بررسی SFR: نظرات مشتری در جعبه ها و بسته های SFR ، بررسی SFR: کلیه بررسی های مشتری در این برند

همه بررسی های مشتری SFR

Contents

با این حال ما می توانیم با مشخص کردن اینکه نظرات مثبت به طور کلی وضعیت را واجد شرایط می کنیم بسیار رعایت و بیشتر سالها از مشتریان مشترک در SFR آمده است. مشتریان راضی استقبال می کنند:

بررسی SFR: نظرات مشتری در جعبه ها و بسته های SFR

شرم ! من از سال 2016 مشتری SFR بوده ام و حتی نمی دانم چرا می مانم. من فقط برای 10giga از اینترنت فقط قیمت 30 را پرداخت می کنم (که قبلاً این نوع بسته را ارائه می دهد ??). من تا فوریه 2023 تعهد دارم. من چند روز پیش با خدمات مشتری تماس گرفتم تا ببینم آیا انجام کاری امکان پذیر است ، زیرا بسته خود را بسیار گران دانستم. سپس به من توصیه شد که بسته را تغییر داده و یک بسته غیر اتصال را در 25th با + GIGA بگیرم ، اما برای این کار لازم بود که مستقیماً 30 یورو بپردازیم. من به خودم گفتم “خوب از قبل بهتر از هیچ چیز است”. در پایان می فهمم که من هنوز تا فوریه 2023 درگیر هستم. نمی فهمم چرا 30 سال پرداخت کردم ? و چرا من کاری با من فروختم . من فقط سرویس خاتمه را صدا کردم که هیچ راه حلی برای ارائه من ندارد. این سکوت است ، هیچ چیز. سطح توزیع شده کلاه ! این خانم کار زیادی نکرد تا سعی کند مرا به عنوان مشتری نگه دارد. جدا از “باید یک سوء تفاهم وجود داشته باشد.”عالی ، من واقعاً با آن پیشرفت کردم ! پرداخت هزینه + عزیز داشتن خدمات بی کفایتی مشتری چیست . شما همچنین ممکن است به SOSH بروید. من واقعاً ناامید شده ام ، شما نمی توانید مطمئن شوید که مشتریان خود را در تاریخ های طولانی حفظ کنید. شرم آور است. در هر صورت ، برای انجام تبلیغات بد روی من حساب کنید.

10 نفر این نظر را مفید دانستند
05/11/2022 مشتری تأیید شد

برای آنها مشترک نشوید ، آنها هرگز جعبه را برای من نصب نکردند ، آنها یک سال مرا بردند ، علاوه بر این وقتی جعبه را برگشتم ، جریمه 300 یورو پرداخت کردم ، من حق دریافت بازپرداخت را داشتم.

2 نفر این نظر را مفید دانستند
فقط مشتریان تأیید شده
05/11/2022 مشتری تأیید شد

برای آنها مشترک نشوید ، آنها هرگز جعبه را برای من نصب نکردند ، آنها یک سال مرا بردند ، علاوه بر این وقتی جعبه را برگشتم ، جریمه 300 یورو پرداخت کردم ، من حق دریافت بازپرداخت را داشتم.

2 نفر این نظر را مفید دانستند
10/22/2022 مشتری تأیید شد

اگر توانستم 0 را قرار دهم ، این کار را می کردم . ما بیش از 5 بار تماس گرفته ایم که مشاوران چیزی را درک نمی کنند و به دهان شما اهمیتی نمی دهند. در پایان ، این ششمین مشاور تلفنی بود که از راه دور مشکل فنی را حل کرد. از این اپراتور فرار کنید

04/10/2022 مشتری تأیید شد

فعال سازی خدمات مشتری ناگوار یک خط در بیش از 48 ساعت که فقط روی دکمه ها کلیک می شود. تاریخ بدهی مستقیم 21 یورو هزینه در هر ماه تغییر نمی کند و علاوه بر این اپراتور پرداخت شده برای فرار در اسرع وقت

03/10/2022 مشتری تأیید شد

دلخراش من فیبر را سفارش می دهیم که از آن بالا برویم اما تجهیزات پس از فرار برای فرار می رسند

09/30/2022 مشتری تأیید شد

احتیاط! آنها خواسته می شوند که من را با مبلغ مختلف و حتی شماره فاکتور کنجکاو ، دو بار فاکتور را بپردازم ! شما پرداخت می کنید و نامه دریافت می کنید ! بدون گفتن تلفن آزار و اذیت ، اما خوشحالم که موفق شدم 4 نفر را در اطراف همراهان خود بفرستم که Sfr Ha Ha Ha Ha بود ! برای فرار از سارقان .

09/28/2022 مشتری تأیید شد

یک فاجعه !! من یک بسته در 5 € PDT گرفتم که باید در دسامبر به 25 € بروم.من مربا می میرد ، یا از ماه مارس برش خورده است! من از تکنسین به تکنسین راه می روم مشکل من هنوز حل نشده است.وقت دیوانه ای را برای تماس با آنها از دست می دهم. من تا دسامبر هنوز درگیر هستم.آنها نمی خواهند خط را به دست آورند که تعمیر را بدست نمی آورند.از طرف دیگر اگر من هستم ، هزینه های فسخ بزرگ . فرار SFR

برای بیان نظر خود در مورد SFR شما باید یا مشتری این تأمین کننده بوده اید

با تشکر ! به منظور اعتبارسنجی نظر خود ، یک لینک تأیید به آدرس زیر ارسال شد:

رأی شما در نظر گرفته شده است. با تشکر !

چگونه نظرات جمع آوری ، تأیید و طبقه بندی می شوند ?

چگونه نظرات جمع آوری می شود ?

مشتریانی که از Selectra عبور کرده اند تا قرارداد خود را دریافت کنند ، چند هفته پس از اشتراک آنها ، ایمیلی که به آنها پیشنهاد می دهد نظر خود را در مورد تأمین کننده خود ترک کنند. علاوه بر این ، هر کاربر در هر زمان می تواند با کلیک بر روی “انتشار نظر من” نظر خود را ارسال کند.
ارسال نظر به کاربر دسترسی به کاربر نمی دهد.

نظرات چگونه تأیید می شود ?

Selectra در تلاش است تا فقط نظرات معتبر منتشر کند.
ما از هر مشتری می خواهیم نظر خود را برای تأیید این افتخار ارائه دهد که او بوده است یا در واقع مشتری تأمین کننده ای است که در آن نظر خود را ارائه می دهد و یک آدرس ایمیل معتبر با ما ارتباط برقرار می کند.
هر عقیده ارسالی پس از این تأیید مجدد توسط Selectra منتشر می شود. هرگونه اطلاعیه ای که به منشور اعتدال ما احترام نمی گذارد یا از یک آدرس ایمیل بعید منتشر نمی شود.
هنگامی که مشتری از طریق Selectra با یک تأمین کننده قرارداد خود را با یک تأمین کننده عقد کرده است و با همان آدرس ایمیل که برای مشترک شدن در قرارداد استفاده می شود ، در مورد این تأمین کننده نظر می دهد ، Selectra اعلامیه بررسی شده را در کنار اخطار اضافه می کند. در غیر این صورت ، هیچ اشاره ای در کنار این نظر ظاهر نمی شود زیرا ما نمی توانیم تضمین کنیم که مشتری واقعاً یا مشتری تأمین کننده بوده است.
هیچ یک از داده های جمع آوری شده توسط SELECTRA به عنوان بخشی از انتشار بررسی ها برای اهداف تجاری استفاده نمی شود.

نظرات چگونه طبقه بندی می شوند ?

این دو نظر با جمع آوری مثبت ترین آراء از طرف کاربران مطرح شده است. از بین تمام عقاید که آرای مثبت جمع آوری کرده اند ، نظرات مشتریان تأیید شده در مورد سایر نظرات اولویت دارند.
نظرات زیر به طور پیش فرض از جدیدترین تا قدیمی ترین طبقه بندی می شود ، اما طبقه بندی آنها به منظور افزایش یا کاهش رتبه ممکن است. هنگامی که یک تأمین کننده بررسی هایی از مشتریان تأیید شده دریافت کرده است ، فقط بررسی های مشتری بررسی شده به طور پیش فرض نمایش داده می شود. با غیرفعال کردن گزینه “فقط مشتریان تأیید شده” می توان تمام بررسی ها را نمایش داد.

چگونه یادداشت محاسبه می شود ?

یادداشت مربوط به میانگین وزنی تمام نمرات دریافت کننده برای تأمین کننده است. ما تصمیم گرفتیم وزن بیشتری به یادداشت های مشتریان تأیید شده و یادداشت های اخیر بدهیم. در نتیجه ، برای یک اعلامیه ، عامل وزنه برداری پ برابر است با ایکس * حرف یا ایکس اگر نظر از مشتری تأیید شده ناشی شود ، برابر است با 2 برابر است. و یا حرف برابر با 1 برای اعلام کمتر از 2 سال ، 0.75 برای نظر بین 2 تا 3 سال ، 0.5 برای نظر بین 3 تا 4 سال یا 0.25 برای نظر بیش از 4 سال است.

شرکت Radioélélphone فرانسه (SFR) در سال 1987 ایجاد شده است. اپراتور ، اما همچنین ارائه دهنده دسترسی به اینترنت (FAI) ، SFR پیشنهادات موبایل و پیشنهادات اینترنتی توسط ADSL ، THD و فیبر را به هزاران خانوار ارائه می دهد. آنها راضی هستند ? در این مقاله خلاصه ای از نظرات مثبت و منفی مشتریان SFR در مورد اپراتور خود را پیدا کنید.

 • ضروری:
 • با توجه به رصدخانه رضایت مشتری به رهبری ARCEP در سال 2023 ، SFR یک یادداشت متوسط ​​به دست می آورد 7.2/10. اپراتور در آخرین موقعیت پشت Bouygues (7.6/10) ، رایگان (7.9/10) و نارنجی (8/10) است.
 • اپراتور مشتری های زیادی دارد و بنابراین لزوماً بسیاری از نظرات منفی.
 • در سایت TrustPilot ، SFR به طور متوسط 1.4/5 (ارقام جمع آوری شده در ماه مه 2023).

نظر SFR 2023: نکات مثبت و منفی اپراتور چیست ?

در سال 2022 ، SFR تقریباً داشت 6.5 میلیون مشتری اینترنتی در فرانسه. از طرف موبایل ، همه چیز برای اپراتور که یکی از اولین اپراتورهای فرانسوی بود نیز به خوبی پیش می رود 5G پیشنهادات به مشتریان خود در پایان سال 2020. اما اگر SFR مشتری های زیادی داشته باشد ، آیا همه آنها از پیشنهاد خود راضی هستند ? اگر ما معتقدیم میانگین بررسی SFR در سایت اعتماد, جواب نه. اپراتور فقط یادداشت متوسط ​​را حساب می کند 1.4/5 (ارقام جمع آوری شده در ماه مه 2023). با این حال ، مهم است که این میانگین کوچک را در چشم انداز قرار دهید.

در واقع ، SFR مشترکان زیادی دارد و هرچه یک اپراتور بیشتر مشتری داشته باشد ، احتمال جمع آوری نظرات منفی بیشتر است. اگر به آن اضافه کنیم تمایل مشتری از سکوت راضی است و نه برای انتشار نظر در اینترنت ، می توانیم درک کنیم که SFR مطمئناً سزاوار بهتر از 1،2/5 است.

با این حال ، سایر اپراتورهای رقیب میانگین بهتری دارند. بنابراین مهم است که دوباره به نقطه برگردید بررسی مشتریان SFR برای خود نظر دهید.

نکات مثبت تأکید شده توسط مشترکان SFR چیست ?

از سایت Truspilot ، SFR Harvest 5 ٪ نظر مثبت (ارقام جمع آوری شده در ماه مه 2023). این بسیار کم است ، حتی با در نظر گرفتن این واقعیت که مشتریان رضایت بخش اغلب ساکت هستند.

با این حال ما می توانیم با مشخص کردن اینکه نظرات مثبت به طور کلی وضعیت را واجد شرایط می کنیم بسیار رعایت و بیشتر سالها از مشتریان مشترک در SFR آمده است. مشتریان راضی استقبال می کنند:

 • وضوح و سادگی برای سفارش اپراتور.
 • از جریان در فیبر نوری (همچنین توسط مخالفان مورد انتقاد قرار می گیرد. ).
 • درگیری خدمات مشتری یا مشاور در فروشگاه یا تلفن.

مخاطبین عالی با.

تماس های عالی با افراد صالح. من SFR و همه کارکنان آن را برای کمک ، سرعت اعدام ، توضیحات ، صبر آنها با افراد غیرمجاز و روش کوشا برای مراقبت از مشتریان برای دستیابی به رضایت کامل خود توصیه می کنم. واقعاً بیشتر. با تشکر.

TrustPilot Review JCC را امضا کرد – ژانویه 2023

برای یک بار من چیزی برای شکایت ندارم و ..

برای یک بار من چیزی برای شکایت ندارم و باور کنم که این نادر است ، خدمات مشتری در بالا ، خدمات فنی و خدمات فروش همیشه یک راه حل سریع و مؤثر برای درخواست های من پیدا کرده اند: ارسال تجهیزات سریع ، 80 گیگا تعمیر رایگان ، پیشنهاد فیبر در بسیار قیمت سودمند … صالح ، واکنشی و حرفه ای.

TrustPilot Review Géraldine را امضا کرد – اکتبر 2022

خلاصه نظرات منفی مشترکان SFR

با متوسط ​​تنها 1.4/5 (ارقام جمع آوری شده در ماه مه 2023) در TrustPilot ، می توانیم گمان کنیم که SFR مشتری های ناراضی زیادی دارد. در ماه مه 2023 ، اپراتور کمتر از 94 ٪ نظر منفی. این بیش از رقبای اصلی خود ، 3 اپراتور تاریخی دیگر ، نارنجی ، Bouygues Telecom و رایگان است.

مشتریان ناراضی به ویژه پشیمان هستند:

 • مشکلات ارتباط (در ADSL ، فیبر و THD).
 • در فراخوانی SFR های زیادی برای ارائه پیشنهادات جدید.
 • افزایش قابل توجه در قیمت بعد از یک سال.
 • در هزینه خاتمه خیلی بالا.

من گاهی اوقات خوش شانس هستم که اینترنت دارم

من پرداخت می کنم تا نصب SFR من کار نکند. امروز وقتی به خانه می روم و تلویزیون خود را روشن می کنم ، خوش شانس هستم که برنامه ها را دارم. من دیگر خرابی ها را نمی شمارم. فکر می کنم هر ماه و نیم یک بار شکست دارم. آنها می گویند که آنها مشکل را می دانند اما هیچ عملی انجام نمی شود. من به طور مرتب از فیبر بدون فیبر اذیت می شوم

TrustPilot Review Sébastien T- فوریه 2023 را امضا کرد

از زمان اشتراک من.

از آنجا که اشتراک من از 5 اکتبر تا فیبر که قبلاً معیوب است ، من توسط SFR “2 تا 3 بار در روز” مورد آزار و اذیت قرار گرفته ام. برای الهام بخشیدن به من ، من را مجبور به اشتراک تلفن همراه کنید.

TrustPilot Review امضا شده ژان -NOEL – اکتبر 2022

بررسی مشتری در موبایل و جعبه SFR چیست ?

بررسی در مورد پیشنهادات موبایل SFR

SFR ارائه می دهد 3 برنامه 4G+ و 3 برنامه 5G SFR. خدمات موجود در SFR موبایل از 100 مگابایت اینترنت موبایل با 2 ساعت تماس ، حداکثر 240 گیگابایت در 5G و تماس های نامحدود متغیر است.

اینها خدمات مختلف با این حال ، ظاهراً برای خوشحال کردن همه مشتریان SFR کافی نیست. در حقیقت ، بسیاری از آنها برای ارسال نظرات منفی در مورد برنامه های موبایل SFR هستند. منتقدان ، با این حال ، اغلب یکسان هستند:

 • SFR قبلاً ارائه می دهد 5 گرم, اما این شبکه جدید در همه جا وجود ندارد و مشتریان وقتی آن را ضبط نمی کنند ناراضی هستند.
 • در قیمت پیشنهادات موبایل بعد از یک سال افزایش می یابد.

جزئیات بیشتری در مورد این دو انتقاد پیدا کنید پایین در این مقاله, در بخشی از شبکه و آن در مورد قیمت ها.

من تأمین کننده را تغییر دادم.

من با مراجعه به SFR ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود را تغییر دادم. او مجبور بود لازم را انجام دهد ، یعنی درخواست خاتمه به اپراتور سابق من و من مجبور شدم تجهیزات را بفرستم و همچنین به اپراتور خود هشدار دهم. این کار هرگز در کل 70 یورو در ماه به مدت دو ماه انجام نشده است. در SFR مشترک شوید.

TrustPilot Review R’One ​​W – فوریه 2023 امضا کرد

شبکه تهی خدمات مشتری ناگوار

خدمات مشتری ناگوار ، به مشتری توجه نمی کند ، من از خدمات به سرویس منتقل می شوم بدون اینکه بتوانم راه حلی را برای من به ارمغان بیاورم ، بدترین من روی بینی خشن هستم. در سطح شبکه تلفن همراه به هر کسی توصیه می کنم که در SFR مشترک نباشد ، یک اتصال اینترنتی بسیار پایین تر از سایر رقبا ، اغلب صفر است..

TrustPilot Review Ouahid C – سپتامبر 2022 امضا کرد

نظر در مورد فیبر SFR ، ADSL و THD

SFR 3 پیشنهاد جعبه SFR را ارائه می دهد ، هر کدام در 3 فناوری اینترنت مختلف بسته به قابلیت اطمینان مشتری موجود است:ADSL, آنجا فیبر نوری ftth و FTTLA با سرعت بسیار بالا. مشتریان اپراتور بیشتر هستند از پیشنهاد SFR خود راضی هستند جعبه. جریان فیبر اغلب ذکر می شود و به عنوان زیاد توصیف می شود. با این حال ، برخی از مشتریان از جریان کم خود با مشکلات ADSL و تجهیزات پشیمان هستند.

شبکه بسیار بد است

شبکه بسیار بد است ، خیلی اوقات به غیر موجود مراجعه کنید. از طرف دیگر ، صورتحساب بدون هیچ دلیل و بدون هیچ توضیحی افزایش می یابد. ثابت و متحرک در همان قایق ، این گال است.

TrustPilot Review Franck L – فوریه 2023 را امضا کرد

کاربر اینترنت دیوی.

(. ) از آنجا که من در SFR بوده ام ، دسترسی به فیبر من از ثبات مثال زدنی بوده است ، بنابراین بسیار خوشحالم. بنابراین !

TrustPilot Review Smashing امضا شد – مارس 2021

ADSL

اشتراک مشترک برای چندین سال در ADSL و نتیجه گیری: به علاوه ارتباط تلفنی برای 8 ماه و برای دسترسی به اینترنت یکسان است. (. )

TrustPilot Review Nathalie را امضا کرد – آوریل 2021

قیمت SFR: آنچه آداب و رسوم قیمت اپراتور فکر می کند ?

قیمت در SFR بسیار متنوع است ، خواه در کنار پیشنهادات موبایل یا پیشنهادات اینترنتی. قیمت برنامه های SFR در واقع خواهد بود از 3 یورو/ماه تا 50 € در ماه. Box Box بین 18 یورو در ماه و 32 یورو در ماه متفاوت است (سال اول). پیشنهادات همه با تعهد 12 ماهه ارائه می شود.

برای مشتریان SFR موبایل ، اپراتور همچنین تلفن های هوشمند مینی قیمت را ارائه می دهد. اما مراقب باشید, یک تلفن هوشمند SFR را با بسته خود خریداری کنید پیامدهای مختلفی دارد. با انجام این کار ، شما دوباره به 24 ماه و شما موافقت می کنیدقیمت بسته خود را افزایش دهید. بسیاری از مشتریان SFR یک تلفن هوشمند SFR را بدون پرس و جو در مورد این پیامدها خریداری کرده اند ، نتیجه: SFR A از بسیاری از نظرات منفی ارسال شده توسط مشتریان ناراضی از این وضعیت.

چندین مشتری SFR همچنین خاطرنشان می کنند که پیشنهادات اپراتور پس از آن بسیار سودمند نیست سال اول اشتراک گذشته (که نه تنها برای SFR). همچنین ، بسیاری از مشتریان از میزان هزینه خاتمه SFR پشیمان هستند.

تجدید موبایل ارزان

من در SFR تمدید موبایل کردم: تمدید تلفن همراه با بهترین قیمت با تغییر به یک بسته پیشرفته بهتر با حسابداری 5G با همان قیمت بسته قدیمی من که 1 سال و نیم داشتم. من خوشحالم ، زیرا توانستم با پرداخت 4 بار و بدون هزینه ، یک تلفن هوشمند برتر (S21 Ultra) داشته باشم: چه چیزی +++.

TrustPilot بررسی های امضا شده RELS67 – آوریل 2021

کلاهبرداری

(. ) مبلغ 20 یورو برای بسته خود پرداخت کردم و از ماه به ماه ، بدون هیچ توضیحی افزایش یافت ! از 20 € به 30 € و سپس از 30 € به 45 € در ماه رفت.
پس از گذراندن بیش از یک ساعت از طریق تلفن با خدمات به مشتری ، آنها بدون توضیحات واقعی به ما نشان می دهند که پرداخت 45 یورو طبیعی است زیرا کاهش یافته است.
SFR با قرار دادن تبلیغات عالی در تلفن ها ، ما را کلاهبرداری می کند ، اما در پایان ، ما قیمت را در بسته پرداخت می کنیم. هنوز هم بدتر ، وقتی ما یک پیشنهاد جدید را مشترک می کنیم ، ما به مدت 1 سال دوباره درگیر هستیم. یک دایره شرور ! (. )

TrustPilot Review SLCDL را امضا کرد – آوریل 2021

افزایش پس از تعامل مجدد

به دنبال خرید تلفن از آنها ، من یک شرکت 24 ماهه را پذیرفتم ، اما در کمال تعجب ، بسته 12 € من به 31 یورو رفت. (. )

TrustPilot Review امضا شده Fleur – آوریل 2021

قبل از تهیه یک پیشنهاد موبایل یا اینترنت ، به یاد داشته باشید شرایط اعمال شده توسط SFR را بررسی کنید. در واقع ، اینها باید در وب سایت SFR و/یا بروشور قیمت ظاهر شوند.

بررسی مشتری SFR در شبکه چیست ?

SFR به مشتریان تلفن همراه خود ارائه می دهد 4 گرم, همچنین 5 گرم, و مشتریان اینترنتی آنADSL, فیبر نوری فوت و سرعت بسیار بالا fttla. این است فقط اپراتور در فرانسه برای ارائه این فناوری سوم اینترنت که به شما امکان می دهد بدون نیاز به اتصال مستقیم به دومی ، به گل های فیبر برسید.

بررسی مشتری SFR در شبکه اپراتور مخلوط است. همه چیز برای بعضی ها بسیار خوب کار می کند وقتی که هیچ چیز برای دیگران کار نمی کند. همه چیز به این بستگی دارد موقعیت جغرافیایی شما و ما فقط می توانیم به شما توصیه کنیم که قبل از عضویت در یک پیشنهاد از اپراتور ، پوشش SFR را در نزدیکی محل اقامت خود بررسی کنید.

کامل.

ده سال پیش SFR را ترک کرده است زیرا سرویس موبایل و اینترنت فاجعه بار بود ، من خوشحالم که به آنجا بازگشتم که کیفیت شبکه خوبی در 5G عالی ببینید! قیمت ها رقابتی و مشتری و خدمات مشتری و کارآمد و کارآمد هستند! من امسال چهار اپراتور اصلی را انجام دادم و فکر می کنم به SFR وفادار هستم.

بررسی Truspilot Antoine L – فوریه 2022

SFR: این ناراحتی ها از ابتدا تا پایان !

SFR دارای یک شبکه بسیار بد ، کیفیت خدمات ناگوار و حتی پس از 3 ماه پس از خاتمه ، من هنگام تماس با ده ها بار با ده ها بار ، پیام های بسیار ناخوشایندی از بازیابی و دادخواست دریافت می کنم تا از آنها بخواهم که فاکتورهای ژانویه / فوریه را برای جعبه خاتمه دهند در ماه اکتبر . واقعاً بدترین تجربیاتی که می توانیم به عنوان مشتری داشته باشیم.

TrustPilot Review امضا شده Assâas E – فوریه 2022

بررسی SFR: آیا خدمات مشتری SFR قابل دسترسی و کارآمد است ?

خدمات مشتری SFR

SFR چندین راه حل تماس با مشتریان خود ارائه می دهد.

 1. تلفن : با آهنگسازی 1023 می توانید با یک مشاور SFR تماس بگیرید.
 2. فروشگاه SFR : همچنین می توانید توسط مشاوران فروشگاه SFR نزدیکترین به شما کمک کنید.
 3. گربه : مشاوران SFR همچنین با چت از وب سایت SFR در دسترس هستند.
 4. نامه ی پستی : در آخر ، شما همچنین می توانید از طریق آدرس “مصرف کنندگان تجدید نظر سرویس SFR ، TSA 20102 ، 69947 Lyon Cedex 20” با SFR تماس بگیرید.

به طور کلی ، مشتریان هستند راضی خدمات مشتری SFR. آنها به ویژه سرعت پاسخ ها را از طریق نامه و مهربانی مشاوران تبریک می گویند. برخی از مشتریان با این حال ناراضی هستند و پشیمان هستند که خدمات مشتری SFR نتوانسته است مشکل خود را حل کند.

خدمات مشتری از طریق تلفن بسیار.

خدمات مشتری بسیار کارآمد بر خلاف تهیه کنندگان اینترنتی سابق/اشتراک تلفن همراه. من چندین بار برای یک مشکل یا یک مشکل دیگر با خدمات مشتری تماس گرفته ام ، این مورد به طور سیستماتیک نیست ، اما به طور کلی ، درخواست های من در نظر گرفته می شود ، مشکلات به سرعت حل می شوند.

TrustPilot Review امضا شده ماس – ژانویه 2022

خدمات sece -up و تبدیل شوید.

سرویس ناامید کننده و بی کفایت شدن ، در 15 سال در SFR ما قبلاً این را نمی دانستیم ، و دیدن اینکه آنها واکنش نشان نمی دهند حتی ناامید کننده تر است !!

TrustPilot Review امضا Tess R – مارس 2022

موقعیت SFR در مقایسه با رقابت چیست ?

SFR استیکی از بزرگترین اپراتورهای فرانسه, رقابت مستقیم با 3 اپراتور کلاسیک فرانسوی دیگر: Bouygues Telecom ، رایگان و نارنجی. مانند Orange and Bouygues ، با یک تعهد و قیمت معمولی ، اینترنت و موبایل ارائه می دهد.

با این حال ، اپراتور مربع سرخ از چندین جنبه از رقابت متمایز می شود.

 1. قصبه : SFR برای ارائه اینترنت توسط ADSL و فیبر نوری FTTH راضی نیست. ارائه دهنده دسترسی به اینترنت همچنین به بازار عرضه می کند که به لطف فناوری Hybrid FTTLA (فیبر به آخرین تقویت کننده) ، ترکیبی از فیبر نوری و شبکه کابل که قبلاً متعلق به Numericable بودند ، کار می کنند. این فناوری اینترنت به SFR اجازه می دهد تا جریان نزدیک به فیبر نوری را به خانوارهایی که با آن مرتبط نیستند ، ارائه دهد.
 2. SFR Box 8 و دستیار آواز آن : از سال 2020 ، SFR همچنین یک جعبه اینترنت جدید سازگار با استاندارد WiFi 6 را ارائه می دهد و مجهز به یک دستیار صوتی است. دومی با دستور آواز “OK SFR” ، بلکه با سیستم الکسا آمازون نیز کار می کند.
 3. 5 گرم : SFR اولین اپراتور فرانسوی بود که 5G در فرانسه در باند فرکانس 3.5 گیگاهرتز فعالیت کرد و بیش از 1 گیگابایت در ثانیه جریان در این شبکه بود. از نوامبر 2020 ، اپراتور پیشنهادات 5G را ارائه داده است. با این حال ، لازم به ذکر است که برای استفاده از 5G ، شما باید یک بسته 5G ، بلکه یک تلفن هوشمند سازگار و شبکه 5G در منطقه جغرافیایی خود داشته باشید.

خلاصه پیشنهادات SFR

جدول خلاصه پیشنهادات موبایل SFR

خلاصه ای از پیشنهادات موبایل SFR در جدول زیر.

جدول خلاصه ای از جعبه های SFR

خلاصه ای از SFR Box ارائه می دهد در جدول زیر. تمام تعهدات 12 ماه است ، به جز جعبه 4G+ که بدون تعهد است.

همه بررسی های مشتری SFR

تمام نظرات مشتریان ما را جمع آوری شده توسط اخطار مورد تأیید محصولات و خدمات ما پیدا کنید تا به شما شفاف اطلاع دهید.

SFR روزانه با گوش دادن به مشتریان خود ، کیفیت خدمات خود را بهبود می بخشد.

محاسبه شده از 16746 اخطار به دست آمده در 12 ماه گذشته.

نظر موضوع کنترل

 • در ازای عقاید هیچ گونه ملاحظه ای ارائه نشده است
 • بررسی ها برای مدت پنج سال منتشر و نگهداری می شوند
 • نظرات را نمی توان اصلاح کرد: اگر مشتری بخواهد نظر خود را اصلاح کند ، برای حذف اعلامیه موجود ، باید با بررسی تماس گرفته شود و یک جدید منتشر کند
 • دلایل حذف نظرات در اینجا موجود است

جزئیات بررسی SFR

به دنبال سفارش 09/18/2023
09/22/2023 مارلین الف
به دنبال سفارش از 09/16/2023

“متفاوت برای سفارش”

09/22/2023 مونتسرات ل
به دنبال سفارش 09/18/2023

“غیرممکن برای جمع آوری من به دلیل قابلیت حمل خطر از دست دادن شماره لپ تاپ خود را از دست می دهم”

09/22/2023 فرانسوا د
به دنبال سفارش از 09/17/2023

“فرمان ساده و سریع”

09/22/2023 استفان ب
به دنبال سفارش 09/18/2023

“آسان برای قرار دادن SFR”

09/22/2023 مارک پنجم
به دنبال سفارش 09/18/2023
09/22/2023 گیلبرت r
به دنبال سفارش برای 09/15/2023

“سریع و ساده”

09/22/2023 Rozenn n
به دنبال سفارش برای 09/15/2023
09/22/2023 آنتونی م
به دنبال سفارش از 09/16/2023

“سلام من بسیار راضی هستم ? »»

09/22/2023 جوزیان ب
به دنبال سفارش برای 09/15/2023

“فرایند بسیار پیچیده ای که پیشنهادات تأمین مالی آنها تقریباً غیرممکن است. ضمانت نامه سوءاستفاده 450 یورو با وجود وجود قرارداد جعبه بالا با برداشت و اشتراک یک بسته مزیت جعبه 0 یورو. بی ارزش از شرکتی مانند SFR “

09/22/2023 ژان-کلیسای ب
به دنبال سفارش از 09/17/2023

“تغییر بسته از طریق حساب اینترنتی من”

09/22/2023 برامس الف
به دنبال سفارش از 09/17/2023
09/22/2023 نظر ناشناس
به دنبال سفارش 06/09/2023

“من قبلاً پشیمان هستم که از بسته بندی در SFR گرفته ام ، تماس های من را برای درک PK از سر می گیرم”

09/22/2023 رومی k
به دنبال سفارش از 09/16/2023

“در حال حاضر من بعد از گفتن منتظر آیفون 15 خود هستم اما سریع و کارآمد است”

09/22/2023 ناشناس s
به دنبال سفارش از 09/16/2023

“همه چیز ساده و سریع بود . »»

09/22/2023 سرنا د
به دنبال سفارش 04/09/2023

“اصلاح بدون مشکل . »»

09/22/2023 کلود م
به دنبال سفارش از 09/17/2023

“ناوبری آسان در سایت”

09/22/2023 کریستل ل
به دنبال سفارش از 09/16/2023
09/22/2023 lamiae c
به دنبال سفارش از 09/17/2023

“بسیاری از اشکال سایت برای تکمیل روند”

09/22/2023 نظر ناشناس
به دنبال سفارش از 09/16/2023

“ساده و واضح”

09/22/2023 llopis n
به دنبال سفارش 04/09/2023

“کار انجام شده با احتیاط. پولیس و تأییدیهایی که هنگام عبور از کابل فیبر انتظارات ما را برآورده می کنند. »»

09/22/2023 لوک د
به دنبال سفارش از 09/17/2023

“برای تغییر پیشنهاد بسته لپ تاپ من کاملاً واضح و آسان بود”

09/22/2023 کریستوف دارد
به دنبال سفارش برای 09/15/2023

وی گفت: “در اولین اتصال من پیشنهاد تجدید تلفن من در 1eeuro بود. من پرداخت آنلاین ایمن خود را در هنگام اتصال مجدد من به وجود می آورد. این پیشنهاد به 89 یورو رسید. »»

09/22/2023 یانیک د
به دنبال سفارش از 09/16/2023

“سلام ، من ناشنوا و ساکت هستم. خیلی خوب فرمان SFR (انتظار) »

09/22/2023 نظر ناشناس
به دنبال سفارش از 09/16/2023

“خدمات خوب قیمت خوب”

09/22/2023 جروم ای

راه حل بررسی تأیید شده توسط Skeepers منتشر شده است ، متخصص در مدیریت اعلامیه های مصرف کننده به دنبال یک سفارش آنلاین. اعلامیه تأیید شده توسط گواهینامه AFNOR برای پردازش “نظر آنلاین” تأیید شده است: “جمع آوری ، اعتدال و بازگشت نظرات”. از آنجا که شفافیت و بهبود مستمر خدمات ما در چشمان ما ضروری است ، شما شهادت و نظرات مشتری را به همان اندازه نامطلوب پیدا خواهید کرد. پذیرش نظرات توسط بازدید از شرکت بررسی شده است که برای تضمین پردازش صحیح بررسی های آنلاین بررسی شده است.

توجه SFR

اکنون 3 سال است که ما زیر مجموعه خود را 3 ساله داریم که به دنبال نصب منطقه آنها ، ما نمی توانیم در شرایط خوب فیبر دریافت کنیم ، 3 سال که تکنسین هایی که از یکدیگر پیروی می کنند نسبت به سایرین متوسط ​​تر هستند. ورزش “ملی” متشکل از قطع نصب تاسیسات موجود برای اتصال مشترکان جدید.
چه در مورد فروشندگان در فروشگاه ها ? دروغگوهایی که به مشتریان اهمیت نمی دهند. یک و تنها انگیزه آنها: اشتراک های جدید مشترک.
SFR ، برای فرار کاملاً !

تاریخ تجربه: 22 سپتامبر 2023

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

این با استخدام هر کسی است که ..

این با استخدام هر کسی است که ما به هر چیزی تبدیل می شویم ! قرار ملاقات بین ساعت 8 صبح تا 12 بعد از ظهر ، تکنسین نمی آید ، هیچ پیامی برای هشدار یا عذرخواهی ندارد ، ساعت 1 بعد از ظهر تماس بگیرید. ماشین و n ‘هرگز برنگشته اند … من به SFR سفر می کنم تا تعجب خود را توضیح دهم: آنها با شما تماس می گیرند ، اگر خوشحال نیستید بنویسید ! در واقع ، من خوشحال نیستم

تاریخ تجربه: 22 سپتامبر 2023

ناگوار

ناگوار ! 100 یورو برای من بسته با جعبه و لپ تاپ ، تجدید دو بسته ، به شما آیفون 15 Pro Max را در 1000 € به شما پیشنهاد داده ام ، زیرا من عزیمت خود را از SFR اعلام کردم تا برای صرفه جویی در صرفه جویی در 60 € من ، اکنون این آزار و اذیت تلفنی برای اقامت در SFR است . زنگ قبل از آن بود

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

فیبر بسیار بد SFR

از ژوئیه سال 2023 ، اپراتور با جعبه 7 با نقص عملیاتی WiFi متناوب جلوگیری می کند که از هرگونه اتصال به شبکه داخلی جلوگیری می کند: هیچ ارتباطی برای رایانه های کودکان برای تکالیف خود و غیره ارائه نمی دهد
بیش از 20 تماس برای مشتری/ سپس خدمات فنی که از شما خواسته می شود چند روز در هر تماس صبر کنید زیرا مهندسان آنها در این شکست همه جعبه های 7 در فرانسه کار می کنند!
در پایان تماس 10 و یک ماه از گالری هنوز تغییر تجهیزات امکان پذیر نیست مگر اینکه عبور به بسته بالایی (قدرت با جعبه 8) گرانتر باشد.
در پایان ماه سپتامبر ، سرانجام یک جعبه V2 جدید که کار می کند و واقعاً جبران خسارت (من 10 یورو) تا آسیب و استرس نیست.
صادقانه بگویم ، این رسوایی و دیگر اپراتورهای جدی تر وجود دارد ، بیش از 10 ماه و قطعاً SFR به پایان رسیده است!

تاریخ تجربه: 10 ژوئیه 2023

قطع تلفن

آنها غیرقانونی هستند ، به محض اینکه صورتحساب ها در اواخر 1 هفته است که تلفن را کاهش می دهد ، اگر مشکلی ندارم که نتوانم تماس بگیرم ، می خواهم تا چهارشنبه صبر کنم زیرا من پرداخت می کنم و آنها امتناع کردند.
آه وقتی در مورد پول صحبت می کند ، اگر یک نگرانی بزرگ برای سلامتی دارید ، باید از طرف دیگر به Desuite بپردازید ! فاکتورها در هر صورت هرگز یکسان نیستند ، همیشه مثل این است که آنها همیشه بالاتر از پرداخت معمول من هستند ، به شدت که من می شکنم واقعاً دلهره آور است.

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

خدمات مشتری برای استفراغ

خدمات مشتری برای استفراغ ، بی کفایت.
من کاملاً این اپراتور را توصیه نمی کنم.
بدهی داستان در 12/09 مادر 82 ساله من است. فیبر پیشینی خرد شده بنابراین کل شکست (تلویزیون و تلفن).
یک تکنسین 3 روز بعد برای تعمیر حرکت می کند اما او ابزار مناسب یا حتی فیبر کافی برای انجام تعمیر ندارد. او برمی گردد.
امروز ما در تاریخ 09/22 هستیم و مادرم هنوز از جهان قطع شده است. من به شما اجازه می دهم خطر بودن بدون وسیله ارتباطی را در 82 سالگی تصور کنید.
ما هر روز تماس می گیریم ، ما از خدمات به خدمات سوار می شویم و به خودمان اجازه می دهیم که یک تکنسین عبور کند..
من هیچ کلمه ای به اندازه کافی قوی ندارم که انزجار خود را در مواجهه با چنین اعمال تعریف کنم.

تاریخ تجربه: 12 سپتامبر 2023

سلام من یک مشتری SFR بودم که تغییر کردم

سلام من یک مشتری SFR بودم که برای رفتن به Bouygues تغییر کردم ، در واقع نتوانستم مشکلات فنی خروپف را که در خط تماس داشتم حل کنم و مشکلات تنظیم مجدد روی جعبه ای که مجبور شدم مرتباً انجام دهم .از اجرای جعبه جدید Bouygues من مشکل دیگری ندارد .صادقانه بگویم سالها که در خانه بوده ام از عدم پاسخگویی آنها بسیار ناامید شده ام .شما همچنین به سرعت در تاریخ تولد اپراتور را تغییر می دهید زیرا در غیر این صورت آنها شما را به عنوان پرداخت ماه های پرداخت بدون در نظر گرفتن شکایات خود ، پرداخت می کنند .CDT آقای Leborgne Gueschart

تاریخ تجربه: 20 دسامبر 2022

خدمات مشتری ناسازگار و بی کفایت

یکی تعجب می کند که چگونه آنها به عنوان خدمات مشتری سال 2023 انتخاب شدند. خدمات مشتری ناگوار و بی کفایت است.
خدماتی که شخصی سازی نشده ، کارمندان غیر دوستانه نیست. بسیار ناامید کننده !

تاریخ تجربه: 22 سپتامبر 2023

من در SFR نیستم بلکه در ..

من در SFR نیستم بلکه در نارنجی هستم اما با وجود این او هنوز هم می تواند در سطح کابینه قطع شود. کارمندان SFR در سه هفته سه بار ما را قطع کردند و یک ماه از آن گذشته است که من هیچ ارتباطی ندارم و ما انتظار داریم که کابینه را تعمیر کند. این برای این است که بپرسید که چه کاری برای انجام هیچ کاری پرداخت می شود ، وقتی جلوی کمد لباس می گذارید ، تمام مدت گسترده ای برای یک ماه باز است و هیچ چیز تغییر نکرده است ، باورنکردنی است که بگوییم از حضور در SFR برای جلوگیری از مشکلات جلوگیری می کنیم اما ما هنوز هم به خاطر آنها داریم.

تاریخ تجربه: 20 سپتامبر 2023

شرم آور ، دروغگو خدمات مشتری

شرم آور ، سفارش برای تجدید تلفن همراه در تاریخ 08/09/2023 ، به استثنای امروز در تاریخ 09/20/2023 هنوز تلفن همراه نیست زیرا Chronoposte دیگر بسته را پیدا نمی کند.
امکان وجود قطعات آنها به جز صبر کردن وجود ندارد. این مبلغ قبلاً از حساب بانکی من گرفته شده است و لغو آن غیرممکن است زیرا تحقیقات بسته نمی شود. فوق العاده من در حال حاضر 3 بسته برای خانواده و فیبر دارم . خاتمه همه خدمات آنها.

تاریخ تجربه: 20 سپتامبر 2023

به تخفیف های دروغین توجه کنید

صبح بخیر ,
من به شما توصیه نمی کنم که با تعهد و به خصوص اگر چندین خط در خانه داشته باشید ، تلفن را از SFR بخرید .
من 3 خط + جعبه اینترنت خانه دارم .
من در سال اول مزایایی داشتم ، سپس آنها شروع به افزایش کردند . من بدبختی برای خرید تلفن از آنها برای خط اصلی و آنجا داشتم ..کابوس شروع می شود . به مدت 2 سال استخدام شده و با مزیت 10 یورو به دلیل اینکه چندین خط دارم. و آنجا..رونق ، آنها می دانند که من گیگا ها را با فرزندم به اشتراک می گذارم ، من کلاهبرداری را درک می کنم ، زیرا آنها همه خطوط را افزایش داده اند ، شامل اینترنت در خانه.
من از 250 یورو به تقریباً 700 یورو در سال رفتم . و من نمی توانم فقط یک خط خاتمه دهم زیرا تخفیف های دیگران به آن بستگی دارد .
مراقب باش.تخفیف ها برای شما سه گانه هزینه خواهد کرد .
زیرا به من گفته می شود که این تقصیر اپراتور است که به شدت توضیح داده است. آنها ضبط ها را دارند و در ضمن من پرداخت می کنم .

تاریخ تجربه: 15 سپتامبر 2023

اشتراک سوءاستفاده

پس از فراخوانی برای خدمات فنی برای عیب یابی در جعبه اینترنت SFR من را بدون رضایت در اشتراک 10 یورو در هر ماه استخدام کرد. بعد از اینکه با تماس با شماره 1023 ، به کلاهبرداری سرویس سبز ، امتناع از لغو اشتراک دریافت کردم. غیر قابل تصور.. برای جلوگیری.

تاریخ تجربه: 21 سپتامبر 2023

با استقبال SFR CAP3000 در Saint Laurent du Var

بیایید برای یافتن سفارش در فروشگاه SFR در CAP3000 در Saint Laurent du Var ، فروشنده جوانی که مرا دریافت کرد با نگرش بسیار حرفه ای انجام داد و گوش دادن بسیار خوبی نشان داد. که به ما اجازه می دهد تا یک بررسی کامل در مورد قراردادهای من و پیشرفت های حمل آنها انجام دهیم.

تاریخ تجربه: 14 سپتامبر 2023

کلاهبرداری !

پسرم با یک خط تلفن همراه به پایان رسید که هرگز مشترک نبوده است ، او نه تراشه و نه قرارداد در مورد این شماره که حتی در خدمت نیست ، وی فقط پیامی از SFR دریافت کرده است و می گوید که او 5 یورو در ماه به کلاهبرداری خالص و ساده تعلق می گیرد !

تاریخ تجربه: 21 سپتامبر 2023

خدمات فاجعه بار مشتری

خدمات فاجعه بار مشتری ، 10 بار بوده است که من خواستار خاتمه اشتراک جعبه خود شده ام ، وقتی خوش شانس هستم که روی بینی آویزان نشوم و یا به مدت 15 دقیقه با استاندارد “فراموش” شوم ، روی کسی که دارم می افتم برای از بین بردن همه چیز و اینکه به نظر نمی رسد از روش های خاتمه آنلاین آگاه باشد ، برای یک خط تلفن از سرویس “خاتمه” اعتراف می کند که این بسیار است.
نتیجه پس از 15 روز خطا ، با وجود دریافت ایمیل تأیید شده ، خاتمه من هنوز در نظر گرفته نشده است. همه اینها بسیار شبیه به کلاهبرداری برای تمدید دوره های صورتحساب است.
به طور خلاصه برای آن و به دلایل دیگر ، من به شدت به هر کسی توصیه می کنم که به SFR بیاید.
خالصانه.

تاریخ تجربه: 22 سپتامبر 2023

کاملاً دلخراش

کاملاً دلخراش ، فرار ! کاملاً ناتوان از یک ژست تجاری ، پس از اینکه سرویس قادر به حل مشکلات من نیست ، 3 ماه که من اینترنت را در باد می پردازم ، هیچ کس به من یادآوری نمی کند ، بیابان برای حل مشکل ، چه از طریق تلفن و چه در فروشگاه. خدمات مشتری دیوانه می شود.

تاریخ تجربه: 19 سپتامبر 2023

شرم

شرم ! فیبر از سپتامبر 2023 و به مدت 3 روز اینترنت نصب شده است ! با شماره 1023 تماس بگیرید که می تواند یک تکنسین بعد از فروش را از دوشنبه تا جمعه و با شکافهای بسیار خاص ارسال کند.
با عرض پوزش SFR ، مشتریانی هستند که تمام هفته کار می کنند و فقط شنبه ها می توانند در دسترس باشند. بنابراین ، مشتری برای دریافت تکنسین باید یک روز کار را انجام دهد ?
در 30 دقیقه ، من از خدمات فنی ، به سرویس خاتمه ، به بخش فروش رفتم تا در نهایت به سرویس فنی برگردم. و هر بار ، شما باید هویت خود را کاهش دهید … صادقانه بگویم ، حتی با حرکات CO ، غیر حرفه ای و فرسوده باقی می ماند.

تاریخ تجربه: 20 سپتامبر 2023

تغییر بسته

من بلافاصله آنچه را که لازم داشتم پیدا کردم و چگونه این کار را انجام دهم و عملیات را تأیید کنم بسیار سریع است.

تاریخ تجربه: 23 سپتامبر 2023

سرویس SFR بی کفایت

سرویس SFR بی کفایت ، پس از 3 سال درخواست تجدیدنظر برای آنها و بدون یادآوری تلفنی یا هنگام تماس با آن ، من به یاد نمی آورم وقتی او می پرسد در صورت قطع من از کدام خط تماس می گیرد ، وقتی از سرویس خاتمه می خواهم سرویس را برای من ارسال کند به یک دانشمند رایانه برای افزودن پورت در جعبه فیبر من زیرا قادر به 1023 (سرویس فنی) نیست. بنابراین هزینه ها به اتهام من باقی می مانند.. من به شدت علیه این اپراتور توصیه می کنم..

تاریخ تجربه: 18 سپتامبر 2023

مشکلات اتصال برای بیش از 3 من

مشکلات اتصال بیش از 3 ماه ، پس از تماس های متعدد به خدمات فنی ، قرار ملاقات با یک تکنسین که هرگز نیامده است ، هنوز مشکلی حل نشده است . تماس با خدمات عیب یابی آنها غیرممکن است ، و SFR از انتخاب خدمات مشتری در انتخابات بزرگ مشتری برخوردار است.

تاریخ تجربه: 08 ژوئیه 2023

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

فعالیت های تجاری برای نمایش

نمایه غیرمجاز

هیچ اثری از درخواست ها

مشتریان نظرات ابتکار عمل خود را ترک می کنند

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

درباره SFR

اطلاعات از منابع مختلف خارجی

SFR بسیاری از تلفن های همراه را با بسته های تلفن همراه متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد. همچنین کلیدهای اینترنتی 3G+ و پیشنهاد SFR ADSL Newbox را کشف کنید.

مخاطب

دسته بندی