Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Test: یک اسکوتر برقی که در بازار ایستاده است (2023) – Electricada ، Xiaomi Mi Test Scooter: بررسی کامل ما – اسکوتر برقی جمع آوری کمک های مالی

آزمون اسکوتر شیائومی MI 1S: ملکه آینده تبلیغات

در این منطقه ، MI Electric Scooter Pro 2 با افتخارات بیرون می آید. و حتی بیشتر. سیستم ترمز آن به اندازه کافی کامل است تا شما یک بار در هیئت مدیره اطمینان داشته باشید. ما می توانیم روی ترمز دیسک عقب و یک ترمز احیا کننده که می توان آن را تعدیل کرد ، حساب کنیم.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Test: یک اسکوتر برقی که در بازار پیروز شد (2023)

برقی

من اولین اسکوتر برقی خود را در سال 2017 خریداری کردم و بلافاصله عاشق شدم. با دیدن این سنگهای کوچک که باعث انقلابی در حمل و نقل شهری می شود ، به خودم گفتم که باید یک وبلاگ بسازم تا در مورد آن صحبت کنم. اینگونه است که برقی به دنیا آمد.

آنجا Xiaomi Mi Eleric Scooter Pro 2 مدلی است که احتمالاً شنیده اید. این یکی از مشهورترین بازار در سال 2022 است. در میان قوی ترین استدلال های آن ، می توانید استقلال بزرگ آن ، قدرت بسیار ستودنی آن یا سیستم ترمز قابل تحمل آن را ذکر کنید. شما به سادگی می توانید از وزن خود کمی بالاتر از حد متوسط ​​پشیمان شوید ، و زمان شارژ که امیدوار بودیم پایین تر باشد.

 • یک کل ، همه چیز ، قیمت بسیار پایین ، بدون اینکه کیفیت را قربانی کنید.
 • یک قدرت صحیح برای چنین مدل ارزان قیمت.
 • رانندگی در کل آسان است.
 • شیائومی فراموش نکرده است که یک تجربه ایمن را ارائه دهد.
 • استقلال متوسط
 • راحت ترین نیست

شیائومی ضروری

اکنون که این چند پایه گذاشته شده است ، پیشنهاد می کنم مدل را از نزدیک مشاهده کنید. من یک آزمایش کامل را برای شما آماده کرده ام ، که به شما امکان می دهد دستگاه را بهتر بشناسید. برای اینکه تا حد امکان عینی باشم ، چندین منبع را زیر سوال بردم.

نظر مصرف کننده ، تجزیه و تحلیل تخصصی ، حساسیت شخصی … من تمام این داده ها را مشترک می کنم تا شما را راهنمایی کنم. البته ، من معیارهای معمول را ارجاع می دهم: استقلال ، امنیت ، حمل و نقل ، عملکرد در زمین کمتر معمولی ..

و در اینجا من آماده هستم که در مورد جانور برای شما تعریف کنم ! بنابراین ، آماده برای گرفتن دسته های نگهدارنده … واقعاً ، برای شروع ?

فهرست مطالب

خصوصیات فنی

من می خواهم با تهیه لیستی از ویژگی های اصلی این کار شروع کنم Xiaomi Mi Eleric Scooter Pro 2. بنابراین شما در حال حاضر یک مرور کلی از آنچه او در معده خود دارد … شکم برقی ، در این حالت.

 • سازنده: شیائومی
 • استقلال: 45 کیلومتر در ابتدای استفاده تحت پوشش قرار می گیرد
 • قدرت موتور: 300W ، که توسط باتری 12800 میلی آمپر ساعت پوشیده شده است
 • وزن: 14 کیلوگرم
 • ترمز دیسک عقب ، ترمز با سیستم بازسازی جلو
 • چرخ های بسیار مقاوم 8.5 اینچی
 • اتصال ارائه شده توسط برنامه سازنده
 • صفحه نمایش ال سی دی
 • ابعاد هنگامی که تاشو نشده است: 113 x 118 x 43cm

همه اینها درست به نظر می رسد ، نه ? این گفت ، هیچ چیز برای ایجاد یک نظر محکم و کامل ، توضیحات اضافی را مورد ضرب و شتم قرار نمی دهد.

طبق معمول ، من اطلاعاتی در مورد طرح از این مدل. بنابراین … آیا این اسکوتر برقی ما را تنظیم می کند ?

طرح

که اولین باری که چشمم را به این موضوع انداختم که مرا نشان داد Xiaomi Mi Eleric Pro 2, این شباهت آن به نسخه قبلی است. بدیهی است که این برند می خواهد هویت بصری به این محدوده بدهد.

از آنجا که نتیجه زیبایی شناسی رضایت بخش است ، دیگر نیازی به شکایت از آن نیست. ما با یک خورش الکتریکی بسیار زیبا ، خطوط شبح و اقیانوس آرام روبرو هستیم. هنگامی که روی نوار دسته قرار می گیریم ، ما از نحوه ادغام صفحه LCD قدردانی می کنیم: به طور طبیعی با بقیه دستگاه اشتباه می گیرد.

از این طرف ، بنابراین ، چیزی برای گفتن خاص نیست. یا بهتر بگوییم مثبت است ! ما اکنون در حال رفتن به یک نکته فنی تر هستیم: استقلال.

خودمانی

وقتی این مدل جدید را خریداری می کنیم ، سازنده نوید 45 کیلومتر استقلال را می دهد. برخی از مشتریان خاطرنشان می کنند که در واقعیت ، رقم است کمی ناخالص ، و اینکه ما به ندرت به چنین مسافتی می رسیم بدون اینکه از جعبه “شارژ” عبور کنیم. با این حال ، این یک پایگاه خوب است. از آنجا که این یک وسیله نقلیه میانه است ، نمره افتخار می ماند.

شما احتمالاً قادر نخواهید بود یک ماجراجویی حماسی را در دسته های این ساختار تجربه کنید شبه, خیلی خوب. اما برای سفرهای روزانه و برخی از پیاده روی ها ، باید حساب خود را پیدا کنید.

من به سادگی به شما توصیه می کنم که عاقلانه سرعت جانور را مدیریت کنید: وقتی لازم نیست ، به همان اندازه که از باتری استفاده کنید.

در مورد “پایداری” Xiaomi Mi Scooter Pro 2 در یک روز ، برای یک چرخه ، بنابراین ترازنامه به طور کلی خوب است. من هنوز باید یک روند نزولی را مطرح کنم: زمان شارژ ! حدود 8 ساعت به طوری که همراه مسافر ما انرژی او را به دست می آورد … به طرز عجیبی زیاد است.

خوب ، برای لحظه. و اگر کمی در مورد راحتی تعجب کردیم ? رانندگی ?

راحتی استفاده و ارگونومی

شبه به دلیل شهرت آن است. خلاقیت های این شرکت شناخته شده است که تجربه ای با کیفیت را ارائه می دهد نوشابه. و این نسخه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

گرفتن دلپذیر است. به طور کلی ، دسته های نگهدارنده و دستگاه های اطراف به راحتی قابل کنترل هستند. برخی از عدم وجود ارگونومی مرتبط با موقعیت سیستم هشدار دهنده صدا ، درست است ، درست است. اما از نظر علاقه اصلی (مدیریت و رفتار ، کاملاً ساده) ، چیزی برای رضایت وجود دارد.

در طول قرائت هایم ، من از نظر رضایت کاربران توانستم متوجه شوم سرعت, به خصوص در رابطه با سیالیت تغییرات. رسیدن به نظارتی 25 کیلومتر در ساعت امکان پذیر است و نوسان بین درجات دیگر باید برای شما بسیار بصری به نظر برسد.

این دستگاه همچنین در نسخه “AMG” ، همکاری با مرسدس وجود دارد

در مورد موتور 300W ، وقتی دامنه ها کمی سفت هستند برای شما بسیار مفید خواهد بود. این یکی از اصلی ترین خصوصیاتی است که از اسکوتر برقی خواسته می شود ، نه ?

برای کسانی که عاشق فرار های بزرگ در زمین های کمتر در بیمارستان هستند ، این بهترین انتخاب نیست. در واقع ، عدم وجود تعلیق ممکن است مراحل خاصی را ایجاد کند … دردناک. با این وجود ، چرخ ها 8.5 اینچ واقعا مقاوم از دفع بی موقع جلوگیری می کنند.

بنابراین این یک مدل بسیار دلپذیر برای کارگردانی در کل است. این یک نکته عالی است. در مورد لحظاتی که مجبورید آن را بپوشید چطور؟ ? در پله ها ، به طور معمول ?

قابلیت حمل

من هرگز اسکوتر برقی را روی پله ها انجام نداده ام ، زیرا چیزهای زیادی را به آناتومی خود نگه دارم. ناگهان ، در این لحظات ، من همراهی خود را از بالای شانه عبور می دهم.

آیا این شکست در رانندگی با Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 ? بله و خیر.

بله ، چون او است تاشو, و طبق یک سیستم بسیار خوب طراحی شده ، علاوه بر این. شما نباید در هنگام ابعاد معقول تر ، هیچ ناامیدی داشته باشید.

… ولی کمی نه, زیرا وزن آن برای مدل های شهری بالاتر از حد متوسط ​​است ، با 14 کیلو. البته این نیز به حساسیت راننده یا راننده بستگی دارد. شما فقط نباید انتظار فرز هوایی را داشته باشید.

مختصر. برای من غیرممکن است که بدون نزدیک شدن به یک دسته اساسی: امنیت ، این آزمون را تمام کنم.

امنیت

در این منطقه ، MI Electric Scooter Pro 2 با افتخارات بیرون می آید. و حتی بیشتر. سیستم ترمز آن به اندازه کافی کامل است تا شما یک بار در هیئت مدیره اطمینان داشته باشید. ما می توانیم روی ترمز دیسک عقب و یک ترمز احیا کننده که می توان آن را تعدیل کرد ، حساب کنیم.

از نظر پارک روشنایی ، هیچ چیز برای از بین بردن هیچ چیز: چراغ جلو در مقابل حتی یک قدرت متوسط ​​نصب شده است ، با 2 وات آن استقبال می کند تا دید شب را افزایش دهد.

اگر از قبل می دانید شبه, احتمالاً می دانید که این برند چینی اهمیت اتصال را به شما متصل می کند. این همان چیزی است که شما باید در مورد این اسکوتر برقی بدانید !

اتصال

دور از ثابت بودن ، حتی امروزه است: Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 به شما امکان می دهد نژادهای خود را دنبال کنید از طريق یک برنامه تقدیس.

شما نباید نرم افزار زوال عقل ، پر از ویژگی ها و شگفتی ها را تصور کنید ..

… اما بدون شک شما از اینکه به کیلومتر سفر شده ، استقلال باقیمانده و داده های دیگر قدردانی می کنید ، قدردانی خواهید کرد. کل توسط فناوری Blueetooth حمل می شود ، و بنابراین این اسکوتر را در خانواده گزینه های مدرن قرار می دهد.

ما تقریباً به ترازنامه خود می آییم ! قبل از آن ، من به شما پیشنهاد می کنم به اطلاعاتی که در این مرحله نداده ام ، نگاهی بیندازید ، اما جالب است.

اطلاعات و نشانه های اضافی

 • این مدل دارای دستگیره های غیر اسلیپ است.
 • حداکثر وزن پشتیبانی شده 100 کیلوگرم است
 • صفحه نمایش برخی از اطلاعات خلاصه را نشان می دهد ، که نرخ باتری باقیمانده آن است. اطلاعات دقیق تر ابلاغ می شود از طريق برنامه. موقعیت او باعث می شود مشورت او واقعاً خوشایند باشد – از جمله شب.

نحوه انتخاب اسکوتر برقی ?

اما به هر حال ، چه چیزی را برای خرید یک اسکوتر برقی پایه گذاری کنید ? قبل از پایان ، اجازه دهید ما را به یاد بیاوریم معیارهایی که باید در نظر بگیرید هنگام خرید وسیله حمل و نقل زیست محیطی مانند این:

 • آنجا امنیت ضروری است. این پارامتر است که همه باید مورد توجه قرار دهند.
 • خودمانی ممکن است در تصمیم شما تأثیر بگذارد. از خودت بپرس چه مسافتی می خواهید سفر کنید, و ، پیوند خورده است, چه فایده ای خواهید کرد.
 • راحتی برای برخی ممنوع است. اگر سلامت مکانیکی شکننده دارید ، از تولید حمایت کنید هماهنگ, چه کسی بدن شما را بدرفتاری نخواهد کرد. با توجه به سفرها ، تفاوت بعضی اوقات دردناک است.
 • قدرت, یکی از سنگ بنای ایجاد این راهنما در تجربه رانندگی تأثیر دارد ، به خصوص از نظر سرعت. از شما بپرسید که چقدر می خواهید مدت زمان سفر خود را کوتاه کنید.
 • سهولت رسیدگی, به طور خاص با توجه به داشبورد, واقعاً برای کاربرانی که دوست دارند یک مزیت است بدانید که آنها چه کاری انجام می دهند.
 • قیمت تأثیر دارد.

قبل از خرید ، بنابراین از خود سؤالات خاصی در مورد خود بپرسید مشخصات.

✅ Xiaomi Mi Scooter Pro 2: یک اسکوتر که سزاوار شهرت خوب آن است

مطمئناً ، هنوز هم نکاتی برای پیشرفت وجود دارد. ما می توانیم از وزن بیش از حد (کمی) برای یک اسکوتر در این محدوده پشیمان شویم. در این مرحله ، من هنوز نمی فهمم که چرا زمان شارژ بهینه نشده است. من بهبود می یابم ، قول می دهم. اما من آن را شرم آور می دانم !

با این حال ، ارزیابی نسبتاً مثبت است. حتی بسیار مثبت. این Xiaomi Mi Scooter Pro 2 یک مدل قابل اعتماد ، زیبا برای تماشای ، کامل و متصل است. امروزه ، شما باید بسته به تبلیغات و در دسترس بودن ، آن را در محدوده قیمت بین 500 تا 700 € پیدا کنید.

بنابراین می توانیم در مورد یک ارزش بسیار خوب برای پول صحبت کنیم. گسل ها وجود دارند ، اما به نظر من به اندازه کافی جدی نیست که این امر را رد کند شبه.

بسیاری از کاربران و بسیاری از کاربران اشتباه نکرده اند. این مدل یکی از محبوب ترین برند در ابتدای دهه 2020 است.

بنابراین اگر شما هم می خواهید به آن فرصت دهید ..

اگر می خواهید سفرهای روزانه خود را با لمس اتصال تسهیل کنید ..

اگر می خواهید به مسافران شهری که قبلاً دسته های دسته را گرفته اند بپیوندید Xiaomi Mi Scooter Pro 2

شیرجه را بگیرید ! شما از یک مدل خودمختار لذت خواهید برد ، که رانندگی آن قادر به برآورده کردن شما خواهد بود. بیایید اضافه کنیم ، این امتیاز کمی از پایان است ، که کیفیت مواد در آنجا وجود دارد و بنابراین می توانید روی این همراه مسافرتی حساب کنید !

آزمون اسکوتر شیائومی MI 1S: ملکه آینده تبلیغات

ما اسکوتر شیائومی Mi 1s را از چند صد کیلومتر آزمایش کردیم. در اینجا نظر کامل ما در مورد اسکوتر جدید Xiaomi Electric آورده شده است.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S // منبع: Frandroid

از کجا بخریم
Xiaomi Mi Scooter 1s با بهترین قیمت ?
712 € پیشنهاد را کشف کنید
937 € پیشنهاد را کشف کنید

به اختصار
اسکوتر شیائومی MI 1S

 • سبک و مفید
 • ترمزهای مؤثر
 • دلپذیر برای رانندگی
 • کمی استقلال منصفانه
 • برنامه کمی خشن
 • قیمت شروع آن

این آزمایش در 15 اوت 2020 انجام شده است و ممکن است بازار از آن زمان تکامل یافته باشد. با مقایسه ما مشورت کنید تا محصولات جدیدتر را که به طور بالقوه با شما مرتبط است کشف کنید.

نظر کامل ما
اسکوتر شیائومی MI 1S

15 آگوست 2020 08/15/2020 • 20:00

شیائومی در ژوئیه 2020 سه اسکوتر جدید راه اندازی شد. در میان آنها ، اسکوتر شیائومی MI 1S به عنوان “میانی” ، بین مدل “ضروری” و مدل “Pro” عمل می کند. روی کاغذ ، این یک m365 ساده است زیرا ویژگی های فنی یکسان است ، اما این واقعاً اینگونه است ? ما آن را امتحان کردیم تا بررسی کنیم.

این آزمایش با اسکوتر برقی Mi Scooter 1s توسط Xiaomi انجام شد.

برگ فنی Xiaomi Mi Scooter 1s

مدل اسکوتر شیائومی MI 1S
استقلال اعلام شد 30 کیلومتر
حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت
نیروی موتور 250 وات
حداکثر وزن پشتیبانی شده 100 کیلوگرم
قیمت 712 €
برگه محصول

طرحی … اسکوتر شیائومی

اگر ما مجبور شدیم طراحی اسکوتر برقی Xiaomi Mi 1s را توصیف کنیم ، بدیهی ترین این است که بگوییم این است … یک اسکوتر شیائومی. از زمان اولین مدل منتشر شده در سال 2017 ، سازنده فقط مدل های خود را در لمس های کوچک تغییر داده است. در نگاه اول ، بنابراین ما قبل از ما یک M365 با پیشرفت های ظریف داریم.

مقررات مربوط می شود ، اسکوتر 1S MI مجهز به چندین بازتابنده ، هم روی چرخ قبل و هم روی چرخ عقب ، بلکه در قسمت جلوی گال ها است که باعث می شود در محیط های تاریک بهتر دیده شود. در عقب ، روی گلدان ، آتش بزرگتر نیز وجود دارد ، بنابراین قابل مشاهده تر ، و همچنین یک مربع کوچک برای داشتن یک پلاک کوچک در صورت اجباری شدن.

Xiaomi-Mi-Electric-Scooter-1S-2

Xiaomi-Mi-Electric-Scooter-1S-3

فراتر از آن ، یک اسکوتر برقی با همان ابعاد وجود دارد ، عرشه نه محکم (14.4 سانتی متر) که در آن قرار گرفتن خود با پاهای متصل بسیار دشوار است. این مجبور است پای شما را در یک مربع قرار دهد ، که بدتر نیست ، اما بعداً به آن باز خواهیم گشت. صعود به دو مورد در بالا نیز دشوار است ، این خوب است: این ممنوع است !

عرشه کوچک اسکوتر برقی Xiaomi Mi 1S

توجه داشته باشید که با اندازه کوچک خود یک بار تاشو و 12.5 کیلوگرم ، بسیار سبک است و می توان بدون مشکل بیش از حد در مکان های دیوانه وار انجام داد. اگر آسانسور برای مصرف آن دارید ، این مشکلی نیست ، و همچنین با حمل آن توسط چنگال ، از چندین طبقه بالا می رود. توجه داشته باشید که ثابت است و در ارتفاع قابل تنظیم نیست. نوارهای دسته 1.10 متر از زمین (یا 95 سانتی متر از آن فاصله دارند عرشه تقریباً) ، که طبق گفته شیائومی ، توسط رانندگان از 1.20 متر تا 2 متر استفاده می کند. از بالای متر 75 من ، هیچ مشکلی متوجه نشدم.

Mi 1s n

پس از نصب روی اسکوتر ، کنترلر شتاب ، یک درب و ترمز عقب را پیدا می کنیم. با این حال باید اعتراف کنم که کل کاملاً دور است و می تواند بهتر تنظیم شود تا مجبور نشود به تاندونیت نرسد تا در حین نگه داشتن دست روی ترمز ، زنگ بزند. با این حال ، دستگیره ها حتی در سفرهای طولانی راحت باقی می مانند.

درب درب اسکوتر 1S Mi کمی دور است

از طرف دیگر ، صفحه کنترل شامل اطلاعات موجود در M365 Pro ، با پیشخوان سرعت ، حالت رانندگی و سطح باتری است. اینها دیگر LED های ساده M365 نیستند و صفحه نمایش حتی در نور مستقیم خورشید بسیار قابل خواندن است. همه چیز همچنین با یک دکمه منحصر به فرد خلبان می شود ، که به همان اندازه عملی است که وقتی لامپ می خواهید حالت رانندگی را تغییر دهید ، ناامید کننده است. توجه داشته باشید که دومی بهبود یافته و در سفرهای شب بسیار خوب روشن می شود.

از طرف پایان ، ما همچنان روی آنچه شیائومی ما را عادت کرده است ، یعنی یک شاسی آلومینیومی که قادر به پشتیبانی از حداکثر بار 100 کیلوگرم است ، با کابل های قابل مشاهده است. هیچ چیز بسیار خارق العاده ای نیست ، اما کاملاً محکم و مفید است ، از جمله در سطح برابر. دومی نیز درک آن بسیار ساده است ، با امنیت برای جلوگیری از بازی کردن نوار دسته ها در وسط مسابقه. ما فقط چند ثانیه اسکوتر MI 1s را جمع می کنیم یا آشکار می کنیم و او به یک ژست می چسبد. همچنین دارای مجوز IP54 است و مقاومت در برابر چلپ چلوپ را تضمین می کند. از همه موارد مشابه خودداری کنید تا داوطلبانه در گودالها رانندگی کنید.

کابل ها همیشه در اطراف بازتابنده جدید قابل مشاهده هستند

سرانجام ، شیائومی نشان می دهد که کیفیت لاستیک های اسکوتر خود را بهبود بخشیده است ، یک نقطه سیاه نسل های قبلی که به طور مرتب می میرند. اینها هنوز لاستیک های کامل نیستند (ضد آزار و اذیت) ، بنابراین ما باید ببینیم که در طولانی مدت چه می دهد. همانطور که در اکثر اسکوتر ها ، موتور در چرخ جلو ادغام می شود ، که فقط می خواهید یک ضدته را آویزان کنید ، فقط به چرخ عقب نیاز دارد. یک حلقه در قاب اطمینان بخش بود.

رانندگی بسیار مطمئن تر

با توجه به قدرت ، اسکوتر 1S Mi دوباره ویژگی های اولین M365 از نام – و مدل اساسی – را به ویژه با یک موتور قدرت اسمی 250 W و حداکثر توان 500 W در دست می گیرد. در همه موارد ، حداکثر سرعت به منظور مطابقت با استانداردهای فرانسوی به آرامی 25 کیلومتر در ساعت محدود می شود ، اما قدرت موتور در شتاب و حداکثر سرعت در ساحل بازی خواهد کرد.

اسکوتر برقی شیائومی MI 1S

در این ایده ، رانندگی خوشایند است ، ما در حدود 5s در ظرف به حداکثر سرعت می رسیم و الگوی کوچک آن به مانور نمونه ای می دهد. اما آنچه که یک مزیت است نیز یک ناراحتی است: این سبکی باعث می شود که حفظ کاملاً پایدار کمی دشوارتر شود و من مجبور شدم قبل از برداشتن یک دست از دسته در همه آرامش ، کمی عادت کنم تا بینی من را در وسط قرار دهد. ما به آن عادت کردیم ، اما پس از تلاش REV BOOSTED (که به هیچ وجه در همان گروه بازی نمی کند) ، عجیب است.

قابل توجه ترین نکته برای رانندگی در مقایسه با M365 ترمز است. ما مانند قبل از ترمز احیا کننده قابل تنظیم (من به آن برمی گردم) و یک ترمز قدرتمند دیسک عقب می یابیم. خیلی قوی. اطمینان بخش است که بگوییم وقتی یک عابر پیاده یا اسکوتر از مسیر چرخه عبور می کند بدون اینکه توجه داشته باشد یا اینکه یک ماشین با سرعت کامل سقوط کند ، می توان یک توقف اضطراری واقعی را انجام داد.

قدرت این ترمز در یک شرط انجام می شود: با این وجود اسکوتر شکار عقب در این زمان. مطمئناً بهتر از پیش بینی یا رو به جلو است ، اما اولین بار کمی شگفت زده می شود (و این اگرچه همه اسکوتر های برقی کم و بیش این نقص را دارند). اینجاست که کنار گذاشتن پاهای خود روی سکو مهم است: با توزیع وزن آن بر روی پای عمود بر عرشه هنگام ترمز ، می توانید راحت تر این لغزنده را کنترل کرده و به سرعت کنترل دستگاه را دوباره به دست آورید. این توصیه روز بود ، هیچی.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S n عرشه

سرانجام ، جای تعجب آور نیست ، محدوده شیائومی باعث کمک فنر نمی شود. قرض گرفتن یک خیابان آسفالت شده اطمینان از احساس لرزش از طریق بازوهای خود به جمجمه است. حداقل این شایستگی را دارد که شما را کند کند.

سه حالت رانندگی

اسکوتر 1S MI دارای سه حالت سرعت است: حالت عابر پیاده ، محدود به 5 کیلومتر در ساعت ، حالت استاندارد ، محدود به 20 کیلومتر در ساعت و حالت اسپرت ، محدود به 25 کیلومتر در ساعت. بیایید با آن روبرو شویم ، ما تمایل داریم در حالت ورزشی بمانیم ، اما حالت عابر پیاده می تواند هنگام عبور از مکانی به عنوان مثال ، علاقه خود را داشته باشد.

من از دیدن اینکه کافی است کمی به اسکوتر با پای کافی ببخشد تا یک ضربه واقعی به آن بدهد ، که از لحظه ای که ما کنترل گاز گیر کرده را حفظ می کنیم ، تضعیف نمی شود و انتخاب شده است ، بسیار تعجب کردم. حالت. با این کار درک کنید که در چند ضربه ، می توانید به راحتی 1 اسکوتر MI خود را به 16 کیلومتر در ساعت در حالت عابر پیاده بالا ببرید و این سرعت را حتی بدون نیاز به تغییر مد نگه دارید.

شیائومی همچنین قول می دهد 25 کیلومتر در ساعت را روی دنده ها با تمایل تا 14 ٪ نگه دارد. بنابراین ، من به ندرت با گزارش دهنده خود قدم می زنم تا تمایل دنده ها را بررسی کنم ، اما در هر صورت ما تفاوت قدرت را با اسکوتر طرفدار Mi احساس می کنیم و این برای من چندین بار اتفاق افتاد ، در صعودهای کوچک ، برای دیدن سرعت سرعت اسکوتر برقی من بین 20 تا 23 کیلومتر در ساعت با گاز کامل نوسان می کند. از همه بدتر ، با باد شدید ، خودم را محدود به 18 کیلومتر در ساعت کردم.

خانه شیائومی: همیشه نقص اصلی

مانند همه دستگاه های Xiaomi ، Mi Electric Scooter 1S به لطف برنامه Home Xiaomi به یک تلفن هوشمند بلوتوث متصل می شود. با این وجود برخی از نقایص اساسی را نشان می دهد.

اول از همه ، در اولین احتراق اسکوتر ، بارها بوق می زند ، بدون اینکه نشان دهد چرا ، سرعت آن را چند کیلومتر در ساعت مسدود می کند. قبل از اینکه بتوانم قدرت واقعی او را باز کنم ، مجبور شدم آن را بر روی تلفن خود جفت کنم. در این ایده ، این یک چیز خوب است که می داند که برنامه در اولین راه اندازی ویدئویی که استانداردهای امنیتی ابتدایی را به یاد می آورد ، پخش می شود ، اما توضیحی قابل توجه خواهد بود.

سپس ، هر محصول شیائومی با “اتاق” محل اقامت متصل به خانه MI همراه است. خوب ، این یک مشکل واقعی نیست ، اما اعتراف می کنم که من قبل از تصمیم گیری برای اختصاص این اسکوتر به “زیرزمین” خود ، کمی وقت گرفتم.

مشاوره اطلاعاتی نیز فقط در صورت جفت شدن و روشن شدن دو دستگاه انجام می شود. اگر در کنار اسکوتر خود نیستید ، نمی توانید به عنوان مثال با آخرین سطح باتری ضبط شده خود مشورت کنید.

Xiaomi-Mi-Home-Electric-Scooter-1S- (2)

Xiaomi-Mi-Home-Electric-Scooter-1S- (1)

همچنین این اتفاق می افتد که برنامه گاهی اوقات در یافتن اسکوتر برقی در بلوتوث مشکل دارد. این نادر است و راه اندازی مجدد برنامه و اسکوتر به طور کلی برای حل مشکل کافی است ، اما هنوز هم باید تأکید کنید.

یک نکته خوب همه یکسان است: می توان اسکوتر برقی خود را از برنامه قفل کرده و آن را با یک رمز عبور ایمن کنید. گذرواژه ای که هنگام دریافت آن روی صفحه پنهان نیست ..

جدا از آن ، برنامه به شما امکان می دهد تا سیستم عامل از ناوشکن وفادار ما ، برای دانستن دمای آن یا وضعیت باتری آن ، برای دانستن سطح باتری آن یا کل مسافت طی شده توسط ماشین مسابقه ، مسافت پیموده شده آن (فریب خورده نیست) یا ” مسافت پیموده شده بی نظیر “و” سرعت متوسط »… چه کسی به طرز عجیبی در طول مدت آزمایش ما 0 ماند.

Xiaomi-Mi-Home-Electric-Scooter-1S- (2)

Xiaomi-Mi-Home-Electric-Scooter-1S- (3)

Xiaomi-Mi-Home-Electric-Scooter-1S- (4)

Xiaomi-Mi-Home-Electric-Scooter-1S- (1)

همچنین می توانید کنترل کروز را فعال کنید – که سرعت اسکوتر Mi 1s را بعد از 5 ثانیه بدون تغییر مسدود می کند – مجبور کردن احتراق مداوم چراغ عقب یا مدیریت نیروی بازیابی انرژی. سه گزینه در دسترس است: ” ضعیف “،” میانگین ” یا ” قوی »». بسته به این انتخاب ، اسکوتر با رها کردن شتاب دهنده ، بازگشت کم و بیش انرژی به باتری ، کم و بیش کم و بیش کند می شود. حل و فصل شده ” ضعیف “به طور پیش فرض ، این پارامتر با استفاده از من سازگار شد” میانگین »». این به شما بستگی دارد که گزینه ای را که به بهترین وجهی متناسب با سبک رانندگی شما و استقلال شما باشد ، امتحان کنید.

به طور خلاصه ، بین چند اشکال و عدم دقت در داده های خاص ، ما به سرعت بدون برنامه برای تنظیم صفحه LCD روی دسته های دسته ای انجام خواهیم داد.

یک باتری کمی محدود

به گفته شیائومی ، با داشتن باتری 7650 میلی آمپر ساعت و 275 WH ، Mi Electric 1S قول می دهد ، طیف وسیعی از 30 کیلومتر. یک ستاره کوچک با این وجود مشخص می کند که این استقلال با بار 75 کیلوگرم ، در دمای 25 درجه سانتیگراد ، بدون باد در یک جاده مسطح در حالت عابر پیاده با سرعت ثابت 15 کیلومتر در ساعت (که به طور معمول محدود به 5 کیلومتر در ساعت است ، بدست آمد. ، اما ما قبلاً گفته ایم که می توانیم از این سرعت فراتر برویم …).

در واقع ، این شرایط نادر است. سفر کار/خانه من 5 کیلومتر است و به عنوان “نشان داده شده است” عمدتا صاف »طبق نقشه های Google. در واقعیت ، من برای جلوگیری از خطرناک ترین مکان ها و چند صعود کوچک-که در بازگشت به پایین تبدیل می شود ، برخی از راهپیمایی ها را انجام می دهم ، و می توانم قبل از اینکه کاملاً از باتری خارج شوم ، یک سفر کامل انجام دهم. به یاد بیاورید که من 75 کیلوگرم وزن دارم (که شما باید برای وزن کوله پشتی من 1 یا 2 کیلوگرم اضافه کنید) و این آزمایش در تابستان انجام شده است ، با دمای آن گاهی اوقات بیش از 30 درجه سانتیگراد است.

بنابراین 20 کیلومتر استقلال را با یک رانندگی اساساً با سرعت 25 کیلومتر در ساعت ، با پایان دشوار دوره ، شمارش کنید. وقتی باتری به “ذخیره” خود رسید ، MI Scooter 1s کم کم سرعت کم می شود و آخرین سفر من به طور کلی با 15 کیلومتر در ساعت (حتی در حالت Sport) به پایان می رسد. بنابراین نگه داشتن شارژر خود بر روی خود می تواند در صورت سفرهای طولانی مفید باشد.

از کجا می توان اسکوتر برقی Xiaomi Mi را خریداری کرد ?

اسکوتر برقی Xiaomi Mi 1S در ماه اوت 2020 با قیمت 449 یورو در دسترس است. قرار دادن قیمت شگفت آور با دانستن اینکه M365 Pro گاهی اوقات با قیمت های عمدتاً پایین تر در دسترس است.

ما شک نداریم که او مرتباً در حال ارتقا خواهد بود و او را بسیار جذاب تر می کند.