Renault Scenic E -Tech: 620 کیلومتر استقلال برای SUV جدید برقی – دیجیتال ، رنو Scénic Electric: باتری ، استقلال ، اجراها

رنو برقی برقی

رنو خطی را روی مینی بوس های خود ترسیم می کند. این فضا جهش خود را با تبدیل شدن به یک SUV واقعی برای نسل ششم خود به پایان رسانده است و منظره جدید همین کار را انجام می دهد ، چند هفته پس از ناپدید شدن منظره و منظره عالی نسل قبلی کاتالوگ رنو.

Renault Scenic E-Tech: 620 کیلومتر استقلال برای SUV برقی جدید

رنو Scénic اکنون یک SUV برقی است ! این سکوی CMF-EV از Megane E-Tech را به خود اختصاص می دهد ، اما به لطف باتری بزرگتر 87 کیلووات ساعت ، بیش از 620 کیلومتر اعلام می کند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

رنو خطی را روی مینی بوس های خود ترسیم می کند. این فضا جهش خود را با تبدیل شدن به یک SUV واقعی برای نسل ششم خود به پایان رسانده است و منظره جدید همین کار را انجام می دهد ، چند هفته پس از ناپدید شدن منظره و منظره عالی نسل قبلی کاتالوگ رنو.

از این رو منظره در پوشش یک SUV برای نسل پنجم خود باز می گردد ، اما از تنها بودن آن به دور نیست. بنابراین ، در حالی که فضا موتور ترکیبی را ارائه می دهد ، منظره مستقیم به 100 ٪ برقی می رود. بر خلاف مگان ، که نسل قبلی آن در حال حاضر هنوز در کاتالوگ وجود دارد ، این منظره هیچ دوره انتقالی را نمی داند و بنابراین نسخه های بنزین و دیزل رها می شوند.

مینی بوس به SUV تبدیل می شود

دو سال پس از ارائه Megane E-Tech ، در نمایشگاه موتور مونیخ بود که رنو حجاب را بر روی E-Tech E-Tech منظره بلند می کند ، که خانواده ها را هدف قرار می دهد. او یک قسمت جلوی جدید را با یک تقویم با الگوهای الماس که در بدن می آمیزد ، مانند پژو 3008 و 5008 اتخاذ می کند. ما در اینجا خمیر ژیل ویدال ، مدیر جدید Renault Design را که قبلاً در Peugeot حضور داشت ، می شناسیم. ما همچنین متوجه چراغ های عقب جدید ، بسیار متفاوت از پیشانی روشن مگان هستیم.

هود افقی بدون شک ، منظره جدید یک SUV است و دیگر مینی بوس نیست ، اگرچه به اندازه برخی دیگر از نمایندگان این گروه نیست. با این حال ، رنو از واجد شرایط بودن بدنه خود جلوگیری می کند ، و اطمینان می دهد که همیشه DNA دکوراسیون منظره را از سر می گیرد و به مخفف مدل خیانت نمی کند مفهوم ایمنی در یک ماشین نوآورانه جدید تجسم یافته است (یک مفهوم ایمنی که توسط یک ماشین نوآورانه جدید تجسم یافته است).

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

با تشکر از استفاده از سکوی اختصاص داده شده به CMF-EV Electric ، E-Tech Scenic دارای یک کف مسطح و نسبت سکونت/احتقان بسیار مناسب پس از رنو است. طول آن به 4.47 متر می رسد ، در برابر 4.41 متر برای مدل قبلی و 4.63 متر برای Old Grand Scenic ، که در نسخه هفت ساعته در دسترس بود و برای آن هیچ جایگزینی برای لحظه ای برنامه ریزی نشده است.

اگر سطوح شیشه ای به وضوح محدودتر از منظره قدیمی باشد ، رنو یک سقف شیشه ای مودبانه به نام SolareBay را به عنوان یک گزینه ارائه می دهد ، همانطور که در مدل های بسیار معتبرتر می یابیم. بازوهای عقب “Ingenius” نیز کارهای ویژه ای دریافت کرده و پشتیبانی از تلفن های هوشمند و تبلت ها را شامل می شود. این دو تجهیز.

ارائه داخلی به نظر می رسد دو قطره آب به Megane ، که منظره آن همچنین سیستم infotainment Link OpenR Link را بر اساس خودروهای اندرویدی می گیرد. برخی از مواد بازیافت می شوند و از چرم حیوانات استفاده نمی شود.

منظره قدیمی بین 506 تا 637 لیتر از حجم تنه ، به لطف نیمکت کشویی آن ارائه شده است. این تجهیزات متأسفانه در کاتالوگ مدل جدید ظاهر نمی شود ، حجم بارگذاری آن هنوز به 545 لیتر می رسد.

بیش از 620 کیلومتر استقلال بالا

ما هنوز برگه فنی کامل Scénic E-Tech جدید را نمی دانیم ، اما رنو در بالای نسخه باتری 87 کیلووات ساعت ، مانند نیسان آریا ، و با موتور 160 کیلووات (220 اسب بخار) اعلام کرد. به این ترتیب مجهز ، یک استقلال WLTP مخلوط بیش از 620 کیلومتر را نشان می دهد. این بیش از Megane E-Tech است که در بالای محدوده باتری 60 کیلووات ساعت برای یک پرتوی اکشن 470 کیلومتر حداکثر راضی است.

همیشه در دوای (Hauts-de-France) مونتاژ می شود ، منظره جدید از ابتدای سال 2024 به بازار عرضه می شود. قیمت های آن هنوز ابلاغ نشده است. نزدیکترین رقیب او بدون شک Kia Niro EV خواهد بود ، اگرچه بزرگترین مدل تسلا Y ، با قیمت های بسیار رقابتی ، همچنین می تواند او را سایه بزند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

رنو برقی برقی

رنو برقی برقی

وسیله نقلیه Scénic برقی Renault Electric خود را پیکربندی کنید یا به صورت رایگان آزمایش کنید.

Scénic Renault به یک SUV برقی تبدیل می شود. این مدل حتی یک باتری بزرگ 87 کیلووات ساعت را ارائه می دهد که در نهایت امکان استقلال مناسب را فراهم می کند.

طراحی و ابعاد Scénic برقی رنو

The Scenic پلت فرم CMF-EV را تصویب می کند ، که در ابتدا توسط رنو برای مگا برقی معرفی شده است. ما می توانیم منظره را به عنوان یک نسخه XL از Megane ، که رنو به عنوان یک جمع و جور طبقه بندی می کند ، در نظر بگیریم ، اگرچه اندازه متوسط ​​4.21 متر را اندازه گیری می کند. در عین حال ، منظره 4.47 متر اندازه گیری می کند. این از یک چرخ دستی طولانی مدت 10 سانتی متر در مقایسه با مگان بهره می برد و به 2.78 متر می رسد.

موتور و عملکرد صحنه برقی رنو

منظره جدید با دو سطح حرکتی (موتور همزمان با روتور قطب 8 مگنتیک) از 125 کیلو وات (170 اسب بخار) و 160 کیلو وات (220 اسب بخار) ارائه می شود. کوچکترین موتور با باتری کوچک (استقلال استاندارد) همراه است و به شما امکان می دهد 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 9.3 ثانیه برای حداکثر سرعت محدود به 150 کیلومتر در ساعت بسازید. بزرگترین موتور با باتری بزرگ (استقلال بزرگ) همراه است و از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 8.4 ثانیه با VMAX 170 کیلومتر در ساعت شتاب می گیرد.

ویژگی این مدل صدای نظارتی است که زیر 30 کیلومتر در ساعت ساطع می کند تا عابران را از رویکرد خود هشدار دهد. این صدا توسط نوازنده مشهور ژان میشل جارر طراحی شده است.

باتری و استقلال رنو منظره برقی

موتور 125 کیلو وات با باتری 60 کیلووات ساعت همراه است و چرخه چرخه مخلوط 420 کیلومتری را ارائه می دهد. نوآوری عمده برند الماس در باتری 87 کیلووات ساعت مرتبط با موتور 220 اسب بخار است. با تشکر از این ، رنو استقلال چشمگیر 610 کیلومتر را اعلام کرد.

با توجه به شارژ مجدد ، این وسیله نقلیه مجهز به یک شارژر یکپارچه 22 کیلو وات است. برای شارژ مداوم سریع ، حداکثر توان با باتری 60 کیلووات ساعت به 130 کیلو وات و 150 کیلو وات با 87 کیلووات ساعت می رسد. رنو ادعا می کند که منحنی بار را برای ارائه یک سینی بار طولانی مدت بهینه کرده است. پمپ حرارتی استاندارد است. علاوه بر این ، پالت های واقع در نزدیکی فرمان امکان انتخاب از چهار سطح ترمز احیا کننده را ارائه می دهند.

بازاریابی و قیمت ها

منظره برقی نسل جدید در فرانسه ، در دوای تولید می شود ، در حالی که موتورها در کلون مونتاژ می شوند. بازاریابی آن برای آغاز سال 2024 برنامه ریزی شده است. در حال حاضر ، رنو قیمت را اعلام نکرده است.