قیمت شفاف کران رهبر فرانسه – پکاسون ، صفحه شفاف چیست? چراغ برق

صفحه شفاف چیست

این ضرب خود LED است که تصویر را به روشی مشخص تولید می کنند. بنابراین آنها نور بالایی دارند و محدودیت اندازه ندارند.

صفحه نمایش شفاف

صفحه نمایش غول پیکر ، سیستم صوتی

  • تاریخ ما
  • صفحه نمایش بزرگ
  • دیوار
  • تصاویر دیوار ، LCD و ECRAN LED
  • ویترین
  • صفحه نمایش غول داخلی
  • صفحه LED در فضای باز
  • صفحه نمایش شفاف
  • شرایط و ضوابط

رضایت کوکی ها را مدیریت کنید

برای ارائه بهترین تجربیات ، ما از فناوری هایی مانند کوکی ها برای ذخیره و یا دسترسی به اطلاعات دستگاه ها استفاده می کنیم. رضایت از این فناوری ها به ما امکان می دهد داده هایی مانند رفتار ناوبری یا شناسه های منحصر به فرد در این سایت را پردازش کنیم. واقعیت عدم رضایت یا برداشت رضایت شما ممکن است تأثیر منفی بر خصوصیات و عملکردهای خاص داشته باشد.

عملکردی عملکردی همیشه فعال شده است

ذخیره سازی یا دسترسی فنی در پایان علاقه مشروعیت لازم است تا امکان استفاده از یک سرویس خاص صریح توسط مشترک یا کاربر یا تنها برای انتقال انتقال ارتباطات در یک شبکه ارتباطات الکترونیکی درخواست شود.

تنظیمات برگزیده ترجیحات

ذخیره سازی یا دسترسی فنی به منظور علاقه قانونی برای ذخیره ترجیحات که توسط مشترک یا شخصی که از این سرویس استفاده نمی شود درخواست نمی شود.

آمار آماری

ذخیره سازی یا دسترسی فنی که منحصراً برای اهداف آماری استفاده می شود. ذخیره سازی یا دسترسی فنی که منحصراً در اهداف آماری ناشناس استفاده می شود. در صورت عدم حضور احضار ، رعایت داوطلبانه از طرف ارائه دهنده دسترسی به اینترنت یا سوابق اضافی از طرف شخص ثالث ، اطلاعات ذخیره شده یا استخراج شده در این انتها به طور کلی برای شناسایی شما قابل استفاده نیست.

ذخیره سازی یا دسترسی فنی برای ایجاد کاربران اینترنت به منظور ارسال تبلیغات ، یا دنبال کردن کاربر اینترنت در وب سایت یا چندین وب سایت با اهداف بازاریابی مشابه ضروری است.

صفحه شفاف چیست ?

صفحه شفاف چیست ? یک صفحه شفاف همانطور که نام آن نشان می دهد یک ابزار انتشار پشتیبانی چندرسانه ای است که از طریق آن می توانیم ببینیم. چند سال پیش ، به ترتیب داستان های علمی تخیلی بود. با این حال ، امروز, چندین راه حل وجود دارد که به این تعریف پاسخ می دهند. همه ویژگی های فنی یکسان و مزایای یکسانی ندارند. بنابراین همه آنها متناسب با همان استفاده نخواهند بود.

صفحه شفاف هوا X-7 که برای تزئین دیوارهای شیشه ای استفاده می شود

خصوصیات فنی یک صفحه شفاف

ویژگی های فنی یک صفحه شفاف عمدتا به فناوری مورد استفاده بستگی دارد. این همچنین نمایش بصری بسیار متفاوتی را ارائه می دهد و بر استفاده از آن تأثیر می گذارد. آنها ابتدا بر اساس آن مستقر خواهند شد یک پشتیبانی شفاف, این می تواند یک شیشه یا یک صفحه پلی کربنات باشد. سپس یک محلول انتشار نور, آنها معمولاً LED یا OLED هستند.

بنابراین ما متمایز خواهیم کرد 3 نوع اصلی صفحه شفاف, صفحه نمایش LCD LCD ، صفحه های LCD OLED و صفحه نمایش LED. دو مورد اول در رندر و استفاده خود نسبتاً مشابه هستند. دوم عملیاتی کاملاً متفاوت خواهد داشت و این کار در استفاده از آن تأثیر خواهد گذاشت. سرانجام ، راه حل های نمایشگر شفافیت دیگری نیز وجود دارد ، اما این موارد عمدتاً مبتنی بر انتشار هولوگرافی یا یک بازی آینه خواهد بود.

راه حل های مختلف صفحه نمایش شفاف

صفحه نمایش LED LCD

مانند یک صفحه LCD کلاسیک ، نسخه شفاف با نور پس زمینه کار می کند از صفحه انتشار. بنابراین این مشکل در این واقعیت نهفته است که تصویر نمایش داده شده نور خاص خود را به ویژه برای LCD ساطع نمی کند و بنابراین به پس زمینه نیاز دارد.

برای حل این مشکل ، تولید کنندگان LCD استفاده از چراغهای پشتی شفاف LED را طی می کنند. این به شما امکان می دهد یک صفحه شفاف دریافت کنید ، اما با یک اثر دودی جزئی. با این حال ، استفاده از این راه حل به نفع OLED ناپدید می شود.

صفحه های OLED

صفحه های OLED حتی بیشتر پیش می روند. در واقع ، آنها نیازی به اضافه کردن نور پس زمینه ندارند. آنها با جانشینی پوشک ، از جمله انتشار دهنده ای که در آن یک جریان الکتریکی را برای تولید تصویر منتقل می کنیم. بنابراین اثر بصری جالب تر است. با این حال ، آنها یک روشنایی محدود دارند و نمی توانند سیاه را به نمایش بگذارند ، که نیاز به افزودن یک لایه خاص دارد.

علاوه بر این ، آنها همچنین با اندازه صفحات پی در پی استفاده شده محدود هستند. این دلالت می کنه که اساساً استفاده از نقش تلویزیون یا مانیتور برای نمایش داخلی.

صفحه نمایش شفاف OLED Comptoir

صفحه های LED شفاف

صفحه های LED شفاف متفاوت عمل می کنند و بنابراین برای استفاده متفاوت نیز در نظر گرفته شده است. آنها مبتنی بر مینیاتوری شدن فناوری مش هستند, روی یک پلی کربنات شفاف یا صفحه شیشه ای اعمال می شود. بدین ترتیب با راه حل های ریزپردازی مورد استفاده برای صفحه نمایش مقایسه می شود.

این ضرب خود LED است که تصویر را به روشی مشخص تولید می کنند. بنابراین آنها نور بالایی دارند و محدودیت اندازه ندارند.

با این حال ، آنها به جهت گیری LED ها بستگی دارند. بنابراین ، ما انتشار تصویر را از یک طرف و از طرف دیگر ، شفافیت تقریباً کامل به دست می آوریم آلتیر ویترین ها. مانند OLED ، صفحه LED شفاف سیاه ، بلکه شفافیت را نشان نمی دهد ، که امکان ایجاد تصاویر را باز می کند.

صفحه LED شفاف X7-AIR در پنجره

بنابراین صفحه شفاف چیست و برای چیست ?

صفحه های شفاف از این رو جدیدترین دنیای نمایش و تلویزیون هستند. آنها بدین ترتیب آنچه را که از داستان های علمی دیروز بود ، واقعی می کنند. در بازار فعلی ، در واقعیت دو فناوری اصلی وجود دارد که به دو درخواست مختلف پاسخ می دهند. آنها استفاده مختلط بین انتشار و توسعه تزئینی را به همراه می آورند.

صفحه های OLED همانطور که در صفحه های معمولی برای استفاده داخلی به عنوان یک تلویزیون حرفه ای یا مانیتور در نظر گرفته شده است. شفافیت در اینجا برای ادغام بهتر آنها در محیط داخلی یا خدمت به عنوان یک رابط دیجیتال بین دو فضا استفاده می شود.

صفحه های LED شفاف در مورد آنها نیاز به فرمت بزرگ یا ارتباطات یک راه از طریق پنجره پنجره. از این رو آنها در پنجره بسیار مورد استقبال قرار می گیرند تا نمای خارج را حفظ کنند. همچنین در طراحی معماری ، برای تحریک کردن نمای شیشه ای یا طرح تزئینی و ایجاد دیوارهای متحرک یافت می شود.

در Winlight, ما طراح صفحه نمایش غول پیکر هستیم و متخصص نمایش پویا. ما همچنین یک راه حل شفاف صفحه نمایش LED ، X7-AIR ارائه می دهیم.

اگر یک پروژه نمایش پویا در صفحه LED دارید ، از تماس با ما یا بازدید از سایت ما دریغ نکنید.