ژنراتور زیرنویس اتوماتیک آنلاین., نرم افزار زیرنویس خودکار | کاتب مبارک

نرم افزار زیرنویس خودکار

Contents

تأیید شده توسط 100.000+ کاربر و تیم از هر اندازه.

زیرنویس اتوماتیک

شما به دنبال یک ژنراتور زیرنویس آنلاین و اتوماتیک برای فیلم های خود هستید ? در این صورت ، ژنراتور زیرنویس اتوماتیک Veed ابزاری است که شما نیاز دارید. این قدرت ، همه کاره ، آسان برای استفاده و مهمتر از همه ، افزودن زیرنویس رایگان است ! با Veed ، شما می توانید به طور خودکار زیرنویس هایی را برای فیلم های خود تولید کنید. سپس می توانید آنها را به طور دائم در ویدیو ادغام کنید (زیرنویس های کدگذاری شده به سختی) یا در صورت تمایل ، آنها را به صورت یک پرونده زیرنویس جداگانه بارگیری کنید (SRT ، دوچرخه کوهستانی ، TXT و غیره.) خالق زیرنویس های اتوماتیک ما از هوش مصنوعی برای تولید زیرنویس های شما با دقت تقریباً کامل استفاده می کند. این می تواند به عنوان یک ژنراتور زیرنویس اتوماتیک ، ژنراتور رونویسی و ابزار تشخیص صدا همزمان عمل کند. به سادگی ویدیوی خود را بارگیری کنید ، و Veed رونویسی از صوتی شما ایجاد می کند ، به شما امکان می دهد در صورت لزوم آن را ویرایش کنید و با یک کلیک آن را به ویدیوی خود اضافه کنید. همراه با ویرایشگر ویدیوی ساده اما قدرتمند ما ، Veed بهترین مکان برای دسترسی به فیلم های شما برای تعداد بیشتری از تماشاگران است. ترجمه زیرنویس ها-شما می خواهید کمی بیشتر از زیرنویس های ساده به زبان انگلیسی ? بنابراین از ژنراتور زیرنویس Veed برای ترجمه متن انگلیسی خود به زبان های دیگر استفاده کنید ، و برعکس. از عربی تا ارمنی یا اسپانیایی در سواحیلی ، می توانید این ابزار را کشف کرده و به این ترتیب فیلم های عالی ایجاد کنید. برای دسترسی به مترجم اتوماتیک به برنامه Pro Veed بروید.

چگونه به طور خودکار فیلم های زیرنویس:

دانلود فیلم

ویدیویی را که می خواهید برای زیرنویس در Veed بارگیری کنید – بکشید و قرار دهید ، بسیار آسان است.

زیرنویس خودکار

روی “زیرنویس” کلیک کنید و سپس “رونویسی خودکار” را از لیست انتخاب کنید. سپس نرم افزار شروع به رونویسی خواهد کرد. (همچنین می توانید یک فایل زیرنویس را بارگیری کنید ، یا زیرنویس های خود را به صورت دستی تایپ کنید).

دانلود

سبک ، اندازه و قلم های متن زیرنویس خود را تغییر دهید ، سپس روی “صادرات” کلیک کنید. ویدیوی زیرنویس جدید شما در چند ثانیه ارائه می شود (یا زیرنویس های خود را در یک پرونده جداگانه ذخیره کنید).

آموزش “نحوه تولید خودکار زیرنویس”

چگونه می توان آموزش زیرنویس را تولید کرد

خواندن سریع ، دقیق و آسان

با Veed ، فقط در چند ثانیه می توانید زیرنویس هایی را برای همه فیلم های خود تولید کنید. یک کلیک و نرم افزار تشخیص صدای ما به طور خودکار ویدیوی شما را در یک فایل متنی رونویسی می کند. این باعث می شود ساعات رونویسی دستی شما را ذخیره کند ! قدرت ابزار در آنجا متوقف نمی شود ! در واقع ، دقت زیرنویس های اتوماتیک Veed چشمگیر است و در گروه خود بهترین است. Veed ابزار مورد علاقه برای فیلمبرداران است که به دنبال زیرنویس های سریع برای فیلم های خود هستند. برای دقت بهینه ، می توانید در متن منتشر شده توسط AI تغییرات دستی ایجاد کنید. نرم افزار زیرنویس اتوماتیک ما تضمین می کند که هرگز متن زیادی روی صفحه وجود ندارد ! اگر با کوچکترین دشواری روبرو شدید ، با ما در Live Cat تماس بگیرید و ما از کمک به شما خوشحال خواهیم شد ! دیگر وقت خود را برای رونویسی ، ترجمه و چسباندن زیرنویس ها در فیلم های خود تلف نکنید ، از آن استفاده کنید تا به جای اینکه مجدداً به خلاقیت خود بپردازید !.

عنوان

انتخاب گسترده ای از قلم ها ، اندازه ها ، سبک ها و زبان های ما را انتخاب کنید. Veed به شما این آزادی را می دهد که فیلم هایی را تهیه کنید که واقعاً مناسب شما باشد !پیام ، برند و سبک خود را شخصی سازی کنید. از جمله گزینه های موجود ، می توانید موقعیت متن ، فاصله حروف و بسیاری موارد دیگر را نیز اصلاح کنید. ما همچنین سبک های زیرنویس را که توسط متخصصان طراحی شده است ارائه می دهیم تا تجربه انتشار فیلم شما را حتی سریعتر و کیفی انجام دهیم. هنگامی که سبک زیرنویس ایده آل را پیدا کردید ، همچنین فراموش نکنید که طیف گسترده ای از برچسب ها ، ایموجی ها و شکلک های ما را کشف کنید تا فیلم های خود را حتی بیشتر زندگی کنید !

دسترسی

در دسترس بودن ویدیویی برای افراد بیشتر برای گسترش مبنای پیروان بالقوه شما بسیار مهم است ! فیلم هایی که رونویسی و زیرنویس می شوند ، تجربه ای معادل ناشنوا یا سخت شنوایی را ارائه می دهند. فقط یک دقیقه و چند کلیک برای شما طول می کشد ، اما این تفاوت زیادی برای تصویر شما و امکانات تعهد ایجاد می کند ! با زیرنویس فیلم های خود ، آنها را نیز کاربر پسند و جذاب تر می کنید. علاوه بر این با ابزارهای برش ارائه شده توسط Veed ، انجام آن بسیار آسان است !

نرم افزار زیرنویس خودکار

نقاشی

ژنراتور زیرنویس اتوماتیک ما در عرض چند دقیقه زیرنویس را به فیلم شما اضافه می کند. آن را به صورت رایگان امتحان کنید. 85 ٪ دقت.

توجه داشته باشید 4.8/5 بر اساس 850+ بررسی

نقاشی

تأیید شده توسط 100.000+ کاربر و تیم از هر اندازه.

چگونه کار می کند

  1. پرونده های خود را حذف کنید. پرونده های خود را حذف کنید ، URL های خود را حذف کنید یا آنها را از YouTube ، Vimeo ، Drive و غیره استخراج کنید.
  2. ما کار میکنیم. ژنراتور زیرنویس ما زیرنویس هایی را برای فیلم های شما ایجاد می کند.
  3. بازخوانی و انتشار آنها. بعد از چند دقیقه ، به زیرنویس های خود بروید و آنها را منتشر کنید !

ویرایشگر زیرنویس اختصاصی

برای زیرنویس طراحی شده ، ناشران تعاملی ما نحوه تعامل شما با زیرنویس خود را تسهیل می کنند.

نمونه ای از زیرنویس ها را مشاهده کنید

عنوان

  • قالب و زیرنویس کدگذاری شده سخت

قالب و زیرنویس کدگذاری شده سخت

زیرنویس های خود را متناسب با نام تجاری شما متناسب کنید. می توانید چندین تنظیمات را انتخاب کرده و فیلم خود را برای انتشار آماده کنید. همچنین می توانید ویدیو را مستقیماً با زیرنویس هایی که از قبل موجود است بارگیری کنید.

شخصی سازی زیرنویس ها

شخصی سازی زیرنویس ها

به لطف مدیریت خطوط ، CPL و CPS ، ظاهر زیرنویس خود را تصمیم بگیرید.

ترجمه خودکار

ترجمه خودکار

زیرنویس های خود را به بسیاری از زبانها ، از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، ماندارین ، هلندی ، پرتغالی ، روسی ، ایتالیایی ، ژاپنی و لهستانی ترجمه کنید.

امکانات

هیچ محدودیتی در بارگذاری ها ندارد

مدیریت CPS

قسمت زمانی شروع را طرف کنید

چندین قالب صادراتی

لینک های به اشتراک گذاری

جدول زمانی بصری و موج صدا

فضاهای کاری برای همکاری

API و ادغام

امنیت و محرمانه بودن

عنوان

نحوه تولید زیرنویس به طور خودکار ?

1. ویدیوی خود را بارگذاری کنید.

2. زبان ویدیویی را انتخاب کنید.

3. “اتوماتیک” را انتخاب کنید.

4. زیرنویس های خود را دریافت کنید.

5. روی “صادرات” کلیک کنید و قالب زیرنویس مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

زبانهای پشتیبانی شده

در زیر لیست زبانهایی که برای زیرنویس از آنها مراقبت می کنیم پیدا خواهید کرد.

سوالات متداول

زیرنویس ها چیست ?

زیرنویس ها متنی هستند که از یک گفتگوی رونویسی یا اظهار نظر یا فیلمنامه برای فیلم ها ، تلویزیون ، بازی های ویدیویی تهیه شده و به طور کلی در انتهای صفحه نمایش داده می شوند ، اما اگر متن در انتهای موجود باشد ، می تواند در بالای صفحه باشد صفحه نمایش.

چگونه می توانم زیرنویس هایی را برای فیلم های خود تولید کنم ?

با استفاده از ژنراتور زیرنویس اتوماتیک Scrib Happy ، شما قادر خواهید بود زیرنویس ها را به بیش از 120 زبان تولید کنید. بارگیری یا به سادگی پیوندی به ویدیوی خود اضافه کنید و نرم افزار زیرنویس ما گفتار را از پرونده ویدیویی شما استخراج کرده و با دقت 85 ٪ آن را به زیرنویس تبدیل می کند.