قیمت Tesla Model S و X به روشی سرگیجه ، مدل تسلا S: استقلال ، قیمت ، عملکرد ، قابلیت اطمینان ، مناسبت

Tesla Model S

در آغاز سال ، در حال حاضر ، تسلا تقریباً 10،000 یورو را با هزینه مدل 3 خود حذف کرده بود قبل از آنکه چند هفته بعد آن را مقرون به صرفه تر کند. قیمت مدل نیز به نسبت های زیادی کاهش یافته بود ، که نتوانسته است مشتریان دو مدل را که چند روز قبل ماشین خود را دریافت کرده اند ، آزار دهد.

قیمت Tesla Model S و X در حال پایین آمدن به روشی سرگیجه است

تولید کنندگان اتومبیل که قیمت مدلهای خود را در طول شب 13.500 یورو متفاوت می دانند ، ما چیز زیادی نمی دانیم. این مشتریان اخیر مدل Big Tesla Model S و X هستند که خوشحال خواهند شد ..

سدان بزرگ مدل S در حال حاضر از 94.990 یورو مذاکره شده است

در آغاز سال ، در حال حاضر ، تسلا تقریباً 10،000 یورو را با هزینه مدل 3 خود حذف کرده بود قبل از آنکه چند هفته بعد آن را مقرون به صرفه تر کند. قیمت مدل نیز به نسبت های زیادی کاهش یافته بود ، که نتوانسته است مشتریان دو مدل را که چند روز قبل ماشین خود را دریافت کرده اند ، آزار دهد.

افت قیمت مدل X حتی دیدنی تر است

خوب تسلا این بار برای مدل S و X ما را بازسازی می کند. پس از چند تغییر قیمت در این ماه های گذشته ، از جمله کاهش یادبود 10،000 یورو در ماه آوریل ، تولید کننده آمریکایی حتی قوی تر می شود و تقریباً 12،000 یورو قیمت خانواده بزرگ برقی خود را کاهش می دهد ! مدل استقلال عالی ، چند ساعت پیش با 106،490 یورو نمایش داده می شود ، اکنون 94.990 یورو هزینه دارد. رد بیش از حد قدرت او اکنون بدون گزینه 109.990 یورو ارزش دارد. برای یک ماشین با بیش از 1000 اسب بخار ، تقریباً یک هدیه است ..

مدل X از 99،990 یورو

در مورد SUV Model X ، با 9990 یورو نمایش داده می شود ، افت ناگهانی 13.500 یورو ! نسخه Plaid آن حتی 114.990 یورو در برابر 131.990 یورو چند ساعت قبل هزینه دارد. در صنعت خودرو ، این تغییرات قیمت در تسلا کاملاً بی نظیر است. به یاد داشته باشید که بسته به متن صنعتی ، این برند همچنین می تواند از این طریق در جهت دیگر عمل کند. سال گذشته ، مدل 3 در طی چند ماه افزایش قیمت آن با 10،000 یورو افزایش یافته است. یک چیز مسلم است: دو مدل بزرگ تسلا خود را با قیمت های خنثی برای همه رقابت پیدا می کنند.

Tesla Model S

Tesla Model S

وسیله نقلیه Tesla Model S خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

اولین اتومبیل برقی سری بزرگ که توسط برند کالیفرنیا تولید شده است ، Tesla Model S بازاریابی خود را در فرانسه در سال 2013 آغاز کرد. امروز در دو نسخه کاهش یافته است ، با یک بار واحد به 652 کیلومتر استقلال می رسد.

تاریخ مدل S

ماشین برقی دوم که پس از اولین نسل Roadster توسط تسلا راه اندازی شد ، مدل S تا حد زیادی در ساخت این برند برای عموم مردم نقش داشته است. در سال 2019 فاش شد ، از سال 2012 و در اروپا از سال 2013 در ایالات متحده به بازار عرضه شده است. در ابتدا با یک باتری کوچک 60 کیلووات ساعت راه اندازی شد ، مدل S از آن زمان در حال تحول است.

پس از اولین استراحت در سال 2016 ، سدان کالیفرنیا در اوایل سال 2021 در نسخه جدیدی از جمله پیشرفت های زیبایی شناسی و فنی و محدوده کاهش یافته ارائه شد.

موتوریزاسیون و عملکرد مدل Tesla

این مدل عملکرد نسبتاً چشمگیر نمایش داده می شود. اکنون در دو نسخه بزرگ موجود است:

  • استقلال بزرگ با یک موتور دوتایی تمام درایو چرخ دار 250 کیلومتر در ساعت حداکثر سرعت و شلیک 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 3.2 ثانیه
  • شطرنج, نسخه ای با سه موتور الکتریکی که با استفاده از 1020 اسب بخار قدرت برای یک شات 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 2.1 ثانیه و حداکثر سرعت 322 کیلومتر در ساعت ترکیب می شود. به گفته الون مسک ، شتاب هنوز هم می تواند با آزادی آن بهبود یابد.

Plaid+ مجبور شد در کمتر از دو ثانیه شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را به نمایش بگذارد ، اما خود الون مسک در ژوئن سال 2021 از لغو خود خبر داد.

نسخه حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 0-100 کیلومتر در ساعت
مدل استقلال عالی 250 کیلومتر در ساعت 3.2 ثانیه
تخته مدل S 322 کیلومتر در ساعت 2.1 ثانیه

Tesla Model S 2021 - نمای عقب

باتری و استقلال مدل

Tesla Model S که قبلاً با بسته های 60 و 85 کیلووات ساعت به بازار عرضه شده بود ، دو بسته ظرفیت چشمگیر را ارائه می دهد. تخمین زده می شود حدود 100 کیلووات ساعت ، اولین نسخه های تیم LES Grande Atonomie et Plaid و تا 652 کیلومتر استقلال مجاز است.

Plaid High Plaid+ مجبور بود یک بسته را به نمایش بگذارد که ظرفیت 120 کیلووات ساعت را نشان می دهد که امکان سفر 837 کیلومتر در یک بار را فراهم می آورد. ارزشی که توسط الون مسک بی فایده است ، که 628 کیلومتر از تخته کافی را در نظر گرفت.

نسخه استقلال WLTP (برآورد)
مدل استقلال عالی 652 کیلومتر
تخته مدل S 628 کیلومتر

شارژ مدل تسلا

تسلا شبکه ای از ایستگاه های شارژ فوق العاده سریع به نام Superchargers را مستقر می کند که به شما امکان می دهد یک مدل را در زمان ضبط بارگیری کنید. در هنگام راه اندازی مدل رایگان ، بار در Superchargers اکنون برای کاربران فاکتور می شود. در فرانسه ، برای هر کیلووات ساعت 0.36 یورو هزینه دارد.

از سال 2019 ، Tesla Model S سیستم خود را به روز کرده و در صورت استفاده از فوق العاده های نسل سوم ، تا 250 کیلو وات قدرت را تحمل می کند. از طرف دیگر سوپر شارژرها ، قدرت تحمل شده به 145 کیلو وات. سازنده همچنین برای دسترسی به سایر ترمینال های سریع یک آداپتور دسته کوچک موسیقی جاز CCS ارائه می دهد.

فضای داخلی مدل تسلا

از ژانویه سال 2021 ، Tesla Model S از یک فضای داخلی Refraichi با نیمی از یوغ نیم پرچم الهام گرفته از Tesla Roadster بهره مند شده است. به نظر می رسد که تسلا همچنان به تولید مدل هایی با فرمان کلاسیک ادامه می دهد. صفحه عمودی غول پیکر نسخه قدیمی جای خود را به صفحه افقی می دهد. مشابه با آن که در صفحه تسلا مدل 3 تعبیه شده است ، 100 ٪ ابزار دیجیتالی را تکمیل می کند.

Tesla Model S و Autopilot

به عنوان استاندارد ، این مدل یک تابع autopilot درج شده است. این امر به وسیله نقلیه شما اجازه می دهد تا در صورتی که سایر وسایل نقلیه یا عابران پیاده در راه خود باشند ، یک مسیر ، شتاب و ترمز را برای شما نگه داشته باشد. دو گزینه پرداخت شده دیگر ارائه می شود.

Autopilot بهبود یافته – 3،800 یورو

  • ناوبری با Autopilot: کمک به رانندگی از مسیر درج به سمت خروجی بزرگراه ، از جمله مبدل ها و فراتر از وسایل نقلیه کندتر.
  • تغییر کانال خودکار: تغییرات آهنگ در بزرگراه خودکار است.
  • پارکینگ خودکار: انتخاب در طاقچه و نبرد.
  • خروج خودکار: وسیله نقلیه خود را پارک کنید و به طور خودکار آن را از محل خود خارج کنید.
  • آینده : بازده خودکار بهبود یافته

ظرفیت رانندگی کاملاً خودمختار – 7،500 یورو

  • تمام ویژگی های Autopilot اصلی و Autopilot بهبود یافته.
  • تشخیص و واکنش به چراغ راهنمایی و پانل های متوقف.
  • آینده : رانندگی در شهر

جایزه Tesla Model S

تحویل از مدل جدید Tesla از سپتامبر 2021 آغاز می شود. از طرف قیمت ، اکنون باید برای نسخه بزرگ استقلال ، قیمت ورودی 99990 یورو و 129.990 یورو برای Plaid داشته باشد. La Plaid+، سرانجام لغو شد ، با نرخ 139.990 یورو برنامه ریزی شد.

نسخه قیمت
Tesla Model S استقلال عالی 99.990 €
تسکین مدل S Tesla 129.990 €

عکس های مدل تسلا

2013 – نسخه 2015

نسخه Restyled (از آوریل 2016)

فیلم های Tesla Model S

Tesla Model S را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه Tesla Model S خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.