Smart #1 Electric: قیمت ، عملکرد ، استقلال ، تست – هوشمند شماره 1 ، دگرگونی

مقاله – هوشمند شماره 1 ، دگرگونی

در داخل دقیقاً ، شماره 1 حس استقبال خود را بهبود می بخشد. فنجان های کوتاه و پایه چرخنده سخاوتمندانه (2.75 متر) به مسافران عقب اجازه می دهد تا به راحتی حل و فصل کنند ، به جز مجازات معمول محیطی که از یک تونل مرکزی برجسته و یک پرونده سخت رنج می برند. نیمکت کشویی 13 سانتی متر اجازه می دهد تا بزرگترین 323 -لیتر (313 لیتر در برابوس) آزاد شود. با توجه به ابعاد خودرو ، ارزش نسبتاً کم دارد ، به خصوص که صندوق عقب فقط 15 لیتر اضافی کوچک ارائه می دهد.

هوشمند شماره 1

هوشمند شماره 1

وسیله نقلیه هوشمند شماره 1 خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

طبقه بندی شده در بخش SUV برقی ، شماره 1 هوشمند تا 440 کیلومتر استقلال اعلام می کند. بازاریابی آن در اکتبر 2022 آغاز شد.

طراحی و ابعاد هوشمند شماره 1

خطی در وسایل نقلیه میکرو شهر تعریف شده ، Smart مدل جدید خود را ابعاد بسیار سخاوتمندانه تر ارائه می دهد. در قالب یک مفهوم در سپتامبر 2021 در سالن مونیخ ارائه شده است ، شماره 1 هوشمند به اندازه یک مینی هم کشور نزدیک است. طول بیش از 4.27 متر طول ، یک چرخ چرخ سخاوتمندانه 2.75 متر را ارائه می دهد.

در داخل ، هوشمند شماره 1 یک پد لمسی بزرگ 12.8 اینچی دریافت می کند.

حرکتی و عملکرد هوشمند شماره 1

ماشین الکتریکی هوشمند جدید در دو تنظیم فنی اصلی موجود است.

در حال حاضر به خصوص عضلانی ، نسخه اصلی 272 اسب بخار قدرت و 343 نانومتر گشتاور جمع می کند.

آن را با یک حرکت پر سرعت چرخ تمام شده تکمیل می کند. ساخته شده با Brabus آماده کننده آلمانی ، دارای 428 اسب بخار قدرت و 543 نانومتر گشتاور است. به اندازه کافی برای شلیک 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 3.9 ثانیه. فراتر از ویژگی های فنی خود ، این برابوس هوشمند شماره 1 دارای تجهیزات زیبایی شناسی اضافی زیادی است.

باتری و استقلال هوشمند شماره 1

دیگر باتری که مشخصه Fortwo و Forfour Smart را مشخص نمی کند. با شماره 1 ، Smart در رقابت با یک بسته کل 66 کیلووات ساعت ظرفیت خام مدل می شود.

از نظر استقلال ، سازنده 420 را در چرخه WLTP مختلط برای نسخه اصلی اعلام می کند. نسخه های مجهز به پمپ حرارتی از 20 کیلومتر بیشتر یا 440 کیلومتر بهره مند می شوند. بنابراین قدرتمندتر انرژی بیشتری دارد ، نسخه Brabus محدود به 400 کیلومتر با بار است.

شارژ هوشمند شماره 1

در موارد شارژ مجدد ، اولین SUV هوشمند یکی از متنوع ترین مدل های موجود در بازار است.

با استفاده از جریان متناوب ، شماره 1 یک شارژر روی تخته 7.4 کیلو وات را در نسخه اصلی دریافت می کند که برای نسخه های بالاتر به 22 کیلو وات افزایش می یابد.

برای بار جریان مداوم ، SUV برقی SMART دارای کانکتور دسته کوچک موسیقی جاز است. قادر به صعود تا 150 کیلو وات ، این امکان را می دهد تا در حدود 30 دقیقه از 0 تا 80 ٪ شارژ شود.

بازاریابی و قیمت ها

از اکتبر 2022 به بازار عرضه می شود ، شماره 1 هوشمند از 39990 یورو در نسخه اصلی خود شروع می شود. تحت عنوان حرفه ای +, این شامل سقف پانوراما ، صندلی های چرمی تقلید ، رینگ های 19 ″ ، شارژر القایی ، صفحه مرکزی 12.8 ، دیجیتال 9.2 “ترکیبی ، تهویه مطبوع دو منطقه ، درب برقی یا کنترل کروز تطبیقی ​​است.

کمی گرانتر ، نسخه حق بیمه فواید پمپ حرارتی ، شارژر 22 کیلو وات روی تخته ، اثاثه یا لوازم داخلی چرمی ، برجسته های تطبیقی ​​، یک سیستم صوتی با 13 بلندگو و کمک به پارکینگ اتوماتیک.

سرانجام نسخه وارد می شود سرود که با 428 اسب بخار قدرت خود را با بسیاری از عناصر خارجی قرمز رنگ ، دو هوای آن در بالای سپر جلو و اثاثه یا لوازم داخلی Alcantara متمایز می کند.

مقاله – هوشمند شماره 1 ، دگرگونی

اولین هوشمند دوران Geely منطقی یک SUV برقی کوچک شهری است ، به دور از پیشگامان Fortwo اما با یک همدلی سرمایه قوی و یک فلسفه با قاطعیت به سمت حق بیمه تبدیل شد. اولین تست در نسخه Brabus Survitamine آن.

که در برابر مد SUV مقاومت خواهد کرد ? بدون شک هیچ تولید کننده ای ، آخرین مورد از موهیکایی ها به نوبه خود به آژیرهای جذابیت یک بخش فوق العاده فروشنده ارائه می دهند . اگر SUV های Lotus و Ferrari باعث جوهر زیادی جوهر شده اند ، اولین کراس اوور Smart هیچ چیز بحث برانگیز نیست.

شماره 1 – این نام آن است – تکامل منطقی یک برند است که به تازگی نوبت جدیدی را آغاز کرده است واقع در واقع اولین میوه سرمایه گذاری مشترک بین مرسدس و چینی های Geely . یک مدل الکتریکی 100 ٪ جدید که هیچ ارتباطی با هوشمندهای قدیمی ندارد اما هنوز هم می خواهد.

خوب است بدانید: پیش بینی خرید و فروش مجدد.

به لطف رتبه خودروی توربو شماره 1 هوشمند شماره 1 شما ، گزینه جایگزین برای ساحل آرگوس ، می توانید از فروش مجدد یا ارزش بازیابی وسیله نقلیه خود مطلع شوید.

جوش خوب

در حال حاضر به سبک با خطوط چاق و چهره جلو که به نظر می رسد با بنر نور خود که چراغهای جلو را به هم وصل می کند لبخند می زند. همه در حالی که یک لمس کوچک از حق بیمه را با درها بدون قائم ، دستگیره های کرکی و عقب مرسدس بسیار خوب اضافه می کنید . ذکر ویژه برای نسخه Brabus ، طولانی تر (4.30 متر در برابر 4.27) و به بسیاری از عناصر خاص در خارج از کشور.

در داخل دقیقاً ، شماره 1 حس استقبال خود را بهبود می بخشد. فنجان های کوتاه و پایه چرخنده سخاوتمندانه (2.75 متر) به مسافران عقب اجازه می دهد تا به راحتی حل و فصل کنند ، به جز مجازات معمول محیطی که از یک تونل مرکزی برجسته و یک پرونده سخت رنج می برند. نیمکت کشویی 13 سانتی متر اجازه می دهد تا بزرگترین 323 -لیتر (313 لیتر در برابوس) آزاد شود. با توجه به ابعاد خودرو ، ارزش نسبتاً کم دارد ، به خصوص که صندوق عقب فقط 15 لیتر اضافی کوچک ارائه می دهد.

دکمه های ما را بسازید !

ارائه از هیچ انتقاد اساسی رنج نمی برد. این مواد از کیفیت خوبی برخوردار هستند (به جز پلاستیک های سخت دفاتر) ، تنظیمات دقیق و ترسیم داشبورد به آرامی شبح وسیله نقلیه را به یاد می آورد. یک جهان ساده و ارگونومیک که در آن صفحه نمایش اطلاعاتی کوچک 9.2 ” (پشتیبانی شده توسط یک صفحه نمایش به بالا از سطح دوم پایان) اطلاعات اصلی را تقطیر می کند.

برای بقیه ، لازم است به صفحه مرکزی 12.8 ” که تقریباً همه چیز را روی ماشین کنترل می کند ، روی بیاورند . این که آیا این تنظیمات تهویه مطبوع ، آینه ها ، باز شدن تنه ، سطوح مختلف بازیابی انرژی یا ناوبری و کمک به رانندگی است. کمی شبیه به تسلا اما استفاده بسیار آسان تر است. خیلی بد است زیرا نمایشگر رنگارنگ ، کره زمین با نقاشی تقریبا کودکانه و روباه متحرک این شایستگی را دارد که اصل و بیت اصلی را اصلی تر کند.

شهری تا حدودی لذیذ

از نظر فنی نیز شماره 1 اصلی است. براساس بستر SAE سازنده چینی (که همچنین ولوو آینده را نیز مجهز خواهد کرد) ، Smart به طرز شگفت آور قدرتمند است زیرا در نسخه اصلی خود در پیشران و حداکثر 428 اسب (543 نانومتر) 272 اسب بخار قدرت (343 نانومتر گشتاور) ایجاد می کند و تا 428 اسب (543 نانومتر) به دو موتور و حرکت تمام چرخهای La Brabus. فقط در 3.9 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت پیاده می شود . ناشناخته با یک هوشمند !

در واقع ، Brabus #1 یک موشک کوچک است که آماده پرش با کوچکترین شتاب برای دزدیدن ترافیک است. به خصوص از آنجا که میرایی دقیق او (به جز چند کوبه ای با پایان حق بیمه) و عایق صوتی خوب او ، همراه با موقعیت رانندگی بسیار طبیعی ، او را برای رانندگی در مراکز شهری بسیار دلپذیر می کند . به شرط اینکه بتوانید دو سطح بازیابی انرژی را دوز کنید ، لزوماً یک کار آسان نیست. همان مشاهده برای حالت یک پدال ، بیش از حد وحشیانه برای متوقف کردن وسیله نقلیه.

با تشکر از باتری 66 کیلووات ساعت ، Brabus #1 یک استقلال 400 کیلومتری WLTP (440 کیلومتر برای حق بیمه) را اعلام کرد ، مصرف مخلوط 16.5 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر. ارزشی که ترجیح می دهد در شرایط واقعی به 20 کیلووات ساعت نزدیکتر شود و این با آب و هوای مخصوصاً خفیف. بنابراین لازم است قبل از اینکه از طریق جعبه شارژ عبور کنید ، جدول 330 کیلومتر. برای انجام این کار ، به لطف شارژر روی تخته 22 کیلو وات و کمتر از 30 دقیقه با بار سریع 150 کیلو وات ، کمتر از 3 ساعت از 10 تا 80 ٪ حساب کنید.

برابوس اما اسپرت نیست

بدون شک شما حتی در رانندگی پویا ، زمان بیشتری برای خالی کردن باتری خواهید داشت. زیرا علی رغم کتهای معتبر خود ، Brabus #1 واقعاً هیچ اسپرت ندارد . رولیس مصرف ، تمایل به درک کننده ، جهت ضعیف آموزنده و تعلیق های بسیار انعطاف پذیر ، یک شاسی را که به طور قاطع تایپ شده است ، مشخص می کند .

بسیاری از گسل ها که می توانند تجربه رانندگی و رانندگی خطرناک را ایجاد کنند. خوشبختانه ، این چیزی نیست و حتی با سرگرمی زیادی در چرخ آن برعکس است . تحرک آن در منحنی و لاستیک های اکونتکت قاره ای آن با گرفتن جانبی حتی منجر به برخی از اسلایدهای جانبی می شود که اولین Brabus Fortwo را به یاد می آورند . تنها با این تفاوت که Brabus #1 تقریباً 2 تن وزن دارد (1.900 کیلوگرم). زمانها در حال تغییر هستند !

و رقابت در همه اینها ?

و قیمت ها نیز ! شماره 1 هوشمند قیمت خود را با 39990 یورو (- 5،000 یورو پاداش) آغاز می کند و برای Brabus به 47490 یورو می رسد . مبالغ زیبا با موقعیت یابی حق بیمه و موقوفه استاندارد آن با دوربین 360 درجه ، صندلی های برقی و گرم ، صفحه ها و همچنین تهویه هوا اتوماتیک و سقف پانوراما توجیه شده است.

در حالی که می دانید بالاترین اتمام پر از فن آوری های جدید با کمک به پارکینگ اتوماتیک ، رانندگی نیمه خودمختار سطح 2 ، تشخیص صدا ، بازی های ویدیویی در سیستم چندرسانه ای یا حتی امکان پیوند موسیقی حساب های آن به ماشین است.

نکته مثبت دیگر برای شماره 1 هوشمند ، عدم وجود رقبای جبهه. شارژ مجدد Volvo XC40 بزرگتر است ، تقریباً به همان اندازه Brabus و گران تر است در حالی که DS 3 E-Tense ارزان تر است اما بسیار کوچکتر و مجهز تر مجهز است. و از طرف ژنرال ، پژو E-2008 برای قدرت پایین تر به سختی مقرون به صرفه تر و یک موقوفه کمتری است در حالی که هیوندای کونا از نظر کارآمدتر و طراحی قدیمی تر برای نرخ قابل ملاحظه ای برابر است.

برگه فنی هوشمند شماره 1

مدل سعی کنید: هوشمند شماره 1 Brabus 428 HP
ابعاد l x w x h 4،300 / 1.822 / 1.636 متر
پایه 2.750 متر
حجم سینه 323 لیتر (15 لیتر در جلو)
وزن تخلیه نشده 1.900 کیلوگرم
جابجایی موتور موتور الکتریکی با آهنرباهای دائمی
نیروی موتور 156 اسب بخار در جلو و 272 اسب بخار در عقب برای قدرت ترکیبی 428 اسب بخار
زن و شوهر 200 نانومتر در جلو و 343 نانومتر در عقب برای گشتاور کل 543 نانومتر
0 تا 100 کیلومتر در ساعت 3.9 ثانیه
حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت

خوب است بدانید: پیش بینی خرید و فروش مجدد.

چه برای خرید یک ماشین جدید یا استفاده شده ، ارائه تمام هزینه ها با مقایسه پیشنهادات مختلف بیمه اتومبیل مهم است.

  • – راحتی
  • – خودمانی
  • – کابین
  • – سینه کوچک
  • – رفتار پویا کمی
  • – سرگرمی پیچیده

اولین بار در سطح جهانی موفق به دنیای SUV های برقی برای SMART که یک شماره 1 اصلی ، راحت و خوب استقلال سال آینده را به بازار عرضه می کند. یک وسیله نقلیه شهری پریمیوم که با این وجود مستحق اصلاح برخی از گسلها است که واقعاً و همچنین آنچه مارک اعلام می کند.