دانش آموز – زمان ، موسیقی و پادکست ها – خدمات اصلی جریان – مشاوره – ufc -que cheisir

موسیقی و پادکست ها

علاوه بر لیست پخش های سرمقاله (ویژگی های جدید ، ورزش ، آرامش ، کار و غیره.) ، Deezer به کاربران این امکان را می دهد تا لیست های پخش را به اشتراک بگذارند تا آنها را با چند مورد تهیه کنند. عملی برای سازماندهی یک شب. شما همچنین از تاریخ کنسرت هنرمندان مطلع خواهید شد و سرانجام قادر خواهید بود به ده ها ایستگاه رادیویی گوش دهید.

دانشجو

نسخه مقاله “زمان” از دوشنبه تا شنبه به نظر می رسد. آن را به آدرس مورد نظر شما ، هر روز از دوشنبه تا شنبه با اشتراک حق بیمه و فقط در روز شنبه با اشتراک دیجیتال آخر هفته تحویل داده می شود. گنجانده شده در: حق بیمه

مکمل های “زمان” (با روزنامه شنبه)

علاوه بر روزنامه ، ما T ، مجله “زمان” را دو بار در ماه و همچنین مکمل های موضوعی بیش از 20 بار در سال منتشر می کنیم. شما آنها را با نسخه شنبه شنبه دریافت خواهید کرد. بنابراین شما هیچ شماره ای را از دست نخواهید داد. گنجانده شده در: آخر هفته دیجیتال و حق بیمه

دسترسی دیجیتال نامحدود

با مقالات ، تجزیه و تحلیل ها و محتوای نامحدود ما در وب سایت و کاربرد موبایل “زمان” مشورت کنید. به طور خاص بایگانی را پیدا خواهید کرد گنجانده شده در: آخر هفته دیجیتال دیجیتال و حق بیمه

امتیازات مشترک – نرخ و مسابقات ترجیحی

دسترسی به امتیازات اختصاص یافته برای مشترکان ما ، قیمت های ترجیحی و مسابقات برای کشف سوئیس (رویدادها ، اسکان ، فعالیت ها ، معده). امتیازات را کشف کنید گنجانده شده در: آخر هفته دیجیتال دیجیتال و حق بیمه

در همه زمان ها قابل دسترسی است

انتخاب بیش از 10 خبرنامه برای پیروی از اخبار و تعمیق مضامین مورد علاقه خود. این توجیهی ، Eco Point یا حتی سریال های فیلم/تلویزیونی ، برای کشف موضوعات روزانه انتخاب شده توسط روزنامه نگاران ما ثبت نام می کند.

گزارش ها ، رمزگشایی ها و مباحث ویدیویی در مورد موضوعات پرچمدار که توسط روزنامه نگاران کارمندان تحریریه ما انجام شده است. تمام فیلم ها را به موقع پیدا کنید.Ch و در کانال YouTube ما.

“نسیم یخ” را کشف کنید ، پادکست که به هر آنچه جرات نمی کنید یا نمی پرسید علاقه مند است. برای یافتن هر دو هفته در سایت ما و برنامه های گوش دادن!

شرایط پیشنهادات

پیشنهادات منحصراً برای مشترکان جدید ارائه می شود. برای اشتراک های دیجیتال و آخر هفته یا حق بیمه ، تحویل سوئیس در قیمت های ما گنجانده شده است. اگر می خواهید نسخه مقاله روزنامه های ما را در خارج از کشور دریافت کنید ، لطفا با خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

اشتراک ها به طور خودکار برای همان مدت تمدید می شوند. اگر در صورت پرداخت فاکتور ، 30 روز قبل از مهلت پرداخت ، 10 روز قبل از مهلت اشتراک خود ، 10 روز قبل از مهلت اشتراک خود را فسخ می کنید. لغو در پایان دوره ای که پرداخت کرده اید مؤثر خواهد بود.

موسیقی و پادکست ها

خدمات اصلی جریان

در سراسر جهان ، جریان موسیقی اکنون بازار موسیقی را تحمل می کند. Pioneers of the Product ، Deezer و Spotify رقابت با موسیقی آمازون ، اپل موسیقی و موسیقی یوتیوب را تشدید کرده اند. برخی نیز پادکست ها را ارائه می دهند. رمزگشایی پیشنهادات اصلی موجود.

پیشنهادات مشابه ، قیمت ها و ویژگی ها … خدمات پخش موسیقی همه به نظر می رسند. از آن به بعد ، چگونه یکی را به جای دیگری انتخاب کنیم ? Spotify ، Deezer ، Amazon Music ، Apple Music و YouTube Music چند ظرافت را به نمایش می گذارند ، اما آنها ظریف هستند. به عنوان مثال ، می توانید لیست های پخش را با چند مورد در Spotify یا Deezer ایجاد کنید ، اما در Apple Music نیست. عمق کاتالوگ کمی متفاوت است ، اما ما هنوز در مورد میلیون ها عنوان و پادکست صحبت می کنیم. کیفیت صوتی بسته به خدمات و اشتراک ها و قالب های پرونده مانند رمزگذاری ، متفاوت نیست. و همه سیستم عامل ها لیست های پخش سرمقاله ای را ارائه می دهند ، یعنی اینکه می گویند عناوین را با توجه به یک موضوع جمع می کنند (چنین هنرمندی ، چنین سبک موسیقی ، چنین فعالیت و غیره.). همانطور که اکنون از آن استفاده می شود ، شما همیشه از یک ماه یا دو تست بهره مند می شوید و تمام پیشنهادات بدون تعهد است. سرانجام ، توجه داشته باشید که اگر پلت فرم را تغییر دهید ، می توانید لیست های پخش قدیمی خود را برای وارد کردن آنها به جدید وارد کنید.

با لکه بینی کردن

آرم Spotify

Spotify یک سرویس جریان سوئدی است که در سال 2006 راه اندازی شده است. با 200 میلیون مشترک مشترک و 500 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان ، از همه رقبای خود جلوتر است. پیشنهادات Spotify ، در کنار پیشنهاد رایگان خود با تبلیغات و اشتراک شخصی آن با قیمت 10.99 یورو در ماه ، یک پیشنهاد دوتایی با قیمت 14.99 یورو در ماه شامل 2 کاربر ، یک پیشنهاد خانوادگی با 17.99 یورو در ماه شامل 6 کاربر و یک پیشنهاد دانشجویی با 5.99 یورو/ ماه (1 کاربر). ویژگی های خدمات شامل لیست های پخش و حالت آفلاین است که به شما امکان می دهد موسیقی را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید تا در هنگام اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید. این پلتفرم هنگام تأخیر در کیفیت صوتی ارائه شده ، پیشنهادی به نام Spotify HIFI را تصحیح می کند که باید قبل از پایان سال 2023 راه اندازی شود.

علاوه بر کاتالوگ حدود 80 میلیون عنوان ، Spotify به یک پلت فرم مهم پادکست تبدیل شده است. این شرکت به طور انحصاری پخش می کند ، و حتی از طریق شرکت تابعه خود Spotify Studios تولید می کند.

سرانجام ، Spotifiy تا حد زیادی با تمام دستگاه های گوش دادن ممکن سازگار است. شما می توانید در بلندگوها یا کافه های ادغام فناوری اتصال Spotify وارد بومی شوید (این دستگاه ها سپس مستقیماً جریان صوتی Spotify را دریافت می کنند ، نه در بلوتوث از یک تلفن هوشمند). Spotify برنامه هایی را برای تلفن های هوشمند رایانه شخصی ، Mac ، Android یا iOS ، کنسول های بازی ایجاد کرده است. و می توانید موسیقی را از Amazon Alexa یا Google Home دستیاران سفارش دهید.

دره

آرم Deezer

Deezer که در سال 2007 راه اندازی شد ، سرویس منشاء فرانسوی امروز در 180 کشور جهان است. این ادعا 9.3 میلیون مشترک از جمله 3.6 میلیون نفر در فرانسه است. بدین ترتیب 28 ٪ از بازار در فرانسه ، پشت Spotify (37 ٪) اما جلوتر از اپل را اشغال می کند

موسیقی (16 ٪) ، موسیقی آمازون (9 ٪) و موسیقی یوتیوب (9 ٪). کاتالوگ آن به 90 میلیون عنوان می رسد ، پادکست های گنجانده شده (برخلاف Spotify ، Deezer پادکست های اختصاصی را ارائه نمی دهد).

علاوه بر لیست پخش های سرمقاله (ویژگی های جدید ، ورزش ، آرامش ، کار و غیره.) ، Deezer به کاربران این امکان را می دهد تا لیست های پخش را به اشتراک بگذارند تا آنها را با چند مورد تهیه کنند. عملی برای سازماندهی یک شب. شما همچنین از تاریخ کنسرت هنرمندان مطلع خواهید شد و سرانجام قادر خواهید بود به ده ها ایستگاه رادیویی گوش دهید.

همانطور که با Spotify ، مشترکین پرداخت شده از Deezer از صدای با کیفیت بهتر و موسیقی نامحدود و بدون تبلیغ از رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا هر دستگاه سازگار دیگر بهره مند می شوند (تلویزیون ، بلندگوها و غیره.).

موسیقی آمازون

موسیقی آمازون

پس از راه اندازی خدمات خود در ایالات متحده در سال 2016 ، آمازون سرویس پخش موسیقی خود را در فرانسه در سپتامبر 2017 افتتاح کرد. این پلتفرم اکنون یکی از کامل ترین خدمات و یکی از گسترده ترین کاتالوگ ها (100 میلیون عنوان ، پادکست ، رادیو) را ارائه می دهد. علاوه بر این ، فرمول های اشتراک زیادی وجود دارد: پیشنهاد رایگان با تبلیغات ، پیشنهاد فردی ، پیشنهاد خانوادگی و غیره. این سرویس در برنامه وفاداری آمازون ، آمازون نخست ، در یک نسخه بریده شده گنجانده شده است: کاتالوگ محدود شده است و فقط لیست های پخش خاصی برای گوش دادن بدون اتصال به اینترنت قابل بارگیری است.

آمازون همچنین بسته بندی را بر روی کیفیت صدا عناوین قرار می دهد ، زیرا تمام کاتالوگ موسیقی آن در HD (کیفیت CD) و 7 میلیون در Ultra HD (کیفیت صوتی بالاتر از کیفیت CD) در دسترس است. لطفاً توجه داشته باشید ، برای استفاده از این کیفیت صوتی ، به یک اتصال اینترنتی خوب (Wi -Fi ، 4G یا 5G) ، یک دستگاه خواندن سازگار (تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اخیر) و کلاه ایمنی یا با کیفیت بالا (ارائه دهنده یک کلاهبرداری ، نیاز دارید. دامنه پویا 20 کیلوهرتز برای HD و 40 کیلوهرتز برای Ultra HD). سرانجام ، Amazon Music تنها سرویس ، با Apple Music ، برای ارائه “Audio Space” ، یک صدای سه بعدی (Dolby Atmos ، Sony 360 Vealy Audio) قرار است کاربر را ببندد.

موسیقی یوتیوب

موسیقی یوتیوب

غول ویدیویی در اینترنت ، یک شرکت تابعه Google ، از سرویس پخش خود در سال 2015 رونمایی کرد. او در سال 2020 موسیقی Google Play را کاملاً جایگزین کرد. مانند سایر موارد ، YouTube Music در نسخه رایگان ، با تبلیغات و بدون امکان بارگیری عناوین و در یک نسخه پرداخت شده ، بدون تبلیغات ، با نسخه هایی برای خانواده و دانش آموزان در دسترس است. مشترکین پرداخت شده همچنین می توانند در پس زمینه یا صفحه نمایش به موسیقی گوش دهند (رایگان ، کلیپ باید همزمان پخش شود).

از طرف دستگاه های سازگار با YouTube Music ، رایانه ها ، تلفن های هوشمند و محیط Google Home (بلندگوهای متصل ، تلویزیون هوشمند) وجود دارد ، اما نه کنسول های بازی و نه محیط اتوماسیون خانگی آمازون (الکسا) یا اپل (HomeKit).

YouTube ادعا می کند یک کاتالوگ 100 میلیون محتوای موسیقی ، عناوین و فیلم ها (کلیپ ها ، کنسرت ها). لطفاً توجه داشته باشید ، YouTube Music Premium شامل تبلیغات بدون تبلیغات به محتوای غیر موزیکال این سیستم عامل نیست. برای استفاده از آموزش ها ، هندلینگ ، کانال های مسافرتی ، اطلاعات و میلیون ها نوع دیگر ویدیو ، در سرویس Premium YouTube است که باید مشترک شوید. هزینه آن 12.99 یورو در ماه (23.99 یورو در ماه برای بهره مندی از 6 و 7.99 یورو در ماه برای دانشجویان) است ، اما حق بیمه موسیقی YouTube را ادغام می کند.

موسیقی اپل

موسیقی اپل

اپل برای راه اندازی پیشنهاد جریان خود آهسته بود (2015) ، اما به سرعت جایی در آفتاب ایجاد کرد. با نزدیک به 80 میلیون مشترک در سراسر جهان ، در حال حاضر مقام دوم را در رتبه بندی جهانی پشت Spotify به دست می آورد. برای تبدیل مشتریان خود ، اپل آنها را ترغیب می کند که به لطف احتمال آزمایش 3 ماهه رایگان ، خدمات را آزمایش کنند. دامنه اشتراک های آن کلاسیک است: 10.99 یورو در ماه در ماه 16.99 یورو در ماه برای خانواده و 5.99 یورو در ماه برای دانشجویان. اپل همچنین یک اشتراک محدود ، به نام صدا ، با کیفیت اساسی ، بدون صدای صوتی فضایی سه بعدی ، بدون حالت آفلاین ، بدون عملکرد اجتماعی (امکان دیدن آنچه عزیزان شما به آن گوش می دهند) ارائه می دهد. و هیچ پیشنهاد رایگان در اپل وجود ندارد.

اپل همچنین اشتراک های گروهی ، اپل One را ارائه می دهد ، که به تمام خدمات آن دسترسی می دهد: ذخیره سازی در iCloud+ ، تلویزیون+ برای پخش ویدیو ، موسیقی و بازی ، برای بازی ها. 16.95 €/ماه را برای یک اشتراک فردی و 22.95 یورو در ماه با خانواده بشمارید. با قیمت 31.95 یورو در ماه ، شما همچنین به پلت فرم Fitness+ Sports (6 کاربر موجود در قیمت) نیز دسترسی خواهید داشت.

Apple Music با دستگاه های برند سازگار است: iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Mac ، Apple TV ، CarPlay (سیستم چندرسانه ای چندرسانه ای اپل) ، بلندگو HomePod ، اما همچنین با سایر محیط ها.

قبوز

آرم Qobuz

مانند Deezer ، Qobuz یک سرویس فرانسوی است. از ایجاد آن ، در سال 2008 ، این سایت با پرداختن به شنوایی های صوتی پرشور در مورد موسیقی کلاسیک ، ایستادگی کرد. در آن زمان ، با تمرکز بر کیفیت CD (فشرده سازی بدون ضرر) ، Qobuz متمایز شد. این امروز کمتر صادق است ، زیرا همه سیستم عامل های پخش کننده صدای با کیفیت بالا را در پیشنهادات پرداخت شده خود ادغام می کنند. برای ماندن در مسابقه ، Qobuz کاتالوگ خود را به سایر سبک های موسیقی (جاز ، راک ، الکترو ، روح ، موسیقی جهانی و حتی انواع) گسترش داده است. او همچنین 100 میلیون عنوان مدعی است. اما با یک پیشنهاد ورود با قیمت 14.99 یورو در ماه و بدون پیشنهاد رایگان ، گرانتر از سایرین است. این قیمت ، سایت به ویژه با مستنداتی که برای هر آلبوم و محتوای سرمقاله آن ارائه می دهد ، آن را توجیه می کند “چه کسی استدلال خانه های ضبط را کپی نمی کند”. یک نکته خوب ، مطمئناً ..

بعد اجتماعی Qobuz محدود به باشگاه Qobuz خود است ، فضای جامعه ای که در آن شنوایی ها می توانند اکتشافات و توصیه های موسیقی خود را به اشتراک بگذارند ، در مورد تجهیزات صوتی مبادله کنند. سکویی که به طور قاطع به خواسته آماتورها اختصاص داده شده است ! با این حال ، این سرویس در بسیاری از دستگاه های بازار نیز قابل دسترسی است (برنامه PC ، پخش کننده وب برای گوش دادن در مرورگر ، تلفن های هوشمند ، تجهیزات صوتی پیشرفته و غیره.) ، اما نه با Google Home و نه با آمازون الکسا یا اپل Homekit.