فیبر یا کابل? SFR به دلیل فیبر نوری دروغین – اخبار – UFC -que Choisir ، SFR مشترکان خود را با عبور از کابل فیبر فریب داد ، عدالت تصمیم گرفت

SFR کواکسیال

و با این حال ، به هیچ وجه ، SFR توضیح نمی دهد که یک اتصال کواکسیال جریان کمتری را ارائه می دهد. بنابراین این شرکت با ارائه آن به عنوان “پیشنهاد فیبر” ، “جعبه فیبر” و اتصال “سرعت بسیار بالا” ، با قیمت بالایی با قیمت بالایی به بازار عرضه می کند. و این بدیهی است که توسط عدالت برای او مورد انتقاد قرار می گیرد. خوشبختانه ، از سال 2016 ، استفاده از اصطلاح فیبر نوری با یک حکم وزیران تنظیم شده است که به طور منطقی مانع از فروش SFR یک اتصال تا حدودی کواکسیال برای اتصال نوری می شود. حكمی كه اپراتور آشکارا جنگید.

فیبر یا کابل ?

فیبر یا کابل؟ SFR به دلیل فیبر نوری کاذب محکوم شد

SFR به دلیل فیبر نوری کاذب محکوم شد

عدالت به تازگی به اپراتور دستور داده است تا بخشی از مشتریان “فیبر” خود را به وضوح اطلاع دهد که در واقع آنها در کابل کواکسیال خاتمه دارند. در صورت تمایل ، مشتریان مربوطه ممکن است اشتراک خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهند.

آیا یک اپراتور می تواند یک پیشنهاد را بر اساس کابل کواکسیال به عنوان فیبر نوری بفروشد ? به عدالت بار دیگر پاسخ داده نشده است ! در پایان اقدامی که در سال 2016 توسط FREE آغاز شد ، دادگاه تجدید نظر پاریس SFR را در تاریخ 8 اکتبر محکوم کرد تا وضوح بیشتری را در مورد نحوه اتصال برخی از مشتریان خود نشان دهد. بدین ترتیب دادرسان تصمیمی را که در سال 2018 توسط دادگاه تجاری پاریس ارائه شده ، تأیید می کنند. SFR که نتوانسته است اعدام خود را دفع کند ، به افتخار آن پایان داده بود. اما چگونه ! در حالی که او قرار بود تعداد مشخصی از اطلاعات را به مشتری های “فیبر” خود که توسط کابل متصل هستند ، ارائه دهد ، اپراتور راضی بود که نامه ای بسیار ناقص با عنوان برای آنها ارسال کند آیا می دانید. در این سند ، SFR به عنوان مثال اظهار داشت كه اتصال به مشتریان از كابل كواكسیال متصل به فیبر در انتهای ساختمان آنها ساخته شده است ، بدون اینكه مشخص شود كه در موارد خاص ، گره اتصال در واقع در یك خیابان بسیار دور بود. کابینه. شکاف دیگر: به جای اینکه یک جریان نزدیک به واقعیت را نشان دهد ، SFR با حداکثر سرعت نظری راضی بود. در مورد احتمال خاتمه ارائه شده توسط دادگاه تجاری ، SFR آن را در پایین صفحه ، در شخصیت های کوچک ذکر کرده بود.

نامه جدید برای ارسال

در تصمیم خود ، توسط همکاران ما از سرمایه، پایتخت, دادگاه تجدید نظر پاریس تخمین زده است كه SFR به حكم دادگاه تجاری رعایت كرده و به آن دستور داده است كه ظرف 3 ماه با مجازات 500000 یورو در روز تأخیر ، دوباره به مشتریان خود ارتباط برقرار كند. بنابراین SFR باید نامه ای را به مشتریان نگران برگرداند که در آن به وضوح نشان می دهد که اسکان آنها با خاتمه کابل کواکسیال متصل به فیبر نوری و نه به فیبر نوری از انتهای تا انتها وصل می شود. اما این همه چیز نیست. وی همچنین مجبور خواهد شد تعداد مشخصی از نشانه های خاص ، مانند فاصله بین محل اقامت از گره اتصال نوری (NRO) ، تعداد مشترکین متصل به این NRO و همچنین میانگین جریان را که می تواند از آن بهره ببرد – ارائه دهد – ساعات اوج و در دوره هجوم. سرانجام ، او باید به وضوح به مشتری نشان دهد که او آزاد است که پیشنهاد خود را بلافاصله و بدون هیچ هزینه ای فسخ کند.

خاتمه بدون هزینه ممکن

اگر عملکرد کابل کواکسیال به بازار عرضه شده توسط SFR ممکن است توسط اکثر کاربران کافی باشد ، SFR نباید پیشنهاد می کرد که این یک پایان برای پایان دادن به فیبر است. علاوه بر این ، از اول ژوئن 2016 ، یک حکم مستلزم این است که اپراتورها در این مورد نشان دهند که اتصال خانه در فیبر به مشترک نیست (FTTH). از این رو مشتریانی که نامه SFR را دریافت می کنند ، در صورت تمایل ، امکان خاتمه پیشنهاد خود را فوراً و رایگان دارند. از طرف دیگر ، آنها قادر به ادعای خسارت نخواهند بود ، مگر اینکه در اثبات خسارت مالی واقعی ، که به دور از آشکار بودن است ، موفق شوند.

خواندن

SFR با عبور از کابل فیبر ، مشترکان خود را فریب داد ، عدالت تصمیم گرفته است

SFR هفته گذشته برای ارسال نامه ای به مشتریان خود متصل به شبکه “فیبر نوری” خود با خاتمه کابل محکوم شد. عدالت با توجه به اینکه دومی به درستی از ماهیت ارتباط داخلی خود مطلع نشده است ، آنها قادر خواهند بود بدون هزینه و تأخیر از اپراتور جدا شوند. مجازات 500000 یورو در روز با این تعهد همراه است.

وضعیت فیبر کابل کابل نوری SFR

این موضوعی است که چندین سال در حال کشیدن است: نارنجی و رایگان در سال 2015 شکایتی علیه SFR ارائه داده اند زیرا اپراتور Red Carré پیشنهادات “فیبر نوری” را تبلیغ می کند حتی با خانوارهایی که در کابل کواکسیال وصل شده اند, با شبکه قدیمی numéricable. این دو شاکی سپس ادعا کردند که SFR نباید حق تماس با فیبر نوری را داشته باشد که نبود. در ژانویه سال 2018 ، عدالت به شاکی حق داشت و معتقد بود SFR به دلیل “عدم اطلاعات در مورد ویژگی های دقیق” ارتباط آنها مقصر است. و مهمتر از همه ، اپراتور مجبور شد به مشتریان متصل با کابل کواکسیال ، که آنها حق داشتند اشتراک آنها را به طور یک جانبه ، بلافاصله و بدون مجازات خاتمه دهید.

SFR بدیهی است که این تصمیم را تجدید نظر کرد و از این روش تعلیق محکومیت پرسید. اما عدالت “حزب مصرف کننده” را گرفته و به اپراتور دستور داده است تا این حكم را رعایت كند. بنابراین SFR در اواخر سال 2018 خبرنامه ای ارسال کرد که دو نوع اتصال وجود دارد: FTTH و FTTB ، با بیان اینکه ، در مورد دوم, این امکان وجود دارد که از یک اتصال کواکسیال استفاده شود برای اتصال محل اقامت با فیبر نوری و اینکه طول کابل می تواند بین 100 تا 750 متر باشد. SFR در ذکر شخصیت ها یک میلی متر و در انتهای صفحه درج شده است ، SFR به مشتریان اطلاع داد که مشترکان سیم کشی می توانند از هم جدا شوند.

یک نامه جدید و واضح تر

بنابراین رایگان با درخواست SFR بیشتر گفتار تجاری را روشن می کند و در یک شخصیت قابل خواندن (بدون کمک میکروسکوپ) اعلام می کند که مشتریان فریب خورده می توانند اشتراک خود را فسخ کنند. هفته گذشته, بنابراین یک حکم جدید در برابر ضرر SFR تلفظ شد, اطلاعات فاش شده توسط سرمایه هفتگی. اپراتور باید به مشتریانی که مربوط به نامه ای است که به آنها حق خاتمه اشتراک خود را برای آنها ارسال کند ، ارسال کند. این نامه را نباید با شخصیت کوچک چاپ کرد. و اگر اپراتور بیش از حد بکشد ، باید مجازات پرداخت کند 500000 یورو در روز تأخیر.

این مورد بسیار مهم است. زیرا ، عدم احترام آشکار برای مصرف کننده از SFR که سعی در جذب هم با مشتریان و هم معاونان دارد ، ارتباطات کواکسیال با فیبر نوری وجود دارد. با ارائه اتصال FTTB (فیبر به ساختمان) مشابه اتصال FTTH (فیبر به خانه) و استدلال می کند که یک اتصال کواکسیال وارد گروه با سرعت بسیار بالا می شود ، SFR امیدوار است از شبکه ای که از ادغام با Numéricable به ارث رسیده است ، استفاده کند که دو سال پیش بیشتر شبکه با سرعت بالا خود را تشکیل می داد. متأسفانه ، پشت گفتار بازاریابی ، یک حقیقت ساده وجود دارد: فیبر کاذب با کابل کواکسیال همان فیبر نوری را ارائه نمی دهد.

فریب کالاها

و با این حال ، به هیچ وجه ، SFR توضیح نمی دهد که یک اتصال کواکسیال جریان کمتری را ارائه می دهد. بنابراین این شرکت با ارائه آن به عنوان “پیشنهاد فیبر” ، “جعبه فیبر” و اتصال “سرعت بسیار بالا” ، با قیمت بالایی با قیمت بالایی به بازار عرضه می کند. و این بدیهی است که توسط عدالت برای او مورد انتقاد قرار می گیرد. خوشبختانه ، از سال 2016 ، استفاده از اصطلاح فیبر نوری با یک حکم وزیران تنظیم شده است که به طور منطقی مانع از فروش SFR یک اتصال تا حدودی کواکسیال برای اتصال نوری می شود. حكمی كه اپراتور آشکارا جنگید.

برای رکورد ، یک لینک FTTH یک اتصال 100 ٪ فیبر نوری است ، از گره شبکه به خانه مشترکین. پیوند FTTB یک پیوند فیبر نوری به پای ساختمان است. از آنجا از نوع دیگری از کابل استفاده می شود. این به طور کلی یک کابل کواکسیال است (که برای ارائه خدمات تلویزیونی استفاده می شود). درگاه به راحتی قابل تشخیص است: این همان چیزی است که شما برای اتصال TNT Tuner خود استفاده می کنید. شبکه کواکسیال وراثتی از numéricable است که دسترسی به اینترنت در اوایل دهه 2000 هنوز در حافظه بسیاری از کاربران است. نه میلیون خانوار توسط این شبکه به سرعت بسیار بالایی متصل شده اند. SFR شمارش می کند 2 میلیون مشترک “سرعت بسیار بالا”, تقسیم شده به جعبه های فیبر نوری ، کواکسیال و 4G.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست