برق در وسایل نقلیه سنگین: اضطراری جدید در اروپا ، اولین 100 ٪ سنگین وزن برقی در فرانسه در نزدیکی ویشی – Le Parisien وارد می شود

اولین 100 ٪ سنگین وزن برقی در فرانسه نزدیک ویشی می رسد

*این ارقام شامل تعویض باتری توسط کامیون در طول چرخه زندگی آن است.

اروپا به وسایل نقلیه کالاهای سنگین حمله می کند

وسایل نقلیه و کامیون های کالاهای سنگین به طور گسترده ای در انتشار گازهای جهانی کمک می کنند. تنها در اروپا ، کامیون ها کمتر از 2 ٪ وسایل نقلیه در جاده ها را تشکیل می دهند ، اما تقریباً 1/4 تولید گازهای گلخانه ای را تولید می کنند ! کمیسیون اروپا اکنون موضوع را تصرف می کند.

کمیسیون اروپا همچنین پس از اعلام در سال 2022 ، توقف نهایی فروش وسایل نقلیه حرارتی در اروپا برای سال 2035 ، قصد دارد ترمز وحشیانه ای را برای سنگین وزن های آلاینده قرار دهد ، برای سال 2040 این بار. راه حل ? به 100 ٪ برقی بروید.

کشف کنید که چگونه پیشرفت های تکنولوژیکی در نهایت امکان پذیر – و از نظر مالی قابل دوام – انتقال به برقی و چگونگی آماده سازی صنعت شارژ برای این تحول را فراهم می کند.

بدون عنوان -1

سنگین وزن برقی در کاهش انتشار گازهای هیدروژن خود پیشی می گیرد

براساس شورای بین المللی حمل و نقل تمیز (ICCT) ، سوئیچ کامیون باتری برقی می تواند در مقایسه با دیزل ، هیدروژن و همتایان گاز طبیعی ، در طول چرخه عمر خودرو ، میزان انتشار گازهای گلخانه ای 63 ٪ در مقایسه با دیزل ، هیدروژن و گاز طبیعی خود را ذخیره کند.

این رقم نشان دهنده کاهش قابل توجهی در انتشار گازهای گلخانه ای است ، با فرض اینکه برق مورد استفاده برای این کامیون های برقی از ترکیب پرانرژی فعلی ناشی می شود.

اگر اکنون تصور کنیم که برق منشأ تجدید پذیر منحصراً برای تولید و شارژ این کامیون ها استفاده می شود ، انتشار گازهای گلخانه ای در کل چرخه زندگی می تواند تا 92 ٪ کاهش یابد * * .

تا سال 2030 ، شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی علت 90 ٪ کاهش انتشار CO2 خواهد بود. اما ارائه دهندگان خدمات شارژ (EMSP) از قبل می توانند با ارائه شارژ مجدد وسایل نقلیه برق خود با برق تجدید پذیر ، به مشتریان خود در دستیابی به این هدف کمک کنند.

در Virta ، ما اهمیت منبع انرژی (تجدید پذیر یا نه) و استفاده از آن در شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما به لطف سرویس Origin Virta Origin ما به مشتریان خود شارژ با برق مجوز قابل تجدید ارائه می دهیم.

*این ارقام شامل تعویض باتری توسط کامیون در طول چرخه زندگی آن است.

صنعت حمل و نقل به سرعت عمل می کند و توسط نهادهای اروپایی پشتیبانی می شود

کمیسیون اروپا مقرراتی را ارائه می دهد که 45 ٪ تخفیف انتشار آن را تا سال 2030 و 90 ٪ در مقایسه با سال 2019 ارائه می دهد.

این قانون فقط کامیون ها را هدف قرار نمی دهد. این پیشنهاد همچنین شامل تمام اتوبوس های شهری جدید است که تا سال 2030 باید صفر باشند .

در حالی که هنوز این قانون رای داده نشده است ، تولید کنندگان اصلی کامیون و کامیون در حال حاضر با تعهد به آن تا سال 2030 ، 70 ٪ از فروش در اروپا وسایل نقلیه برقی سنگین (HDEV) را بر عهده می گیرند (HDEV) .

اپراتورهای اصلی در بخش حمل و نقل نیز بدون انتشار گازهای گلخانه ای در آینده آماده می شوند. در دسامبر سال 2022 ، 44 اپراتور حمل و نقل عمده نامه ای را به کمیسیون اروپا ارسال کردند تا اطمینان حاصل کنند که کلیه کامیون های جدید حمل و نقل از سال 2035 صفر هستند.

فشار نظارتی روی این اپراتورها آنها را ترغیب کرده است که سریعتر از آنچه انتظار می رود به کل برقی تغییر دهند. این بدان معنی است که توسعه زیرساخت های شارژ سازگار با وسایل نقلیه صنعتی ، یعنی شارژ فوق العاده سریع (HPC) و به زودی نیز شارژ مگاوات باید تسریع کند.

ساخت سایت های شارژ HPC یا Megawatt می تواند تا 18 ماه طول بکشد. که فقط برای دستیابی به اهداف ، فوریت انتقال را تقویت می کند.

برای برخی از محورهای جاده ای در فرانسه – با قاچاق شدید وسایل نقلیه کالاهای سنگین – نصب گربه ها برای تأمین وسایل نقلیه در طول آب ، با وجود هزینه های بسیار زیاد این زیرساخت ها ، معقول است. باز هم ، این نوع پروژه توسط کنسرسیوم عمومی و خصوصی تأمین می شود

هزینه کل مالکیت (TCO) به نفع سنگین وزن برقی

کل هزینه مالکیت (کل هزینه تملک) هزینه خرید دارایی است که در طول چرخه عمر خود به هزینه عملیاتی آن متصل است. TCO کامیون های برقی باید پایین تر از مدل های حرارتی قابل مقایسه از سال 2025 باشد . عناصر اصلی که امکان تعیین این هزینه ها را فراهم می آورد ، عمدتاً مبتنی بر سرمایه گذاری در زیرساخت های شارژ و قیمت برق است.

بهینه سازی استفاده از ناوگان کامیون های برقی نیاز به ظرفیت های جدید و دانش جدید دارد:

  • انتخاب حالت تأمین برق
  • بهینه سازی سیستم الکتریکی موجود
  • مدیریت زمان شارژ با توجه به نوسانات قیمت انرژی

تأمین کننده مناسب راه حل های شارژ برای وسایل نقلیه برقی باید در انتخاب شما هدایت شود. در Virta ، ما راه حل های مختلف مدیریت انرژی هوشمند ارائه می دهیم که هزینه شما را بهینه می کند و تضمین می کند که وسایل نقلیه شما در هر بار که به آن نیاز دارید بارگیری می شوند – در حالی که پس انداز می کنید.

راه حل های مدیریت هوشمند از

در فرانسه ، یارانه حداکثر 100،000 یورو برای خرید یک کامیون برقی (وسایل نقلیه سنگین ، اتوبوس و ماشین) تنظیم شده است. نصب ایستگاه های شارژ نیز تا 60 ٪ از هزینه های سرمایه گذاری یارانه می گیرد.

بیشتر کشورهای اروپایی دیگر همچنین کمک های خرید و بودجه کامیون های برقی را ارائه می دهند. از آنجا که هزینه های اولیه زیاد است ، این کمک ها می توانند به بالا بردن ترمزهای خرید برای مدیران ناوگان کمک کنند.

اقتصاد دیگری که با ناوگان سنگین وزن صفر در ارتباط است ، مربوط به هزینه های عوارض است . تا سال 2024 ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید کامیون های برقی را تا 50 ٪ کاهش در عوارض جاده ارائه دهند . این می تواند صرفه جویی بیش از 10،000 یورو در سال برای مشاغل حمل و نقل باشد.

بخش شارژ در حال آماده سازی برای برق شدید است

صنعت شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی در حال حاضر برای پاسخگویی به نیازهای الکترو اتماتیست ها در حال پیگیری است. اما برای آماده سازی برای موج وزن سنگین برقی ، نیاز شدید به شبکه شارژرهای فوق العاده سریع (HPC) و یک فناوری جدید وجود دارد که باعث کاهش بیشتر زمان شارژ می شود . خوشبختانه ، این دو در حال آماده سازی هستند.

استاندارد استاندارد شارژ Megawatt (MCS) اختصاص داده شده به کامیون های برقی از سال 2019 در حال توسعه است. در حال حاضر توسط انجمن Charin آزمایش شده است ، که آن را تنظیم کرده است. MCS باید برای بار بارهای سنگین به استاندارد صنعت تبدیل شود. تا سال 2025.

یکی از نگرانی های اولیه مدیران ناوگان سنگین که از تغییر الکتریک دریغ کردند ، عدم شارژ زیرساخت های سازگار با PLS بود.

Malence ، یک سرمایه گذاری مشترک گروه Traton ، از Daimler Truck و گروه Volvo ، قصد دارد در 5 سال آینده یک شبکه شارژ اروپایی با بیش از 1700 امتیاز شارژ برای کامیون های برقی ایجاد کند.

در Virta ، ما خودمان را با Nimbnet ، یک اپراتور سوئدی ایستگاه های شارژ و Kempower ، تولید کننده فنلاندی ایستگاه های شارژ ، برای ایجاد شبکه ای از شارژرهای فوق العاده سریع در سوئد به منظور تأمین نیازهای روزافزون شارژ کامیون های برق سوئدی سوئدی مرتبط کردیم.

به جنبش بپیوندید

اگر مدیر ناوگان یا اپراتور شارژ هستید ، وقت آن است که به جنبش بپیوندید.

شما با Virta یک تأمین کننده راه حل های شارژ پیدا خواهید کرد تا به شما امکان دهد با موفقیت کار شارژ وسیله نقلیه الکتریکی خود را انجام دهید.

تجهیزات مناسب

ایستگاه های شارژ فوق العاده رپید ما از 150 کیلو وات تا 600 کیلو وات متغیر است و با راه حل پشتی ما از قبل مجهز شده است.

دسته شارژرها

نرم افزار

پلت فرم Virta به لطف یک ابزار SaaS آسان برای استفاده ، یک نمای کلی از عملیات را از راه دور به شما ارائه می دهد.

خدمات مدیریت انرژی هوشمند

راه حل های مدیریت انرژی ما تضمین می کند که سنگین وزن برقی شما در سطوح و لحظه های بهینه بارگیری می شود ! قدرت شارژ تحویل داده شده با توجه به ظرفیت سیستم الکتریکی شما تنظیم می شود.

راه حل خودکار ناوگان

اگر از ناوگان صدها یا حتی هزاران وسیله نقلیه سوء استفاده می کنید ، احتمالاً به دنبال راه حل هایی هستید که اتوماسیون بسیاری از کارها و دسترسی آسان به داده ها را تسهیل می کند. ما آنچه را برای شما نیاز دارید داریم !

اولین 100 ٪ سنگین وزن برقی در فرانسه نزدیک ویشی می رسد

این وسیله نقلیه 44 تنی ساخته شده توسط Volvo به Thévenet Transport در Creuzier-le-Vieux تحویل داده شده است ، اما ردپای کربن آن یک استدلال تجاری محکم است.

ناگت جدید حمل و نقل Thévenet در پارکینگ این شرکت با برق سبز شارژ می شود. LP/Geneviève Colonna of Istria

در سال 1565 ، بارون د ویوس از لوسی ، یک خدمتکار زیبا 18 ساله ، که در فراموش شده درگذشت ، در آنجا توسط همسر حسود قفل شد. از آن زمان ، روح او مکان را تعقیب می کند ... تصویر Stéphane Oory برای پاریسیعمل در بیش از 20 سال ، گروه Folk Folk Auvergne Wazoo 600000 آلبوم فروخته و لوله ها را بدون جدی گرفتن خود زنجیر کرده است. DR/Laetitia Roiron

در Château de la touche de savigny-lévescault (وین) ، اکنون یک تختخواب و صبحانه غیر مرتبط با این پرونده بود ، که دیوید ن. به لطف پول پیروانش ، قطار بالایی را رهبری کرد. سرویس تماشای خیابان گوگلجرمی مانس ، فرزند صاحب فعلی Château de Veauce ، از ما بازدید کرد. LP/Geneviève Colonna of Istriaقربانی با حمایت از خدمات اورژانس و در بیمارستان بستری ، زنده نماند. (تصویر) LP/AJدر Château de la touche de savigny-lévescault (وین) ، اکنون یک تختخواب و صبحانه غیر مرتبط با این پرونده بود ، که دیوید ن. به لطف پول پیروانش ، قطار بالایی را رهبری کرد. گوگل

راهنمای خرید پاریس

  • این تولید کننده بخار فیلیپس از کاهش این بازرگان فرانسوی سود می برد
  • با پایان تابستان ، بازگشت پاییز را با استفاده از این تخفیف در این جفت نیش پیش بینی کنید
  • MotoGP ™ Grand Prix Dispusion of India: در چه زمانی و کدام کانال به صورت زنده نگاه کنید ?
  • اتاق خود را با این دفتر بازی ذخیره شده در Cdiscount ترتیب دهید
  • انتخاب خرید