تماس عمومی Societe: تلفن ، ایمیل ، خدمات به مشتری ، در صورت از دست دادن یا سرقت کارت بانکی خود چه کاری باید انجام دهید? |

در صورت ضرر یا سرقت کارت بانکی خود چه کاری انجام دهید

Contents

مخالفت, با شماره Société Générale تماس بگیرید بعدی: +33 9 69 39 77 77.
همچنین می توانید مستقیماً از کارت بانکی خود با برنامه بانکی SG مخالفت کنید.

تماس با جامعه عمومی: تلفن ، نامه ، خدمات به مشتری

نیاز به دستیابی به خدمات مشتری Société Générale ، سرویس کارت برای مخالفت با کارت بانکی یا یک مشاور برای عضویت در یک پیشنهاد جدید ? دلایلی که می خواهید با Société Générale تماس بگیرید ، در این مقاله راه تماس صحیح را پیدا خواهید کرد.

�� نحوه تماس با خدمات مشتری Société Générale ?

تلفن از خدمات مشتری, پست الکترونیک, وب سایت Société Générale, ملاقات در آژانس … وسایل با Société Générale تماس بگیرید بسیاری هستند. در اینجا یک جدول خلاصه از اصلی آورده شده است مخاطبین SG ::

 • در 39 33 (خدمات رایگان + قیمت یک تماس محلی)
  دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر
 • از خارج از کشور +33 (1) 76 77 39 33
 • از طریق پیام رسانی ایمن حساب SG شما
 • از طریق تلفن از طریق منطقه مشتری Société Générale
 • از حساب مشتری خود با درخواست قرار ملاقات در آژانس
 • از طریق وب سایت SG
 • از طریق برنامه Société Générale
 • پاسخ تضمین شده در کمتر از یک ساعت از دوشنبه تا جمعه ، از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر
 • توییتر
 • اینستاگرام
 • فیس بوک و مسنجر

☎ شماره تلفن برای پیوستن به Société Générale ?

با توجه به درخواستی که می خواهید با ژنرال, در شماره تلفن ها متفاوت خواهد بود. برای رسیدن به خدمات مناسب در اینجا خلاصه است:

موضوع درخواست سرویس و شماره ای که باید به آن پیوست شود
درخواست عمومی خدمات مشتری Société Générale از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر در 39،33 (تماس تلفنی نیست)
از خارج از کشور با +33 (1) 76 77 39 33 تماس بگیرید
به مشاور SG من بپیوندید در شماره تلفن مشاور SG شما در منطقه مشتری شما حضور دارد
مشکل فنی یا مشکل در دسترسی به حساب های شما (+33) 1 42 14 58 58 (دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر)
Paylib را غیرفعال کنید 09 69 32 20 46
اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود سرویس Carte Société Générale در 09 69 39 33 39
بیمه 01 61 37 41 37

�� شما ناشنوا هستید یا شنیدن سخت هستید ?

تو می توانی با خدمات مشتری Société Générale تماس بگیرید از دوشنبه تا جمعه 8:30 صبح تا 7 بعد از ظهر و شنبه از 9 صبح تا 12 بعد از ظهر. در تماس با SG از طریق پلت فرم ELIOZ انجام خواهد شد.

همچنین می توانید با خود گپ بزنید مشاور Société Générale با پیام رسانی امن منطقه مشتری خود.

�� شماره های اضطراری Société Générale

باید با کارت بانکی خود مخالفت کنید ، کتاب را چک کنید یا حتی یک فاجعه را اعلام کنید ? آنجا ژنرال متفاوت را برای شما فراهم می کند اعداد قابل تنظیم 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای همه اینها مواقع.

�� نیاز به مخالفت با پرواز یا از دست دادن کارت بانکی خود دارید ?

مخالفت, با شماره Société Générale تماس بگیرید بعدی: +33 9 69 39 77 77.
همچنین می توانید مستقیماً از کارت بانکی خود با برنامه بانکی SG مخالفت کنید.

ℹ توجه داشته باشید که آیا هزینه های کلاهبرداری با کارت بانکی شما انجام شده است ، ممکن است اعلامیه به پلیس یا ژاندارمری درخواست شود.

�� گم شده اید یا از دفترچه خود سرقت کرده اید ?

تو می توانی با خدمات مشتری Société Générale تماس بگیرید در 39 33 یا شما مشاور SG, دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر. در خارج از این ساعت ها با مرکز تماس ملی گمشده یا سرقت شده (CNACPV) با شماره 08 92 68 32 08 (0.337 €/دقیقه) تماس بگیرید. این عدد 7 روز در هفته قابل دسترسی است و 24 ساعت شبانه روز.

�� شما یک فاجعه را پشت سر گذاشته اید ?

اگر به کمک نیاز دارید اضطراری SG, با سرویس کمک جهانی تماس بگیرید 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در 01 40 25 50 01.
پس از مدیریت اضطراری ، باید ادعای خود را اعلام کنید. برای انجام این تماس با Allô Sinister در شماره 09 69 32 73 26 (تماس تلفنی نیست).

�� خوب است بدانید که می خواهید بدانید کارت بیمه کارت بانکی شما را پوشش می دهد ? می توانید آن را با مشاوره با وب سایت Société Générale بدانید.

�� برای Société Générale ایمیل ارسال کنید

تنها آدرس نامه برای تماس با Société Générale [از ایمیل محافظت شده] است. این به مشتریان SG اجازه می دهد تا دریافت نامه الکترونیکی کلاهبرداری یا کلاهبرداری آنلاین را گزارش دهند. برای همه درخواست های دیگر خدمات مشتری SG, از بین نرود پست الکترونیک اما از پیام رسانی امن منطقه مشتری خود طرفداری کنید.

�� با سرویس کارت Société Générale تماس بگیرید

service سرویس کارت 09 69 39 33 39

کارت بانکی شما مسدود شده است ? شما تعجب می کنید که آیا از سقف مجاز فراتر رفته اید ?

برای پاسخ به تمام سوالات خود در رابطه با کارت خود ، ژنرال صدا را برای شما فراهم می کند خدمات کارت, قابل دسترسی در 09 69 39 33 39.

اگر کارت خود را گم کرده اید یا به سرقت رفته اید ، نباید آن را صدا کنید سرویس کارت SG اما مرکز مخالف در 09 69 39 777. همچنین می توانید مستقیماً به صورت آنلاین برای مخالفت درخواست کنید.

اگر کد کارت بانکی خود را فراموش کرده اید ، آن را به صورت آنلاین در فضای کارت خود پیدا کنید ، بخش “با کد مخفی من مشورت کنید”.

❓ سؤالات متداول: تماس با SG: سوالات شما

�� جدول زمانی برای مشاوران خدمات مشتری Société Générale چیست ?

از مشاوران بانکی Société Générale در دسترس هستند 39 33 (تماس تلفنی نیست) به برنامه در ادامه: دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر.

برای پیدا کردن آنها ساعات کار آژانس Société Générale نزدیکترین به شما ، به وب سایت SG بروید و سپس یک آژانس پیدا کنید.

⌨ نحوه تماس با Société Générale از طریق سکوی آنها ?

با مراجعه به وب سایت Société Générale و با اتصال به منطقه مشتری خود ، می توانید به پیام های ایمن خود دسترسی پیدا کنید. این به شما امکان می دهد تمام سوالات خود را به خود بپرسید مشاور SG در یک فضای امن.

ℹ توجه داشته باشید Société Générale و مشاوران آن هرگز از طریق ایمیل از شما اطلاعات شخصی نمی خواهد. اگر این نوع را دریافت کردید ایمیل از ژنرال, آنها کلاهبرداری هستند. به آن پاسخ ندهید و روی لینک های آن کلیک نکنید.

�� پیشنهادات لحظه

یکپارچه

حداکثر 120 € ارائه شده است

بانک تعادل

100 یورو با کد BRS100 ارائه شده است

آرم ثروتمند

230 یورو با کد FTN0923 ارائه شده است

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

در صورت ضرر یا سرقت کارت بانکی خود چه کاری انجام دهید ?

اطلاعات خاص برسی

در صورت ضرر یا سرقت کارت بانکی خود ، ضروری است که به سرعت عمل کنید تا شما را از کلاهبرداری محافظت کند. بانک شما چه اقداماتی انجام می دهد ? چگونه می توان در صورت انجام عملیات کلاهبرداری جبران شد ? ما سهام می گیریم.

 • مخالفت با کارت بانکی شما
 • بررسی کنید که آیا هزینه ها بدون اطلاع شما انجام شده است
 • چگونه می توان در صورت انجام عملیات کلاهبرداری بازپرداخت کرد ?
 • چگونه سطح بازپرداخت مبالغ سرقت شده تعیین می شود ?
 • اگر اطلاعات بانکی شما منحرف شده باشد چه می شود ?
 • در صورت بروز اختلاف با بانک خود چه کاری انجام دهید ?

مخالفت با کارت بانکی شما

اگر خود را گم کنید کارت بانکی یا اینکه آیا شما قربانی پرواز در فرانسه یا خارج از کشور هستید ، اولین قدم این است که در در اسرع وقت برای مسدود کردن پرداخت ها برای آمدن.

شما باید درخواست خود را برای مخالفت از طریق تلفن انجام دهید:

 • از طریق شماره توسط بانک شما ارتباط برقرار می کند
 • یا سپس از طریق سرویس مخالف کارت بانکی بین بانکی 0 892 705 705 (7 روز در هفته و 24 ساعت در روز باز) ، شماره تعجب آور: هزینه تماس با شماره ثابت + 0.34 € TTC/دقیقه ، از یک تلفن ثابت یا تلفن همراه

در طول تماس شما ، یک شماره ثبت نام به شما ابلاغ می شود. شما باید آن را حفظ کنید زیرا این اثری از مخالفان شما است ، در صورت بروز اختلاف.

روش مخالفت باعث می شود مسدود کردن فوری پرداخت توسط کارت بانکی. در صورتی که سفارش پرداخت پس از این تاریخ انجام شود ، این یک تقصیر از طرف بانک شما است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

همچنین توجه داشته باشید که روش مخالفت یک است عمل برگشت ناپذیر, حتی در صورت یافتن کارت خود. بنابراین برای دریافت جدید باید درخواست کنید کارت بانکی.

 • همچنین به یاد داشته باشید که با قرارداد بانکی خود مشورت کنید ، که ممکن است در صورت وجود نیاز داشته باشد از دست دادن یا سرقت کارت بانکی خود برای اطلاع از بانک خود با پیشخوان یا با نامه ثبت شده با تأیید دریافت.
 • اگر در خارج از کشور هستید ، ممکن است نیاز به تماس با بانک خود از طریق شماره خاص داشته باشید. به یاد داشته باشید که قبل از ترک این موضوع را پیدا کنید.

بررسی کنید که آیا هزینه ها بدون اطلاع شما انجام شده است

هنگامی که مخالف کارت شما ساخته شد, حساب بانکی خود را بررسی کنید برای دیدن اینکه آیا عملیات کلاهبرداری انجام شده است. حتی در صورت عدم وجود یک عمل کلاهبرداری ، توصیه می شود روزهای بعد این تأیید را انجام دهید.

اگر متوجه شدید که یک پرداخت مشکوک با کارت شما انجام شده است ، توصیه می شود شکایت خود را ارائه دهید (به نکته زیر مراجعه کنید).

چگونه می توان در صورت انجام عملیات کلاهبرداری بازپرداخت کرد ?

در صورت’عملیات کلاهبرداری به دنبال ضرر یا سرقت شما انجام شده است کارت بانکی, بانک شما باید مبالغ سرقت شده را به شما بازپرداخت کند ، مگر در مورد سهل انگاری یا تقصیر از طرف شما (به عنوان مثال اگر کد خود را در پشت کارت ثبت کرده اید). سپس بانک باید این سهل انگاری یا این تقصیر را اثبات کند.

اگر درخواست مخالفان به سرعت انجام نشود ، بانک شما ممکن است از طرف شما سهل انگاری را فراخوانی کند و هزینه های پرداخت های پرداخت شده را بازپرداخت نکند.

تو باید حداکثر 13 ماه به رسمیت شناختن کلاهبرداری کارت بانکی. فراتر از این دوره ، هیچ بازپرداختی توسط بانک شما ممکن است به شما بازپرداخت شود.

اگر هزینه های قبل از مخالفت انجام شده است ، می توانید شکایت.

چگونه سطح بازپرداخت مبالغ سرقت شده تعیین می شود ?

در صورتی که هیچ سهل انگاری از طرف شما توسط بانک اثبات نشده باشد ، دو مورد از ارقام وجود دارد:

از کد کارت بانکی شما استفاده نشده است

در این حالت ، شما بدون هزینه خود به طور کامل بازپرداخت خواهید شد.

کد کارت بانکی شما توسط کلاهبردار استفاده شده است

حداکثر 50 یورو هزینه ، بازپرداخت وجود ندارد.

برای بیش از 50 یورو هزینه شده ، کسر از 50 یورو اعمال می شود ، بقیه توسط بانک شما به شما بازپرداخت می شوند. این حق رای دادن با میزان ضرر و زیان به مسئولیت شما قبل از مخالفت در صورت استفاده از کد شما مطابقت دارد کارت بانکی. به عنوان مثال ، اگر 300 یورو برای کارت شما هزینه شده باشد ، توسط 300 – 50 = 250 € بازپرداخت می شود.

اگر اطلاعات بانکی شما منحرف شده باشد چه می شود ?

شما کارت بانکی هنوز هم در اختیار شماست اما از اطلاعات تماس آن برای خرید آنلاین استفاده شده است که شما در اصل نیستید ? توجه داشته باشید که می توانید به انحراف داده های بانکی خود به طور مستقیم به صورت آنلاین در Perceval یا “بستر الکترونیکی برای جمع آوری مختصات بانکی و شرایط اشتغال آنها گزارش شده توسط قربانیان خریدهای کلاهبرداری آنلاین” اشاره کنید.

این سرویس از طریق وزارت کشور امکان تسهیل این امکان را فراهم می کند:

 • رویه های شما در صورت سرقت داده های کارت بانکی خود: برای گزارش کلاهبرداری که قربانی شده اید ، لازم نیست به ژاندارمری یا کلانتری سفر کنید
 • بازپرداخت مبالغ سرقت شده
 • مبارزه با نویسندگان این جرائم بانکی (جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و بررسی متقابل اطلاعات جنایی در سطح ملی).

برای گزارش در مورد استفاده کلاهبرداری از کارت بانکی خود ، باید شرایط زیر را برآورده کنید:

 • بودن هنوز در اختیار کارت بانکی شما
 • از اطلاعات تماس کارت بانکی شما برای خرید آنلاین استفاده شده است
 • علت مبالغ صرف شده نیست
 • مخالف بوده اند در کارت بانکی خود با بانک خود.

اگر در دسترسی به این روش مشکل دارید ، می توانید با کمک آنلاین تماس بگیرید با ذکر “perceval” در زمینه “رویکرد”.

در صورت بروز اختلاف با بانک خود چه کاری انجام دهید ?

در صورت بروز اختلافات با بانک خود در صورت درخواست بازپرداخت ، می توانید وارد شوید واسطه بانکی.

اگر اختلاف همچنان ادامه داشته باشد ، شما باید به آن مراجعه کنید قاضی دادخواست حفاظت (قاضی سابق دادگاه ولسوالی) اگر این اختلاف حداکثر 10،000 یورو باشد یا به دادگاه برای مبالغ بالاتر از 10،000 یورو.

این محتوا نیز ممکن است به شما علاقه مند باشد

 • قیمت های بانکی را به صورت رایگان و فقط مقایسه کنید
 • نحوه تغییر بانک ها ?
 • پرداخت آنلاین: 7 نکته برای جلوگیری از خطر هک

درباره کارت بانکی بیشتر بدانید

 • از دست دادن کارت بانکیدر سرویس خدمات عمومی.خط
 • مخالفت با کارت بانکی در صورت ضرر یا سرقتدر سایت lesclesdelabanque.کم
 • همچنین می توانید با سایر انتشارات سایت Lesclesdelabanque مشورت کنید.com ، خدمات فدراسیون بانکی فرانسه (FBF) و به ویژه راهنماهای: “از کارت بانکی استفاده کنید” ، “کارت بانکی – 9 رفلکس امنیتی” و “کلاهبرداری به عملیات بانکی”

آنچه قانون می گوید

کد پولی و مالی:

 • مقالات L133-15 تا L133-17 (مخالف)
 • ماده L133-18 (بازپرداخت مبالغ سرقت شده پس از مخالفت)
 • ماده L133-19-L133-20 (بازپرداخت مبالغ سرقت شده قبل از مخالفت)