مقاله – Volkswagen Id Buzz ، Return of the Combi ، Volkswagen: Combi جدید برقی و دست اجداد آن در retromobile

Volkswagen: Combi برقی جدید و دست اجداد آن در رترومووبیل

چه چیزی از هیپی ها شده است ? اگر برخی همیشه بز در لارزاک (همه عذرخواهی های ما از این کلیشه) را پرورش می دهند ، برخی دیگر موهای خود را کوتاه می کنند تا حرفه ای خوبی را در هیئت مدیره (BIS) ایجاد کنند. می توان مسیر دومی را با آن مقایسه کرد Volkswagen Combi ، Van Fétiche de la Counter-Culture در دهه 1960. او امروز به شکل الکتریکی متولد شده است. این وارث خرد شده اما به خطوط تمیز دودو بول – نام مستعار آن در آلمان – قصد دارد خانواده های پرماجرا ، زوج های بازنشسته فعال و حتی شرکت هایی که ناوگان خود را با یک ون انتشار صفر جمع و جور در نسخه ابزار خود به نام Cargo تکمیل می کنند ، جاسازی کند. Maxi-Logo VW ، نقاشی بیتون و امضای “V” از قسمت جلویی کارت نوستالژیک را بازی می کند. با موفقیت با توجه به علاقه ایجاد شده در مناطق خدماتی که در آن متوقف شده ایم.

تست – Buzz Id Volkswagen ، بازگشت Combi

فولکس واگن بازاریابی شناسه Buzz خود را که به عنوان جانشین شایسته ، مدرن و 100 ٪ برقی ، از Legendary Combi ارائه شده است ، آغاز می کند. آیا وعده آنجاست?

Id Buzz نام خنده دار است که توسط Volkswagen برای تعیین تولد دوباره یک اسطوره انتخاب شده است: The Combi. این ون به تنهایی نمادی از فرهنگ هیپی ، تمایل آن به سفر و فرار یا کشتی ایده آل گشت و گذار برای رسیدن به نزدیکترین ساحل ، کالیفرنیا یا در جنوب غربی فرانسه است.

چرا یک ترکیب جدید?

نکته تاریخی کوچک برای شروع و درک چگونگی موقعیت جانشین آن. Combi Century Xxth از سال 1950 سه نسل را تجربه کرد: دو نفر اول ، که یک طرف بزرگ را حفظ می کنند و با یک نگاه یک بی دغدغه خاص و سوم ، بسیار مربع تر ، مانند مدل های متولد دهه 80 ، برانگیخته می شوند. اما Combi بالاتر از همه موضوع تغییرات و شخصی سازی های متعدد بود ، به عنوان مثال نسخه های Westfalia ، به عنوان این بدنساز آلمانی نامگذاری شده است که باعث می شود یک اسکله در سطح سقف داشته باشد ، یا با استفاده از بدنه با “الگوهای” قدرت گل “بسیار رنگ آمیزی شود. و دیگر “صلح و عشق”.

اولین نسل VW Combi

مطمئناً یک نقطه عطف اخیر در تاریخ خود است که فولکس واگن با ارائه یک نسخه برقی مدرن و 100 ٪ برقی ، علاقه به احیای ترکیب فرقه خود را به دست آورد. در سال 2015 ، سال دیزلگیت ، برند آلمانی متوجه می شود که تمام مثبت هایی را که برند آن می تواند در بازار با اهمیت اصلی ، ایالات متحده ، از دست بدهد ، از دست می دهد.

این دو نمونه اولیه ، Budd-E در سال 2016 و یک “مفهوم وزوز شناسه” خاص در سال 2017 بود ، که باید هر دو ارواح را در تغییر الکتریکی بزرگ که این برند قصد دارد آماده کند ، آماده کند. و انتخاب پشتیبانی از این مانیفست بی اهمیت نیست: کالیفرنیا ، یک سرزمین وعده داده شده از Combi ، همچنین کشوری است که رسوایی انتشار جعلی فولکس واگن در آن آغاز شد.

شناسه به عنوان استاندارد چیست?

کمی بیش از هفت سال پس از شروع دیزلگات ، بنابراین در اینجا ما با استاندارد شناسه روبرو هستیم که بازاریابی خود را در پایان سال 2022 آغاز می کند. از طرف نگاه ، فولکس واگن با ارائه یک ترکیب مدرن در خطوط خود به اندازه کافی قوی عمل کرده است ، اما بدن دو رنگ آن ادای احترام آشکاری به اجداد دوردست خود می دهد.

بنابراین ما سطوح شیشه ای بزرگ ، آرم بزرگ VW را در جلو و در پشت یا درب کشویی آن پیدا می کنیم.

Buzz شناسه FlightSwagen

در داخل ، ما هنوز از روحیه Combi خیلی دور می شویم. برای بهتر – با راحتی مدرن ، فضای داخلی گرم با دو رنگ بیرونی در فضای باز و عملی ، با بسیاری از ذخیره سازی – بلکه برای بدترین حالت – با یک رابط دیجیتالی که اغلب فاقد ارگونومی یا حتی منطق است. این نقص باید یک روز با بروزرسانی اصلاح شود ، اما مشکلات رابط برای لحظه ای یکی از نقاط ضعف مکرر دامنه Volkswagen ID باقی می ماند.

داخل شناسه وزوز

ما همچنین می توانیم ناامید شویم که سرانجام خودمان را در یک مینی بوس برقی بسیار مدرن و 100 ٪ پیدا کردیم ، نه در یک ترکیب قرن بیست و یکم. صندلی های جلو ، که می توانند به طور کامل به مسافران عقب در وزوز Concept Car Id تبدیل شوند ، ناپدید شدند تا راهی برای همه چیز کلاسیک باشد. خیلی بد: یک حالت “اتاق نشیم.

برای دیدن اینکه آیا شرکت های متخصص در اصلاح وسایل نقلیه به نوبه خود قادر به بازگرداندن یک “روح ترکیبی” به این وزوز هستند. در هر صورت ، اگر صندلی ها به عقب پایین بیاید ، با فضای موجود در تنه بیش از 1000 لیتر و بیش از 2000 لیتر ارتباط کافی وجود دارد. ورود آینده یک سقف پانوراما و اختیاری و نسخه های 6 یا 7 -Seater باید از قبل قابل توجه تر باشد. در ضمن ، ما از یک کنسول مرکزی قابل جابجایی راضی هستیم ، اما دیدن یک استفاده واقعی از این عملکرد دشوار است زیرا کاهش حجم کشو نیز سبد پیک نیک ایده آل را هم نمی کند.

از 56.990 یورو

در چرخ ، راحتی مدرن هنوز خوب است. شناسه با وجود 2.4 تن در مقیاس ، در سکوت و با پویایی خاصی تکامل می یابد. تنها موتور ، با قدرت 150 کیلو وات ، بیش از 200 اسب بخار قدرت ، به نظر می رسد که به عنوان یک مسافر صفر و صفر مناسب است. برای دیدن آنچه که می دهد ، با یک خانواده در هواپیما و تنه کامل.

شناسه وزوز

همین اظهار نظر در مورد استقلال ، که در بیش از 400 کیلومتر اعلام شده است: به نظر می رسد باتری 77 کیلووات ساعت به خوبی برای انجام استفاده از یک سرباز کوچک به یک ماجراجویی بعدی قطع شده است ، بدون اینکه خیلی زیاد برای عبور از جعبه شارژ انجام شود. در همین راستا ، وزوز می تواند در جریان مستقیم در یک ترمینال سریع و 11 کیلو وات در جریان متناوب برای شارژ مجدد در خانه ، 170 کیلو وات قدرت را به خود اختصاص دهد.

طرف قیمت: این شناسه از 56 شروع می شود.990 یورو ، چیزی که هنوز از جایزه 2000 یورو برخوردار است. اما با چند گزینه ، ما به راحتی از سقف 60 عبور می کنیم.000 یورو که دیگر به شما امکان می دهد از افزایش بهره مند شوید. قیمتی که ممکن است زیاد به نظر برسد ، اما این شناسه برای لحظه ای یکی از ماشین های برقی خانوادگی نادر (بسیار) خانواده (بسیار) در 100 ٪ برقی باقی می ماند.

Volkswagen: Combi برقی جدید و دست اجداد آن در رترومووبیل

 • 1/8Trio زیبا Combi در Volkswagen Stand در Retromobile 2023
 • 2/8شناسه فولکس واگن. Buzz اولین جمعیت خود را در فرانسه در نمایشگاه Retromobile 2023 می گیرد
 • 3/8این ترکیب نوع 2 در سال 1972 در ادای احترام به فیلم ناشناس ، لقب خانم Sunshine Little Miss Miss Miss Little Miss Miss Sunshine شد
 • 4/8این ترکیب نوع 1 1966 برای اولین بار به سانفرانسیسکو تحویل داده شد
 • 5/8VW Combi پیشگام VanLife است
 • 6/8شناسه. Buzz Cargo ، نسخه ابزار Combi جدید
 • 7/8این نوع 2 ترکیب از سال 1972 است
 • 8/8ترکیب رنگی شیک تر برای شناسه فولکس واگن. وزوز
 • 8/8Trio زیبا Combi در Volkswagen Stand در Retromobile 2023

این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?

آزمون شناسه فولکس واگن. Buzz: نظر ما در چرخ Combi جدید برقی

ID Buzz قصد دارد روحیه Combi را در دنیای امروز تجسم کند. تحول موفق ?

Zapping Auto Moto Fiat Topolino dolcevita: در داخل شهر فوق العاده مرسوم ، مد روز

چه چیزی از هیپی ها شده است ? اگر برخی همیشه بز در لارزاک (همه عذرخواهی های ما از این کلیشه) را پرورش می دهند ، برخی دیگر موهای خود را کوتاه می کنند تا حرفه ای خوبی را در هیئت مدیره (BIS) ایجاد کنند. می توان مسیر دومی را با آن مقایسه کرد Volkswagen Combi ، Van Fétiche de la Counter-Culture در دهه 1960. او امروز به شکل الکتریکی متولد شده است. این وارث خرد شده اما به خطوط تمیز دودو بول – نام مستعار آن در آلمان – قصد دارد خانواده های پرماجرا ، زوج های بازنشسته فعال و حتی شرکت هایی که ناوگان خود را با یک ون انتشار صفر جمع و جور در نسخه ابزار خود به نام Cargo تکمیل می کنند ، جاسازی کند. Maxi-Logo VW ، نقاشی بیتون و امضای “V” از قسمت جلویی کارت نوستالژیک را بازی می کند. با موفقیت با توجه به علاقه ایجاد شده در مناطق خدماتی که در آن متوقف شده ایم.

یک فضای داخلی کاملاً فکر شده

مثل جدش, شناسه. وزوز موتور خود را در نزدیکی چرخ های عقب قرار می دهد, انتشار با توجه به طول آن ، فضای ضبط کنید (4.71 متر) ، واقع در بین مدل تسلا مدل 3 و پژو 508. در صورت عدم وجود ردیف سوم – باید در ماه های آینده به نسخه XXL وارد شود – Hold ارائه می دهد 1،121 لیتر, یا ظرفیت چهار سینه پژو 208. سه مسافر عقب به دلیل کمبود صندلی های جداگانه بر اساس یک نیمکت 2/3-1/3. با این وجود ، در 20 سانتی متر اسلاید می شود و حتی در موقعیت پیشرفته ، این ردیف فضایی را بر روی زانوه های شایسته دشتهای بزرگ آلمان شمالی ارائه می دهد. با پایین آوردن آن با یک ژست ساده ، ما داریم یک کف مسطح 2.32 متر طول 1.20 متر عرض. با کشیدن تشک ، این سینی برای دو بزرگسال به یک آلو عالی تبدیل می شود ، حتی اگر کمی فرو رفته باشد. در غیر این صورت ، شما 2 متر مکعب دارید.

از طرف دیگر ، فضای خاصی برای شارژ کابل وجود ندارد. غم و اندوه دیگر (کوچک): اگر ارائه ساده و دلپذیر اغوا شود, کیفیت مواد چیزی مورد نظر را ترک می کند. همه پلاستیک ها توخالی به نظر می رسند و بیشتر آنها سخت است. ولفسبورگ هنوز نکات زیبایی را برنامه ریزی کرده است: سیستم اتصال خروجی یک کلید دکمه, کنسول مرکزی قابل جابجایی و جداکننده های وقف شده با decapalitors … سودا یا آبجو به طور طبیعی جای خود را در ذخیره های متعدد پیدا می کنند. با این حال ، شما باید کولر خود را برنامه ریزی کنید. اگر آنها شامل چرم نباشند ، دو صندلی جلو گسترده ، استقبال و مجهز به بازوهای بازو هستند. استحکام آنها به مرور رانندگی خسته نمی شود. موقعیت غالب دنیای مینی بوس را به یاد می آورد و مواردی که در نزدیکی فرمان قرار دارند (در عمق قابل تنظیم نیست) متأسفانه زانوها را در پلاستیک قرار می دهند. نقطه قوت سنتی فولکس واگن, ارگونومی ماهیگیری : این برند چرخ را با یک سفارش گزارش (P ، N ، B ، D ، R) که کنترل آنها به زمان سازگاری نیاز دارد ، دوباره چرخ می کند. صفحه نمایش infotainment مرکزی 12 اینچی در سمت متوسط ​​سرعت اجرای مناسب است ، حتی اگر فراوانی منوها در خدمت استفاده از آن باشد.

شاه کلید

از اولین مانور ، وجود دارد قطر سرقت در 11.10 متر کاهش یافته است, با این حال ، تقریباً بیش از یک پژو 3008 ، جمع و جور تر. مهمتر از همه ، بیش از حد کوتاه و نمای عالی پانوراما که به راننده ارائه می شود ، به شما امکان می دهد به باریک ترین مکان های کمپینگ برسید. دوربین 360 درجه (اختیاری) با وضوح مانورها کمک می کند. پس از نصب ، ما خوشحالیم که دو درب کشویی برقی (در اینجا ، اختیاری) و یک درب بزرگ موتوری (هنوز هم).

در چرخ ، وزوز شناسه بدون اینکه هیجان انگیز باشد اطمینان می یابد. آیا یک ون می تواند باشد ? دستگاه پلت فرم و گوشی باتری خود را با شناسه به اشتراک می گذارد.3 و شناسه.4. قدرت 204 اسب بخار در هنگام تحریک سربالایی با چند نفر و چمدان های آنها در هیئت مدیره کمی منصفانه است. جرم زیاد (تقریبا 2.5 تن) پول نقد پرداخت می شود. مدیریت کاملاً دقیق است, کمی میرایی محکم – این یک ماشین برقی است – بر روی Blackcurrants. وقتی شناسه را کمی تکان می دهید ، رول تلفظ می شود. وزوز. ما همچنین به انتخاب دفتر طراحی برای قرار دادن ون با لاستیک های بزرگ اما در یک تهمتهای ضخیم ، برای صرفه جویی در آنچه می توان راحت بود ، متوجه خواهیم شد. ابتکاری که باید از جمعیت SUV الهام بگیرد … حداکثر بار در 630 کیلوگرم تعیین شده است ، که به خطر می افتد جوانب معلول. اما در پل Øresund ، این ون بیش از حد باد نمی کند.

پس از بار ، بیایید به شارژ نزدیک شویم. باتری 77 کیلووات ساعت در یک ترمینال سریع تا 170 کیلو وات قدرت دارد. عبور از 10 تا 80 ٪ بنابراین در 30 دقیقه در شرایط ایده آل و در محورهای اصلی انجام می شود. در شبکه ثانویه یا یک دیوار خانگی ، حداکثر آستانه در 11 کیلو وات تنظیم شده است. بنابراین برای “سوخت گیری” 7:30 حساب کنید. در طول آزمایش ما در بیلیارد اسکن و سلاند انجام شد ، ما خاطرنشان کردیم متوسط ​​مصرف برق 18.9 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر. یک ارزش برای سلام. و نسبت به یک نفوذ هوا بسیار صحیح برای این اندازه (CX 0.285 … یا یک شکل معادل یک Hyundai Ioniq 5 !). اما این همچنین ارزشی است که باید در چشم انداز قرار گیرد. دوره های طولانی با سرعت 130 کیلومتر در ساعت در بزرگراه و سفرهای کوهستانی – جهت کاتماندو ? – به سرعت با قله های نزدیک به 25 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر از رایانه روی تخته بالا می رود. منطقی ، تحت این شرایط, استقلال “واقعی” از 400 تا 300 کیلومتر کاهش می یابد. برای داشتن اطلاعات بیشتر ، احتمالاً منتظر شناسه باید منتظر بمانید. Buzz دارای چرخ دستی است: باید شش یا هفت صندلی و یک بسته باتری به علاوه myusse ارائه دهد. که باید بیشتر افزایش یابدفاکتور ، در حال حاضر شور ، از این ترکیب امروزی مدرن. اما این ملاحظات مالی در مواجهه با روح دلتنگی ارزش دارد ?

ما دوست داریم

 • نگاه و ارائه
 • فضای ضبط شده و به خوبی فکر شده است
 • راحتی صحیح

ما کمتر دوست داریم

 • کیفیت ناامید کننده
 • قیمت های بالا
 • استقلال محدود

برگه فنی

 • موتور: برقی ، عقب
 • انتقال: روی چرخ های عقب ، 1 گزارش
 • قدرت: 150 کیلو وات یا 204 اسب بخار
 • 0 تا 100 کیلومتر در ساعت: 10.2 ثانیه
 • وزن خالی: 2،407 کیلوگرم
 • حداکثر سرعت: 145 کیلومتر در ساعت
 • قیمت: 56.990 یورو (به استثنای پاداش 2،000 یورو)