Renault 4L: 5 چیزهایی که باید در مورد مدل نهایی انتظار می رود در سال 2025 ، Renault: Electric 4L یک ساخت قوی خواهد بود | پژواک

RENAULT: Electric 4L یک ساختار قوی خواهد بود

4L جدید “اولین SUV 100 ٪ برقی بخش B از رنو خواهد بود” ، نمایشگاه Laure Gregoire ، مدیر محصول. توزیع نقش ها با R5 در سال 2025 همان چیزی خواهد بود که امروز بین کاپتور و کلیو وجود دارد ، او مشخص می کند. بنابراین “به طور قابل توجهی بزرگتر” از R5 خواهد بود (با طول بیشتر از 4 متر) و “به طور قابل توجهی گران تر” ، بدون دقت در این مرحله.

رنو 4L: 5 چیزهایی که باید در مورد مدل نهایی انتظار در سال 2025 بدانید

در حال حاضر Renault 4L Electrical Renault در حال آماده سازی است ، در پشت صحنه. ما از قبل در مورد آن در مورد سبک و فن آوری ها چه می دانیم ?

Zapping Auto Moto Essay Peugeot 408: صعود در G (R) AMME

عاقل تر ، شبیه به یک SUV شهری شبیه به Captur in Template خواهد بود.

4L جدید عناصر سبک بسیاری را از مدل اصلی به ارث می برد.

داشبورد این ماشین مفهومی باید تا حد زیادی از کابین خلبان R4 و R5 الهام بگیرد که هر دو به اشتراک گذاشته می شوند ، دوباره به خاطر سودآوری.

به خاطر اقتصاد ، آینده R4 و از Clio بر روی همان سکوی قرار خواهد گرفت.

رونمایی از جام جهانی پاریس ، اکتبر گذشته ، وی 4L جدید را اعلام کرد ، وعده داده شده برای سال 2025.

البته مدل نهایی از مصنوعات ماجراجویان و به ویژه ترخیص زمین تحمیل شده از مطالعه دست خواهد کشید.

نمایشگاه موتور پاریس که در ماه اکتبر برگزار شد ، فرصتی برای رنو بود تا مجدداً دلتنگ خود را برای دلتنگی تأیید کند ، الماس که قبلاً بازگشت R5 را برای سال 2024 انجام داد. در طول سالن پاریس ، ماشین مفهومی کلاس 4 به دنبال آن ، با قول احیای 4L ، تا سال 2025. بر اساس این مطالعه ، خودکار-موتو تصور می کند که مدل قطعی چگونه می تواند به نظر برسد و یک تصویر منحصر به فرد را نشان دهد ، عاری از مصنوعات خاص برای ویترین. این فرصتی برای تهیه اطلاعاتی است که قبلاً در مورد این مدل جدید شناخته شده است.

یک رنو برقی 4L بزرگتر از R5

در تخیل جمعی ، بسیاری از مردم فکر می کنند که R5 اصلی ، با نام خانوادگی آن ، از نظر موقتی سخاوتمندانه تر از 4L بود. که ننی. به طور انحصاری در 5 درب ، R4 برای احترام به عملکرد خود مجبور به نمایش ساختار کافی (3.61 متر طول) بود ، جایی که R5 (3.52 متر) خود را بیشتر شبیه یک اسنوبینارد شهری می دانست. بنابراین از نظر منطقی است که آینده رنو 4 بیشتر از رنو 5 خواهد بود. در حالی که دومی به طول 4 متر تکامل خواهد یافت ، به عنوان یک شهر خالص شهر ، 4L از زمان مدرن در جریان SUV های شهری از نوع Captur بازی خواهد کرد تا تقریباً در حدود 4.16 متر قرار بگیرد.

4L جدید و قدرتمند به خاطر تطبیق پذیری

برگه فنی آینده Renault 4L باید به آنچه که توسط ماشین مفهوم 4 تر اعلام شده است ، وفادار باشد که یک باتری 42 کیلووات ساعت را قادر به تأمین موتور الکتریکی با تحویل 100 کیلو وات یا حدود 140 اسب بخار می دهد. یک سطح از قدرت ضروری برای آنچه که قصد دارد نقش ماوس شهرها و همچنین زمینه ها را با سطح استقلال که باید حداقل 400 کیلومتر باشد ، بازی کند ، با توجه به پیشرفت خیره کننده مشاهده شده در میدان الکتریکی ، بیشتر ببینید. یک پژو ساده E-208 که قادر به تجمع 400 کیلومتر تا به امروز است ، جای تعجب ندارد که 4L CUVée 2025 این اقدام را در 450 یا حتی 500 کیلومتر دنبال می کند. مگر اینکه طرفداران تفکر رنو با تمرکز روی یک باتری متوسط ​​در ظرفیت ، متغیر قیمت را به نفع خود قرار ندهند.

یک پلت فرم ساده Clio که برای R4 طراحی مجدد شده است

در زمانی که بسیاری از تولید کنندگان خودرو 100 ٪ نورد الکتریکی را از طریق توسعه پایه گران قیمت اختصاص داده شده به آن بهینه می کنند ، Ex-Regie یک پایه فنی ماهانه را حفظ می کند ، یک بار دیگر برای نگرانی در مورد کنترل هزینه ها. یک استراتژی چند انرژی که در نگاه اول برنده نشد ، اما به نظر می رسد در وسایل نقلیه کوچک لبخند می زند. مجدداً ، پژو E-208 باید بازیگران این بخش را در این مسیر تقویت کند ، شیر برقی کوچک که به سادگی از سازگاری یک سکوی حرارتی برای دستیابی به اهداف خود استفاده کرده است. با این روحیه است که 4L جدید یک پایه اصلاح شده و اصلاح شده Clio فعلی (CMF-B) را به ارث می برد ، درست مانند R5 در آینده.

یک محیط داخلی نزدیک به R5

اگر هیچ اطلاعاتی در هنگام طراحی داشبورد آینده 4L فیلتر نشده است ، مفهوم درجه 4 که یک کابین را فاش نکرده است ، شایعه می شود که مدل سریال کابین خلبان خود را با آن از رنو 5 به اشتراک می گذارد ، تا دوباره هزینه ها را به حداقل برساند. با توجه به فیزیولوژی وی ، شایعه دیگری می خواهد که طراحی او از آنچه که توسط مفهوم Renault 5 Turbo 3 ترسیم شده است ، الهام گرفته شود ، که در اوت گذشته به مناسبت مسابقه Elegance Chantilly رونمایی شد. کودک چشمگیر از داشبورد نسبتاً سلب شده متشکل از چندین ماژول دیجیتالی ، که در پشت فرمان قرار دارد ، رونمایی کرد تا داشبورد R5 اصلی را تکرار کند.

دارایی ساخته شده در فرانسه

Cock-a-doodle doo ! این مدل ها در فرانسه ، به ویژه در شمال ، در اطراف قطب برق جدید رنو ، که بین دوای مشترک است که رنو 5 را تولید می کند ، مونتاژ می شود ، هنگامی که Maubeuge مسئول رنو 5 است. جاه طلبی تولید 500 00 وسیله نقلیه جدید در این اکوسیستم جدید است ، از سال 2025 ، بزرگترین واحد در اروپا ، همچنین از جمله رنو کانگو و همچنین Nissan Micra Electric آینده. امیدوارم بحران مؤلفه در طولانی مدت این سازمان را پیدا کند.
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
اتومبیل های برقی 2022: مدل ها ، قیمت ، استقلال ، شارژ مجدد ، باتری
جایزه 4 رنو: آینده 4L را در فیلم کشف کنید
Scenic Future: ما یک فرزندان مشروعیت تر از SUV ارائه شده توسط رنو را تصور می کردیم

RENAULT: Electric 4L یک ساختار قوی خواهد بود

سازنده الماس در افتتاحیه جام جهانی اتومبیل از مفهومی رونمایی کرد زیرا این زمینه را برای رنسانس رنو 4 آماده می کند. تحمیل بیشتر از مادربزرگ خود ، SUV 100 ٪ برقی به همان اندازه گران خواهد بود تا R5 آینده.

این وسیله نقلیه همچنین با جشن 25 سالگرد حمله بشردوستانه 4L Trophy ، جنبه عضلانی و ماجراجو بیش از حد بازی می شود ، به خصوص در سطح ترخیص زمین و محافظت از سیاه

ارسال شده در 17 اکتبر. 2022 در 9:30 به روزرسانی در 17 اکتبر. 2022 در 15:36

در صورتی که مدل جدید بیش از حد از اصل حرکت کند ، یک نماد خودرو را برای دیدن بخشی از مردم در خیانت در معرض خطر قرار می دهد. این سؤال در رنو ایجاد می شود که Electric 4L آینده آن از ساخت و ساز قابل توجهی بیشتر از اجداد خود خواهد بود. بنابراین ، سازنده با آشکار کردن روز دوشنبه در Mondial de l’Uto یک ماشین مفهومی که باید بار را با طراحی وسیله نقلیه مورد انتظار در سال 2025 آشنا کند ، این زمینه را آماده کرد.

مشبک مستطیل شکل و چراغهای جلو همه در چراغهای گرد ، کپسال عقب ، پنجره های جانبی ذوزنقه ای عقب با گوشه های گرد … “جایزه 4” باعث می شود منابع سبک پشتیبانی شده در 4L از اصلی اصلی اصلی. اما اندازه گیری های او که ارتباط زیادی با اثر کم زمین دارد که آن را مشخص می کند. در 4.16 متر ، طول نیم متر را نشان می دهد ، و همچنین 50 سانتی متر گسترده تر است.

یک ماجراجو روکش دار

این وسیله نقلیه همچنین با جشن 25 سال از غنائم بشردوستانه 4L ، این جنبه عضلانی و ماجراجو مورد استفاده قرار می گیرد ، به خصوص از نظر ترخیص زمین و تحمیل محافظت از سیاه در قسمت پایین بدن ، که نگهداری نمی شود. پیام واضح است ، با این حال: جدید Renault 4 ماشین کمی ضعیف نخواهد بود ، بلکه یک SUV – کمی شبیه به بروزرسانی Mini توسط BMW.

برند الماس این تحول را با یادآوری اینکه پدربزرگ در حومه شهر مانند شهر راحت بود ، توجیه می کند. از لحاظ احتیاطی ، این مسئله قرار گرفتن مدل آینده بر روی نوعی بدنه است که امروزه نیمی از بازار را نشان می دهد ، ضمن اینکه از آدمخواری با Electric R5 آینده ، موقعیت ، آن در طاقچه های شهر جلوگیری می کند.

با R5 یک دوتایی مکمل تشکیل دهید

4L جدید “اولین SUV 100 ٪ برقی بخش B از رنو خواهد بود” ، نمایشگاه Laure Gregoire ، مدیر محصول. توزیع نقش ها با R5 در سال 2025 همان چیزی خواهد بود که امروز بین کاپتور و کلیو وجود دارد ، او مشخص می کند. بنابراین “به طور قابل توجهی بزرگتر” از R5 خواهد بود (با طول بیشتر از 4 متر) و “به طور قابل توجهی گران تر” ، بدون دقت در این مرحله.

همچنین بخوانید:

این دو مدل پلت فرم CMF-BEV را که توسط اتحاد رنو-نیسان طراحی شده است برای ارائه وسایل نقلیه برقی مقرون به صرفه به اشتراک می گذارند. Laure Gregoire می گوید ، استفاده مجدد از عناصر مورد استفاده از سال 2013 برای پلت فرم ZOE باعث کاهش هزینه های تولید 30 ٪ در مقایسه با آن می شود.

پس از این مفهوم ، زیرا ، رنو دو سال برای فاش کردن خطوط آینده 4L ، حتی اگر طرح نهایی تقریباً دستگیر شود. این سازنده قبلاً اعلام کرده است که این خودرو در قطب برق خود مونتاژ می شود ، و به طور دقیق تر در خط مونتاژ Maubeuge ، در کنار نام تجاری جدید Kangoo Kangoo ، که در نمایشگاه موتور نیز ارائه شده است.

ویدئو. ماشین برقی: از سال 1817 تا به امروز ، چگونگی ضروری بودن لیتیوم

چه کلیدهایی برای سازگاری در یک محیط پیچیده ?

چگونه می توان به چالش های انتقال انرژی واکنش نشان داد ? چگونه خود را در یک محیط اقتصادی و سیاسی ناپایدار قرار دهید ? چگونه می توان از فرصت های نوآوری در هر بخش استفاده کرد ? به طور روزانه ، از طریق رمزگشایی ها ، نظرسنجی ها ، تواریخ ها ، مجلات مطبوعات بین المللی و سرمقاله ها ، ما از مشترکان خود با ارائه کلیدهای سازگار با یک محیط پیچیده پشتیبانی می کنیم.

خصوصی یا شرکتی: با نیاز شما سازگار است