که SUV Electric New Smart #1 را ارسال می کند?, ماشین های برقی جدید هوشمند | بین المللی

فقط کارما خوب را بکشید

در عمل ، مشتری می تواند هر کاری را بصورت آنلاین ، از رزرو تا خرید ، از اشتراک اجاره ، بر اساس خدمات مالی ALD و معاملات پرداخت پردازش شده توسط Deutsche Bank انجام دهد.

SUV جدید SUV Electric Smart شماره 1 به چه کسی است ?

سبک ، قدرت ، استقلال ، قیمت ، ما هوشمند شماره 1 را رمزگشایی می کنیم !

10 نوامبر 2022 ساعت 5:23 بعد از ظهر

Smart توسعه یافته است و پس از فتح بخش دو مرکز شهر با Fortwo ، اکنون اولین SUV برقی خود را به نام Smart #1 ارائه می دهد.

“هوشمند جدید” که از سرمایه گذاری مشترک بین مرسدس بنز آلمانی و چینی های Geely متولد شده است ، نشان دهنده توسعه این برند برای ارائه طیف کاملی از اتومبیل های برقی ، هدف قرار دادن مخاطب جدید و قرار دادن خود در یک بخش بازار بی سابقه است.

اما دقیقاً موقعیت جدید هوشمند چیست ? SUV Electric Smart برای چه مخاطبی برای چه مخاطبی است ? رقابت آن در بازار فرانسه نیز با قیمت اساسی 39990 یورو چیست ? بیایید آن را با هم کشف کنیم.

  • سبک زیبا و منطقه آرامش
  • برای کسانی که به دنبال قدرت و انعطاف پذیری بار هستند
  • قابل تنظیم و بیش از حد برای حداکثر آزادی
  • آن را بصورت آنلاین بخرید
  • آن را از یک نماینده شبکه هوشمند خریداری کنید
  • بیش از 400 کیلومتر استقلال
  • از 39.990 یورو (کمتر پاداش دولت)
  • خدمات و گارانتی

سبک زیبا و منطقه آرامش

اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که Smart #1 به لطف تعداد مشخصی از خصوصیات منحصر به فرد ، در منظره SUV های برقی و کراس اوور متمایز است. اول از همه ، یک سبک مدرن و اصلی وجود دارد که توسط یک تیم اروپایی و چینی تحت هدایت گوردن واگنر ساخته شده است ، “موقعیت هوشمند به عنوان یک برند طراحی پیشرو”.

شکل و نسبت های هوشمند شماره 1 و همچنین تجهیزات و اقدامات خارجی و داخلی آن ، در واقع برای اغوا کردن مشتریانی که به دنبال یک ماشین برقی جمع و جور و قابل سکونت هستند ، در شهر راحت و راحت در خارج از کشور طراحی شده است. طول 4.27 متر بسیار جالب است ، زیرا به لطف یک سکوی الکتریکی بومی ، ابعاد بیرونی بخش B یک “اتاق نشیمن روشن ، جادار و مدولار” ارائه می دهد که به پنج نفر امکان سفر راحت را می دهد.

برای SMART شماره 1 به رقبای مستقیم یا غیرمستقیم علاقه ای ندارد ، اما چالش اصلی آن را دارد “تحرک الکتریکی کل را به طور فزاینده ای در دسترس قرار دهید و تجربه کاربری و حفظ ارزش را با گذشت زمان تضمین کنید که به سرمایه گذاری که یک مشتری هوشمند تصمیم به انجام آن دارد احترام بگذارد”. گفته می شود ، لیست کوتاهی از رقبای اصلی هوشمند باید در بازار اتومبیل های برقی تهیه شود.

هوشمند شماره 1 و رقبای آن: طبقه بندی بر اساس طول

مدل ها طول
سیتروئن E-C4 4.36 متر
کوپرا متولد شد 4.32 متر
Peugeot E-2008 4.30 متر
MG4 4.28 متر
هوشمند شماره 1 4.27 متر
شناسه فولکس واگن.3 4.26 متر
Renault Megane E-Tech Electric 4.21 متر
هیوندا کونا برقی 4.20 متر
Opel Mokka 4.15 متر
ds 3 e-tense 4.11 متر
جیپ انتقامجو 4.08 متر

با توجه به جدول فوق ، به راحتی می توان توجه داشت که شماره 1 هوشمند در وسط طبقه بندی از نظر طول قرار دارد ، با 4.27 متر آن که بین بخش B و بخش جمع و جور تر قرار دارد ، اما با یک رابطه مطلوب بین خارجی ابعاد و سکونت داخلی.

برای کسانی که به دنبال قدرت و انعطاف پذیری بار هستند

همچنین نباید از طرف فنی نفیس تر شماره 1 هوشمند ، یک SUV باتری که به ویژه بر قدرت تأکید می کند ، دست کم بگیرید ، از نسخه ورودی پیشرانه ای که 272 اسب بخار ایجاد می کند. هیچ رقیبی نیز در این بخش خاص از VE و Smart #1 Brabus 428 HP با All -Wheel Drive به سطح ورزشی ناشناخته در رقابت می رسد. فقط 3.9 ثانیه برای تمرین از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت ذکر کنید.

یکی دیگر از خصوصیات ، شماره 1 هوشمند قادر به شارژ مجدد باتری در جریان مستقیم بیش از 150 کیلو وات (از 10 ٪ تا 80 ٪ در کمتر از 30 دقیقه) و با متناوب تا 22 کیلو وات (از 10 ٪ تا 80 ٪ در کمتر است از 3 ساعت) برای لذت بردن از رایج ترین Wallbox.

هوشمند شماره 1 و رقبای آن: طبقه بندی بر اساس قدرت

مدل ها حداکثر قدرت
هوشمند شماره 1 428 اسب بخار
کوپرا متولد شد 231 Ch
Renault Megane E-Tech Electric 218 Ch
هیوندا کونا برقی 204 اسب بخار
MG4 204 اسب بخار
شناسه فولکس واگن.3 204 اسب بخار
جیپ انتقامجو 156 Ch
ds 3 e-tense 155 اسب بخار
سیتروئن E-C4 136 Ch
Opel Mokka 136 Ch
Peugeot E-2008 136 Ch

این بدان معنا نیست که هوشمند شماره 1 فقط به مشتریانی است که به دنبال سرعت و شتاب هستند. اولین Smart Smart Smart چیزهای بیشتری برای ارائه دارد ، یعنی “تجربه تحرک بی دقتی”. هدف اعلام شده SMART جدید جذب متخصصان شهری ، خانواده های جوان و آوانگارد همیشه برای تازگی باز است ، زیرا هوشمند شماره 1 “بیانیه ای است ، انتخاب هوشمندانه کسانی که می خواهند روح تحرک را امروز تفسیر کنند”.

قابل تنظیم و بیش از حد برای حداکثر آزادی

به ویژه تکامل یافته ، اکوسیستم دیجیتال آن برای این تکامل برند هوشمند ایجاد شده است که از SMART #1 ، معماری رایانه ای را ارائه می دهد که به روزرسانی های پویا از راه دور (بیش از هوا) را برای بیش از 70 ٪ واحد کنترل تضمین می کند.

یکی دیگر از جنبه های اساسی برای هوشمند شخصی سازی ، یعنی اینکه می گویند ظرفیت خودرو برای منعکس کردن سلیقه ها ، انتخاب ها و حالات صاحب آن ، زمان خرید در زمان استفاده است. به همین دلیل است که یک رابط کاربری قابل تنظیم با یک آواتار اختصاصی و دستورات صوتی ، بر اساس هوش مصنوعی و متصل به ابر ، در شماره 1 هوشمند ارائه شده است. همه اینها در ترکیب ابزار دیجیتال و سیستم سرگرمی ساخته شده توسط ECART برای SMART به منظور ادغام شفاف سخت افزار و نرم افزار متمرکز شده است.

ایده یک وسیله نقلیه بیش از حد اتصال در ظرفیت شماره 1 هوشمند نشان داده شده است تا فناوری زیادی را با رابط کاربری ارائه دهد که ساده ، آزاد می شود و “باعث تعامل انسان ، گرم و سرگرم کننده می شود”. نمونه ای از این تمایل به ارائه از کلید به همه هوشمند شماره 1 ، که از طریق برنامه “سلام هوشمند” از طریق تلفن دیجیتالی ، از بین رفته و قابل اشتراک است ، می آید. اما Watchword از نظر هوشمند آزادی است و بنابراین هر مشتری می تواند علاوه بر کلید دیجیتال ، یک کلید فیزیکی با گزینه کنترل از راه دور را برای نگه داشتن جیب خود انتخاب کند.

آن را بصورت آنلاین بخرید

سفارش و خرید محصولات هوشمند همچنین یکی از این مدل های فروش جدید است که برای مخاطب پیشرفته و “هوشمند” طراحی شده است. بیایید ببینیم چگونه کار می کند. حالت آنلاین با پیش از 500 یورو ، کاملاً قابل استرداد (در اینجا صفحه قبل از مرز است) ، شما می توانید ماشین خود را انتخاب کنید ، بین نسخه های Pro+، Premium و Brabus انتخاب کنید و از تنظیم کننده در وب سایت رسمی استفاده کنید.

در عمل ، مشتری می تواند هر کاری را بصورت آنلاین ، از رزرو تا خرید ، از اشتراک اجاره ، بر اساس خدمات مالی ALD و معاملات پرداخت پردازش شده توسط Deutsche Bank انجام دهد.

بعد از چین ، جایی که شماره 1 هوشمند در حال فروش است ، آلمان اولین کشور اروپایی خواهد بود که از ژانویه سال 2023 پیش از این به سفارشات واقعی تبدیل می شود. سایر بازارهای اروپا در نیمه اول سال دنبال خواهند شد.

آن را از یک عامل شبکه هوشمند خریداری کنید

Smart همچنین اولین مارک است که یک مدل توزیع سنتی را به یک مدل واقعی Omnichannel دارد که به مشتریان امکان می دهد نحوه خرید آن را انتخاب کنند. علاوه بر خرید آنلاین با تحویل به نماینده منتخب ، مشتری می تواند با کمک یک نماینده شبکه هوشمند ، با امکان رفتن از یک حالت به حالت دیگر هر چند بار که می خواهد ، حساب کند ، انتخاب می کند که چگونه و چه موقع کمک می شود.

لوسیو تروپای ، مدیرعامل Smart Italy ، سیستم فروش جدید را توصیف می کند: “چه کسی ، مثل همیشه ،” Smartista “را در مرکز یک پیشنهاد شفاف قرار می دهد ، که با برخی از زمان های تحویل تکمیل و همراه است”.

“آنلاین ، جزئی یا کاملاً به کمک تجربه شبکه نمایندگان ما در قلمرو ، ما می خواستیم این دوره جدید را با معرفی یک منطق معاصر ، که توسط بهترین فناوری مدیریت مجاز است ، افتتاح کنیم. در عین حال ، تخصص نمایندگان ما ، که توسط یک فرهنگ عمیقاً لنگر زده خدمات بالا ، به طور معمول هوشمندانه پشتیبانی می شود ، آماده پشتیبانی از مشتریان در طول فرآیند خرید ، از سفارش تا تحویل است.””

بیش از 400 کیلومتر استقلال

همانطور که اشاره کردیم ، شماره 1 هوشمند نه تنها برای استفاده شهری یا کلانشهر طراحی شده است ، بلکه برای کسانی که از بزرگراه استفاده می کنند یا می خواهند آن را در آخر هفته ها در خارج از شهر رانندگی کنند نیز مناسب است. با مخزن پر از باتری 66 کیلووات ساعت (اسمی) ، که برای همه نسخه ها یکسان است ، استقلال تأیید شده در چرخه WLTP بین 400 تا 440 کیلومتر است.

هوشمند شماره 1 و رقبای آن: رتبه بندی در هر محدوده (WLTP)

مدل حداکثر استقلال حداکثر ظرفیت باتری (اسمی)
کوپرا متولد شد 552 کیلومتر 77 کیلووات ساعت
شناسه فولکس واگن.3 552 کیلومتر 77 کیلووات ساعت
هیوندا کونا برقی 484 کیلومتر 64 کیلووات ساعت
Renault Megane E-Tech Electric 470 کیلومتر 60 کیلووات ساعت
MG4 450 کیلومتر (64 کیلووات ساعت)
هوشمند شماره 1 440 کیلومتر (66 کیلووات ساعت)
ds 3 e-tense 404 کیلومتر (50 کیلووات ساعت)
جیپ انتقامجو 400 کیلومتر 51 کیلووات ساعت
سیتروئن E-C4 357 کیلومتر (50 کیلووات ساعت)
Peugeot E-2008 345 کیلومتر (50 کیلووات ساعت)
Opel Mokka 339 کیلومتر (50 کیلووات ساعت)

دامنه آنلاین با رقبای اصلی و حتی در استفاده واقعی از جاده ، قول می دهد متداول ترین نیازهای سفرهای روزانه و فراتر از آن را برآورده کند.

از 39990 یورو (منهای حق بیمه ایالتی)

قیمت 39.990 یورو شماره 1 هوشمند در Pro+Finish ، مدل سطح ورودی ، به طور متوسط ​​سایر SUV های برقی موجود در بازار است و تجهیزات آن در حال حاضر بسیار غنی است. تجهیزات استاندارد شامل چراغهای جلو LED ، رینگ های 19 اینچی ، دستگیره های قابل جمع شدن برقی ، یک آفتاب پانوراما و همچنین یک دوربین 360 درجه با سنسورهای پارکینگ ، تهویه مطبوع دو منطقه ، صندلی های جلوی گرم و یک شارژ 150 کیلو وات در جریان مستقیم (جریان مستقیم () 7.4 کیلو وات با جریان متناوب ، 22 کیلو وات اختیاری).

هوشمند شماره 1 و رقبای آن: طبقه بندی براساس قیمت

مدل ها قیمت شروع
MG4 28.990 یورو
شناسه فولکس واگن.3 46.100 یورو
Opel Mokka 38.800 یورو
جیپ انتقامجو 39.حدود 500 یورو
هیوندا کونا برقی 35.900 یورو
Renault Megane E-Tech Electric 37.200 یورو
سیتروئن E-C4 37.750 یورو
هوشمند شماره 1 39.990 یورو
کوپرا متولد شد 44.500 یورو
Peugeot E-2008 38.520 یورو
ds 3 e-tense 41.700 یورو

با این قیمت کاتالوگ ، Smart #1 Pro+ در حد ثابت قرار دارد تا از حق بیمه ایالتی تا 6000 یورو بهره مند شود.

خدمات و گارانتی

برای سرویس شماره 1 ، مشتری می تواند روی شبکه خدمات هوشمند که توسط مرسدس بنز اداره می شود ، حساب کند ، که همچنین مسئولیت تدارکات قطعات یدکی را بر عهده دارد.

از نظر ضمانت ، شماره 1 هوشمند با ضمانت 8 ساله در مورد پیشرانه و اجزای ولتاژ بالا متمایز است ، یک ضمانت کلی 3 سال و 3 سال از نگهداری منظم و فوق العاده همیشه شامل می شود (از جمله مواد مصرفی. این سرویس هر 2 سال یک بار برنامه ریزی شده است.

فقط کارما خوب را بکشید.

این تصویر شماره 1 هوشمند از GMBH Europe Smart را ارائه می دهد. این یک محتوای شخص ثالث است که ما مسئول آن نیستیم.

ماشین ها می توانند خوب باشند.

100 ٪ برقی. صفر انتشار محلی.

ماشین ها می توانند خوب باشند.

تصاویر تجهیزات اختیاری را نشان می دهد. کابل های بار رنگی نشان داده شده در دسترس نیستند. همه مدل ها با کابل های بار سیاه تحویل داده می شوند.
هوشمند EQ Fortwo Cabrio: مصرف ترکیبی در کیلووات ساعت/100 کیلومتر (WLTP): 16.1 – 18.9 ، انتشار CO2 در G/km (ترکیبی): 0. [2]

ماشین ها می توانند خوب باشند.

100 ٪ برقی. صفر انتشار محلی.

ماشین ها می توانند خوب باشند.

تصاویر تجهیزات اختیاری را نشان می دهد. کابل های بار رنگی نشان داده شده در دسترس نیستند. همه مدل ها با کابل های بار سیاه تحویل داده می شوند.
هوشمند EQ Fortwo Cabrio: مصرف ترکیبی در کیلووات ساعت/100 کیلومتر (WLTP): 16.1 – 18.9 ، انتشار CO2 در G/km (ترکیبی): 0. [2]

ما 100 ٪ برقی هستیم !

اطلاعات بیشتری را در اینجا در مورد برند برقی با قاطعیت ما کشف کنید.

Smart EQ Fortwo (60 کیلو وات/82 اسب بخار).

نسخه اصلی برای شهر – در حالت 100 ٪ برقی. مدل ارائه شده از 25 در دسترس است.894 یورو [3] .

Smart EQ Fortwo: مصرف ترکیبی در کیلووات ساعت/100 کیلومتر (WLTP): 18.6 – 15.7 ، انتشار CO2 در G/km (ترکیبی): 0. [2]