Ubisoft 8 بازی را تا مارس 2024 اعلام کرد ، از جمله راز “بازی بزرگ” | Xbox One – Xboxygen ، Ubisoft: با وجود لغو ، 11 بازی در راه است ، در اینجا لیست است

Ubisoft: علیرغم لغو ، 11 بازی در راه است ، در اینجا لیست است

این بازی های آینده تا مارس 2024 است. عناوین دیگر مانند سلولی احتمالاً بعداً می رسد.

Ubisoft 8 بازی را تا مارس 2024 اعلام کرد ، از جمله راز “بازی بزرگ”

این دوره به نتایج مالی منجر می شود و Ubisoft است که به تازگی از عملکرد آن رونمایی کرده است ، و در همان زمان بازی های بعدی که در ناشر در دسترس خواهند بود.

پس از چندین تعویض ، بازی های بزرگ Ubisoft وارد می شوند

چند ماه گذشته برای Ubisoft دشوار بوده است ، که توسط گزارش های بازی و کاهش هزینه ها سوراخ شده است. اما ناشر حرف آخر خود را نگفت و آینده خود را آماده می کند. Ubisoft با گردش مالی 1.814 میلیارد یورو (-15 ٪) و ضرر خالص 494 میلیون یورو ، بیشترین ضرر خود را به دست می آورد.

کاهش هزینه ها نیز برجسته خواهد شد ، اما ناشر انتظار دارد یک سال 2023-2024 “رشد قوی”. برای انجام این کار ، ناشر به انتشار حداقل هشت بازی ، از جمله آواتار بسیار پیش بینی شده و همچنین بازی Creed Assassin’s Creed متکی است.

 • Assassin’s Creed Mirage
 • آواتار: مرزهای پاندورا
 • رنگین کمان شش موبایل
 • جمجمه و استخوان
 • Motorfest خدمه
 • بخش تجدید حیات (رایگان برای بازی)
 • xdeus (رایگان برای بازی)
 • “بازی بزرگ” دیگر

Ubisoft اعلام کرد که برنامه 2023-24 خود نشان دهنده ستون های اصلی استراتژیک این شرکت است ، یعنی ویژگی های جدید برای مجوزهای اصلی خود و همچنین بازی های خدمات زنده برای بازی در طول زمان.

در مورد این “بازی بزرگ” دیگر که Ubisoft صحبت می کند چه خواهد بود. شایعات بر اساس فرهنگ پولینزی ، مجموعه ای از Fenyx Immortals Fenyx را برانگیخته است. ما همچنین می توانیم در بخش Heartland Division شرط بندی کنیم ، که به طرز عجیبی در لیست Ubisoft ذکر نشده است ، در حالی که این بازی خیلی زود به بتا می رسد.

logo_xboxygen

Xboxygen آواتار: مرزهای پاندورا

Ubisoft: علیرغم لغو ، 11 بازی در راه است ، در اینجا لیست است

Ubisoft: علیرغم لغو ، 11 بازی در راه است ، در اینجا لیست است

علی رغم پاس بد او ، به نظر می رسد Ubisoft پروژه های زیادی در کیف خود دارد. در اینجا لیست بازی های آینده است.

خلاصه

همانطور که می دانیم ، Ubisoft در حال گذر از یک پاس بد است. پس از چندین لغو و پیش بینی اعتصاب داخلی ، همه چیز اشتباه خواهد شد. به اندازه جمجمه و استخوان که هنوز هم بسیار مورد انتظار است ، بار دیگر برای ششمین بار چند ماه به عقب رانده می شود. در این زمینه خاص ، چه بازی در حال توسعه است ? چه بازی ای نیست ? تام هندرسون ابتکار عمل با توجه به منابع خود در مورد بازی های آینده بین آوریل 2023 و مارس 2024 اطلاعاتی داد. این همان چیزی است که ما می دانیم.

لیست بازی غیر رسمی Ubisoft

 • Tom Clancy’s The Division Heartland, این یک بازی رایگان (رایگان برای بازی) برای پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ویندوز ، Xbox One ، Xbox Series X | S و Amazon Luna است. این یک بازی تیراندازی چند نفره بقا است که عمل در یک شهر کوچک ساختگی در آمریکای مرکزی انجام می شود. بازی باید تأکید زیادی بر PvP کند. این عنوان برای سال 2023 انتظار می رود اما ما از اکتبر 2022 هیچ خبری نداریم
 • آواتار: مرزهای پاندورا. مطمئناً بزرگترین بازی Ubisoft است. این یک بازی اکشن-ماجراجویی اول شخص است که در PS5 ، سری Xbox و PC برنامه ریزی شده است. این عنوان نوید می دهد که یک سیلی گرافیکی بزرگ در دنیای باز باشد. دیتو ، ما چیزهای بیشتری نمی دانیم جز این که بلافاصله نیست.
 • XTETER: یکی دیگر از بازی های رایگان برای Ubisoft. این یک بازی تیراندازی سریع با بسیاری از ویژگی های شخصی سازی است. برای تاریخ انتشار حتی مبهم تر است زیرا آخرین اخبار رسمی این بازی از ژوئیه 2021 تاریخ است. در آن زمان این Traz عزیز بود که از همه اینها در GameBlog صحبت کرده بود.
 • Assassin’s Creed Mirage این یکی دیگر از انتظار بزرگ و عنوان بزرگ با آواتار در توسعه در یوبی سافت است. در قرون وسطی در باگداگ اتفاق می افتد ، شخصیت BASIM را تجسم می کنیم. این باید ادای احترام به دور اول باشد قاتلان عقیده.

 • جمجمه و استخوان. همانطور که در اخبار در بالا توضیح داده شد ، بازی دزدان دریایی دیر است اما با وجود همه چیز همیشه خوب و خوب زنده است. از طرف دیگر ، ما حتی نمی دانیم که آیا سرانجام در سال 2023 منتشر خواهد شد. بدیهی است که ناشر باید موارد خاصی را تغییر شکل دهد تا بهتر با انتظارات بازیکنان مطابقت داشته باشد.
 • پروژه اورلاندو. این بازی هنوز به طور رسمی اعلام نشده است ، بنابراین ما شروع به ورود به شایعه خالص می کنیم. با استفاده از یک جزیره هاوایی ، پروژه اورلاندو را می توان “Motorfest” نامید و هدف از آن رقابت است افق. آیا واقعاً است خدمه 3 ? ما نمی دانیم. به گفته خودی باید در ماه های آینده اعلام شود.
 • Assassin’s Creed Nexus. این یک عنوان VR در جهان AC است. . شنیده می شود که Aubisoft در انتظار تأیید متا است تا بازاریابی واقعاً شروع شود.
 • تجدید حیات. تجدید حیات این بخش با هدف ارائه تجربه حماسه در موبایل. این باید AAA با سناریوی جدید باشد. PVP ، منطقه تاریک و مد های درگیری.
 • رنگین کمان 6 موبایل. Rainbow Six Mobile یک تجربه تیراندازی در اولین و چند نفره رایگان و چند نفره در تلفن هوشمند است. Ubisoft آرزو می کند همان کار را با بازی قبلی انجام دهد ، یعنی داشتن مجوز مهم از طریق تلفن.
 • Assassin’s Creed Codename Jade. یک بازی موبایل با نام تجاری جدید در جهان که در قدیمی چین برگزار می شود. همان است که برای رنگین کمان 6 وت تقسیم, ما احساس می کنیم که Ubisoft چیزهای زیادی را در iOS و Android قرار می دهد.
 • همکاری Assassin’s Creed Netflix : یک پروژه مشترک بین Netflix و Ubisoft.

این بازی های آینده تا مارس 2024 است. عناوین دیگر مانند سلولی احتمالاً بعداً می رسد.

Ubisoft Forward: نمایش بازی جدید ویدیویی جنگ ستارگان را مرور کنید

STAR WARS Outlaws // منبع: Ubisoft

Ubisoft کنفرانس ها را در سال 2023 احیا می کند. نمایش او به جلو این دوشنبه 12 ژوئن با یک برنامه چاه چاه باز می گردد. ما به ویژه گیم پلی بازی جدید ویدیویی جنگ ستارگان را کشف خواهیم کرد.

این دوره کنفرانس است: بعد از بازی تابستانی جشنواره 2023 و نمایشگاه Xbox Games ، Ubisoft صحبت کرد ، که این شرکت فرانسوی از ماه سپتامبر در یک رویداد محور در حماسه Creed Assassin انجام نداده بود. این قرار ملاقات برای این عصر دوشنبه ، 24 ساعت پس از نمایش مایکروسافت انجام شد. ما توانستیم اولین تصاویر را کشف کنیم جنگ های ستارگان, این باورنکردنی به نظر می رسد.

Assassin's Creed Mirage // منبع: Ubisoft

مهمتر از همه ، ما تصاویر گیم پلی را خواهیم دید جنگ های ستارگان, در طول ویترین بازی های Xbox از مایکروسافت با یک تریلر فاش شد. ساخته شده توسط سرگرمی های گسترده (بخش 2) ، او خود را به عنوان اولین بازی جنگ ستارگان در دنیای آزاد معرفی می کند ، که وقایع آن بین فیلم های 5 و 6 خواهد بود. ما Kay Vess را بازی خواهیم کرد ، یک قانون غیرقانونی که مهمترین ضربه زندگی او را آماده می کند. خروجی برای سال 2024 ، در PS5 ، Xbox Series S ، Xbox Series X و PC برنامه ریزی شده است.

 • آنچه مطمئناً می بینیم : بسیاری از بازی های ویدیویی Ubisoft.
 • آنچه دوست داریم ببینیم : لغو جمجمه و استخوان, زیرا وقت آن است که هزینه ها را متوقف کنیم.
 • آنچه دوست داریم ببینیم ، اما هرگز اتفاق نخواهد افتاد : قطره سایه یک بازی جدید Rayman.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید