Sosh Panne – همه خطاها ، حوادث و مشکلات ، خرابی نارنجی و مشکلات شبکه گزارش شده امروز

خرابی نارنجی و مشکلات شبکه امروز

Contents

شما در یک برنامه موبایل نارنجی مشترک شده اید ، اما در ضبط اینترنت ، برقراری تماس یا ارسال پیام کوتاه مشکل زیادی دارید زیرا شبکه تلفن همراه اغلب بد است. برای تغییر اپراتور تلفن همراه ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد. برای پیدا کردن کدام بهترین اپراتور در خانه ، یک تست شبکه تلفن همراه را انجام دهید و سپس در یک پیشنهاد از اپراتور به کارآمدترین شبکه (تماس ، پیام کوتاه ، 4G و 5G) در نزدیکی خود مشترک شوید.

شکست SOSH?

در حال حاضر با مشکلات یا خطا روبرو می شوید?

  • مشکلات شما چیست?
  • ➔ اینترنت
  • ➔ تلفن
  • ➔ پیامک
  • ➔ شبکه
  • … چیز دیگری

تمام گزارش های SOSH از 24 ساعت گذشته

مشکلی پیدا نشده است!

مشکلات متداول عبارتند از:

شهرهای تحت تأثیر:

نظرات در مورد SOSH

دیگران را از مشکلات خود با SOSH مطلع کنید: یک نظر بنویسید

سانچز 6 روز قبل
هیچ شبکه اینترنتی از 08/16 در کلرمونت فرند 63000 وجود ندارد. شما چه کاری انجام می دهید !?

دلهره 1 هفته قبل
51450 شبکه بتنی از 31 ژوئیه کاهش یافته است. SOSH قادر به استدلال نیست. SOSH هر 10 روز یک پیامک ارسال می کند و می گوید که آنها یک شکست پیچیده تر را برآورده می کنند و این استاندارد به تعویق افتاده است … و از آن تاریخ من اینترنت دیگری ندارم و بسته من همچنان گرفته می شود

فبه 4 هفته پیش
با دریافت 4G بدون دریافت تماس تلفنی با 2G کار می کند

استفگ 2 ماه پیش
77360 پر از کانال های گمشده از جمله 1 2 3 و غیره

یدک پا 2 ماه پیش
59240 Dunkirk من تأیید می کنم بسیاری از کانال ها از جمله TF1 ، فرانسه 2 ، فرانسه 5 وجود ندارد.

یدک پا 2 ماه پیش
59240 دانکرک

میمی 2 ماه پیش
عصر بخیر من تمام کانال های موجود در جعبه SOSH (31400 Toulouse) را دریافت نمی کنم این مورد برای افراد دیگر است ? با تشکر

jlb 2 ماه پیش
Mazeres 09270 امکان صدور یا دریافت تماس از آن ظهر 02/07/2023 نیست

کلاه لبه دار 2 ماه پیش
03360 Saint Bonnet Troncais کانال های بیشتر از طریق جعبه تلویزیون SOSH امشب در دسترس است – تا ساعت 4 بعد از ظهر کار کرد

Piouff 3 ماه پیش
44000 تماس خروجی بیشتر از 5 بعد از ظهر

dom29 3 ماه پیش
برقراری تماس خروجی از موبایل از ساعت 5 بعد از ظهر غیرممکن است. 29190 Pleyben Finistère

ادم مانوئل 3 ماه پیش
تلفن بیشتر از ساعت 5 بعد از ظهر در ANSE – 69480

ot 3 ماه پیش
در رنز ، برقراری تماس و دریافت تماس آن روز از ساعت 4:30 بعد از ظهر غیرممکن است

لیموین دانیل 7 ماه پیش
اشتراک از 02/22 CPT Internet 756356734 Line 0490550972 Ref.Mail Rach01536 ? از آن روز من دیگر نمی توانم با کانال های تلویزیونی خود از شماره 16 مشورت کنم و دیگر کانال های OCS را ندارم که از شما سپاسگزارم که در اسرع وقت نگاه می کنید

کابین 10 ماه پیش
فیبر HS در لئونسان. CP: 33850

بیسکو 10 ماه پیش
64130 Mauleon Soule غیرممکن برای رسیدن به 0637448189 بسیار فوری لطفا متشکرم

جنجال 1 سال پیش
شکستن فیبر اینترنت از امروز صبح 30110 LA Grand Combe متشکرم

داود 1 سال پیش
شبکه تلفنی بیشتر ، جعبه های 4G بیشتر ، در مجموع در 34380 Saint-Martin-de-Londres

راجر 1 سال پیش
Labastide Saint Pierre 82370 جمع مشکلات در General Aves Orange. اما از 29 آگوست 2022 ، دریافت پیام و تماس با یا تماس تلفنی غیرممکن است. خوشبختانه ، من یک کارت دوتایی (رایگان) برای جبران همه این مضرات دارم . تأیید می کند که نارنجی گه است

هاردی دومینیک 1 سال پیش
92100 Boulogne 5 ماه از اینترنت می گذرد. به هیچ تکنسین حرکت نمی کند به من گفته می شود که بستگی به تصویب بلندگو دیگر دارد.

درباره SOSH

SOSH یک برندی است که در سال 2011 توسط اپراتور نارنجی راه اندازی شده است ، این هزینه کم هزینه تلفن همراه را نشان می دهد. پیشنهادات قیمت پایین آن عمدتاً برای نسل رایانه ای جوان در نظر گرفته شده است ، همچنین “بومی دیجیتال” نیز نامیده می شود. تصویر او با مردم جامعه و جوان است. SOSH پیشنهادات خود را فقط بدون تعهد ارائه می دهد و فقط از طریق اینترنت قابل دسترسی است. کمک به مشتریان SOSH از طریق یک انجمن پشتیبانی جامعه یا با یک گپ انجام می شود که در آن مشتریان می توانند مستقیماً با مشاوران SOSH ارتباط برقرار کنند. پیشنهادات تلفن همراه را که فقط با قیمت کامل با گزینه پرداخت نقدی یا با پرداخت ماهانه ارائه می شود ، حساب نمی کند. همچنین یک برنامه وفاداری از طریق تلفن های همراه وجود ندارد. از سال 2013 است که SOSH پیشنهادات دسترسی به اینترنت را با LiveBox ارائه می دهد.

در دسترس بودن منطقه ای

تعداد مشترکین در SOSH از 28،000 در پایان سال 2011 به 3550،000 در پایان سال 2017 کاهش می یابد. تکامل سریع و قابل توجه است ، به همان اندازه که پیشنهادات جذاب است. با توجه به پوشش آن در قلمرو فرانسه ، Sosh که یک اپراتور نیست بلکه یک علامت تجاری متعلق به نارنجی است ، بنابراین هیچ تفاوتی در شبکه بین SOSH و Orange وجود ندارد. بنابراین ، 99 ٪ از جمعیت می توانند از طریق پیشنهادات SOSH از شبکه بهره مند شوند و از همان خدمات مشتری به عنوان مشترکین نارنجی استفاده کنند.

مشکلات شبکه/خرابی

اگر از طریق پیشنهاد SOSH خود به مشکل یا خرابی شبکه توجه کرده اید ، می توانید با این سایت مشورت کنید که هرگونه حوادث ذکر شده در این بخش را نشان می دهد که برای اولین بار نشان داده اید. مشکلات و خرابی های مشاهده شده در SOSH متفاوت از سایر اپراتورها نیست. علاوه بر این ، با توجه به اینکه این یک برند نارنجی است ، شما حق ارائه خدمات سریع و کارآمد مشتری را خواهید داشت ، تکنسین های نارنجی که ملزم به مداخله در اسرع وقت با مشتریان خود هستند.

عیب یابی ، کمک

SOSH چندین فرصت برای تماس با خدمات مشتری یا حل هرگونه مشکل و خرابی در شبکه ارائه می دهد. به دلایل مختلف ممکن است به خدمات مشتری نیاز داشته باشید: رمز عبور از دست رفته ، تجزیه جعبه ، خاتمه یک بسته و غیره. خدمات مشتری SOSH را می توان از طریق پست ، از طریق تلفن ، با چت زنده و حتی با یک برنامه تلفن همراه تماس گرفت. همچنین می توانید از طریق یک انجمن پشتیبانی که از سایت SOSH قابل دسترسی است ، پیدا کنید. تفاوت با مشتریان نارنجی در این است که هیچ فروشگاه SOSH وجود ندارد و تمام مخاطبین با خدمات مشتری از راه دور یا مستقیم از طریق اینترنت انجام می شود. انجمن انجمن بسیار واکنشی است و حتی در صورت بسته شدن خدمات مشتری ، کمک های متقابل ، پاسخ های سریع و مؤثر ارائه می دهد. برای رایج ترین خرابی ها ، می توانید مستقیماً از طریق تلفن به خدمات مشتری برسید 3976, عاری از خط نارنجی/SOSH.

خرابی نارنجی و مشکلات شبکه امروز

در 24 ساعت گذشته ، نارنجی ثبت شد 19 شکست موبایل و 57 شکست اینترنتی در شبکه ثابت آن در سراسر قلمرو.

گزارش خرابی نارنجی

شکست های اطراف خود را پیدا کنید

نقشه بارومتر فرانسه

برای بارگیری کارت کلیک کنید

خرابی های موبایل و ثابت نارنجی

19 شکست

در شبکه تلفن همراه

57 شکست

در شبکه ثابت

تعداد خرابی نارنجی طی 15 روز گذشته

تعداد شکست های موبایل و ثابت نارنجی را در طی 15 روز گذشته دنبال کنید.

توزیع خرابی نارنجی طی 15 روز گذشته

توزیع خرابی های نارنجی گزارش شده امروز در فرانسه را بر اساس نوع (موبایل یا ثابت) پیدا کنید.

در طی 15 روز گذشته ، 3083 نارنجی ، شکست های ثابت و موبایل در کنار هم در شبکه اپراتور گزارش شده است: 24 ٪ از آنها مربوط به تلفن همراه (در مجموع 726 شکست موبایل نارنجی) و 76 ٪ مربوط به شبکه ثابت نارنجی (یا 2357 ثابت است شکست). به عنوان یادآوری ، خرابی های ثابت شامل شکست فیبر و نارنجی ADSL است. در مورد خرابی های موبایل ، این شکست های مرتبط با 4G/5G ، تماس ها و پیامک ها هستند.

مشکلات شبکه تلفن همراه نارنجی

تعداد شکست های موبایل نارنجی طی 15 روز گذشته

تعداد شکست های موبایل نارنجی را طی 15 روز گذشته دنبال کنید.

پوشش موبایل نارنجی 4G و 5G را در نزدیکی خود بررسی کنید

این تصور را دارید که سرعت اتصال شما بسیار محدود است ? تجزیه لزوماً دلیل این امر نیست. پوشش نارنجی 4G/5G ممکن است به سادگی در اطراف خانه شما کافی نباشد. برای اطمینان ، به کارت پوشش نارنجی 4G و 5G ما بروید و حداکثر اطلاعات مربوط به پوشش اپراتور را بدست آورید.

نقشه ویجت فرانسه

پوشش نارنجی موبایل در شهر شما چیست ?

بسته بندی موبایل را تغییر دهید تا از مشکلات شبکه 4G/5G جلوگیری شود

شما در مشاوره در زمینه پیامک خود ، دریافت تماس های خود یا پیمایش اینترنت از تلفن هوشمند خود مشکل دارید ? این احتمال وجود دارد که این مشکلات اتصال از پوشش ضعیف موبایل اپراتور فعلی شما ناشی شود. در این حالت ، ما توصیه می کنیم با پیشنهادات موبایل از سایر اپراتورها مشورت کنید و یکی از مواردی را انتخاب کنید که مناسب ترین نیازهای شما باشد. سپس با انتخاب یک تأمین کننده اینترنت با پوشش بهتر تلفن همراه در آدرس شما می توان مشکلات سرعت شما را برطرف کرد.

Lyca Mobile 5G 80 GB
پست موبایل 120 گیگابایتی
سری 120 گیگابایتی موبایل رایگان

آیا شبکه موبایل نارنجی خراب است ?

شما در Orange مشترک شده اید و با مشکلات اتصال روبرو هستید ، برای رفتن به اینترنت ، برقراری تماس یا ارسال پیامک ، از تلفن همراه خود امروز ? در صورت ورود به آدرس پستی خود اگر اپراتور نارنجی گزارش کرده است یا عدم موفقیت شبکه تلفن همراه در نزدیکی شما است ، اینجا را کشف کنید. شما می توانید آنتن های رله موبایل نارنجی را در نقشه تعاملی قرار دهید و جزئیات این شکست را مشاهده کنید.

در صورت خرابی شبکه موبایل نارنجی چه کاری باید انجام شود ?

شما دیده اید که امروز یک شکست موبایل توسط Orange گزارش شده است. شما باید منتظر بمانید تا اپراتور این مشکل را حل کند تا از تمام خصوصیات اتصال تلفن همراه خود استفاده کند. هنگامی که شبکه موبایل نارنجی در نزدیکی شما بازیابی می شود ? برای فهمیدن ، توصیه می کنیم با تماس با خدمات مشتری خود به نارنجی مراجعه کنید ، که تمام اطلاعات زمین مورد نیاز خود را در زمان واقعی به شما ارائه می دهد.

هیچ خرابی نارنجی گزارش نشده است ، چرا من شبکه تلفن همراه ندارم ?

عوامل دیگر ممکن است مشکل اتصال به شبکه موبایل نارنجی ، اعم از اینترنت ، تماس و یا پیامک را توضیح دهد. این ممکن است پوشش شبکه ای ضعیف در آدرس شما باشد ، یک مشکل پیکربندی تلفن شما یا سیم کارت معیوب. برای حل این مشکل اتصال ، ما از شما دعوت می کنیم راهنمای ما را که به شکست شبکه های تلفن همراه اختصاص داده شده است ، بخوانید.

من یک شبکه موبایل بد با نارنجی دارم ، نحوه تغییر اپراتور ?

شما در یک برنامه موبایل نارنجی مشترک شده اید ، اما در ضبط اینترنت ، برقراری تماس یا ارسال پیام کوتاه مشکل زیادی دارید زیرا شبکه تلفن همراه اغلب بد است. برای تغییر اپراتور تلفن همراه ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد. برای پیدا کردن کدام بهترین اپراتور در خانه ، یک تست شبکه تلفن همراه را انجام دهید و سپس در یک پیشنهاد از اپراتور به کارآمدترین شبکه (تماس ، پیام کوتاه ، 4G و 5G) در نزدیکی خود مشترک شوید.

شبکه موبایل نارنجی شکسته است ، آیا می توانم جبران خسارت دریافت کنم ?

مطابق ماده کد مصرف کننده L 121-20-3 ، “اپراتورها تعهد نتیجه دارند و پس از آن باید مشترکان خود را به دلیل خسارت وارده به آنها جبران کنند که این شکست باعث ایجاد آنها شده است.”بسته به وضعیت شما ، بنابراین بدون شک حق دریافت جبران خسارت به دلیل عدم موفقیت در شبکه نارنجی را دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما به شما توصیه می کنیم به خدمات مشتری نارنجی برسید.

در صورت خرابی ، یک تست بدهی نارنجی موبایل انجام دهید و جریان خود را تقویت کنید

این روزها شبکه نارنجی کارآمدتر به نظر می رسد ? این کندی در سرعت اتصال ممکن است با حضور a توضیح داده شود خرابی شبکه نارنجی. با گذراندن یک تست جریان موبایل نارنجی ، می توانید بررسی کنید که آیا حادثه ای رخ داده است. همچنین نکاتی را برای بهبود بدهی اینترنت خود پیدا خواهید کرد.

123.40 بارگیری MB/s
20.30 MB/S بارگذاری
جریان موبایل نارنجی در فرانسه در سال 2022
و شما ، جریان شما چیست ? آزمایش جریان موبایل نارنجی را انجام دهید. بدهی

حوادث ADSL نارنجی و فیبر

تعداد شکست های فیبر و نارنجی ADSL طی 15 روز گذشته

تکامل تعداد شکست های فیبر و نارنجی ADSL را که در 15 روز گذشته ثبت شده است دنبال کنید.

توزیع شکست فیبر و ADSL نارنجی طی 15 روز گذشته

خرابی های ثابت نارنجی می تواند مربوط به تجزیه فیبر یا تجزیه ADSL باشد. در زیر توزیع انواع کامل خرابی در نارنجی پیدا کنید.

پوشش فیبر نارنجی در نزدیکی محل اقامت شما چیست ?

شما می خواهید بدانید که آیا پوشش نارنجی در آدرس شما واقعاً خوب است یا اینکه بهتر است جعبه فیبر نارنجی خود را تغییر دهید تا از خرابی مکرر اینترنت جلوگیری کنید ? فشارسنج پوشش فیبر نارنجی ما به شما امکان می دهد جزئیات واجد شرایط بودن فیبر خود را در نارنجی بدانید.

نقشه ویجت فرانسه

پوشش فیبر نارنجی در شهر شما چیست ?

پیشنهادات جعبه فیبر نارنجی را از محل اقامت خود شناسایی کنید

با تشکر از تست واجد شرایط بودن فیبر ، شما می توانید بدانید که آیا خانه شما واجد شرایط فیبر نوری اپراتور است ، به سادگی با وارد کردن آدرس پستی خود. همچنین می توانید تمام پیشنهادات فیبر موجود در خانه خود را کشف کنید.

نرخ مسکن واجد شرایط فیبر
آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?

امروز یک تجزیه شبکه نارنجی است ?

شما در حال حاضر مشکلات اینترنتی را در شبکه ثابت نارنجی تجربه می کنید ? یک حادثه نارنجی ممکن است در نزدیکی شما در حال انجام باشد. در ابتدا ، جعبه اینترنت خود را جدا کرده و دوباره وصل کنید تا مطمئن شوید که این فقط یک ارتباط بد نیست. اگر هنوز جعبه اینترنت شما کار نمی کند ، مشکل شبکه شما ممکن است به دلیل خرابی نارنجی باشد. برای اطلاع از این ، آدرس پستی خود را در ابزار تجزیه ما وارد کرده و بدانید که آیا آنتن ثابت نارنجی اخیراً در نزدیکی شما گزارش شده است. اگر این مورد باشد ، شما هیچ راه حل دیگری ندارید تا صبر کنید تا خود اپراتور این مشکل نارنجی را حل کند.

جعبه زنده من دیگر فیبر نارنجی را ضبط نمی کند ، چه کاری باید انجام شود ?

اگر دیگر شبکه فیبر نارنجی را در خانه ضبط نکنید ، ممکن است با شکست فیبر نارنجی روبرو شوید. ابزار تفکیک ما به شما تأیید می کند که آیا این یک عدم موفقیت در شبکه نارنجی است یا خیر. اگر اینگونه باشد ، شما راه حل دیگری ندارید تا صبر کنید تا اپراتور اوضاع را برطرف کند. یک حادثه نارنجی به سرعت قابل حل است. شما مطمئن نیستید که این یک مشکل شبکه نارنجی است ? از قطع و اتصال مجدد جعبه نارنجی خود دریغ نکنید تا مطمئن شوید که این یک مشکل اتصال نیست. اغلب توصیه می شود خاموش شوید و سپس به جعبه اینترنت برگردید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با خدمات مشتری Orange (3900) تماس بگیرید. اگر با یک مشکل شبکه نارنجی در ADSL روبرو شوید ، این نکات یکسان است.

شما با یک مشکل تلویزیون نارنجی روبرو می شوید ?

یک حادثه شبکه نارنجی می تواند دسترسی شما به تلویزیون اپراتور را تغییر دهد. در صورتی که نتوانید کانال های تلویزیونی را از جعبه خود بررسی کنید که آیا مشکل تلویزیون نارنجی توسط اپراتور در نزدیکی شما گزارش شده است. برای انجام این کار ، از ابزار تفکیک آنلاین ما استفاده کنید. آدرس پستی خود را پیدا کنید ، کلیک کنید و می دانید که آیا خرابی نارنجی در نزدیکی محل اقامت شما صورت می گیرد. این می تواند دلیل مشکل تلویزیون نارنجی باشد که در حال حاضر با آن روبرو هستید. خیلی اوقات ، یک حادثه نارنجی در چند ساعت برطرف می شود ، در حالی که اپراتور در این زمینه عمل می کند. گاهی اوقات شکست نارنجی می تواند چند روز دوام داشته باشد. ابزار ما برآوردی از میانگین زمان برای حل مشکل شبکه نارنجی به شما می دهد.

کیفیت اتصال فیبر یا نارنجی شما بد است ? اپراتور را تغییر دهید

اگر به طور مرتب با مشکلات اتصال در شبکه نارنجی روبرو می شوید ، احتمالاً فقط مسئله خرابی شبکه نارنجی ثابت نیست بلکه در واقع ضبط بد شبکه ADSL یا فیبر نارنجی است. برای اصلاح آن ، ما به شما توصیه می کنیم که اپراتور اینترنت را تغییر دهید. نارنجی احتمالاً بهترین اپراتور در آدرس شماست. برای استفاده از بهترین شبکه ثابت در آدرس خود و شناسایی بهترین اپراتور ، توصیه می کنیم یک تست واجد شرایط بودن فیبر و ADSL را انجام دهید. شما قادر خواهید بود تمام پیشنهادات اینترنتی را از دیگر اپراتورهای SFR ، Bouygues و واجد شرایط رایگان در خانه مقایسه کنید.

جریان اینترنت نارنجی خود را اندازه گیری کنید

خرابی همه مشکلات شبکه را توضیح نمی دهد. علت گاهی اوقات فقط یک سرعت بد اینترنت است. با تشکر از آزمون بدهی نارنجی ، شما قادر خواهید بود با جزئیات (بارگیری ، بارگذاری ، پینگ بدهی) سرعت واقعی اتصال شما ، در ADSL و/ یا فیبر ، در محل اقامت خود چیست.