ایستگاه شارژ اتومبیل برقی: قیمت ، مصرف ، زمان شارژ ، قیمت نصب یک ایستگاه شارژ چقدر است?

قیمت نصب ایستگاه شارژ چقدر است

Contents

برخی از اقدامات احتیاطی باید قبل از هرگونه استفاده از این نوع شارژ ، مانند:

ایستگاه شارژ اتومبیل برقی: قیمت ، مصرف ، زمان شارژ

ماشین الکتریکی

بار ماشین برقی

تخمین زدن 100 ٪ رایگان و بدون تعهد با تماس با یک مشاور SELECTRA به:

01 86 26 12 05 یا من را یادآوری کنید

ماشین الکتریکی

نقل قول برای نصب ترمینال شارژ وسیله نقلیه الکتریکی

100 ٪ رایگان و بدون تعهد ، یادآوری در 48 ساعت کار شده توسط IZI توسط EDF

یک ایستگاه شارژ به شما امکان می دهد باتری یک ماشین برقی را با توجه به سطح مختلف برق شارژ کنید (3.7 کیلو وات ، 7 کیلو وات یا 22 کیلو وات). انتخاب ایستگاه شارژ خانه هم با سازگاری ، قدرت بار وسیله نقلیه و نوع کابل شارژ مورد استفاده ، بلکه با شدت الکتریکی محل اقامت تعیین می شود. ایستگاه های شارژ عمومی نیز در همه جای فرانسه با ارائه قدرت های بالاتر و کاهش زمان شارژ در دسترس است.

ایستگاه های شارژ الکتریکی تحت پوشش سپر قیمت

اعلام شده توسط امانوئل ماکرون در نوامبر 2022, سپر قیمت برای کلیه ایستگاه های شارژ برقی اعمال می شود. تاکنون فقط پایانه های شارژ در مسکن فردی تحت تأثیر قرار گرفتند. از ژانویه سال 2023 ، سپر قیمت گسترش می یابد:

 • در محدوده عمومی : نصب شده توسط اتحادیه های انرژی و شهرداری ها ؛
 • در پایانه های خصوصی : در پارکینگ های اتومبیل واقع شده یا توسط اپراتورهای انرژی تنظیم شده است
 • در پایانه های مسکن جمعی.

“” از ژانویه سال 2023 ، ما همچنین سپر قیمت را در پایانه های برقی گسترش خواهیم داد تا از ماجراجویی هایی مانند برخی از همسایگان خود جلوگیری کنیم. امروز قیمت ها معقول باقی می مانند ، ما مطمئن خواهیم شد که آنها همچنان باقی خواهند ماند »»
– امانوئل ماکرون.

بنابراین ، دولت امیدوار است که تحریک مصرف کننده را کاهش ندهد تا به خرید خودروهای برقی برسد. فرانسه همه را دارد 1.1 میلیون پایانه شارژ برق.

ایستگاه های خاص شارژ اتومبیل برقی

برای یک ماشین برقی را در خانه نیرو دهید, تعداد زیادی وجود دارد راه حل های شارژ در دسترس فرد قرار گرفت.

Wallbox یا ایستگاه های شارژ در خانه

آنجا نقطه شارژ یا صندوقچه جعبه ای است که بر روی دیوار یک گاراژ خصوصی ثابت می شود که امکان شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی (VE) در خانه را با امنیت کامل فراهم می کند. مزایای ترمینال در رابطه با استفاده از یک سوکت استاندارد چندگانه است:

پایانه جعبه

 • تحویل سطح قدرت از 3 کیلو وات تا 22 کیلو وات . سه سطح به طور کلی 3.7 کیلو وات ، 7 کیلو وات یا 22 کیلو وات برای انواع مختلف بار در دسترس است: بار عادی (3 کیلو وات و 7 کیلو وات) یا بار شتاب (11 کیلو وات در 22 کیلو وات).
 • بهینه سازی شدت بار به عنوان تابعی از نصب الکتریکی محل اقامت و قدرت بار باتری وسیله نقلیه. این ترمینال به لطف دستگاه کنترل یکپارچه خود به اصطلاح ماشین شارژ ارتباط برقرار می شود. همچنین امکان شارژ مجدد با توجه به زمان روز امکان پذیر است – جالب برای دارندگان اشتراک ساعت کامل/توخالی.
 • زمان شارژ کوتاه تر در مقایسه با یک سوکت داخلی استاندارد – بین 3 تا 5 ساعت در برابر 10 ساعت به طور متوسط. بسته به قدرت ترمینال (و قدرت باتری VE) ، میانگین زمان شارژ به راحتی توسط دو تقسیم می شود.

کیفی تر ، این گزینه نیز گرانترین است. بسته به مدل ، به استثنای هزینه های نصب ، بین 500 تا 500 یورو طول خواهد برد.

سوکت استاندارد داخلی

اگرچه Wallbox توسط اکثر تولید کنندگان خودرو توصیه می شود ، اما برای فرد امکان پذیر است وسیله نقلیه الکتریکی خود را شارژ کنید با استفاده از یک پریز برق استاندارد ساده (220 ولت – 2.2 کیلووات ساعت) نوع E/F. از طریق کابل تهیه شده توسط سازنده. این کابل اجازه می دهد تا باتری با توجه به قدرت پیشخوان بارگیری شود. لازم به ذکر است که زمان شارژ نسبتاً طولانی است – حدود 10 ساعت.

برخی از اقدامات احتیاطی باید قبل از هرگونه استفاده از این نوع شارژ ، مانند:

شارژ مجدد ماشین با سوکت استاندارد

 • کنترل نصب الکتریکی داخلی و پیشخوان الکتریکی توسط یک حرفه ای. این امر برای جلوگیری از هرگونه خطر ولتاژ و اختلال است.
 • عایق سوکت استاندارد و اتصال آن به پنل الکتریکی. سوکت استاندارد باید منحصراً برای شارژ مجدد از FE اختصاص داده شود.
 • نصب یک سوکت تقویت شده که تحویل شدت الکتریکی را تضمین می کند.

این نوع شارژ مجدد توسط افراد است ، هزینه نصب سوکت در مقایسه با نقطه شارژ.

ایستگاه های شارژ عمومی

به موازات راه حل های شارژ خانه, فرد همچنین می تواند روی ایستگاه های شارژ که اختیارات تحویل داده شده توسط ترمینال ها اجازه شارژهای طبیعی و شتاب می گیرند ، اما همچنین شارژ می شوند سریع ارائه قدرت بیشتر از 22 کیلو وات.

بار سریع ، راه حل برای سفرهای طولانی

ماشین شارژ ایستگاه عمومی

بار سریع اجازه می دهد باتری یک ماشین برقی را در چند دقیقه بارگذاری کنید فقط ، در برابر چند ساعت در شارژ طبیعی یا شتاب. این راه حل یک راحتی واقعی برای هر مالک در مسافت های طولانی یا پیش بینی سفر است. با این حال ، بار سریع فقط حدود 5 ٪ از فرصت های شارژ برای افراد را نشان می دهد ، میانگین فاصله سفرها 30 کیلومتر است.

این نوع بار از استانداردهای اتصال خاص استفاده می کند:

 • بار CHADEMO که از 50 کیلو وات قدرت شارژ در جریان مستقیم استفاده می کند
 • بار AC – با جریان متناوب – با قدرت حداکثر 43 کیلو وات.

Tesla Superchargers سازنده تسلا دارای شبکه ای از ایستگاه های شارژ است که به طور انحصاری به بار مدل های Tesla Model S و Model X Tesla اختصاص داده شده است. این پایانه ها قدرت شارژ تا 150 کیلو وات را ارائه می دهند ، تا وسیله نقلیه الکتریکی را در مدت 30 دقیقه تقریباً یا حتی بسته به مدل باتری نصب شده ، بارگیری کنید.

از کجا می توان یک ایستگاه شارژ اتومبیل برقی پیدا کرد ?

نقل قول برای نصب ترمینال شارژ وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ رایگان و بدون تعهد ، پاسخ در 48 ساعت کار شده توسط IZI توسط EDF
نقل قول آنلاین شما

ایستگاه ها به فرد اجازه می دهد تا تقریباً در همه جای فرانسه باتری وسیله نقلیه خود را شارژ کند. با توجه به Avere ، 101،681 پایانه شارژ در سال 2023 در فرانسه ذکر شده است. توجه داشته باشید که تعداد ایستگاه های شارژ افزایش 57.4 ٪ در طول سال قبل. این ایستگاه ها در دسترس هستند:

 • در پارکینگ های عمومی ؛
 • در دفاتر خصوصی یا پارکینگ های مرکز خرید ؛
 • در جاده ها (عمدتا در شهرهای بزرگ مانند پاریس).

این زیرساخت های شارژ کمک در تحرک برق.

کارت ایستگاه شارژ اتومبیل برقی

شبکه ایستگاه های شارژ هنوز هم مطابق منطقه دارای اختلافات است. صاحبان خودروهای برقی هنوز مشکل زیادی دارند KW را جبران کنید در سفر به خانه یا محل تعطیلات آنها. خوشبختانه ، برنامه های تلفن های هوشمند برای تسهیل تحقیقات خود وجود دارد که شناخته شده ترین آنها Chargemap است.

با این حال ، این پارک زیرساخت برقی باید در سالهای آینده رشد کند ، دولت با انتقال انرژی در سایت های اولویت مقامات دولتی قرار داده است. چندین تأمین کننده از جمله تأمین کنندگان انرژی فسیلی مانند Total با ارائه پایانه های شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی.

هزینه رایگان یا پرداخت شده ?

اگر بیشتر مراکز خرید (Auchan ، Ikea یا Leclerc) بار رایگان ارائه می دهند ، یک شبکه کامل از ایستگاه های شارژ خصوصی وجود دارد که کارت های دسترسی را ارائه می دهند. این کارتهای دسترسی می توانند مختص شبکه مورد استفاده یا “قابل تعامل” در تعدادی از شبکه های شریک باشند.

هزینه شارژ بین چند سنت یورو با چند ده یورو متفاوت است. این بستگی به زمان شارژ و قدرت تحویل شده توسط ایستگاه دارد.

یک ویژگی فرانسوی – برخلاف کشورهای اروپایی که هزینه آن را به KWH صادر شده پرداخت می کنند – صورتحساب در فرانسه در گذشته انجام می شود (با دقیقه دقیقه/ساعت). در واقع ، فروش مجدد برق در فرانسه ممنوع است.

چه مدت برای شارژ یک ماشین برقی ?

چندین پارامتر باید در نظر گرفته شود تا تخمین زده شود زمان شارژ اتومبیل برقی مانند عمر باتری ، قدرت ترمینال و حالت شارژ انتخاب شده.

نیروگاه باتری

باتری اتومبیل

در باتری وسایل نقلیه برقی موجود در بازار خودروهای فرانسوی قدرت بار متفاوت ، به ناچار منجر به زمان های مختلف شارژ می شود. بنابراین توجه ویژه ای به اندام حیاتی – قلب – از 5. از آنجا که هرچه باتری بیشتر ظرفیت بارگذاری زیادی داشته باشد (در کیلووات ساعت) ، زمان بیشتری برای شارژ آن طول می کشد. ناگفته نماند که وزن و فن آوری های مورد استفاده در ساخت آن … و تأثیر محیطی.

مسابقه برای تحرک برقی برای پایان دادن به دیکتات سوخت های فسیلی ، تولید کنندگان را وادار می کند تا باتری های فزاینده ای را ارائه دهند ، بدون اینکه وزن خودرو را قرار دهند. امروز اکثریت VES دارند باتری لیتیوم یون ارائه مزایای بسیاری:

 • نسبت عملکرد/وزن خوب ، غلظت بالایی ازانرژی ذخیره شده بدون اینکه بر وزن کل وسیله نقلیه تأثیر بگذارد.
 • طول عمر طولانی ، به شرط استفاده از طیف وسیعی از استفاده از 30 ٪ تا 70 ٪. بنابراین ، هیچ تخلیه کامل/شارژ مجدد وجود ندارد.
 • خوب اثر حافظه, با میزان تخلیه کم در هنگام استفاده از وسیله نقلیه.

قدرت پایانی

عنصر دیگر که در زمان شارژ در نظر گرفته می شود ، قدرت ترمینال است. یک ترمینال 22 کیلو وات زمان شارژ را لزوماً کوتاه تر از یک ترمینال 7 کیلو وات ارائه می دهد. مشروط بر اینکه سازگار با قدرت وسیله نقلیه برقی… و با آن از متر برقی !

زمان شارژ به عنوان تابعی از قدرت باتری و ایستگاه شارژ

نیروگاه باتری ترمینال شارژ 3.7 کیلو وات ترمینال شارژ 7 کیلو وات ترمینال شارژ 22 کیلو وات
20 کیلووات ساعت 5:30 صبح 3h00 1H15
40 کیلووات ساعت 11:00 5:45 صبح 2h00
60 کیلووات ساعت 4:15 بعد از ظهر 8:30 صبح 3h00
80 کیلووات ساعت 9:45 بعد از ظهر 11:30 صبح 3H45
100 کیلووات ساعت 27:00 2:15 بعد از ظهر 5:00

نوع کابل شارژ

مدل کابل شارژ مورد استفاده نیز باید در نظر گرفته شود ، به خصوص در مورد حداکثر توان خود که می تواند تحویل دهد. اگر کابل شدت الکتریکی را با سرعت 7 کیلو وات بریزد و قدرت بار ترمینال/ماشین گشتاور قدرت 22 کیلو وات را مجاز می کند ، لازم است درد خود را در صبر و تحمل خود به وجود آورد تا VE خود را هدایت کند !

کابل شارژ دارای دو سوکت است: یک طرف ترمینال ، طرف دیگر وسیله نقلیه. این نوع گرفتن نیز تعیین می کند حالت شارژ (از 1 تا 4 که با زمان شارژ مشخص می شود):

بسته به قدرت مدل باتری/VE زمان شارژ را شارژ کنید

استاندارد سوکت نوع 1 سوکت استاندارد 2 اروپا سوکت چادو سوکت دسته کوچک موسیقی جاز
قدرت حداکثر 3 کیلو وات از 3 تا 7 کیلو وات از 3 تا 43 کیلو وات حداکثر 50 کیلو وات بیشتر از 50 کیلو وات
حالت بار 1 و 2 – بار آهسته 3 حالت بار عادی/شتاب 3 حالت بار عادی/شتاب حالت بار سریع 4 حالت بار سریع 4
کاربرد زیر ساخت با هم ترمینال با هم با هم

باتری ماشین برقی چقدر است ?

آلاینده اندک با انتشار صفر CO2 نمایش داده شده ، ماشین برقی به عنوان گزینه جایگزین برای اتومبیل های حرارتی با استفاده از سوخت های آلاینده و وابستگی به سوخت های فسیلی ارائه می شود. اگر در سطح محیطی جذاب باشد ، از نظر مصرف انرژی یکسان است ?

بار ماشین برقی چقدر است ?

ایستگاه های شارژ

آنجا مصرف یک ماشین برقی متفاوت است تابعی از عوامل بسیاری است ، ظرفیت باتری در استفاده از وسیله نقلیه ، از جمله سرعت رانندگی که ما اتخاذ می کنیم. بسته به این ، شارژ مجدد کم و بیش خواهد بود. همچنین لازم است واحد اندازه گیری اتخاذ شده را در نظر بگیرید. برای یک ماشین حرارتی ، ما از نشانگر استفاده می کنیم لیتر در صد کیلومتر برای صحبت در مورد مصرف بنزین/دیزل. در مورد یک ماشین برقی ، ما در مورد آن صحبت می کنیم ساعت کیلووات برای صد کیلومتر.

در فرانسه ، مصرف متوسط ​​وسایل نقلیه برقی بین 13 کیلووات ساعت/ 100 کیلومتری و 20 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر یا حدود 0.7 کیلو وات در کیلومتر برای a عمر باتری بین 160 کیلومتر و 300 کیلومتر واقع شده است.

هزینه شارژ

آیا صورتحساب برق با شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی شما ، این سؤال است که هر کسی که علاقه مند به خرید VE باشد می تواند از خود بپرسد.

برای شارژ مجدد خانه از طریق اتصال به شبکه داخلی ، به سادگی میزان مصرف وسیله نقلیه خود را – صد کیلومتر ترجیحاً – ارزیابی کنید و آن را با قیمت کیلووات ساعت اعمال شده توسط تأمین کننده انرژی خود ضرب کنید. با توجه به محلول شارژ (و تأمین کننده برق) هزینه متفاوت خواهد بود.

نمونه ای از هزینه شارژ با اشتراک اساسی و HC/HP EDF

مصرف متوسط ​​kwh / 100 کیلومتر پایه HP HC
12 کیلووات ساعت/100 کیلومتر 1.76/100 کیلومتر یورو 1.89 یورو/100 کیلومتر 1.47/100 کیلومتر یورو
15 کیلووات ساعت/100 کیلومتر 2.20/100 کیلومتر یورو 2.36/100 کیلومتر یورو 1.84/100 کیلومتر یورو
20 کیلووات ساعت/100 کیلومتر 2.93/100 کیلومتر یورو 3.15/100 کیلومتر 2.45 یورو/100 کیلومتر

قیمت کیلووات ساعت با نرخ تنظیم شده EDF: 0.1467 یورو به عنوان پایه ، 0.1579 یورو در ساعات کامل و 0.1228 یورو در ساعات خاموش در مارس 2019.

همچنین می توان بارگذاری مجدد در خانه و شارژ مجدد در پایانه های عمومی را ارائه داد که هزینه های رایگان یا سیستم های اشتراک را از طریق کارت های دسترسی ارائه می دهند. نرخ بار می تواند ساعت اول با 4/15 دقیقه یورو به 0.25/15 دقیقه برسد (مثال قیمت برای تأمین کننده Bélib).

برای پایین آمدن صورتحساب انرژی ، فرد می تواند به نرخ برق ارزانتر ارائه شده توسط تأمین کنندگان جایگزین روی آورد. و برای رفتن به پایان رویکرد زیست محیطی که با خرید خودرویی که در برق کار می کند ، می رود ، چرا به برق سبز روی نمی آورید ? پیشنهادات ویژه برق برای اتومبیل های برقی وجود دارد.

برق سبز ارزان تر ? برای به دست آوردن یک مقایسه شخصی و یافتن یک پیشنهاد انرژی سبز و اقتصادی تر ، با مشاوران Selectra به صورت رایگان با شماره 09 73 72 73 00 تماس بگیرید (L-V 7:21 A.M.

یک ایستگاه شارژ خاص نصب کنید

سوال عملی و سوال هزینه ، اکثر صاحبان VE یک سیستم شارژ خانه را اتخاذ می کنند.

در خانه انفرادی

مننصب یک جعبه دیواری در خانه به شما این امکان را می دهد که در کافی ترین لحظه خودرو خود را شارژ کنید و این به روشی امن. همانطور که در این مقاله ذکر شد ، Wallbox سیستم شارژ است که توسط اکثر تولید کنندگان توصیه می شود – یا حتی اگر نمونه ای از Zoé Renault را که کابل شارژ ندارد (CRO) تحمیل کنیم (CRO).

به عنوان بخشی از یک خانه جدا شده ، بسته به اینکه شما یک گاراژ یا یک جاده خصوصی خصوصی دارید ، یک ترمینال داخلی یا یک ترمینال خارجی را انتخاب خواهیم کرد.

و علاوه بر قیمت تجهیزات – بین 500 تا 1500 یورو بسته به مدل – شما باید از هزینه نصب مراقبت کنید که در صورت لزوم تنظیم در کنتور برقی می تواند به سرعت افزایش یابد. به ویژه اجرای یک قطع کننده مدار دیفرانسیل یا اینکه آیا می توان کار سیم کشی مانند ترسیم خط را انجام داد.

در آپارتمان ها ، مسکن جمعی

ترمینال های شارژ برای اتومبیل در فرانسه

مستاجرین یا صاحبان آپارتمان ها همچنین می توانند از یک سیستم شارژ در پارکینگ های باز برای ساکنان یا جعبه خصوصی بهره مند شوند. اگر مسکن جدید در دست ساخت وظیفه داشته باشد 10 ٪ از مکان های خود را به VE و شارژ مجدد آنها اختصاص دهد ، این روش می تواند برای افرادی که در مسکن “قدیمی” زندگی می کنند پیچیده تر باشد.

حتی اگر ” حق گرفتن “هرگونه درخواست را به اتحادیه همبازی ها قانونی می کند ، برخی از محدودیت های فنی اجباری هستند – تحت مجازات دیدن درخواست آن برای نصب رد شده است:

 • نصب یک متر فردی که از مصرف انرژی شارژ مجدد در بارهای مشترک یافت می شود.
 • ترمینال که به TGBT متصل می شود (پنل الکتریکی عمومی مناطق مشترک) ، لازم است اطمینان حاصل شود که از بار اضافی پشتیبانی می کند و در صورت لزوم کار لازم را انجام می دهد – به هزینه فرد.

کمک مالی نصب

دولت سیستم های کمک مالی را اجرا کرده است که امکان دسترسی به امتیازات شارژ را دارد.

 • برنامه منفی که توسط Avere اداره می شود ، وسیله ای است که توسط EEC (گواهینامه های اقتصاد انرژی) تأمین می شود و به افراد و همچنین مشاغل و جوامع اجازه می دهد هزینه های نصب یک ترمینال ایستگاه شارژ را کاهش دهند. این کمک بین 600 تا 1،500 یورو نمی تواند از 40 ٪ از کل هزینه های نصب برای یک شرکت در برابر 50 ٪ برای یک فرد تجاوز کند. این سیستم فقط برای پیشنهادات برچسب من باز است.پیشنهادات ارائه دهندگان ترمینال مشخصات و مقررات دقیق.
 • استناد (اعتبار مالیاتی برای انتقال زیست محیطی) 30 ٪ اعتبار مالیاتی توسط دولت به منظور کاهش هزینه های نصب یک ایستگاه شارژ ارائه می شود.

قیمت نصب ایستگاه شارژ چقدر است ?

قیمت چند است

اگر بیشتر و بیشتر صاحبان وسایل نقلیه برقی تصمیم به راه حل شارژ در خانه خود بگیرند ، این است که از راحتی چنین نصب بهره مند شوید و دیگر زحمت پیدا کردن منبع عمومی بار بار را پیدا نکنید.

نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !

ترمینال های شارژ – یا Wallbox – دستگاه های با عملکرد بالا هستند که به شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی و ترکیبی قابل شارژ هستند. برای نصب آنها در خانه ، با این حال ، باید بودجه قابل توجهی برای قیمت فراهم شود ، قیمت آن متغیر و بستگی به هزینه خرید دستگاه و هزینه های مرتبط با نصب آن دارد. بیایید سهام این پرونده را بگیریم.

ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی چقدر است ?

هنگامی که می خواهید یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی یا هیبرید قابل شارژ در خانه خود نصب کنید ، باید دو پارامتر را در نظر بگیرید تا از بودجه اختصاص داده شده به این عملیات استفاده کنید: قیمت خرید ترمینال و هزینه نصب آن. با این حال ، قیمت یک بر هزینه دیگری تأثیر می گذارد و بنابراین کل مقدار پروژه.

قیمت یک ترمینال شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی بسیار متغیر است زیرا می تواند بین نوسان باشد حدود 600 یورو برای یک محصول سطح ورودی و کاهش قدرت و 2000 یورو برای کارآمدترین یا حتی بیشتر. در واقع ، هزینه این دستگاه به چندین معیار بستگی دارد.

نام تجاری

تمام قیمت ها وجود دارد و این موارد می تواند از یک تولید کننده به دیگری برای مدل های معادل متفاوت باشد ، اما توصیه می شود یک برند با کیفیت را برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند انتخاب کنید.

سه نوع مارک ایستگاه شارژ وجود دارد.

 • تولید کنندگان تخصصی: این مارک های اخیر توسط تولید کنندگان متخصص در طراحی ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه برقی ایجاد شده است. بگذارید به طور خاص Wallbox ، Circontrol ، EVBox ، NewMotion و غیره را ذکر کنیم.
 • تولید کنندگان تجهیزات الکتریکی: برخی از مارک های متخصص در تجهیزات برقی نیز ایستگاه های شارژ را تولید می کنند. این مورد هاجر ، اشنایدر یا لگراند است.
 • ماشین ساز: اینها به عرصه پیوسته اند و مدلهایی را ارائه می دهند که برای شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی خود طراحی شده اند ، برای قیمت های قابل توجهی بالاتر از رقابت.

قدرت

هر مارک مدل های خود را با توجه به دسته های قدرت طبقه بندی می کند. چهار قدرت مختلف برای ایستگاه های شارژ اختصاص داده شده به افراد وجود دارد ، یعنی 3.7 کیلو وات ، 7.4 کیلو وات ، 11 کیلو وات و 22 کیلو وات. همچنین مدل های قابل انطباق گران تر وجود دارد که بسته به نیاز می توان بین 0 کیلو وات و 22 کیلو وات تنظیم کرد. در اصل ، هرچه یک ترمینال قدرتمندتر باشد ، شارژ سریعتر می شود ، اما قیمت آن بالاتر است.

محرک

ایستگاه های شارژ اساسی وجود دارد که فقط برای شارژ ساده وسایل نقلیه هیبریدی برقی و قابل شارژ در نظر گرفته شده است. اما همچنین می توان یک ترمینال را با ویژگی های پیشرفته با قیمت بالاتر انتخاب کرد.

این ویژگی ها متغیر هستند. پایانه های هوشمند ، پایانه های متصل ، پایانه ها با صفحه LED ، پایانه هایی با Secure Badge Reader ، Terminals Double … امکان تطبیق دستگاه با کاربردهای شخصی و نیازهای آن برای راحتی بیشتر است.

ایستگاه شارژ را نصب کنید: با چه قیمتی ?

با قیمت ایستگاه شارژ ، باید هزینه نصب آن را اضافه کنید. هنگامی که در خانه انجام می شود ، برای نصب ایستگاه شارژ در شرایط استاندارد به طور متوسط ​​بین 1200 یورو و 1500 یورو طول می کشد ، یعنی بدون یک وضعیت پیچیده. مجدداً ، چندین عامل می توانند بر قیمت نصب یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی تأثیر بگذارند.

اتصال به شبکه برق داخلی

هر ایستگاه شارژ باید به پنل الکتریکی خانگی وصل شود تا دستگاه با برق تأمین شود. این نوع ترمینال بسته به قدرت دستگاه باید دارای یک تناسب فردی با یک کابل الکتریکی باشد. البته هرچه ترمینال قدرتمندتر باشد ، کابل گران تر خواهد بود.

همچنین لازم است که به این واقعیت فکر کنیم که فاصله بین ایستگاه شارژ از پنل برقی مهم است. در واقع ، هرچه این فاصله بزرگتر باشد ، کابل فشار ترمینال باید طولانی تر باشد ، بنابراین هزینه ها بالاتر خواهد بود.

کار نصب

علاوه بر مسافتی که ترمینال بارگیری مجدد را از پیشخوان الکتریکی داخلی جدا می کند ، لازم است هر کار توسعه لازم برای نصب دستگاه را در نظر بگیرید. در واقع ، هر مداخله ای نتیجه مالی خواهد داشت ، مانند حفاری یک سنگر ، تعمیر یک کف یا دیوار و غیره.

نصب ایستگاه شارژ بر روی دیوار ارزان تر از نصب دستگاه بار زمینی ، روی پایه است ، زیرا دومی نیاز به کار برطرف کردن بیشتری دارد.

به هر حال ، هرچه فاصله بین ایستگاه شارژ و پنل برقی کاهش یابد ، نصب ترمینال نیز کمتر خواهد بود.

نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !

ارتقاء به استانداردها

هنگامی که نصب الکتریکی خانه منسوخ می شود ، باید مطابق با استانداردها باشد. این مسئله پیدا کردن بهانه ای برای افزایش قیمت ها نیست ، بلکه اجازه می دهد تا شبکه الکتریکی داخلی بتواند از قدرت قابل توجه چنین دستگاهی در عملکرد پشتیبانی کند. در این حالت ، بسته به کارهایی که باید انجام شود ، نیاز به هزینه بیشتر یا پایین تر است.

سازگاری مدار الکتریکی داخلی

بسته به قدرت ایستگاه شارژ انتخاب شده و مصرف انرژی خانه ، ممکن است لازم باشد قدرت نصب الکتریکی را افزایش دهد. برای انجام این کار ، انتخاب یک اشتراک انرژی قدرتمند تر ضروری است. این اشتراک برای تأمین کننده انرژی سریع و ساده است ، اما لزوماً به دلیل تأمین انرژی بیشتر هزینه اضافی ایجاد می کند.

به طور متوسط ​​، افزایش اشتراک انرژی تقریباً 25 یورو در سال باید ارائه شود.

خرید کابل شارژ: هزینه اضافی برای در نظر گرفتن

برای شارژ مجدد ماشین برقی قابل شارژ آن ، ایستگاه شارژ ضروری است. اما برای اتصال هر دو ، به یک کابل مناسب نیاز دارید ! این یک کابل شارژ نوع 2 است ، برای شارژ مجدد و غالباً توسط فروشنده یا سازنده با وسیله نقلیه برقی یا هیبریدی قابل شارژ است.

اما مراقب باشید ! این عرضه سیستماتیک نیست ، به همین دلیل ممکن است لازم باشد این کابل را خودتان بخرید تا ماشین برقی خود را شارژ کنید. با این حال ، قیمت این تجهیزات اضافی متغیر است زیرا بستگی به قدرت ، طول آن و برند تولید آن دارد.

به طور متوسط ​​، برای یک کابل تک فاز منفرد 32A برای شارژ یک ماشین با قدرت 7.4 کیلو وات ، 250 یورو به 350 یورو طول می کشد. برای شارژ قدرتمندتر ، قیمت می تواند به 500 یورو یا حتی بیشتر برسد.

نحوه کاهش هزینه های نصب ایستگاه شارژ ?

شما درک کرده اید ، به طور متوسط ​​بین 600 یورو و 2،000 یورو برای به دست آوردن یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه برقی و بین 1200 یورو و 1500 یورو برای نصب ، در کل سفارش 1800 یورو با 3500 یورو برای نصب شارژ به دست می آید. ایستگاه در خانه ، به ذکر خرید احتمالی کابل شارژ مناسب نیست ! بودجه قابل توجهی ، اما در مورد شرایط نصب معمولی و غیر کمپلکس اعمال می شود.

خبر خوب این است که راه حل هایی برای کاهش هزینه نصب ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه برقی و هیبرید قابل شارژ وجود دارد. در واقع ، برای تشویق رانندگان به سوار شدن به “سبزتر” ، دولت و برخی از مقامات محلی کمک های مالی هدفمند را راه اندازی کرده اند.

 • اعتبار مالیاتی: اعتبار مالیاتی برای ایستگاه های شارژ برای همه افرادی که تصمیم می گیرند این نوع دستگاه را در خانه نصب کنند در نظر گرفته شده است. برای واجد شرایط بودن ، یک ایستگاه شارژ باید نصب شود (سوکت های تقویت شده در دستگاه ادغام نمی شوند) و این نصب را برای محل اصلی خود فراهم می کنند. میزان اعتبار مالیاتی در حال حاضر 300 یورو است (شکل 2023).
 • حق بیمه اتفاق می افتد: این برنامه خاص برای شرکت ها و افرادی که فقط در مالکیت مشترک زندگی می کنند در نظر گرفته شده است. تجمعی با سایر ایدز ، Advent Premium نیاز به احترام دقیق به مشخصات خاص دارد. افرادی که در آپارتمان ها ساکن هستند می توانند از کاهش قیمت گذاری تا 960 یورو در هر نقطه شارژ بهره مند شوند.
 • مالیات بر ارزش افزوده: همه افرادی که تصمیم به نصب ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه برقی یا هیبرید قابل شارژ در خانه می گیرند می توانند به جای 20 ٪ معمول از مالیات بر ارزش افزوده با نرخ 5.5 ٪ بهره مند شوند.

برای نصب ایستگاه شارژ ?

نصب ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی یا هیبرید قابل شارژ فقط می تواند به یک تکنسین IRVE – برای شارژ زیرساخت های وسایل نقلیه برقی – واگذار شود. این برقیان در واقع برای نصب ایستگاه های شارژ ویژه آموزش دیده اند ، زیرا این عملیات نیاز به دانش خاص و رعایت استانداردهای خاص الکتریکی خاص دارد.

بنابراین مطمئناً ، هر خاص می تواند از یک برقکار صالح بخواهد که مداخله کند ، اما نصب قانونی تلقی نمی شود ، زیرا تعهد استفاده از یک تکنسین IRVE برای هر راه حل شارژ یک قدرت بزرگتر از یا برابر با 3.7 کیلو وات اعمال می شود ، به عبارت دیگر به هر ایستگاه شارژ.

عواقب در صورت عدم رعایت این تعهد به دور از ناچیز است. از یک طرف ، فرد نمی تواند از مزایای اعطا شده توسط دولت بهره مند شود ، زیرا ضروری است که به یک تکنسین IRVE متوسل شوید و با ارائه صدور گواهینامه صدور گواهینامه خود ، آن را اثبات کنید. علاوه بر این ، در صورت خسارت یا خرابی ، تولید کننده دستگاه ممکن است از ادعای شرایط ارائه شده در ضمانت خودداری کند و بیمه گذار ممکن است از پرداخت هزینه های تعمیر خودداری کند.

برای یافتن یک تکنسین صالح IRVE ، مقایسه کننده نقل قول آنلاین ما در خدمت شما است. این ابزار رایگان و غیر اتصال به شما امکان می دهد لیستی از پیشنهادات هدفمند را در چند ثانیه دریافت کنید که نیازهای شما را برآورده می کند. شما فقط باید سرویس را با بهترین کیفیت/قیمت انتخاب کنید.

این پرونده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

تجربه خود را به اشتراک بگذارید ! ارسال نظر !

ادامه مطلب

 • ترمینال شارژ با یا بدون تراشه RFID: چگونه انتخاب کنیم؟ چه هزینه ای؟شارژ ترمینال با یا بدون تراشه RFID: نحوه انتخاب ? چه هزینه ای ? رانندگان وسایل نقلیه برقی ، چه افراد و چه متخصصان ممکن است نیاز به شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی خود به طور دقیق یا منظم داشته باشند.
 • لیست راه حل های شارژ برای یک ماشین برقی؟لیست راه حل های شارژ برای یک ماشین برقی ? امروز ، راه حل های شارژ خصوصی و عمومی برای وسایل نقلیه برقی در فرانسه در حال ضرب است. با جاه طلبی برای رفتن به همه برقی طی چند سال.
 • ترمینال شارژ با بهترین قیمت: چرا از مقایسه کننده استفاده می کنید؟ترمینال شارژ با بهترین قیمت: چرا از یک مقایسه کننده استفاده کنید ? هر سال ، رانندگان همیشه برای خرید یک وسیله نقلیه برقی یا هیبریدی قابل شارژ بیشتر احتمال دارند.نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !وت.
 • ایستگاه شارژ 50 کیلو وات: ویژگی ها ، برای چه نوع ماشین ، هزینه؟ایستگاه شارژ 50 کیلو وات: ویژگی ها ، برای چه نوع ماشین ، هزینه ? داشتن یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی خود راحت ترین راه حل برای رانندگانی است که از این نوع قدرت استفاده می کنند. این نصب ایمن.
 • شارژ مجدد یک ماشین برقی چه مدت طول می کشد؟چه مدت طول می کشد تا یک ماشین برقی شارژ شود ? هر مالک یا خریدار آینده یک وسیله نقلیه الکتریکی زمان شارژ باتری ماشین خود را زیر سوال می برد. در واقع ، اگر پر از سوخت سنتی کمتر انجام شود.
 • آیا می توانیم یک ایستگاه شارژ را با پانل های خورشیدی جفت کنیم؟آیا می توانیم یک ایستگاه شارژ را با پانل های خورشیدی جفت کنیم ? بسیاری از رانندگان به منظور رانندگی در یک ماشین تمیز و محیطی ، بلکه به منظور ایجاد ، یک وسیله نقلیه برقی را به دست می آورند.
 • متخصصان Wallbox و ایستگاه های شارژ: آنها کی هستند؟ چه کسیمتخصصان Wallbox و ایستگاه های شارژ: آنها چه کسانی هستند ? کدام آدرس ? بیشتر و بیشتر افراد و متخصصان تصمیم می گیرند در خانه یا در کار خود یک ایستگاه شارژ داشته باشند. Wallbox در واقع راه حلی است که به آن اختصاص داده شده است.
 • چه راه حلی برای شارژ یک ماشین برقی از انرژی خورشیدی؟چه راه حلی برای شارژ یک ماشین برقی از انرژی خورشیدی ? اگر شبکه الکتریکی معمولی بیشترین راه حل برای شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی آن باقی بماند ، انرژی خورشیدی روشی اکولوژیکی و اقتصادی تر است که در باد است.
 • L چیستنگهداری لازم از ایستگاه شارژ چیست؟ ? صاحبان وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر و بیشتر تصمیم می گیرند خود را به یک ایستگاه شارژ خانه تجهیز کنند.نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !لازم است.
 • کابل شارژ اتومبیل برقی: چگونه آن را انتخاب کنیم؟کابل شارژ اتومبیل برقی: نحوه انتخاب آن ? کابل شارژ اغلب به عنوان بخشی از خرید یک وسیله نقلیه برقی یک نقطه فراموش شده است. با این حال ، این یک پیوند اساسی برای اطمینان از شارژ خوب از.
 • آیا می توانیم همانطور که می خواهیم یک ترمینال شارژ در محفظه جمعی نصب کنیم؟آیا می توانیم یک ترمینال شارژ را در محفظه جمعی همانطور که می خواهیم نصب کنیم ? اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید و می خواهید یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه برقی خود داشته باشید ، می توانید اتحادیه آپارتمان را برای انتخاب تشویق کنید.
 • یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: چه محدودیتی؟یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: چه محدودیتی ? برای یک راننده وسیله نقلیه الکتریکی ، داشتن ایستگاه شارژ خانگی راحت ترین ، کاربردی ترین ، امن ترین و کارآمدترین راه حل برای.

در ماه سپتامبر در باغ انجام شود

 • تقویم قمری سپتامبر
 • سپتامبر کار در باغ
 • تقویم کاشت و کاشت در وصله سبزیجات
 • تقویم تعطیلات گیاهی

در Binette & Jardin شرکت کنید

 • یک رویداد را به تقویم اضافه کنید