PEUGEOT: اولین تصویر از مدل های آینده تا سال 2030!, دامنه پژو – مدل های دامنه پژو را کشف کنید

طیف گسترده ای از اتومبیل های پژو را کشف کنید

دامنه پژو را در نمایندگی های ما پیدا کنید:

PEUGEOT: اولین تصویر از مدل های آینده تا سال 2030 !

  • 1/4در طی اعلام پروژه شیره الکترونیکی خود ، پژو حجاب را در محدوده آینده خود بلند کرد
  • 2/4در طی اعلام پروژه شیره الکترونیکی خود ، پژو حجاب را در محدوده آینده خود بلند کرد
  • 3/4Peugeot E-208 علاوه بر نسخه 136 اسب بخار در نسخه 156 اسب بخار در پایان GT در دسترس است
  • 4/4نسخه سوم SUV Peugeot 3008 سبکی بسیار قوی خواهد داشت

PEUGEOT: اولین تصویر از مدل های آینده تا سال 2030 !

پس از مفهوم آغاز ارائه شده در ابتدای ماه ، پژو به تازگی با چند اعلامیه و به ویژه اولین تصویر از محدوده آینده خود ، حجاب آینده خود را بر روی آینده خود بلند کرده است.

تقریباً دو سال تا روز بعد از الماس و اعلامیه با طرفداران عالی از “رنکولوژی” آن ، پژو امروز صبح از پروژه شیرهای الکترونیکی خود ، به سادگی ، طعم آینده خود را با یک تقویم خاص و بالاتر از همه به عنوان یک رونمایی کرد. Aperitif ، تصویری از دامنه آینده خود. توضیح.

جدید از. 2023 !

اگر شیر به دور از بخشی از پیشگامان هم برای هیبرید و هم برای برقی باشد ، اما قطار را از دست نداده است. در واقع ، در بازار اصلی خود ، یعنی اروپا ، پژو در N ° 1 در اتومبیل های برقی با E-208 است. به مناسبت ارائه طرح پروژه Lion E ، این تولید کننده Tricolor جاه طلبی های خود را با یک محصول بزرگ اعلام کرد و قرار ملاقات های خاصی را در سال جاری ارائه می دهد. دامنه کل حداقل یک نسخه الکتریکی خواهد داشت. طبق این اصطلاح ، معرفی حرکتی جدید میکرو هیبریدی (موتور الکتریکی 21 کیلو وات) را که قبلاً در مورد شما بارها گفته ایم پنهان شده است و 3008 فعلی افتتاح می شود. با این وجود ، علاوه بر نسخه 136 اسب بخار ، یک پیشنهاد 100 CH با این فناوری نیز وجود خواهد داشت.

Peugeot E-208 علاوه بر نسخه 136 اسب بخار در نسخه 156 اسب بخار در پایان GT در دسترس است

هر پژو در 100 ٪ الکتریکی از سال 2025 !

مرحله بعدی ، در دو سال خواهد بود. در این تاریخ هر مدل حداقل 1 100 ٪ نسخه برقی خواهد داشت. این افزایش قدرت در سال جاری با سدان E-308 پیش بینی شده است و SW Break SW و از طریق 408 اخیر گسترش می یابد. سپس پژو حلقه را با نسل های جدید 3008 و 5008 که کاهش خواهد یافت ، به پایان می رساند ، این یک راز پولیچینل بود ، به خوبی در “watture”. اولی امسال ، در نیمه دوم نیمی از نیمه و در سازنده فرانسوی ، سکوی متوسط ​​STLA Galaxy Stellantis ، پیاده خواهد شد. از طرف خود ، 5008 باید در سال 2024 فرود بیاید.

سرانجام ، آخرین جلسه ، دورتر از این ، برای سال 2030 برنامه ریزی شده است. اما این نمادین است ، زیرا شیر برای اولین بار در تاریخ صد ساله خود آغاز خواهد شد.

نسخه سوم SUV Peugeot 3008 سبکی بسیار قوی خواهد داشت

کمی تعجب بیشتر

تصویر آشکارا مرموز است اما سرنخ هایی به آینده محدوده پژو می دهد. اولین تدریس و مهم نیست ، شیر نباید به تک فرهنگ SUV تسلیم شود. اگر در سمت راست تصویر ، سه مدل اعلام شده به خوبی می توانند (از سمت راست) آینده 5008 ، 3008 و 2008 باشند ، پرچمدار آینده شیر هنوز می تواند یک سدان بزرگ باشد. این در هر صورت همان چیزی است که شبح در وسط تصویر برجسته شده است. نگاهی به سمت چپ این واقعیت را تأیید می کند که سدان هنوز آینده را در شیر دارد ، با شروع از وسط تصویر احتمالاً آینده 208 ، به دنبال آن 308 و یک سدان تنه ، بدنه اساسی در بسیاری از بازارها مانند شمال آفریقا. واقعیت باقی مانده است که این پیش بینی ها بدیهی است که تأیید می شوند. حداقل یک اطمینان وجود دارد ، اما ما قبلاً چندین بار به شما گفته ایم ، Lionesses آینده امضای نور جدیدی را با سه پنجه ، علامت تجاری الگوی طراحی ماتیاس هاسان اتخاذ می کند. اکنون ، همانطور که در سراسر کانال می گویند ، صبر کنید و ببینید.

طیف گسترده ای از اتومبیل های پژو را کشف کنید

انواع وسایل نقلیه را در محدوده پژو پیدا خواهید کرد: ساکنان شهر ، جمع و جور ، سدان ، استراحت. بلکه SUV ها و برنامه های کاربردی برای پاسخ به همه درخواست ها ! از کشف همه این مدل ها در محدوده پژو دریغ نکنید !

این که آیا به دنبال ماشین خانوادگی ، ون یا سدان هستید ، اتومبیل هایی با قیمت های مختلف پیدا خواهید کرد تا با بودجه خود سازگار شود. وسایل نقلیه سازگار با کاربردهای شما و با هر نوع موتور را پیدا کنید: برقی ، هیبریدی ، بنزین یا دیزل خوشبختی خود را در محدوده جدید خودرو پژو پیدا خواهید کرد.

بیا و تمام مدلهای موجود در نمایندگی های پژو ما را کشف کن !

دامنه پژو را در نمایندگی های ما پیدا کنید:

جدید 2008

جدید 2008

Peugeot 2008 با افتخار از قسمت جلوی جدید خود برخوردار است و به الگوی سخاوتمندانه خود و حضور خاص خود می دهد. این SUV جدید جمع و جور و همه کاره را کشف کنید که یک تجربه رانندگی کاملاً جدید را به شما ارائه می دهد ، هنوز هم تیمی از 3D I-Cockpit. علاوه بر این ، دارای چندین موتور ، یک موتور سازی حرارتی و همچنین الکتریکی است.