه یا 24 ماه.

 • اگر شما دوره نامزدی به پایان می رسید, تو می توانی بدون هیچ هزینه ای, و در هر زمان ، اشتراک شما.
 • اگر شما دوره تعهد به پایان نرسیده است, محاسبه هزینه های خاتمه شما توسط قانون, در سال 2008 تأسیس شد ، که در کل بخش ارتباطات از راه دور اعمال می شود. قانون Châtel این را فراهم می کند:
 1. اگر بسته شما شامل یک است تعهد 12 ماهه : شما باید تمام پرداخت های ماهانه را به دلیل پایان تعهد خود پرداخت کنید.
  مثال: لطفا 3 ماه قرارداد در زمان خاتمه خود ، برای خاتمه باید مبلغی معادل 3 ماه اشتراک بپردازید.
 2. اگر بسته شما شامل یک است تعهد 24 ماهه : شما باید تمام پرداخت های ماهانه باقیمانده را تا پایان ماه دوازدهم شامل (اگر در طول سال اول درگیری خود طنین انداز هستید) + 25 ٪ از پرداخت های ماهانه به دلیل ماه سیزدهم در ماه 24 ماهه پرداخت کنید.
  مثال 1: شما بعد از 8 ماه از این امر جلوگیری کردید: باید هزینه کامل را بپردازید 4 ماه اشتراک (12-8) + 25 ٪ از 12 ماه اشتراک باقی مانده (3 ماه) ، در مجموع 7 ماه.
  مثال 2: شما بعد از 16 ماه از این امر رزرو کردید: باید 25 ٪ از 8 ماه درگیری باقی مانده را بپردازید ، یعنی یعنی 2 ماه.

هزینه های خاتمه یک بسته اینترنتی نارنجی

برگها

هزینه های خاتمه a بسته اینترنت نارنجی بستگی به نوع پیشنهاد (LiveBox یا Discovery) در دسترس شما دارد.

اگر این دو پیشنهاد بدون تعهد ارائه شود ، LiveBox ارائه می دهد شامل هزینه های خاتمه ثابت (هزینه های بسته شدن خط) ، برخلاف پیشنهادات کشف.

بنابراین ، برای خاتمه پیشنهاد اینترنت Orange LiveBox خود ، باید پرداخت کنید خاتمه هزینه های ثابت, به ارتفاع 50 یورو. از طرف دیگر ، اگر می خواهید اشتراک Discovery Orange خود را خاتمه دهید ، هیچ هزینه ای نمی توان ادعا کرد: خاتمه رایگان.

در هر دو مورد ، فراموش نکنید تجهیزات خود را ظرف 30 روز بازیابی کنید از اثر مؤثر خاتمه شما. اگر اینگونه نباشد ، نارنجی حق دارد شما را مجازات تجهیزات نامحدود شارژ کند.

هزینه خاتمه یک بسته Open Open Open (اینترنت + موبایل)

در بسته های باز نارنجی شامل تعهد 12 ماه یا 24 ماه, طبق پیشنهاد مشترک شده. برای اینکه بدانید میزان هزینه خاتمه شما چقدر است ، باید به شرایط تعیین شده توسط قانون ::

 1. برای تعهد 12 ماه : مشتری باید مبلغ معادل کلیه پرداختهای ماهانه باقیمانده تا پایان تعهد را بپردازد.
  مثال: اگر 7 ماه از مدت تعهد خود دارید ، باید معادل آن را بپردازید 7 ماه بسته اشتراک خود را خاتمه دهید.
 2. برای تعهد 24 ماه : مشتری باید تمام پرداخت های ماهانه باقیمانده را تا دوازدهمین ماه از درگیری شامل (در صورت خاتمه در سال اول نامزدی) + 25 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده از 2 سال نامزدی خود (از سیزدهم ماه 24 ام در سال 24 ، پرداخت کند. ماه شامل).
  به عنوان مثال ، اگر بعد از 20 ماه درگیری ، یا 4 ماه قبل از پایان نامزدی ، حدوداً 5 ٪ از آن را پرداخت کنید ، باید مبلغ معادل 25 ٪ از 4 ماه اشتراک را بپردازید ، یا اشتراک 1 ماهه.

هیچ هزینه خاتمه ثابت برای خاتمه دادن درخواست نشده است پیشنهاد Orange Open Open.

اگر در هنگام خودداری کنید دوره تعهد به پایان رسید, خاتمه کاملاً است رایگان.

لطفاً توجه داشته باشید ، به یاد داشته باشید که تجهیزات اینترنتی خود را در مدت 30 روز از خاتمه خود به نارنجی برگردانید ، در غیر این صورت مسئولیت مجازات ها را بر عهده خواهید گرفت.

چگونه اشتراک نارنجی خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهم ?

اگر در a مشترک شده اید پیشنهاد اینترنت کشف یا اینکه دوره تعهد پیشنهاد موبایل شما به پایان رسیده است ، می توانید اشتراک خود را فسخ کنید در نوچی. در هر شرایط دیگر ، خاتمه لزوماً منجر به هزینه ها خواهد شد (هزینه های ثابت و/یا پرداخت ماهانه). با این حال ، موارد استثنایی وجود دارد که به شما امکان می دهد یک اشتراک رایگان را خاتمه دهید. این شرایط به نظر می رسد “نتایج قانونی خاتمه“و نگرانی:

 • حرکتی در خارج از منطقه پوشش نارنجی یا خارج از کشور.
 • معلولیت یا بیماری باعث می شود استفاده از خدمات ارائه شده توسط نارنجی غیرممکن شود.
 • حکم حكم حداقل 3 ماه در تأسیس مجازات.
 • عدم موفقیت روش قابلیت حمل.
 • عزل CDI در حالی که مشتری همیشه درگیر است.
 • بیش از حد -اگر این پرونده توسط کمیته بیش از حد افراد تأیید شده باشد.
 • اصلاح قراردادی در ابتکار نارنجی و با ضرر مشتری: دومی 4 ماه برای خاتمه دادن.

این لیست کامل نیست. در هر صورت ، شما نیاز دارید درخواست خود را برای معافیت از هزینه ها تأیید کنید توسط خدمات مشتری نارنجی و ارائه اسناد پشتیبانی کافی.

اگر درخواست شما پذیرفته شده است ، پس از آن باید ارسال کنید نامه خاتمه با ثبت نام در سرویس خاتمه نارنجی. استفاده از ابزار آنلاین ما برای انجام این رویه ها غیرممکن است ، دومی که اجازه ارسال اسناد یا دقت “دلیل قانونی” خاتمه را نمی دهد.

بعد از ارسال نامه خاتمه من به نارنجی چه اتفاقی می افتد ?

پس از ارسال نامه خاتمه شما به نارنجی ، اپراتور شما را برمی گرداند تأیید خاتمه و همچنین آخرین فاکتور بسته شدن حساب.

 • در مورد پیشنهاد دسترسی به اینترنت ، شما باید تجهیزات خود را بازیابی کنید در تأخیر 30 روز بسته به تأثیر خاتمه شما.
 • اگر در طول اشتراک خود یک ارائه داده اید ضمانتنامه در نارنجی ، این یکی به شما بازگشت.
 • اگر شما اپراتور را تغییر دهید, به یاد داشته باشید که آنها را منتقل کنید قطعات توجیه خاتمه شما نزدیک نارنجی. این رویکرد بدون شک به شما امکان می دهد تا بخشی از هزینه های خاتمه خود را بازپرداخت کنید. گاهی اوقات این بازپرداخت می تواند تا 100 یورو افزایش یابد.

خلاصه خاتمه نارنجی به عنوان یک مورد

هر موقعیتی با یک رویکرد فسخ دقیق مطابقت دارد. تمام مواردی را که ممکن است در خلاصه زیر با آن روبرو شوید پیدا کنید.

شما اپراتور را تغییر می دهید ، اما هنوز پیشنهاد جدیدی را ارائه نداده اید

اگر اپراتور را تغییر می دهید اما هنوز نمی دانید کدام پیشنهاد جدید برای عضویت در آن وجود دارد ، از آن دریغ نکنید با مشاوران SELECTRA با شماره 09 71 07 88 23 تماس بگیرید یا درخواست تماس رایگان کنید. تیم های ما جالب ترین پیشنهادات موبایل و اینترنت را در بازار و همچنین ارائه می دهند تبلیغات فعلی با اپراتورهای شریک ما. بسته به نیاز شما ، ما پیشنهاد مناسب ترین پرونده شما را ارائه می دهیم.

خبر خوب: با عضویت در پیشنهاد جدید خود از طریق تلفن ، اپراتور جدید شما از خاتمه اشتراک شما برای شما مراقبت می کند.

شما اپراتور را تغییر می دهید و قبلاً پیشنهاد جدیدی را ارائه داده اید

اگر نمی خواهید درخواست کنید قابلیت حمل شماره شما و اینکه قبلاً پیشنهاد جدیدی را ارائه داده اید ، باید نامه خاتمه را بنویسید و از طریق نامه ثبت شده به نارنجی ارسال کنید. نامه خاتمه را شامل اطلاعات مربوط به قرارداد خود بنویسید (شماره مشترکین ، تاریخ اشتراک. ) و آن را از طریق نامه ثبت شده به آدرس زیر منتقل کنید: نارنجی ، خدمات مشتری تلفن همراه ، سرویس خاتمه ، 33734 Bordeaux Cedex 9

تو حرکت کن

کارت

اگر حرکت می کنید و می خواهید یک بار در خانه جدید خود از اشتراک اینترنت نارنجی خود لذت ببرید ، فقط باید از نارنجی بپرسید انتقال خط. برای این کار می توانید مستقیماً درخواست خود را در یک فروشگاه نارنجی ، توسط تلفن با تماس با خدمات مشتری یا در وب سایت نارنجی در خود منطقه مشتری. هنگامی که درخواست شما در نظر گرفته شد ، نارنجی خط خود را به a منتقل می کند تأخیر تقریباً 15 روز. در واقع ، به یاد داشته باشید که درخواست انتقال خود را به خوبی در بالادست حرکت خود پیش بینی کنید تا به محض حرکت از خدمات اینترنتی نارنجی بهره مند شوید.

دارنده یک پیشنهاد موبایل نارنجی ? حرکت شما هیچ تاثیری ندارد: شما همچنان از خدمات موبایل نارنجی خود به طور عادی بهره مند می شوید.

اگر می خواهید از حرکت خود برای تغییر اپراتور استفاده کنید ، تماس بگیرید چوگان در 09 71 07 88 23 یا از یادآوری رایگان بخواهید. تیم های ما یک اجرا می کنند تست واجد شرایط بودن برای اسکان جدید شما و پیشنهادات مناسب برای نیازهای شما را توصیه می کند. آنها سپس پیشنهاد می کنند که از طریق تلفن در پیشنهاد جدید خود مشترک شوید. در صورت اشتراک از طرف شما ، اپراتور جدید شما مسئول خاتمه اشتراک نارنجی شما خواهد بود.

شما می خواهید بسته موبایل نارنجی خود را خاتمه دهید

برنامه تلفن همراه شما, اریگامی یا چند خطی باز, شامل تعهد 12 یا 24 ماه. اگر قبل از پایان تعهد خود طنین انداز شدید ، مطابق قانون چتل نیاز دارید:

 • با یک تعهد 12 ماهه, تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را تا پایان تعهد خود بپردازید.
 • با یک تعهد 24 ماهه, تمام پرداختهای ماهانه باقی مانده را تا پایان ماه دوازدهم بپردازید (اگر در طول سال اول طنین انداز هستید) + 1/4 پرداخت ماهانه باقیمانده بین سیزدهم و 24 ماه.
  به عنوان مثال: اگر بعد از 16 ماه از این امر رزرو کرده اید ، 8 ماه درگیری دارید که به این معنی است که میزان خاتمه شما معادل 1/4 از 8 ماه بسته یا 2 ماه خواهد بود.

اگر اپراتور را تغییر دهید ، نیازی به فسخ نیست. به سادگی کد RIO خود را (که در 3179 بازیابی می شود) به اپراتور جدید خود ارتباط دهید تا بتواند تنظیم کند قابلیت حمل شماره شما وت اشتراک نارنجی خود را دوباره پر کنید.

از سوی دیگر, به یاد داشته باشید که موبایل خود را باز کنید قبل از خاتمه: اگر اینگونه نباشد ، موبایل شما با اپراتور جدید شما غیرقابل استفاده خواهد بود.

اگر نمی خواهید شماره تلفن خود را نگه دارید یا با یک اپراتور رقیب شروع کنید ، باید نامه خاتمه را انتقال دهید, از طریق نامه ثبت شده ، خدمات مشتری Orange Mobile:

نارنجی ، خدمات مشتری تلفن همراه ، سرویس خاتمه ، 33734 Bordeaux Cedex 9.

شما می خواهید اشتراک اینترنتی LiveBox خود را خاتمه دهید

اگر می خواهید هنگام تغییر اپراتور و نگه داشتن شماره تلفن ثابت خود ، اشتراک اینترنت LiveBox خود را خاتمه دهید ، نیازی به خاتمه نیست ! بدست بیاور کد ریو در 3179 و هنگام عضویت در پیشنهاد جدید خود ، آن را به اپراتور جدید خود ارسال کنید. این یکی سپس هنگام تنظیم قابلیت حمل شماره شما از خاتمه بسته نارنجی خود مراقبت می کند.

اگر نمی خواهید شماره تلفن ثابت خود را نگه دارید ، یا اینکه نمی خواهید اپراتور را تغییر دهید ، ارسال کنید نامه خاتمه در پرتقال.

شما می خواهید پیشنهاد باز خود را فسخ کنید

خاتمه دادن

شما تصمیم گرفته اید که پیشنهاد باز خود را فسخ کنید ? اگر می خواهید با نگه داشتن شماره های خود ، اپراتور را تغییر دهید ، بسیار ساده است: 3179 را به منظور ایجاد کنید کدهای موبایل و اینترنتی ریو خود را بازیابی کنید (شما باید یک بار از تلفن همراه خود تماس بگیرید ، یک بار از خط ثابت خود) و هنگام عضویت در پیشنهاد جدید خود ، آنها را به اپراتور جدید خود ارسال کنید. دومی سپس مراقبت از تنظیم قابلیت حمل شماره های شما و خاتمه بسته Open Open Open Open خود را انجام می دهد.

بدون ذخیره شماره های خود یا بدون استفاده مجدد از یک اپراتور دیگر ، یک نامه ثبت شده را به نارنجی ارسال کنید ، مشخص کنید کدام بسته ای را که می خواهید فسخ کنید. آدرس حمل و نقل به شرح زیر است: نارنجی ، خدمات مشتری تلفن همراه ، سرویس خاتمه ، 33734 Bordeaux Cedex 9.

اگر می خواهید فقط مؤلفه تلفن همراه را خاتمه دهید از پیشنهاد باز شما:

 • با یک پیشنهاد باز مشترک از 07/01/2013, نارنجی به طور خودکار شما را بر روی آن سنگ می زند پیشنهاد اینترنتی ضروری اینترنت LiveBox. با تماس با خدمات آنها ظرف 20 روز می توانید بسته خود را به یک پیشنهاد نارنجی دیگر تغییر دهید.
 • با یک پیشنهاد باز مشترک قبل از 07/01/2013, پیشنهاد باز شما خاتمه یافته است در کل در تأخیر 10 روز پس از حمل و نقل با اپراتور جدید خود. در طی این دوره 10 روزه ، نارنجی از شما دعوت می کند تا با تماس با خدمات مشتری خود ، اشتراک باز خود را در یکی از پیشنهادات اینترنتی خود توسعه دهید.

اگر آرزو می کنید فقط مؤلفه اینترنت را خاتمه دهید از پیشنهاد باز شما:

 • با یک پیشنهاد باز قرارداد در از 07/06/2012, نارنجی به شما می دهد تحویل مالی در بسته شما, بدون رویکرد دیگر از طرف شما ، و فقط قسمت موبایل اشتراک شما را حفظ می کند.
 • با یک پیشنهاد با قرارداد باز قبل از 07/06/2012, نارنجی پیشنهاد باز شما را تسکین می دهد به طور کامل طی 10 روز متوالی با اجرای قابلیت حمل شماره شما.

شما می خواهید شماره تلفن خود را نگه دارید

بازیابی خود را کد ریو با آهنگسازی 3179 از خط مورد نظر و ارتباط این کد به اپراتور جدید خود در زمان اشتراک. این امر مسئول تنظیم قابلیت حمل شماره شما ضمن خاتمه اشتراک نارنجی شما خواهد بود. بنابراین ، می توانید با اپراتور جدید خود از شماره تلفن خود بهره مند شوید. قابلیت حمل با شماره تلفن های ثابت و همراه کار می کند.

شما می خواهید پس از اصلاح قرارداد خود توسط نارنجی خاتمه دهید

در حین اصلاح یک طرفه قرارداد به ضرر مشتری ، امکان پذیر است بدون هیچ هزینه ای اشتراک وی. در کد مصرف کننده, ماده L224-33 ، سپس اعمال می شود. این قانون به مشترکین اجازه می دهد تا بسته “مجازات” خود را در این کشور پایان دهند 4 ماه متوالی برای اجرای شرایط جدید قرارداد. اگر این وضعیت به شما مربوط می شود و شما نمی خواهید شماره ثابت یا تلفن همراه خود را نگه دارید ، با در نظر گرفتن اصلاح قرارداد خود ، با ادعای حق خود برای خاتمه دادن به صورت رایگان ، نامه خاتمه را به نارنجی ارسال کنید.

اگر می خواهید اپراتور را تغییر دهید و شماره تلفن ثابت یا تلفن همراه خود را نگه دارید, با Selectra در 09 71 07 88 23 تماس بگیرید. تیم ما پیشنهادات اینترنتی و موبایل را با نیازهای شما ارائه می دهد و در خاتمه شما با نارنجی از شما پشتیبانی می کند. پس از مشترک شدن پیشنهاد جدید شما ، اپراتور جدید شما از اجرای قابلیت حمل شماره شما مراقبت می کند.

شما می خواهید پس از پایان تعهد خود خاتمه دهید

پس از پایان تعهد خود ، می توانید در هر زمان به صورت رایگان نارنجی را ترک کنید. با این حال ، در مورد پیشنهاد اینترنت LiveBox ، شما باید پرداخت کنید خاتمه هزینه های ثابت, اجباری ، از مبلغ 50 یورو. این هزینه های خاتمه ثابت با بسته شدن خط اینترنت شما مطابقت دارد و تنها مواردی است که می توان ادعا کرد.

شما می خواهید برای یافتن ارزان تر خاتمه دهید

شما می خواهید از یک بهره مند شوید اشتراک موبایل با قیمت پایین یا پیشنهاد اینترنت در بین ارزان ترین بازارهای موجود در بازار ? هیچ دلیلی برای خاتمه با نارنجی وجود ندارد: هر کاری که باید انجام دهید این است که با یک اپراتور جدید در یک پیشنهاد جدید مشترک شوید و مسئولیت خاتمه بسته نارنجی شما را برای شما خواهد داشت. برای یافتن مروارید نادر, با Selectra با شماره 09 71 07 88 23 تماس بگیرید. تیم های ما ، متخصصان در مقایسه با پیشنهادات اینترنتی و موبایل ، به طور روزانه پیشنهادات مختلف اپراتورهای شریک ما را بررسی می کنند تا بتوانند تبلیغات و قیمت های پایین را به مشتریانی که با ما تماس می گیرند ارائه دهند.

شما می خواهید اشتراک خط ثابت نارنجی خود را خاتمه دهید (RTC)

اگر وارد شوید ، اشتراک خط ثابت نارنجی (RTC) خود را نگه دارید کلبه در یک اپراتور جدید. این مراقبت از افتتاح خط ثابت جدید شما و اجرای خدمات اینترنتی است.

اشتراک خط نارنجی ثابت بدون تعهد ، هیچ هزینه خاتمه ای درخواست نمی شود. خاتمه در یک دوره از 7 روز.