نحوه خاتمه اشتراک نارنجی خود ، خاتمه نارنجی: چگونه پیشنهاد اینترنت و جعبه زنده آن را خاتمه دهیم?

چگونه بسته اینترنت Orange LiveBox خود را خاتمه دهیم

Contents

دوره نامزدی Orange LiveBox من به اتمام رسیده است ، من نمی خواهم قرارداد خود را در سرویس اینترنت – تلفن – تلویزیون تمدید کنم. بنابراین من تصمیم خود را برای خاتمه اشتراک خود در جعبه نارنجی اعلام می کنم و از شما می خواهم که اقدامات مناسب را برای پایان دادن به قرارداد مشترک انجام دهید.

پیشنهاد اینترنت نارنجی را دوباره پر کنید

خاتمه یک بسته اینترنتی نارنجی می تواند از طریق حساب شما ، از طریق تلفن یا از طریق نامه ثبت شده انجام شود. هزینه های خاتمه انتظار می رود ، که اگر در طول دوره تعهد طغیان کنید ممکن است قابل توجه باشد.

چگونه قرارداد نارنجی خود را خاتمه دهیم؟

خلاصه

 • نحوه خاتمه پیشنهاد LiveBox ?
 • – یک حق 21 روزه برداشت
 • – هزینه خاتمه
 • – بدون هیچ هزینه ای
 • خاتمه آنلاین
 • مدل نامه رایگان
 • آدرس خاتمه
 • سوال ها و جواب ها

این مقاله به خاتمه a اختصاص داده شده است بسته اینترنت نارنجی (LiveBox ، جعبه 4G), در اینجا راهنماهای ما برای خاتمه بسته نارنجی موبایل یا یک بسته SOSH وجود دارد.

نحوه خاتمه پیشنهاد اینترنت نارنجی ?

فیبر ، قراردادهای اشتراک ADSL/VDSL به پیشنهادات اینترنتی LiveBox ارائه شده توسط Orange (LiveBox ، LiveBox Up و LiveBox Max) شامل یک حداقل دوره تعهد 12 ماهه. پیشنهاد خانه 4G ، با جعبه Flybox 4G ، بدون تعهد و بدون هزینه خاتمه است.

اگر شما یک پیشنهاد LiveBox بگیرید در دوره تعهد باید پرداخت کنید هزینه های خاتمه زودرس, که باید به آن اضافه شود هزینه بسته شدن خط 50 €.

برای هزینه های خاتمه زودهنگام را پرداخت نکنید, ابتدا می توانید بسته Orange LiveBox خود را با ورزش خود لغو کنید حق جمع شدن. سپس ، در طول دوره تعهد ، شما باید یک دلیل مشروع را توجیه کنید.

مهم : اگر به عنوان مثال برای رقیبی مانند Free ، SFR یا Bouygues از راه دور از نارنجی رزرو کرده اید ، خاتمه توسط ارائه دهنده دسترسی جدید انجام می شود.

خاتمه شما را می توان از منطقه مشتری ، با یک مشاور مشتری یا توسط نامه ثبت شده با تأیید رسید. نارنجی سپس روش بازگرداندن LiveBox و لوازم جانبی آن را برقرار می کند.

یک حق 21 روزه برداشت

مطابق با ماده L221-18 کد مصرف کننده می توانید اشتراک خود را در یک بسته اینترنتی ظرف 14 روز از اشتراک یا دریافت جعبه لغو کنید. نارنجی در شرایط کلی خود با گسترش دوره برداشت در 21 روز تقویم.

درخواست برداشت می تواند انجام شود از حساب شما یا از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید برای حفظ اثبات در صورت بروز اختلاف.

اگر تو داری قبلاً LiveBox خود را دریافت کرده اید لازم است که آن را با هزینه خود به صورت نارنجی از طریق بسته پستی در آدرس بازپرداخت برگردانید که با آدرس برداشت مورد استفاده برای نامه شما متفاوت است.

اگر شما هنوز جعبه زنده خود را دریافت نکرده اید, در صورت تحویل خانه می توانید از آن امتناع ورزید ، یا در صورت ارسال در نقطه رله در صورت ارسال آن ، آن را دریافت نکنید. در غیر این صورت ، اگر نارنجی درخواست شما را قبل از حمل و نقل دریافت کند ، حمل و نقل آن لغو می شود.

ظرف 14 روز از زمان دریافت درخواست برداشت یا پذیرش جعبه توسط نارنجی بازپرداخت می شود.

هزینه خاتمه

در هزینه خاتمه مطابق با هزینه های فنی بسته شدن خدمات 50 یورو و همچنین به آنها اضافه می شود ، اگر در طول دوره تعهد خاتمه دهید ، پرداخت های ماهانه باقی مانده.

مثال::
Hélène در 1 ژانویه 2022 به مدت 40 € در ماه در یک پیشنهاد فیبر LiveBox مشترک شد (قیمت نشانگر). این پیشنهاد شامل حداقل دوره تعهد 12 ماهه است که بنابراین در تاریخ 31 دسامبر 2022 به پایان می رسد. اگر هلن در تاریخ 1 ژوئیه خاتمه یابد ، خاتمه قرارداد اشتراک وی در 10 ژوئیه 2022 مؤثر خواهد بود. او باید هزینه بسته شدن خط 50 یورو را بپردازد ، که ما باید هزینه های اشتراک باقی مانده را برای اجرای تا 31 دسامبر 2022 اضافه کنیم ، با دانستن اینکه تمام ماه ها شروع شده است ، یا 6*40 = 240 €. بنابراین هزینه های خاتمه 290 یورو است.

مثال : هزینه خاتمه برای اشتراک LiveBox با تعهد 12 ماهه مشترک در اول ژانویه 2022

نام پیشنهاد اینترنت هزینه های خاتمه زودرس هزینه های بسته شدن خط جمع
عقب نشینی در 5 ژانویه 0 € 0 € 0 €
خاتمه در اول ژوئیه 40*6 = 240 € 50 یورو 290 €
خاتمه 1 ژانویه 2023 (دوره پایان به پایان رسید) 0 € 50 یورو 50 یورو

بسته ها باز کن وت باز کن .

در مورد تعهد 24 ماهه ، شما پرداخت های ماهانه باقی مانده تا دوازدهم را مدیون و یک چهارم از پرداخت ماهانه باقیمانده از سیزدهم تا 24 ماه هستید. مطابق با قانون جدید قدرت خرید ، مجازات خاتمه داده شده از ماه سیزدهم برای یک بسته 24 ماهه بدون ترمینال یارانه صفر خواهد بود ، یا در هر پرداخت ماهانه باقیمانده به 20 ٪ کاهش می یابد (به جای 25 ٪)).

بدون هیچ هزینه ای

دلایل قانونی به شما امکان می دهد اشتراک نارنجی خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. به طور کلی ، دلایل زیر پذیرفته شده است: عزل یک قرارداد نامشخص (CDI) ، حبس ، بیش از حد ، مرگ ، ناتوانی ، حرکت در منطقه غیر پوشیده.

 • اخراج
 • در حال حرکت
 • بیش از حد –
 • بیماری یا ناتوانی
 • حبس
 • مرگ دارنده خط

اخراج

عزل یک CDI یک دلیل قانونی است که در شرایط عمومی به عنوان مثال فیبر LiveBox وجود دارد و بنابراین به عنوان مثال بدون مشکل پذیرفته می شود. لطفاً توجه داشته باشید که یک دوره بیکاری به دنبال استعفای معمولی یا پارگی ممکن است رد شود ، با نارنجی به عنوان احتیاط مشورت کنید.

در حال حرکت

حرکتی در منطقه ای که توسط نارنجی در سرزمین اصلی فرانسه پوشانده نشده است ، به شما امکان می دهد قبل از دوره آن قرارداد خود را بشکنید و پرداخت های ماهانه باقی مانده را پرداخت نکنید. به یاد داشته باشید که کمتر از 15 روز پس از حرکت خود از نارنجی جلوگیری کنید و به اثبات بپیوندید (عمل فروش ، اجاره ، EDF یا فاکتور آب..)

آ حرکت به خارج از کشور همچنین یک دلیل قانونی برای خاتمه است ، به یاد داشته باشید اگر دانش آموز هستید ، از کارفرمای جدید یا موسسه جدید خود به یک گواهی بپیوندید.

بیش از حد –

اگر بیش از حد و اندیشه شده باشید و می توانید یک اعلان پذیرش در کمیته بیش از حد افراد را تولید کنید.

بیماری یا ناتوانی

به گواهی پزشک بپیوندید که نشان می دهد بیماری یا ناتوانی شما از استفاده از LiveBox جلوگیری می کند.

حبس

به یک گواهی از محل زندان بپیوندید. نارنجی به حداقل مدت 3 ماه نیاز دارد.

مرگ دارنده قرارداد

مطابق با شرایط عمومی ، مرگ مشتری که خط را در دست دارد ، بلکه همسرش نیز یک گواهی مرگ را ضمیمه می کند.

تغییر ارائه دهنده دسترسی

اگر ارائه دهنده دسترسی به اینترنت را تغییر دهید (به عنوان مثال رایگان ، Coriolis ، Prixtel) ، دومی شما را خاتمه می دهد ، مشروط بر اینکه بخواهید شماره خط خود را نگه دارید و این ممکن است.

اگر در همان منطقه بمانید اگر با 01 ، 02 ، 03 ، 04 یا 05 شروع شود ، قابل حمل شماره خط شما است. اگر با 09 شروع شود ، قابلیت حمل همیشه امکان پذیر است.

برای به دست آوردن ریو ، می توانید از طریق تلفن مرتبط با جعبه یا شماره سبز 0800 00 3179 از تلفن مورد نظر خود با شماره 3170 تماس بگیرید.

پیشنهاد جعبه خانه 4G را خاتمه دهید

Flybox 4G+ جعبه خاصی است که از شبکه 4G (به زودی 5G) برای ایجاد یک شبکه WiFi در خانه شما استفاده می کند. جالب است وقتی جریان موجود در خانه شما توسط شبکه های سیمی ADSL ، VDSL 2 یا فیبر کافی نیست. اگر منطقه ای که شما زندگی می کنید واجد شرایط باشد ، می توان آن را نیز ارائه داد

پیشنهاد نارنجی خانه 4G بدون تعهد است. شما ابتدا یک دوره آزمایشی 30 روزه برای بازگرداندن آن بدون هیچ هزینه ای دارید و بازپرداخت می شوید. سپس می توانید در هر زمان با یک اعلامیه 10 روزه آن را خاتمه دهید.

Flybox 4G+ متعلق به شما در صورت خاتمه نیازی به بازگشت آن ندارید.

آدرس خاتمه اینترنت نارنجی

خاتمه و آدرس عقب نشینی

از این آدرس می توان برای ارسال نامه برداشت یا خاتمه خود به اشتراک Orange LiveBox خود استفاده کرد. نارنجی سپس دستورالعمل های بازگشت کادر را توسط Relay Point ارتباط برقرار می کند.

خدمات مشتری اینترنت نارنجی
TSA 90008
59878 لیل Cedex 9

جعبه زنده خود را به صورت آنلاین آنلاین کنید

نارنجی اجازه می دهد تا قرارداد LiveBox شما را از منطقه مشتری خود خاتمه دهد. به یاد داشته باشید که شماره مشتری 10 دیجیتالی خود را با خود داشته باشید ، که در سمت چپ بالای فاکتور خود مشخص شده است.

همچنین می توانید با یک مشاور نارنجی در 39 00 خاتمه دهید.

برای خاتمه از حساب خود یا از طریق تلفن ، درخواست تأیید کتبی از رویکرد خود ضروری است. در غیر این صورت ، شما می توانید از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت از سرویس خاتمه آنلاین ما استفاده کنید.

نامه خاتمه اینترنت نارنجی

[نام اول نام]:
[نشانی شما ] :
[شماره تلفن]:

خدمات مشتری اینترنت نارنجی
TSA 90008
59878 لیل Cedex 9

هدف – شی : خاتمه قرارداد اینترنتی نارنجی

حمل و نقل توصیه شده با تأیید دریافت

با این کار ، لطفاً از دریافت خاتمه پیشنهاد من Orange Internet LiveBox تأیید کنید

لطفاً با بازگشت نامه به من بگویید که برای بازیابی LiveBox و مواد مرتبط با آن دنبال می شوید.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

می توانید این مدل را کپی و چسباند یا نسخه PDF خود را برای چاپ آن بارگیری کنید:
– مدل نامه خاتمه نارنجی

بازگرداندن LiveBox و لوازم جانبی آن

در صورت خاتمه یا عقب نشینی باید در صورت لزوم ، رمزگذار تلویزیون ، رمزگذار تلویزیون را برگردانید و لوازم جانبی. پس از اتمام خاتمه خط شما ، نارنجی پیش پرداخت خوبی به شما می دهد و به شما امکان می دهد جعبه زنده را به صورت رایگان برگردانید. همچنین می توانید آن را به آژانس مخابراتی فرانسه برگردانید.

شما یک دوره 1 ماه برای انجام بازپرداخت دارید. در غیر این صورت ، نارنجی یک اعلامیه رسمی برای شما ارسال می کند و 7 روز دیگر به شما می دهد.

اگر هنوز تجهیزات را برگردانده اید ، یا در وضعیت نامناسب قرار دارد ، خود را در معرض دید خود قرار می دهید مجازاتها. نارنجی می تواند شما را با استفاده از سپرده امنیتی و در صورت لزوم بدهی مستقیم از حساب خود شارژ کند.

مجازات های تجهیزات که در شرایط نامناسب بازگردانده نشده یا بازگردانده نشده اند

مادی مجازات متحمل شده
ضبط کننده تلویزیون 200 یورو
صندوقچه 100 یورو
ضبط ، محفظه فیبر نوری ، تکرار کننده WiFi 100 €/عنصر
جعبه هوایی 4G 49 یورو

تاریخچه شرایط عمومی استفاده و فروش LiveBox

در اینجا آخرین شرایط عمومی 6 اکتبر 2022 برای اینترنت LiveBox ، LiveBox Up و LiveBox Max ارائه شده است.

شرایط عمومی قدیمی

برای اطلاعات بیشتر با شرایط عمومی مربوط به قرارداد خود مشورت کنید:
– LiveBox Star و LiveBox Zen Fiber × شرایط عمومی

نحوه ارسال توصیه شده ?

لغزش نامه ثبت شده

برای ارسال نامه خاتمه خود داشتن نارنجی از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید ، بدون حرکت ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • نامه خود را از فرم شخصی سازی کنید و نامه های ثبت شده خود را در عرض چند دقیقه ، بدون مسافرت ارسال کنید -> مشخصات تماس خود را نشان دهید ->
 • آیین نامه را انجام دهید (از 7.49 یورو ، بدون اشتراک)

نامه ارسال شده توسط پست

چگونه بسته اینترنت Orange LiveBox خود را خاتمه دهیم ?

شما در حال حاضر در یک پیشنهاد اینترنتی نارنجی مشترک شده اید و مایل به خاتمه قرارداد خود یا استفاده از تبلیغات از ارائه دهنده دسترسی به اینترنت دیگر (SFR ، Bouygues ، رایگان و غیره) هستید ? برای تسهیل رویه های خود ، این راهنما روشهای بازگرداندن LiveBox و زمان بستن اشتراک شما را نشان می دهد. همچنین نحوه تدوین نامه خاتمه خود را برای پایان دادن سریع قرارداد خود پیدا کنید.

چگونه می توان یک بسته اینترنتی Orange LiveBox را خاتمه داد؟

پرونده ما را کشف کنید تا همه چیز را در مورد خاتمه یک پیشنهاد نارنجی بیاموزید.

1. نحوه خاتمه قرارداد اینترنتی نارنجی ?

روشهای خاتمه پذیرفته شده توسط نارنجی چیست ?

چندین روش خاتمه توسط نارنجی پذیرفته می شود. قابلیت حمل به شما امکان می دهد بدون از دست دادن شماره خود ، ارائه دهنده دسترسی را تغییر دهید. همیشه کاربردی نیست ، به عنوان مثال در حین حرکت در خارج از همان منطقه شماره گذاری. همچنین می توانید LiveBox خود را از طریق خدمات مشتری نارنجی خاتمه دهید که شما را به یادآوری های متعدد اپراتور ارسال می کند و می تواند بسیار طولانی باشد.

نامه ثبت شده ، برای متوقف کردن اشتراک نارنجی خود به سادگی

پیشنهاد اینترنت نارنجی خود را دوباره پر کنید

برای قرارداد اینترنتی Orange LiveBox خود را بشکنید, تو می توانی نامه خاتمه ثبت شده را با دریافت دریافت ارسال کنید. اگر به دلایل قانونی ، با معافیت از هزینه های خاتمه ، درخواست توقف اشتراک را درخواست می کنید ، باید با نامه ثبت شده با تأیید دریافت ، با نامه ثبت شده اقدام کنید. شما قادر خواهید بود برای خاتمه قرارداد ، به درخواست خود اثبات کنید. در همه موارد ، ارسال نامه خاتمه به خدمات مشتری نارنجی – در نامه ثبت شده با تأیید رسید – یک ضمانت کامل ارائه می دهد. شما اثبات تاریخ درخواست خود را دارید.

نامه ثبت شده همچنین به شما امکان می دهد تا تاریخ دقیقی را که LiveBox باید توسط Orange غیرفعال شود ، خود را برطرف کنید. این مهم است اگر حرکت کنید و می خواهید تا آخرین لحظه اینترنت نارنجی را در خانه خود داشته باشید.

دوره برش سرویس اینترنت نارنجی چیست ?

سپس اپراتور اینترنت دارای یک دوره قانونی 10 روز (پیش بینی شده توسط قانون چتل) از تاریخ دریافت درخواست خاتمه برای خاتمه مؤثر در اشتراک ADSL ، VDSL2 یا فیبر شما. همچنین می توانید تاریخ دقیق بعدی را درخواست کنید. بسته به تاریخ اشتراک شما و نوع بسته اینترنتی انتخاب شده ، برخی از ویژگی ها وجود دارد که باید در سطح آن به یاد داشته باشید روش خاتم.

آدرس خاتمه نارنجی چیست ?

نامه خاتمه شما از پیشنهاد اینترنت نارنجی باید به سرویس تخصصی اپراتور ارسال شود. آدرس خاتمه اینترنت نارنجی به خدمات مشتری به شرح زیر است:

نارنجی
TSA 10008
59878 لیل Cedex 9

نمونه ای از نامه خاتمه پیشنهاد اینترنت نارنجی

در اینجا نوع نامه خاتمه یک جعبه زنده در پایان دوره حداقل تعهد وجود دارد:

مدل خاتمه پیشنهاد اینترنت نارنجی

هدف: خاتمه قرارداد اشتراک اینترنت – Orange LiveBox

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
هدف: خاتمه اشتراک اینترنت نارنجی

من امروز را با این نامه خاتمه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده به شما اطلاع می دهم ، که می خواهم اشتراک اینترنتی خود را که در محل نارنجی شما مشترک است ، پایان دهم ، برای خطی که شماره آن است (نشان می دهد شماره خاتمه یافته است).

دوره نامزدی Orange LiveBox من به اتمام رسیده است ، من نمی خواهم قرارداد خود را در سرویس اینترنت – تلفن – تلویزیون تمدید کنم. بنابراین من تصمیم خود را برای خاتمه اشتراک خود در جعبه نارنجی اعلام می کنم و از شما می خواهم که اقدامات مناسب را برای پایان دادن به قرارداد مشترک انجام دهید.

با تشکر از شما برای در نظر گرفتن درخواست من پس از دریافت این نامه ثبت شده ، و در ازای نامه ای برای تأیید اصطلاح قرارداد من برای من ارسال کنید.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

(امضای دارنده اشتراک)

2. هزینه های خاتمه قرارداد نارنجی LiveBox

چه هزینه ای برای خاتمه نارنجی در هنگام تعهد ?

در Zen LiveBox ارائه می دهد, LiveBox Play وت جت LiveBox ممکن است شامل a باشد دوره تعهد 12 ماهه, و در این مورد در هر زمان نمی توان خاتمه یافت. خاتمه در دوره تعهد اولیه شما را ملزم به پرداخت تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده تا پایان ماه دوازدهم می کند. به محض اینکه دوره اولیه فراتر رفت ، یا اگر اشتراک بدون تعهد باشد ، دیگر مجازات وجود ندارد.

هزینه های کاهش سرویس Orange LiveBox چقدر است ?

در حین خاتمه ، حتی اگر دوره نامزدی بیش از حد باشد ، هزینه های خاتمه نارنجی است 50 یورو. این مبلغ مربوط به هزینه های فنی است که توسط اپراتور برای بسته شدن خدمات مشتری انجام می شود.

برای مشتریانی که در یک بسته “کشف” ADSL مشترک شده اند, هیچ هزینه خاتمه صورت نمی گیرد. این پیشنهاد که بدون تعهد است ، مشترک است که وقتی می بیند مناسب بدون مجازات است ، قرارداد خود را بشکند.

3. نحوه خاتمه اشتراک اینترنت نارنجی بدون هیچ هزینه ای ?

قانون مصرف کننده و قانون دادرسی دادگاه های فرانسه دلایل قانونی که هزینه خاتمه آن شارژ نمی شود. الگوهای اجازه خاتمه یک جعبه زنده نارنجی بدون هیچ هزینه ای نیز در شرایط عمومی فروش موجود است. در اینجا لیست است:

 • رد یک قرارداد کار نامشخص ؛
 • مورد Majeure Force (مرگ ، بستری طولانی مدت ، حبس برای حداقل مدت سه ماه. ) ؛
 • حرکت در منطقه بدون پوشش (منطقه غیرمجاز یا خارج از کشور) ؛
 • اگر پرونده توسط کمیسیون برای بیش از حد بیش از حد افراد تأیید شود ، بیش از حد مجازات است
 • تغییرات قراردادی یک جانبه (افزایش قیمت ، اصلاح شرایط فروش عمومی. ) تا 4 ماه پس از اطلاع رسانی در مورد تغییر توسط اپراتور.

در صورت خاتمه یک جعبه زنده نارنجی به دلایل قانونی, شما باید تهیه کنید اسناد پشتیبان کافی است. افزودن پیوست نیز از مدل ویژه خاتمه اینترنت نارنجی ما به صورت آنلاین امکان پذیر است !

4. یک پیشنهاد LiveBox و Mobile Open Orange را خاتمه دهید

نامه خاتمه اینترنت نارنجی یا موبایل

خاتمه اشتراک نارنجی باز (اینترنت + جعبه موبایل) نیز باید توسط نامه خاتمه در توصیه با تأیید دریافت انجام شود. اگر آن را در نامه خود مشخص کنید ، این درخواست ظرف 10 روز پس از دریافت یا بیشتر در نظر گرفته می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد خاتمه پیشنهادات موبایل نارنجی مراجعه کنید.

چه هزینه های خاتمه در پیشنهاد اینترنت موبایل نارنجی به علاوه موبایل ?

در مورد یک پیشنهاد آزاد با تعهد 12 یا 24 ماهه ، درخواست خاتمه قبل از پایان دوره اولیه باعث ایجاد هزینه ها می شود. مبلغ ماههای باقی مانده برای اجرای از نظر سال اول به طور کلی انجام می شود. مشترک 24 ماه استخدام کرد که مایل به لغو قرارداد خود پس از سال اول است ، مسئولیت سه ماهه مبلغ ماه های باقی مانده را بر عهده دارد.

همچنین می توان در قرارداد یا قسمت اینترنت یا قسمت موبایل در قرارداد قرار گرفت. تغییر ارائه دهنده خدمات اینترنت اتصال LiveBox را حذف می کند ، اما اشتراک Orange Open برای سرویس تلفن همراه به تنهایی ادامه دارد. قیمت ماهانه مطابق بسته انتخابی مشمول تخفیف خواهد بود.

برای قراردادهای امضا شده پس از اوایل ژوئیه 2013 ، تغییر اپراتور تلفن همراه از طریق تعداد تعداد به طور خودکار نیاز به مهاجرت به پیشنهاد ضروری LiveBox دارد. اگر پیشنهاد دیگری را ترجیح می دهید ، ظرف 20 روز با خدمات مشتری تماس بگیرید.

5. ضمن نگه داشتن شماره خود ، یک پیشنهاد اینترنتی نارنجی را خاتمه دهید

لخته شدن یک خط ثابت و اینترنت نارنجی با قابلیت حمل

شما قصد دارید قرارداد را برای خط ثابت و نارنجی اینترنت خود ببندید و می خواهید شماره فعلی خود را حفظ کنید ? قابلیت حمل را فراخوانی کنید ! در اینجا چگونه است.

مانند بسته های تلفن همراه ، به سادگی شماره RIO خود را بازیابی کنید و آن را با ارائه دهنده خدمات جدید اینترنت وارد کنید ، به طوری که پیشنهاد جدید را تنظیم کرده و در همان زمان قرارداد قدیمی LiveBox را خاتمه می دهد.

در این حالت ، نیازی به ارسال نامه ثبت شده به نارنجی برای خاتمه قرارداد خود نیست ، مگر اینکه درخواست معافیت از هزینه ها را داشته باشید. ریو با تماس با 3179 از خط تلفن ثابت خود یا 0800 00 3179 از خط دیگری برای نارنجی در دسترس است.

نگه داشتن شماره ثابت همیشه امکان پذیر نیست

حرکت به شهرداری دیگر (حتی اگر همان بخش ، حتی اگر هم مرز باشد) می تواند باعث تغییر ZNE شود و بنابراین حفظ تعداد آن را غیرممکن می کند. هنگامی که روش ریو امکان پذیر نیست ، لازم است که رویکرد خاتمه “کلاسیک” را با توصیه به نارنجی دنبال کنید.

6. نحوه بازگرداندن LiveBox به نارنجی پس از خاتمه ?

در پایان پذیرش نامه خاتمه خود ، یک نامه تأییدی را که نشانگر تاریخ مؤثر و همچنین رویکرد بازگشت تجهیزات نارنجی در دسترس یا اجاره ای است ، دریافت خواهید کرد.

تجهیزات بازگشت به Orange (LiveBox ، Decoder TV و ETC.) ?

این روش شامل چرخاندن LiveBox و رمزگذار تلویزیون شما (در صورت داشتن) و همچنین لوازم جانبی (کابل ها ، کنترل از راه دور. ) ، در یک بسته بندی با کوپن بازگشت Colissimo پیش پرداخت در دسترس شما. تجهیزات موجودی نارنجی ، هزینه های بازپرداخت مسئولیت آنهاست و نه در شما. لازم است مواد را حداکثر یک ماه برگردانید.

چگونه LiveBox را به صورت رایگان به نارنجی برگردانیم ?

اگر نگاهی به عقب ندارید, تجهیزات خود را در یک آژانس نارنجی رها کنید با درخواست اثبات. با توجه به کد مصرف کننده ، اپراتور موظف است ظرف 10 روز هرگونه سپرده گارانتی را بازپرداخت کند. در صورت عدم بازگشت تجهیزات ، مجازات های نرخ مسطح صورتحساب می شود: 100 یورو برای هر تجهیزات برای مودم باکس ، هارد دیسک LiveBox 4 ، جعبه هوایی 4G. 60 € برای ضبط کننده ؛ 49 یورو برای رمزگذار تلویزیون ؛ 300 € برای مورد فیبر نوری.

خاتمه

7. خاتمه نارنجی: همه راهنماهای ما برای متوقف کردن پیشنهادات شما

تمام راهنماهای ما را پیدا کنید تا در مراحل خاتمه نارنجی به شما کمک کند.

 • خاتمه بانک نارنجی
 • خاتمه بیمه موبایل SPB
 • بازگشت جعبه نارنجی
 • هزینه خاتمه نارنجی
 • خاتمه موبایل نارنجی – 5 امتیاز
 • خاتمه بسته موبایل نارنجی
 • خاتمه بیمه تلفن همراه CFCA
 • نامه خاتمه موبایل نارنجی
 • خاتمه اینترنت نارنجی – 6 امتیاز

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

نارنجی درخت در 2 دقیقه

 • این مدل نامه باآدرس خاتمه نارنجی به منظور خاتمه قرارداد اینترنتی شما حاوی فرمولاسیون به همه دلایل است.
 • شخصی سازی خود را شخصی کنید نامه خاتمه جعبه نارنجی.
 • نامه خاتمه LiveBox خود را از رایانه یا تلفن هوشمند توصیه شده ارسال کنید. La Poste از چاپ و بازیابی از خدمات مشتری نارنجی.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل