خاتمه SFR: چگونه بسته موبایل یا جعبه SFR خود را خاتمه دهیم?, بسته SFR بسیار زیاد: اطلاعات و خاتمه آنلاین – La Poste

چگونه بسته SFR خود را خاتمه دهیم

Contents

شما مشکلات اتصال دارید ? یک آزمایش جریان SFR انجام دهید و از یک تشخیص کامل بهره مند شوید.

خاتمه SFR: نحوه خاتمه بسته یا جعبه SFR آن ?

شما می خواهید پیشنهاد موبایل یا جعبه SFR خود را خاتمه دهید ? اپراتور SFR پیشنهادات و بسته های مختلفی را ارائه می دهد که ممکن است مشمول مشارکت باشد یا برعکس بدون تعهد نسبت به مدت زمان. بسته به شرایط خاتمه خاص برای پیشنهاد مشترک ، در صورت تمایل به خاتمه قرارداد SFR خود باید رویه ها انجام شود. در صورت تمایل به خاتمه SFR ، تمام مراحل ، شرایط و هزینه های ناشی از آن را پیدا کنید.

خدمات رایگان

با یک مشاور SFR 09 87 67 96 18 صحبت کنید

خدمات رایگان

شما می خواهید با یک مشاور SFR صحبت کنید ? کمک خواستن ? این ممکن است که درخواست یادآوری برای برقراری ارتباط با یک مشاور. یادآوری شود

 • ضروری
 • تو می توانی جعبه تلفن همراه SFR یا اینترنت خود را در هر زمان خاتمه دهید. بسته به پیشنهاد و دوره تعهد شما, هزینه خاتمه ممکن است صورتحساب شود.
 • شما هزینه خاتمه می تواند تا 100 یورو پرداخت شود (نه با همه اپراتورها) اگر در اشتراک جدید در یک رقیب مشترک هستید.
 • شما باید نامه خاتمه SFR خود را به آدرس ارسال کنید خاتمه SFR ، TSA 30103 ، 69947 Lyon Cedex 20 از طریق نامه ثبت شده.

برای خاتمه SFR چه مراحلی دنبال می شود ?

به لحاظ پیشنهادی که می خواهید خاتمه دهید, مراحل می تواند متفاوت باشد. در واقع ، اگر می خواهید درخواست کنید خاتمه جعبه SFR, درخواست یا هزینه های تولید شده یکسان نخواهد بود خاتمه موبایل SFR. بنابراین مهم است که قرارداد SFR را که می خواهید خاتمه دهید متمایز کنید.

نحوه خاتمه پیشنهاد موبایل SFR ?

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ?

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ? 09 87 67 96 18

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ? بهترین تبلیغات و معاملات خوب لحظه را در برنامه های تلفن همراه کشف کنید ! پیشنهادات را ببینید

برای ساختن یک درخواست خاتمه SFR موبایل, مراحل زیر را دنبال کنید:

من شرایط خاتمه مربوط به برنامه تلفن همراه SFR خود را بررسی می کنم

قبل از شروع کار خود درخواست خاتمه تلفن همراه در SFR , این ابتدایی است مدت زمان نامزدی را بررسی کنید از قرارداد شما. در واقع ، برنامه تلفن همراه شما یا با مدت زمان مشارکت 24 ماهه یا بدون تعهد مدت زمان. در هر صورت ، همیشه می توان بسته موبایل SFR خود را خاتمه داد.

 • شما در یک برنامه تلفن همراه مشترک شده اید با یک مدت زمان تعهد 24 ماهه: اگر دوره تعهد اولیه شما هنوز به پایان نرسیده است ، باید هزینه های خاتمه زودهنگام را بپردازید.
 • دوره تعهد شما به پایان رسیده است جایی که دارید یک بسته موبایل را بدون تعهد مشترک کرد: هنگام مکیدن می توانید درخواست خاتمه SFR تلفن همراه خود را ایجاد کنید. هزینه های خاتمه Auncuns برای شما صورتحساب نمی شود.

من با خاتمه تلفن همراه SFR خدمات مشتری تماس می گیرم

تو می توانی با تماس با خدمات مشتری ، SFR پیشنهاد تلفن همراه خود را درخواست کنید. یک مشاور آدرس پستی را برای ارسال نامه خاتمه SFR خود به شما می دهد.

آیا می توانم اشتراک تلفن همراه SFR خود را در فروشگاه خاتمه دهم ? هیچ درخواست خاتمه تلفن همراه نمی تواند در فروشگاه پردازش شود. با این حال اگر شما در یک پیشنهاد جدید موبایل از یک اپراتور دیگر مشترک شوید, با استفاده از اپراتور سابق شما ، از طرف دومی از آن مراقبت خواهد شد. توجه, شما از هزینه های اولیه استراحت معاف نخواهید شد به احتمال زیاد صورتحساب می شود. یعنی ، برخی از اپراتورها ارائه می دهند بازپرداخت 100 یورو در هزینه خاتمه شما.

پس از درخواست شما ، شما تأیید از طریق ایمیل دریافت می کند. اگر نه ، بررسی کنید:

 • چه آدرس پست الکترونیکی را که در آن به شما اطلاع داده اید منطقه مشتری, بخش “اطلاعات شخصی»
 • هرزنامه شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خاتمه و ” دلایل قانونی »، شما می توانید با شرایط عمومی SFR پیشنهادات در سایت آنها. “الگوهای مشروع” مجموعه ای از موارد خاص را که می توانند جمع کنند خاتمه هزینه ها ممکن.

شما مشکلات اتصال دارید ? یک آزمایش جریان SFR انجام دهید و از یک تشخیص کامل بهره مند شوید.

من نامه خاتمه موبایل SFR خود را از طریق پست ارسال می کنم

برای اینکه درخواست خاتمه تلفن همراه شما به SFR در نظر گرفته شود ، باید ارسال نامه خاتمه توسط نامه ثبت شده, تعیین تمایل خود برای پایان دادن به قرارداد خود. پیدا کردن یک نمونه ای از نامه خاتمه موبایل رایگان ::

نام نام اول
نشانی
تلفن
پست الکترونیک
مشتری/قرارداد SFR

آدرس پستی خاتمه SFR

هدف: خاتمه قرارداد موبایل SFR

من با این نامه به شما اطلاع می دهم که می خواهم بسته تلفن همراه خود را خاتمه دهم “(نام بسته مورد نظر را نشان دهید)” . /. /… زیر شماره: .. – .. – ..- .. -..

(دلایلی را که می خواهید بسته موبایل SFR خود را خاتمه دهید ، نشان دهید: پایان دوره تعهد ، تغییر اپراتور و غیره)

مطابق با مفاد ماده l.224-39 از کد مصرف کننده ، من می خواهم درخواست خاتمه من ظرف ده روز از دریافت این نامه ثبت شده در نظر گرفته شود و این که شما را تأیید خاتمه قرارداد من می کند.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

نحوه خاتمه پیشنهاد جعبه اینترنت SFR ?

شما می خواهید یک پیشنهاد جعبه را بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک پیشنهاد جعبه را بیرون بیاورید ? 09 87 67 96 18

شما می خواهید یک پیشنهاد جعبه را بیرون بیاورید ? بهترین تبلیغات و برنامه های خوب لحظه را در پیشنهادات جعبه اینترنت کشف کنید ! پیشنهادات را ببینید

برای ساختن یک درخواست خاتمه جعبه SFR, مراحل زیر را دنبال کنید:

من شرایط خاتمه مرتبط با اشتراک جعبه SFR خود را بررسی می کنم

اشتراک SFR جعبه شما ممکن است در هر زمان خاتمه یابد. با این حال ، بسته به مدت زمان تعامل با قرارداد شما ، هزینه خاتمه ممکن است صورتحساب شود:

 • شما در یک جعبه SFR مشترک شده اید با یک مدت زمان درگیری 12 یا 24 ماه: اگر دوره تعهد شما به پایان نرسد ، علاوه بر این مجبور خواهید بود هزینه خاتمه را بپردازید هزینه های بسته شدن خط 49 یورو است.
 • دوره تعهد شما به پایان رسیده است یا شما بدون تعهد در یک پیشنهاد جعبه SFR مشترک شده اید: فقط هزینه های بستن خط 49 یورو برای شما صورتحساب می شود.

من با خاتمه جعبه خدمات مشتری SFR تماس می گیرم

برای پرسیدن خاتمه جعبه اینترنت خود ، باید با سرویس مشتری SFR Box تماس بگیرید. یک مشاور آدرس پستی را که برای ارسال نامه خاتمه خود به آن ارسال می کنید به شما می گوید.

سپس با در نظر گرفتن درخواست خود ، از SFR ، تأیید ایمیل از صحیح را با در نظر گرفتن درخواست خود دریافت خواهید کرد. اگر این ایمیل را دریافت نکردید ، اسپم یا آدرس ایمیل خود را که در آن اطلاع داده اید ، بررسی کنید “اطلاعات شخصی“در شما منطقه مشتری.

من نامه خاتمه جعبه SFR خود را از طریق پست ارسال می کنم

برای اینکه درخواست خاتمه جعبه شما برای معتبر بودن SFR باشد ، باید ارسال نامه خاتمه توسط نامه ثبت شده. پیدا کردن یک نمونه ای از خاتمه نامه SFR جعبه رایگان ::

نام نام اول
نشانی
تلفن
پست الکترونیک
مشتری/قرارداد SFR

آدرس پستی خاتمه SFR

موضوع: جعبه قرارداد خاتمه اینترنت SFR

من با این نامه خاتمه به شما اطلاع می دهم که می خواهم به اینترنت اشتراک خود پایان دهم “(نام جعبه مورد نظر را نشان دهید)” مشترک است . /. /… برای خط تلفن ثابت: .. – .. – ..- .. -..

(دلایلی را که می خواهید جعبه اینترنت SFR خود را خاتمه دهید ، نشان دهید: پایان دوره تعهد ، تغییر اپراتور و غیره)

مطابق با مفاد ماده l.224-39 از کد مصرف کننده ، من می خواهم درخواست خاتمه من ظرف ده روز از دریافت این نامه ثبت شده در نظر گرفته شود و این که شما را تأیید خاتمه قرارداد من می کند.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

مهلت خاتمه SFR چیست ?

درخواست خاتمه شما پس از a مؤثر خواهد بود 10 روز. مشتری همچنین می تواند به مدت 10 روز در تاریخ بعدی درخواست خاتمه یابد. در طی این 10 روز ، شما این امکان را دارید برای لغو خاتمه خود اگر بالاخره می خواهید مربوط به قرارداد خود باشید.

چگونه می توان تجهیزات خود را پس از خاتمه جعبه SFR بازیابی کرد ?

در صورت خاتمه پیشنهاد SFR, برای هر یک از تجهیزات خود یک نامه پستی یا یک کوپن برگشتی دریافت خواهید کرد (جعبه/رمزگذار تلویزیون). شما باید تجهیزات کامل را با لوازم جانبی آنها به آدرس برگردانید “Condon cr hub sfr quai 2 bat l8 ، 11 rue du nouette Zi de Quavert 22998 Dinan”. زمان بازپرداخت معمول 20 روز است.

هزینه خاتمه SFR چقدر است ?

بسته به پیشنهاد و مدت زمان درگیری شما ، درخواست خاتمه شما ممکن است مورد توجه قرار گیرد هزینه. هزینه های خاتمه ثابت یک جعبه SFR 49 یورو است. برای خاتمه یک پیشنهاد, سه مورد بوجود می آید:

 1. شما بدون تعهد در یک پیشنهاد مشترک شده اید: هزینه خاتمه 49 یورو است.
 2. شما با یک پیشنهاد مشترک مشترک شده اید: اکنون ، جعبه های اینترنتی SFR شامل یک است دوره نامزدی یک ساله.
  • در صورت خاتمه زودهنگام ، مشترک باید بقیه پرداخت های ماهانه را بپردازد و هزینه های 49 یورو.
  • پس از اتمام تعهد ، مشترک می تواند در هر زمان با تعیین هزینه خاتمه 49 یورو خاتمه یابد.

برای خاتمه یک برنامه تلفن همراه, دو سناریو نیز وجود دارد:

 1. دوره نامزدی شما به پایان رسیده است و تمام پرداخت های ماهانه خود را تعیین کرده اید: هزینه خاتمه نخواهید داشت.
 2. شما قبل از مهلت آن ، پیشنهاد خود را از شما در نظر گرفته اید: باید هزینه خاتمه را بپردازید. به لطف شبیه ساز هزینه های خاتمه بخش مشتری SFR (احراز هویت لازم) می توان میزان این هزینه ها را با توجه به تاریخ پایان نامزدی تخمین زد.

نحوه محاسبه هزینه های خاتمه بسته تلفن همراه خود ? بسته های تلفن همراه با تعهد منوط به حداقل دوره تعهد 24 ماهه. اگر می خواهید بسته خود را قبل از پایان این دوره خاتمه دهید, از هزینه خاتمه به شما متهم می شود. مقدار هزینه خاتمه محاسبه می شود به روش زیر: باقیمانده کل پرداخت ماهانه از ماه اول تا دوازدهم + 25 ٪ پرداخت ماهانه از دوازدهم تا 24 ماه.

یک نقوش قانونی اجازه می دهد هزینه های خاتمه را حذف کنید و پرداخت ماهانه مربوط به نامزدی. علاوه بر این ، در برخی موارد ممکن است بدون هزینه SFR خاتمه دهید با تشکر از پشتیبانی توسط برخی از اپراتورهای هزینه خاتمه. بنابراین اگر در شرایط زیر قرار دارید:

 • آرزو می کنی جعبه اپراتور یا تلفن همراه را تغییر دهید.
 • اپراتور جدید شما در توانایی انجام است از بازپرداخت هزینه های خاتمه تا 100 یورو از مشتریان جدید بهره مند شوید.
 • شما هزینه خاتمه بیش از 100 یورو نیست.

بنابراین شما می توانید SFR را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. این نکته به شما امکان می دهد در صورتحساب خود پس انداز کنید.

من اگر از a بهره مند شوید ، من یک پیشنهاد چند ضلعی SFR دارم پیشنهاد چند ضلعی SFR, این امکان وجود دارد که با خاتمه یکی از خطوط تلفن همراه خود ، تخفیف های ماهانه ای که به آن حق داده اید دیگر در حال لازم نیست. در واقع ، Multipack SFR به شما امکان می دهد از آن بهره مند شوید تخفیف با اتصال جعبه SFR آن با یک (یا بیشتر) بسته های تلفن همراه. پس از آن ، برداشت یک بسته می تواند عواقب خود را در صورتحساب تلفنی شما به همراه داشته باشد.

نحوه دسترسی به فاکتورها و ایمیل های SFR آن پس از خاتمه ?

بعد از خاتمه خط خود ، شما 12 ماه به حساب مشتری خود دسترسی داشته باشید. با این حال ، شما باید حداقل یک بار در طول دوره اشتراک به آن وصل شده باشید.

برای اتصال به منطقه مشتری خود ، شناسه های معمول شما کار می کنند.

خلاصه رویه ها برای خاتمه SFR موبایل یا جعبه

جعبه پیشنهاد خاتمه SFR و تلفن همراه

به روز شده در تاریخ 08/23/2023

Benoit که یک علاقه مندان بزرگ در زمینه ارتباطات از راه دور ، تخصص واقعی در مورد بازیکنان تلفن همراه و اینترنت دارد. و پیشنهادات آنها. وی از سال 2011 مقالات خبری را نوشت و از تفکیک پیشنهادات سحابی و تجهیزات اپراتورها بسیار لذت برد.

چگونه بسته SFR خود را خاتمه دهیم ?

بسته SFR خود را به راحتی و به سرعت با دنبال کردن راهنمای ما انجام دهید. رویه ها ، قابلیت حمل تعداد ، خاتمه بدون هیچ هزینه ای ، شما تمام توضیحات مفید را خواهید داشت.

چگونه بسته SFR خود را خاتمه دهیم ?

در بسته های SFR بدون تعهد هستند. آنها می توانند با یک تعهد 24 ماهه در صورت خرید موبایل با قیمت ترجیحی در زمان اشتراک باشند. اگر دیگر درگیر نیستید ، می توانید در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. در حالت مقابل ، شما باید پرداخت ماهانه باقی مانده را پرداخت کنید.

به یاد بیاورید بسته موبایل SFR با ارسال نامه ثبت شده با تأیید رسید. خاتمه ظرف 10 روز پس از ثبت درخواست شما مؤثر خواهد بود.

نامه ثبت شده را بدون ترک خانه خود ارسال کنید:

ond ارسال نامه ثبت شده با تأیید رسید
service سرویس در دسترس آنلاین 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز
✓ مراقبت فوری از نامه
 اثبات سپرده بلافاصله تحویل داده می شود
✓ امکان پیروی از محموله خود

هزینه های مربوط به خاتمه چیست ?

اگر دیگر درگیر نیستید ، هیچ هزینه ای ندارید. اگر متعهد باشید ، باید پرداخت ماهانه را که هنوز هم پرداخت می شود پرداخت کنید (مگر اینکه دلیل قانونی نداشته باشید):

• همه برای سال اول اشتراک ؛
• یک چهارم برای سال گذشته.

خوب است بدانید:

سرانجام آرزو می کنید درخواست خاتمه خود را لغو کنید ? شما می توانید با گزارش آن در منطقه مشتری خود ، نظر خود را تا تاریخ مؤثر آن تغییر دهید.

آدرس خاتمه: از کجا آن را پیدا کنید ?

آدرس ارسال نامه خاتمه شما به شرح زیر است:

SFR موبایل ، سرویس خاتمه ، TSA 30103 ، 69947 Lyon Cedex 20

توصیه می شود با ارسال یک درخواست خاتمه خود را ارسال کنید نامه ثبت شده با تأیید رسید. محموله شما از نظر قانونی محافظت می شود ، شما اثبات سپرده و پذیرش را دارید.

دلایل و همچنین نامه های خاتمه شما

اگر هنوز درگیر هستید ، می توان از چندین دلیل مشروع برای توجیه خاتمه خود استفاده کرد:

• عدم توانایی در استفاده از خدمات SFR: مرگ ، بیماری ، معلولیت ، حبس بیش از 3 ماه ، حرکت به منطقه خارج از پوشش ..
• بیکاری ناشی از برکناری یک قرارداد دائمی
• بازیابی ، انحلال اجباری یا بیش از حد
• خطای یا خطای SFR.

برای اینکه به راحتی بسته SFR خود را خاتمه دهید ، از a استفاده کنید مدل نامه پیشنهاد شده توسط اداره پست. فقط زمینه های مشخص شده را پر کنید ، آدرس سرویس خاتمه را اضافه کنید و به هر اسناد پشتیبانی لازم بپیوندید.

مدل مربوط به وضعیت خود را انتخاب کنید:

چگونه می توان بسته SFR خود را با نگه داشتن شماره خود خاتمه داد ?

شماره تلفن خود را با برقراری ارتباط خود نگه دارید کد ریو به اپراتور جدید تلفن همراه خود. برای اطلاع از این موضوع ، با شماره 3179 رایگان از خط تلفن مربوطه تماس بگیرید.

خوب است بدانید

هنگام عضویت در یک بسته SFR ، یک موبایل را با سهولت پرداخت خریداری کردید ? هنگامی که اشتراک خود را کسب می کنید ، باید تمام مبلغی را که هنوز به آنها پرداخت می شود پرداخت کنید.

سؤالات متداول – سوالات متداول

چگونه می توان تاریخ پایان تعهد خود را دانست ?

برای یافتن این اطلاعات ، گزینه های مختلفی دارید:

• به منطقه مشتری خود در سایت یا برنامه SFR & ME Mobile بروید. تاریخ پایان نامزدی در بخش “پیشنهاد من” را پیدا خواهید کرد
• با قرارداد خود مشورت کنید ، تاریخ مشخص شده است. همچنین در فاکتورهای شما ، در درج در سمت چپ بالا ظاهر می شود.

چه زمانی می توانم برنامه تلفن همراه خود را خاتمه دهم ?

شما می توانید به محض اینکه دیگر درگیر نشوید ، بسته SFR خود را آزاد کنید. اگر دوره تعهد شما هنوز در حال انجام است ، باید پرداخت های ماهانه را هنوز هم پرداخت کنید. با تشکر از قانون چتل ، می توانید با تنظیم فقط یک چهارم از پرداخت های ماهانه باقیمانده ، زودتر از ماه سیزدهم خاتمه دهید.

نحوه نوشتن نامه خاتمه اشتراک تلفن همراه ?

نامه خاتمه باید به طور ضروری شامل موارد زیر باشد:

• نام شما ، نام های اول ، اطلاعات تماس ؛
• شماره قرارداد شما برای بسته SFR مربوطه ؛
• شماره مشتری SFR شما ؛
• تاریخ و مکان ؛
• ماهیت قرارداد شما (با یا بدون تعهد) ؛
• اشتراک و پایان تاریخ نامزدی ؛
• اگر هنوز متعهد هستید ، دلیل تصمیم خود. در این حالت ، به یاد داشته باشید که به اسناد حامی لازم بپیوندید.

خاتمه با سایر اپراتورها