حساب ویدیویی حق بیمه برای فروش ، حسابهای YouTube و Netflix خرید ارزان / فروش ، چگونه می توانید اشتراک های خود را در محبوب ترین خدمات در کلیه ایمنی به اشتراک بگذارید | وبلاگ رسمی کسپرسکی

چگونه می توان اشتراک را بدون پشیمانی به اشتراک گذاشت

اگر این محدودیت ها برای شما مناسب نیست ، می توانید بسته تلویزیونی بسیار گران قیمت Hulu + Live را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد فیلم ها را همزمان از تعداد نامحدود دستگاه ها تماشا کنید ، در صورت پرداخت اضافی. درست است که برای برخی از مطالب ، مانند سری HBO ، تعداد دستگاه ها هنوز محدود است (حداکثر پنج دستگاه در همان زمان). در هر صورت ، رایانه ها و تلویزیون ها باید همه به همان شبکه داخلی وصل شوند که از شما خواسته می شود هنگام ورود به یک بسته تلویزیونی زنده ، مشخص کنید. هولو تا زمانی که حداقل یک بار در ماه به شبکه داخلی وصل شود ، برای سه دستگاه تلفن همراه استثنا می کند.

حساب های برنامه وب سایت ویدیویی

�� YouTub Premium + موسیقی ✅ 2 ماه حساب خصوصی [فرد] ✅ (در سراسر جهان و کلیه دستگاه ها) �� با 2 ماه ضمانت.

کانال های YouTube با زیر 1K

کسب درآمد کانال YouTube با 1K Sub + 4K Watch Time ، امنیت بالا

YouTube Premium 2 ماه حساب شخصی+VPN

تحویل اتوماتیک

✅netflix حق بیمه UHD✅ پروفایل ✅1 ماه

✅netflix حق بیمه 4K 2 ماه ⚡ تحویل 5min �� [گارانتی]

YouTube TV +Premium YouTube | ضمانت 1 ماهه |

من در حال فروش کانال ���� یوتیوب با 1200 مشترک هستم

����netflix Premium Ultra HD برای 1 ماه guaranteed ��global [ضمانت] ⚡ تحویل سریع

����netflix Premium Ultra HD برای 1 ماه guaranteed ��global [ضمانت] ⚡ تحویل سریع

تحویل اتوماتیک
�� تحویل AUTO ��⚡ 1-Montuube Premium و Musıc حساب

یوتیوب حق بیمه را برای 1 ماه حساب خصوصی + موسیقی YouTube �� و موارد دیگر دریافت کنید. تضمین شده

یوتیوب حق بیمه را برای 1 ماه حساب خصوصی + موسیقی YouTube �� و موارد دیگر دریافت کنید. تضمین شده

کانال های ✅yutube با دسترسی 1K زیر ✅full

کانال youtube با 1000-5000 مشترک

یوتیوب 1 سال حساب جدید یا به روزرسانی

کمترین 30.23 دلار
کانال کسب درآمد یوتیوب با 1K Subs و ساعت 4K ساعت ساعت

کانال YouTube را برای فروش قرار دهید

youtube Premium�� + YouTube Music 6 ماه اشتراک

��youtube حق بیمه برای 1 سال حساب ** دسترسی کامل ** تحویل سریع ��

پایین ترین 14.41 دلار
YouTube Premium (اشتراک 12 ماهه) حساب جدید

YouTube Premium + YouTube Music 12 ماه حساب اشتراک

پایین ترین 14.08 دلار

Permium 1 ماه (حساب مشترک) تضمین شده و ایمن 🙂 �� دیزنی+ هدیه حساب ��

1 ماه حساب حق بیمه YouTube – برنامه خانوادگی

YouTube Premium برای 6 ماه *** دسترسی کامل *** تحویل سریع سریع

YouTube Premium برای 6 ماه *** دسترسی کامل *** تحویل سریع سریع

Netflix Premium 4K UHD حساب مشترک 30 روز تحویل سریع

✅ YouTube Premium 2 ماه ✅ دسترسی کامل ✅ تحویل سریع

محتوای تبلیغاتی

 • شارژ مجدد
 • سطح قدرت
 • حساب ها

برنامه های وب سایت ویدیویی ارزیابی ها و ارزیابی برنامه ها
4.8 از 5

Z2U به شما امکان می دهد با اطمینان از پرداخت و تضمین تحویل ، ارز بازی ویدیویی را از اعضای ما خریداری کنید.

توضیحات بازی

حساب های اشتراک ویدیویی برای فروش

بیش از ده سال پیش ، کاربران معمولی Wi-Fi در خانه نداشتند ، تلفن هوشمند هم نداشتند ، خانواده ای که شکل اصلی سرگرمی تنها تلویزیون در خانه است ، خانواده می توانند به موقع با تماشای تلویزیون جمع شوند و دو نفر را پخش کنند قسمت های تلویزیونی هر شب ، باید بسیاری از افراد فکر کنند ، تماشای دو قسمت کافی نیست. امروزه با محبوبیت اینترنت ، صنعت ویدیو رونق دارد. شما فقط باید اشتراک VIP خود را در یک سایت ویدیویی شارژ کنید تا در یک روز کل سری تلویزیون را تماشا کنید و تفاوت آن پرداخت می شود یا پرداخت نمی شود. مزایای عضویت در سیستم عامل های ویدیویی نه تنها به کاربران امکان می دهد از قبل سریال های تلویزیونی را که به روز نشده اند تماشا کنند ، بلکه محتوای تبلیغاتی فیلم ها را نیز حذف می کنند. اعضا حتی می توانند فیلم های تعریف فوق العاده بالا و سایر امتیازات را تماشا کنند. چنین مزایایی نیز بسیاری از کاربران را به خود جلب می کند. حساب های اشتراک ویدیویی حق بیمه که می توانید در Z2U پیدا کنید.

حساب های ممتاز یوتیوب را بخرید

اشتراک ممتاز YouTube همچنین دسترسی کامل به Originals YouTube ، سری اصلی و YouTube Films را ارائه می دهد. در حالی که برخی از محتوای اصلی YouTube برای همه در دسترس هستند ، فیلم های مشخص شده با حق بیمه فقط برای پرداخت مشترکان در دسترس هستند. YouTube Music شبیه به سایر سرویس های پخش موسیقی مانند Spotify و Pandora است و اشتراک ممتاز امکان پخش بدون تبلیغات و خواندن آفلاین را فراهم می کند. دو نوع اشتراک ممتاز یوتیوب ، برنامه های فردی و خانوادگی وجود دارد. برنامه خانواده به شما امکان می دهد تا پنج نفر دیگر (شش عضو در کل) حداقل 13 ساله را اضافه کنید و در خانه خود زندگی کنید تا از همان مزایا بهره مند شوند. بسته به شرایط یوتیوب ، این افراد باید در همان آدرس شما زندگی کنند. بسیاری از حساب های ارزان قیمت YouTube برای فروش وجود دارد ، از جمله YouTube Premium به مدت یک سال ، YouTube Premium را به عنوان هدیه خریداری کنید ، برای شخص دیگری حق بیمه YouTube را بخرید یا یک حساب YouTube با مشترکین خریداری کنید. یا ، شما فقط می خواهید برای یک محاکمه یک ماهه یا 3 ماهه یا یک برنامه خانوادگی سالانه YouTube یا یک کارت هدیه YouTube حق بیمه ، و همچنین سرویس Recharge YouTube در YouTube Premium مشترک شوید! آنها را در بهترین مکان Z2U بخرید.در حال حاضر و بهترین پیشنهادات را بدست آورید !

یک حساب اشتراک Netflix بخرید

Netflix سه بسته پخش را ارائه می دهد: پایه ، استاندارد و حق بیمه ، هر بسته Netflix به شما امکان می دهد فیلم ها و انتشار گازهای گلخانه ای را از دستگاه خود بارگیری کنید تا هنگام عدم اینترنت ، آنها را تماشا کنید. برنامه اصلی به شما امکان می دهد تا یک بار در یک دستگاه بارگیری کنید ، طرح استاندارد به شما دو دستگاه امکان می دهد و برنامه حق بیمه چهار نفر را به شما می دهد. اکنون 1 ماه و 1 سال حساب Netflix را با PayPal ، Bitcoin ، Google Pay ، Apple Pay ، Paytm ، Visa ، کارت های اعتباری و موارد دیگر خریداری کنید و از بهترین پیشنهادات استفاده کنید ! به هر حال ، اگر می خواهید حساب های آمازون Prime Bon Marché ، حساب های Hulu ، حساب های ویدیویی Tencent ، حساب های dailymotion ، حساب های Metacafe ، حساب های MySpace ، حساب های 9GAG ، حساب های Vimeo ، حساب های Twitch ، حساب های میکسر/Vine/Usteam و uTteam و موارد دیگر را خریداری کنید. ، همچنین می توانید آنها را در اینجا در Z2U پیدا کنید.com با فروشندگان قابل اعتماد و تأیید شده !

 • درباره ما
 • شاخص بازی
 • اخبار
 • مرکز کمک
 • برنامه های وابسته
 • با ما تماس بگیرید

بند عدم مسئولیت: نام ها و علائم سپرده شده دارایی صاحبان مربوطه آنهاست. استفاده از این وب سایت پذیرش شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی است.

کپی رایت © 2008-2023 Z2U.com کلیه حقوق نامه الکترونیکی محفوظ است: پشتیبانی@z2u.com 渝 ICP 备 2021007776 号 -2
شرکت: Z2U بین المللی آدرس محدود: 41 خیابان AccessHire خیابان همکف 1 ، لندن ، انگلستان ، W1G 7AJ

فرانسوی ، دلار

 • نجات من.

چگونه می توان اشتراک را بدون پشیمانی به اشتراک گذاشت

بسیاری از خدمات به شما امکان می دهند اشتراک خود را با خانواده خود به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه مدیریت محبوب ترین سایت ها این اشتراک را آورده است.

سرگئی گلوبف

 • 5 آگوست 2020
 • دنیای دیجیتال خدمات بسیاری را ارائه می دهد که شما باید در آن مشترک شوید و این اشتراک ها با حساب ها همراه است. برخی از افراد نمی خواهند ثبت نام کنند و چندین اشتراک را بپردازند ، به خصوص اگر بتوانند از حساب یک عزیز یا یک دوست استفاده کنند. آیا واقعاً ممکن است ? بیایید همه اینها را تجزیه و تحلیل کنیم تا شما را بدانیم که چه کسی می توانید محتوای این خدمات معروف را تحت چه شرایطی وام دهید و چه اتفاقی می تواند برای شما رخ دهد اگر سعی کنید قوانین را بدست آورید.

  • چگونه اشتراک Netflix خود را به اشتراک بگذاریم
  • چگونه اشتراک Spotify خود را به اشتراک بگذاریم
  • چگونه اشتراک آمازون خود را به اشتراک بگذاریم
  • چگونه اشتراک YouTube TV خود را به اشتراک بگذاریم
  • نحوه اشتراک اشتراک اپل خود
  • چگونه می توان بازی ها را در Steam به اشتراک گذاشت
  • چگونه اشتراک Hulu خود را به اشتراک بگذاریم
  • چرا نباید گذرواژه های خود را ارتباط برقرار کنید

  چگونه اشتراک Netflix خود را به اشتراک بگذاریم

  شما می توانید اشتراک Netflix خود را با خانواده خود به اشتراک بگذارید ، حتی اگر بسته ضروری را انتخاب کرده اید. برای انجام این کار ، شما باید چندین پروفایل را در حساب خود ایجاد کنید (حداکثر 5) و در صورت لزوم گزینه بچه ها را انتخاب کنید.

  به طور پیش فرض ، برای اتصال به هر یک از این پروفایل ها فقط به رمز ورود حساب خود نیاز دارید. با این حال ، شما می توانید با اضافه کردن یک کد کاج چهار ضلعی که از دسترسی کودکان به آن جلوگیری می کند ، از یک پروفایل بزرگسالان (یا ایجاد یک پروفایل جدید) محافظت کنید.

  با استفاده از بسته ضروری ، استفاده از چندین دستگاه به طور همزمان غیرممکن است. بنابراین شما باید بلبرینگ را تنظیم کنید. علاوه بر این ، شما فقط می توانید فیلم ها و نمایش ها را در یک دستگاه واحد بارگیری کنید. از طرف دیگر ، بسته های استاندارد و پریمیوم به شما امکان می دهد به ترتیب فیلم های این سیستم عامل را روی دو و چهار صفحه مشاهده کنید و همان تعداد دستگاه ها را برای بارگیری محتوا داشته باشید.

  بسته به شرایط استفاده ، رمز عبور شما فقط با اعضای همان خانه به اشتراک گذاشته می شود. در عمل ، بسیاری از کاربران حساب Netflix خود را با اقوام ، دوستان ، همکاران و بسیاری از افراد دیگر که با آنها زندگی نمی کنند به اشتراک می گذارند.

  حتی اگر مقامات نتفلیکس به دور نگاه کنند ، این شرکت هر از گاهی شکایت می کند و تهدید می کند که شدیدتر است. با احتیاط ، قوانین را دنبال کنید ، اما اگر حساب خود را با افرادی که با شما زندگی نمی کنند به اشتراک بگذارید ، توجه کنید و توجه کنید.

  چگونه اشتراک Spotify خود را به اشتراک بگذاریم

  Spotify یک بسته خانوادگی Spotify را ارائه می دهد که به کل خانواده اجازه می دهد از این سرویس استفاده کنند. نیازی به به اشتراک گذاشتن رمز عبور خود نیست ، به خصوص که Spotify این عمل را ممنوع می کند. اعضای خانواده با دعوت به اشتراک مشترک می پیوندند و هر شخص حساب خود را دارد.

  شما می توانید اشتراک خود را با شش نفر حداکثر به اشتراک بگذارید. همه باید در همان آدرس زندگی کنند و برخلاف Netflix ، اگر شرکت به شما به کلاهبرداری مشکوک باشد ، Spotify Do Research بیشتر است. چند سال پیش ، این شرکت شروع به خشم در برابر متخلفین بالقوه کرد و از آنها خواست تا آدرس خود را تأیید کنند و مختصات دقیق GPS را درج کنند. حتی اگر این ایده رها شده باشد ، شرایط استفاده هنوز به وضوح توضیح می دهد که کاربر باید آدرس خود را با Google Maps تأیید کند.

  چگونه اشتراک آمازون خود را به اشتراک بگذاریم

  آمازون همچنین به شما امکان می دهد به لطف گزینه خانگی آمازون ، یک حساب کاربری را با خانواده خود به اشتراک بگذارید. درست مانند Spotify ، اعضای خانواده دعوت نامه دریافت می کنند و هر شخص حساب خود را دارد.

  حداکثر شش نفر می توانند از یک حساب خانگی آمازون استفاده کنند. با این حال ، فقط دو بزرگسال در هر خانواده می توانند عضو باشند ، به این معنی که چهار نفر دیگر باید نوجوانان (13-17 ساله) یا کودکان (زیر 12 سال) باشند که امکانات شما را تا حد زیادی کاهش می دهد. به عنوان مثال ، نوجوانان می توانند سفارشات خود را قرار دهند اما باید توسط یک بزرگسال تأیید شوند. کودکان مجاز به خرج کردن پول و محتوای دسترسی به آنها نیستند (کتاب ، فیلم ، بازی و غیره.) توسط والدین انتخاب می شود.

  این بدان معنی است که شما نمی توانید حساب Prime Amazon خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. محدودیت دیگر این است که اگر یک بزرگسال را از خانه آمازون حذف کنید ، دو بزرگسال باید قبل از اینکه بتوانند به یک حساب خانگی دیگر آمازون بپیوندند ، به 180 روز برسند. این به شرکت اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده از موقعیت خود ، مجرمان را بهتر مدیریت کند.

  چگونه اشتراک YouTube TV خود را به اشتراک بگذاریم

  Google ، دقیقاً مانند بسیاری از شرکت ها ، به اشتراک گذاری رمز عبور را ممنوع می کند. در عوض ، با تلویزیون YouTube ، می توانید یک گروه خانوادگی حداکثر ایجاد کنید که می تواند بدون هزینه اضافی از این سرویس استفاده کند. فقط کاربرانی که در ایالات متحده زندگی می کنند به این گزینه دسترسی دارند.

  افراد بالای 18 سال که در حال حاضر متعلق به یک گروه نیستند می توانند یک گروه خانوادگی ایجاد کنند. علاوه بر این ، شما برای اتصال به YouTube از حساب Google خود و نه حساب ادامه G خود استفاده می کنید. شما می توانید اشتراک را با حداکثر پنج نفر به اشتراک بگذارید و اینها باید در زیر همان سقف زندگی کنند ، یک حساب Google داشته باشند و عضو گروه خانوادگی دیگری نباشند. لازم به ذکر است که عضو باید بیش از 13 سال سن داشته باشد. یک سرویس دیگر ، YouTube Kids وجود دارد ، که برای جوانترین آنها در نظر گرفته شده است و کاملاً رایگان است.

  کاربرانی که در ایالات متحده زندگی نمی کنند می توانند اشتراک برتر YouTube را به اشتراک بگذارند. این گزینه گران تر است اما علاوه بر دسترسی به تلویزیون YouTube ، آنها همچنین از YouTube Music و YouTube Kids بدون تبلیغ استفاده می کنند. این اشتراک در برخی از کشورها در دسترس نیست (بلاروس ، ونزوئلا ، اسرائیل ، ایسلند ، اسلوونی و کره جنوبی).

  همه اعضای یک گروه باید زیر یک سقف زندگی کنند. برای اطمینان از زندگی در کنار هم ، گوگل از شما می خواهد کد پستی خود را وارد کنید یا هنگام ثبت نام موقعیت دستگاه را به اشتراک بگذارید و اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات هر ماه بررسی می شود.

  می توانید از سه دستگاه همزمان استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر کاربر به طور همزمان به تلویزیون YouTube در رایانه لوحی و تلویزیون نگاه کند ، این دو دستگاه هستند.

  نحوه اشتراک اشتراک اپل خود

  همچنین می توانید کتابخانه چندرسانه ای اپل خود را با خانواده خود به اشتراک بگذارید. یک گروه خانوادگی می تواند حداکثر شش نفر در هر سنی را شامل شود و در صورت زیر 13 سال ، ابتدا باید شناسه سیب را برای کودک ایجاد کنید. اشتراک های اساسی با این حال در دستگاه هایی که تحت iOS 7 ، OS X Mavericks یا هر نسخه قدیمی دیگر اجرا می شوند در دسترس نیستند. از طرف دیگر ، شما نمی توانید همزمان در دو گروه باشید و اگر باید ناگهان خانواده مجازی را تغییر دهید ، اپل به شما امکان می دهد سالی یک بار این کار را انجام دهید.

  اعضای گروه خانواده می توانند به اشتراک ها و خریدهای شما دسترسی داشته باشند ، می توانید ایده های و موقعیت خود را با آنها به اشتراک بگذارید و می توانید به آنها در یافتن اشیاء گمشده کمک کنید. به محدودیت های زیر توجه کنید: کتاب ، موسیقی ، فیلم و برنامه های تلویزیونی فقط از ده دستگاه حداکثر بارگیری می شود. سپس ، برخی از مطالب فقط در کشورها و مناطق خاص موجود است. اگر یکی از اعضای خانواده شما در خارج از کشور زندگی می کند ، ممکن است نتوانید خریدهای خود را با او به اشتراک بگذارید.

  علاوه بر این ، برای شما غیرممکن است که با اعضای گروه خانواده گروهی یا دانش آموزان ، خرید یکپارچه (خرید یکپارچه) به اشتراک بگذارید (خریدهای درون برنامه) ، برخی از برنامه ها و مواردی که یکی از اعضا در لیست خرید شما قرار داده است.

  مدیر خانواده همه خریدها را پرداخت می کند. برای جلوگیری از استفاده از کودکان از پس انداز والدین خود ، اپل از شما دعوت می کند تا درخواست مجوز خرید را پیکربندی کنید تا از خرج کردن پول خود در پشت خود جلوگیری کنید. بدیهی است که می توانید بزرگسالان را دعوت کنید ، خواه یک دوست باشد و چه دیگری ، اما فقط در صورت سخاوتمند بودن. اگر دیگر نمی خواهید هزینه او را بپردازید ، می توانید یک عضو را نیز از گروه خانواده حذف کنید.

  چگونه می توان بازی ها را در Steam به اشتراک گذاشت

  شما نمی توانید به افراد دیگر اجازه دهید به حساب Steam خود دسترسی داشته باشند اما می توانید بازی های خود را به اشتراک بگذارید. برای این کار ، شما باید اشتراک خانواده کتابخانه را فعال کنید. دوستان و خانواده شما سپس به کتابخانه شما دسترسی دارند و می توانند با شخصیت های خود بازی کنند. گفته می شود ، آنها تقریباً می توانند خود را در روند بازی غوطه ور کنند ، و ما می گوییم تقریباً به این دلیل که میهمانان نمی توانند محتوای قابل بارگیری را خریداری کنند (کارت های اضافی ، اشیاء داخلی ، لباس و غیره.).

  شرایط استفاده به شما امکان می دهد کتابخانه خود را با حداکثر پنج به اشتراک بگذارید. آنها باید یک حساب Steam داشته باشند و قادر خواهند بود بازی های شما را از ده دستگاه اجازه دهید. نیازی به داشتن همان آدرس نیست.

  با این حال ، Steam به شما توصیه می کند که کتابخانه خود را با خارجی ها به اشتراک نگذارید. اگر کسی گرفتار تقلب یا استفاده بد از سرویس است ، در حالی که او بازی های شما را انجام می دهد ، می توانید در جایی که می توانید به اشتراک گذاری مجموعه خود را منع کنید ، اخراج شوید.

  ما نباید ظرافت خاصی را فراموش کنیم. اول از همه ، به اشتراک گذاشتن جزئی کتابخانه خود غیرممکن است. این همه یا هیچ چیز است. سپس ، بازی هایی که به یک کلید فعال سازی نیاز دارند یا یک اشتراک شخص ثالث مشمول قوانین به اشتراک گذاری خانواده کتابخانه نیستند. سرانجام ، فقط یک نفر به طور همزمان می تواند یک بازی مشترک انجام دهد و مالک اولویت دارد.

  چگونه اشتراک Hulu خود را به اشتراک بگذاریم

  فقط افرادی که در ایالات متحده زندگی می کنند به سرویس ویدیویی Hulu دسترسی دارند. علاوه بر این ، برای پرداخت اشتراک باید از کارت آمریکایی یا یک حساب پی پال یا Venmo استفاده کنید. اگر شرایط استفاده از این سرویس را برآورده می کنید ، می توانید حداکثر شش پروفایل را برای عزیزان خود در همان حساب ایجاد کنید. Hulu به شما امکان می دهد از تعداد نامحدودی از دستگاه ها متصل شوید اما فقط می توانید به طور همزمان از دو استفاده کنید. اگر سعی می کنید از یک دستگاه سوم وصل شوید ، یک پیام خطا ظاهر می شود.

  اگر این محدودیت ها برای شما مناسب نیست ، می توانید بسته تلویزیونی بسیار گران قیمت Hulu + Live را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد فیلم ها را همزمان از تعداد نامحدود دستگاه ها تماشا کنید ، در صورت پرداخت اضافی. درست است که برای برخی از مطالب ، مانند سری HBO ، تعداد دستگاه ها هنوز محدود است (حداکثر پنج دستگاه در همان زمان). در هر صورت ، رایانه ها و تلویزیون ها باید همه به همان شبکه داخلی وصل شوند که از شما خواسته می شود هنگام ورود به یک بسته تلویزیونی زنده ، مشخص کنید. هولو تا زمانی که حداقل یک بار در ماه به شبکه داخلی وصل شود ، برای سه دستگاه تلفن همراه استثنا می کند.

  Hulu و Live TV BASIC فقط به شما امکان می دهند فیلم های آنلاین را تماشا کنید و تبلیغات دارید. این سرویس دارای یک بسته تبلیغاتی است که از جمله موارد دیگر به شما امکان می دهد فیلم ها را برای تماشای آفلاین آنها بارگیری کنید. این گزینه ها به وضوح گران تر هستند. این اشتراک به شما امکان می دهد حداکثر 25 فیلم را در پنج دستگاه به طور همزمان بارگیری کنید ، اما فقط 30 روز برای تماشای آنها دارید. علاوه بر این ، برخی از محتوای حق بیمه به طور کلی قابل بارگیری نیستند.

  با به اشتراک گذاشتن این سرویس با خانواده یا دوستان خود ، باید نام کاربری و رمز عبور خود را به آنها ارتباط دهید زیرا مشترک فقط حق یک حساب را دارد. به همین دلیل است که فقط باید اشتراک Hulu خود را با یک گروه قابل اعتماد که کنترل می کنید به اشتراک بگذارید. هر کاربری که به حساب متصل می شود به تنظیمات حساب (به جز کودکانی که مشخصات ویژه ای دارند) دسترسی دارد حتی اگر اطلاعات پرداخت پنهان باشد.

  چرا نباید حساب های خود را به اشتراک بگذارید

  حتی اگر بسیاری از خدمات به اشتراک گذاری رمز عبور را ممنوع کنند ، دیگران اگر این خانواده یا افرادی هستند که اغلب از حساب (دوستان ، همکاران یا دیگران استفاده می کنند) به آن اجازه می دهند. طبق مطالعه ای که در ایالات متحده توسط بیمه گورخر انجام شده است ، 79 ٪ از کاربران رمزعبور خود را به شخصی که با آنها زندگی نمی کند ، داده اند.

  این می تواند یک مشکل باشد. به عنوان مثال می توانید به دلیل عدم رعایت شرایط استفاده ، از این سرویس خارج شوید. دوستی که فکر می کنید اطمینان داشتید می توانید اشتراک گران تری را انتخاب کنید (با هزینه خود پرداخت می کنید). اگر برای چندین سرویس از همان رمز عبور استفاده می کنید ، نه تنها شخص می تواند برنامه های تلویزیونی را تماشا کند بلکه می تواند به اطلاعات دیگری مانند حساب آدرس ایمیل شما یا پیام هایی که در شبکه های اجتماعی ارسال می کنید ، دسترسی داشته باشند. بدون فراموش کردن اینکه یک غریبه کامل می تواند در هنگام انتقال رمز عبور را رهگیری کند.

  بنابراین ، ما اکیداً به شما توصیه می کنیم رمزهای عبور خود را با افراد دیگر به اشتراک نگذارید. همچنین نباید رمز عبور شخص دیگری را در اینترنت خریداری کنید. این ممکن است به سرقت رفته باشد و در این حالت ، مالک واقعی حساب احتمالاً دسترسی را بازیابی می کند و به شما اجازه می دهد به تنهایی مدیریت کنید. بهتر است از گزینه های ارائه شده توسط خدمات مختلف استفاده کنید.