تسلا: افت قیمت بزرگ برای مدل S و مدل X که از آستانه نمادین عبور می کند ، مدل تسلا X – استقلال ، قیمت ، اجراها

Tesla Model X

Model X همان سیستم باتری را با مدل موجود در مدل S به اشتراک می گذارد. ظرفیت باتری حدود 100 کیلووات ساعت برای نسخه “استقلال عالی” تخمین زده می شود ، که اکنون در چرخه چرخه WLTP به 600 کیلومتر استقلال نزدیک می شود.

تسلا: افت قیمت بزرگ برای مدل S و مدل X که از آستانه نمادین عبور می کند

تسلا بار دیگر قیمت خودروهای خود را در اروپا کاهش داده است. این بار ، نوبت مدل S و مدل X است که در زیر نوار نمادین 100000 یورو فرو می رود. و ممکن است هنوز تمام نشده باشد.

به نظر می رسد همه چیز برای تسلا بهترین است. این شرکت که همچنان در مقابل برق شماره یک جهان در مقابل BYD و Volkswagen باقی مانده است می تواند تا حد زیادی از رکورد فروش خود در سال گذشته در سال 2023 فراتر رود. حتی اگر پیش بینی ها به دلیل رقابت بسیار خشن چین ماه های سختی را اعلام کند.

سقوط قوی

اما اگر تولید کننده آمریکایی می دانست که چگونه می تواند پس از یک سال پیچیده در چین و ایالات متحده ، سر خود را از آب خارج کند ، به ویژه به لطف کاهش قیمت های بالای اتومبیل های وی است. این حداقل در ماه ژانویه در مدل 3 و مدل Y شروع شده بود و سپس این شرکت در ماه آوریل مجدداً مجدداً آغاز شده بود. که باعث شده است که سدان و SUV واجد شرایط پاداش زیست محیطی 5000 یورو باشد.

اما در مورد مدل S و مدل X ، که همیشه با قیمت بالاتر از علامت 100000 یورو بسیار گران هستند ? خوب آنها نیز در ماه مارس حق سقوط خوب قیمت ها را داشتند ، اما ابتدا در ایالات متحده. به اندازه کافی برای نگرانی رقبای تسلا ، مانند فورد یا Xpeng ، کافی است ، در حالی که قیمت اتومبیل های این برند در یک سال 20 ٪ کاهش یافته است.

و هنوز هم دور است ، وقتی الون ماسک گفت هنوز امکان پذیر است. دقیقاً سایت چینی مجدداً بخش اعظم این جمعه ، اول سپتامبر به ما اطلاع می دهد که تولید کننده افت شدید قیمت را در سدان بزرگ و SUV خود با درها انجام داده است شاهین. سقوط تا 21 ٪, برای دومی ، که از 1،058،900 به 838.900 یوان یا 134،388 تا 106،467 یورو می رود.

و خبر خوب ، پادشاهی میانه تنها کسی نیست که از این قیمت باورنکردنی استفاده می کند. در واقع ، یک نگاه سریع به تنظیم کننده آنلاین به ما تأیید می کند که فرانسه نیز نگران است. آنقدر که اکنون این دو ماشین عبور می کنند در زیر نوار نمادین 100000 یورو. که متأسفانه هنوز آنها را واجد شرایط پاداش زیست محیطی 5000 یورو نمی کند.

مدل های مقرون به صرفه تر

از این پس ، موتور دوتایی Tesla Model S ، که نقش ورودی را بازی می کند نمایش داده می شود از 94.900 یورو, در برابر 106،490 یورو قبل. در ابتدای سال ، سدان حتی هزینه های کوچک 113.990 یورو را نیز هزینه کرد. سقوط شدید برای دومی ، که به نسخه Plaid نیز مربوط می شود. او اکنون در ژانویه گذشته در برابر 138.990 یورو 109.990 یورو درخواست می کند.

البته مدل X نیز پیشی نمی گیرد. SUV برقی ، که باید با ورود Volvo EX90 و VF9 Vinficent اکنون 99.990 یورو باشد ، در برابر 121.990 یورو قبل از. که مطابق با یک سقوط باورنکردنی 14.500 یورو برای نسخه مجهز به موتور دوتایی همه درایو. اما نسخه Plaid نیز از این کاهش بهره می برد.

دومی که قدرت آن بیش از حافظه است ، علامت 1000 اسب بخار فقط به 114.990 یورو از مشتریان نیاز دارد. چند ماه قبل, قیمت آن از 134490 یورو نمایش داده شد, یا سقوط 19،500 یورو. ناشناخته ، که هنوز هم باید رقبای خود را لرزاند. اما سازنده به لطف یک روش جدید تولید ، هنوز هم می تواند قیمت خودروهای خود را در آینده کاهش دهد.

علاوه بر کاهش قیمت آنها ، مدل Tesla M و Model X از یک مزیت دیگر بهره مند می شوند. و به دلایل خوب, همه سایه های بدن اکنون رایگان است, که در مدل 3 و مدل y اینگونه نیست. اما مستثنی نیست که کمی بعد تغییر کند.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

Tesla Model X

Tesla Model X

وسیله نقلیه Tesla Model X خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

Tesla Model X سومین مدل سازنده اتومبیل برقی آمریکایی است. این SUV 100 ٪ برقی بر اساس همان سکوی مدل S ساخته شده است و به ویژه به لطف درهای بسیار خاص و مکان های واقعی آن به ویژه متمایز است.

تاریخچه تسلا مدل x

Tesla Model X یک SUV 100 ٪ برقی است که می تواند با چمدان خود 7 نفر را در هواپیما قرار دهد. توسط سازنده به عنوان “ارائه شده است سریعتر از یک پورشه 911 و جادارتر از Audi Q7 »».

بازاریابی آن در ایالات متحده در سال 2015 آغاز شد و اولین تحویل در اروپا در اوایل سال 2016 در فرانسه آغاز شد.

درهای Tesla Model X “Falcon”

مدل X می تواند 7 مسافر را در خود جای دهد ، و برای این کار یک سینماتیک درب جدید دارد. درها باز می شوند و به گونه ای عقب می روند تا فضای جانبی زیادی را در دست نگیرند. این یکی از خصوصیات خودرو است که بیش از همه در مورد آن صحبت می شود !

در حالی که ما فکر می کردیم که این درها با مدل سریال ناپدید می شوند ، رئیس تسلا تصمیم گرفت که آنها مدل سریال را تجهیز کنند ، که به مهندسان زمان سختی می داد. با این وجود ، به یک دارایی واقعی SUV برقی تبدیل شده است.

باتری و استقلال مدل X

Model X همان سیستم باتری را با مدل موجود در مدل S به اشتراک می گذارد. ظرفیت باتری حدود 100 کیلووات ساعت برای نسخه “استقلال عالی” تخمین زده می شود ، که اکنون در چرخه چرخه WLTP به 600 کیلومتر استقلال نزدیک می شود.

نسخه Plaid ، شدیدترین ، به لطف باتری تقریباً 120 کیلووات ساعت ، 550 کیلومتر را در یک بار می بندد. موتور و باتری 8 سال تضمین شده است ، مسافت پیموده شده نامحدود.

نسخه استقلال WLTP
استقلال بزرگ 580 کیلومتر
شطرنج 547 کیلومتر

موتوریزاسیون و عملکرد Tesla Model X

موتورسیکال

موتور مدل X شبیه به مدل S است. SUV فقط در چهار چرخ درایو موجود است. این شتاب بیشتر است که متفاوت است ، در حالی که حداکثر سرعت SUV برقی حدود 250 کیلومتر در ساعت است.

  • استقلال بزرگ : موتور دوتایی All -Wheel Draw باعث می شود که او به 100 کیلومتر در ساعت در عزیمت در کمتر از 4 ثانیه متوقف شود ، زیرا این نسخه نیز بر روی نمودار موتور محور قرار می گیرد.
  • شطرنج : شتاب نسخه Plaid با 2.6 ثانیه برای انجام 0 تا 100 کیلومتر در ساعت بسیار چشمگیرتر است. این نسخه همچنین به چرخ ها و رینگ های خاصی نیاز دارد که برای پایان سال 2021 ، هنگامی که در بازار قرار گرفت ، در دسترس خواهد بود.

Tesla Model X شارژ

SUV تسلا مسئول

Tesla شبکه ای از ایستگاه های شارژ فوق العاده سریع به نام Superchargers را مستقر می کند که به شما امکان می دهد یک مدل خیلی سریع شارژ کنید. اگر اولین مشتری ها بتوانند از سوپر شارژرهای “زندگی” بهره مند شوند ، افراد جدید اکنون باید هزینه های شارژ را طبق کشورها بپردازند. در فرانسه ، قیمت ابرقهرمانان در 0 تعیین شده است.24 €/کیلووات ساعت.

در ابتدا محدود به 120 کیلو وات ، قدرت بار مدل X در آوریل 2019 در 200 کیلو وات افزایش یافت. قدرتی که تنها با V3 ، سوپر شارژرهای نسل سوم سازگار است. از طرف دیگر سوپر شارژرها ، حداکثر توان تحمل 145 کیلو وات است.