37 تن و 800 کیلومتر بدون شارژ: تسلا وارد بازار کامیون برقی می شود ، یک کامیون توضیح می دهد که چرا نیمه تسلا یک وسیله نقلیه کاملاً احمقانه است

یک جاده توضیح می دهد که چرا نیمه تسلا یک وسیله نقلیه “کاملاً احمقانه” است

توسط برخی به عنوان آینده حمل و نقل درک می شود ، مطمئناً نیمه نقطه عطفی در تحرک و بهره برداری از موتورهای برقی خواهد بود. Tomasz Orynski ، یک کامیون لهستانی ، بیشتر از طریق وسیله نقلیه تکیه داده است. سابقه ای که او از آن ایجاد می کند دلسوزترین نیست.

37 تن و 800 کیلومتر بدون شارژ: تسلا وارد بازار کامیون برقی می شود

تسلا این پنجشنبه اولین کامیون برقی خود را تحویل می دهد. با این وسیله نقلیه جدید ، شرکت آمریکایی می خواهد بازار نوظهور وزن های برقی را سرمایه گذاری کند.

تسلا با تحویل اولین کامیون برقی خود در روز پنجشنبه ، تسلا می خواهد با قول دادن به مسافت های طولانی بدون اینکه در ایستگاه شارژ متوقف شود ، بازار نوظهور وسایل نقلیه کالاهای سنگین را تکان دهد. گروه Elon Musk باید روز پنجشنبه کلیدهای وسیله نقلیه را به گروه غذایی PepsiCo در کارخانه Sparks ، در نوادا اختصاص دهد. تحویل به مناسبت یک رویداد به نام “رویداد نیمه تحویل” در Giga Nevada ، کارخانه باتری مشترک آن با Panasonic انجام خواهد شد.

کامیون با یک کابین با خطوط گرد ، در سال 2017 ارائه شد. اما راه اندازی تولید بزرگ آن ، که در ابتدا در سال 2019 برنامه ریزی شده بود ، دیر شده است.

سایر تولید کنندگان قبلاً این طاقچه را سرمایه گذاری کرده اند ، چه وسایل نقلیه سنتی کالاهای سنگین مانند دایملر ، ولوو ، تراتون (شرکت تابعه فولکس واگن) و BYD چینی ، یا استارت آپ مانند نیکولا آمریکایی. تحویل ها تازه شروع می شوند اما سفارشات زیادی در آن قرار گرفته است. اما کامیون “که بازار مدتی منتظر آن است که تسلا است” ، خلاصه دیو مولانی ، متخصص حمل و نقل در شرکت توسعه پایدار RMI.

“باتری باید بسیار بزرگ باشد”

تولید کنندگان دیگر ، با تجربه خود در وسایل نقلیه سنگین ، ابتدا یک کامیون دیزل را به برقی تبدیل کرده اند. او خاطرنشان می کند که تسلا در سمت خود کامیون “طراحی شده برای برق از همان ابتدا” را راه اندازی می کند. اگر گروه آمریکایی وعده های خود را حفظ کند “این تفاوت بزرگی ایجاد می کند”. الون موسک روز شنبه در توئیتی اظهار داشت که این کامیون بدون شارژ 500 مایل (805 کیلومتر) طی کرده است ، با وزن کل تقریباً 37 تن ، هنگامی که وسایل نقلیه در حال حاضر ارائه می دهند 250 تا 300 مایل (400 تا 480 کیلومتر) ).

نیمه با این استقلال باید تقریباً 180 هزینه داشته باشد.000 دلار ، طبق سایت تخصصی در Insideevs. نسخه ای از 150.000 دلار نیز با استقلال کمتری (حدود 300 مایل) در دسترس خواهد بود.

مایک روث ، مدیر شورای آمریکای شمالی برای اثربخشی تازه (NACFE) به یاد می آورد: “برای اینکه بتوانید بارهای سنگین را در مسافت های طولانی حمل کنید ،” باتری باید بسیار بزرگ باشد ؛ سنگین است ، فضا را به خود می گیرد و بسیار گران است “. “بازیکنان این بخش مدتها است که از نظر جسمی امکان داشتن باتری کافی قدرتمند بدون اینکه خیلی سنگین برای انجام کار باشد ، از نظر جسمی امکان پذیر است.””

انتقال به وانتهای برقی فضیلت ها در شهر یا برای مسافت های کوتاه برای مدتی آغاز شده است. اگر وزنهای سنگین برقی می توانند بدون نیاز به شارژ مجدد 800 کیلومتر حرکت کنند ، این طاقچه را برای سفرهای مسافت طولانی باز می کند ، با بازگشت به سپرده در همان شب یا چند روز اگر راننده بتواند یک ترمینال را پیدا کند که در آن استراحت کند.

آیین نامه جدید

تولید کنندگان و حامل ها طبق مقررات تحت فشار قرار می گیرند. در ایالات متحده ، کالیفرنیا به قانونی رای داد که برای حذف پیشرو کامیون های موتور حرارتی ، از زمان سایر کشورها تقلید شده است. اتحادیه اروپا باید در ماه های آینده در مورد استانداردهای جدید بحث کند. شرکت ها همچنین توجه بیشتری به نگرانی در مورد محیط زیست به منظور حفظ شهرت خود دارند. آنها “می خواهند در سمت راست تاریخ باشند” ، یادداشت می کند ماری چرون ، از انجمن اروپا حمل و نقل و محیط زیست.

او همچنین استدلال می کند ، کسانی که درگیر یک استراتژی دکربن سازی نمی شوند ، گاهی اوقات در ایده اجازه دادن به فناوری ها کمی بهبود می یابند ، “دیر” هستند. یکی دیگر از تحریکات: کامیون دارانی که توانستند آنها را آزمایش کنند “عاشق کامیون های برقی” هستند. “آنها ساکت هستند ، هیچ گونه انتشار اگزوز وجود ندارد ، رانندگی آنها راحت تر است.””

برای تسریع در مورد اتخاذ کامیون های برقی ، استقلال باید واقعاً با وعده ها مطابقت داشته باشد و از نظر ایده آل که باتری ها کوچک می شوند ، متوجه چندین تحلیلگر مصاحبه شده توسط AFP هستند. زیرساخت ها همچنین باید با ایستگاه های شارژ بیشتر و یک شبکه الکتریکی به اندازه کافی سازگار شوند تا به عنوان مثال ده کامیون به طور همزمان به یک پارکینگ متصل شوند. قیمت تعیین کننده خواهد بود.

هنوز 70 ٪ برای خرید گران تر است

در حال حاضر ، یک کامیون برقی هنوز حدود 70 ٪ بیشتر از یک کامیون دیزل هزینه دارد اما از نظر انرژی و نگهداری ارزان تر است. “وسایل نقلیه برقی با دیزل رقابت خواهند کرد (. ) ، این تنها موضوع زمان است. Tesla اکنون باید “ثابت کند که آنها می توانند در مقیاس بزرگ تولید کنند”.

الون موسک در پایان ماه اکتبر گفت که وی آرزو دارد 50 بسازد.000 نیمه در سال 2024. او در سال 2018 ثابت کرد ، هنگامی که تولید سدان مدل 3 تلاش کرد تا حرکت کند ، که او می دانست چگونه تیم های خود را در حالت کار قرار دهد. اما توجه این که کارآفرین در حال حاضر به آخرین کسب خود ، توییتر ، “” آنچه را که باید لحظه ای عالی در تاریخ تسلا باشد “به آن توجه می کند ، دن ایووس را به دنبال دارد.

یک جاده توضیح می دهد که چرا نیمه تسلا یک وسیله نقلیه “کاملاً احمقانه” است

در حالی که تسلا در حال انجام تست های نیمه نهایی تسلا است ، تحویل ها آغاز شده است. فرصتی برای کشف ظاهر منحصر به فرد کامیون برقی ، بلکه ظرفیت های فوق العاده آن برای وسیله نقلیه در این الگوی.

توسط برخی به عنوان آینده حمل و نقل درک می شود ، مطمئناً نیمه نقطه عطفی در تحرک و بهره برداری از موتورهای برقی خواهد بود. Tomasz Orynski ، یک کامیون لهستانی ، بیشتر از طریق وسیله نقلیه تکیه داده است. سابقه ای که او از آن ایجاد می کند دلسوزترین نیست.

“من فیلم ها را در نیمه تسلا تماشا می کنم”, Orynski در توییتر نوشته شده است. “شما به یاد دارید ? کامیونی که برای انقلابی در صنعت حمل و نقل بود. و من به شما می گویم که چرا یک وسیله نقلیه کاملاً احمقانه است. »»

زیرا اگر سنگین وزن برقی چیزی برای تحت تأثیر قرار دهد ، به نظر می رسد نقص طراحی نیز دارد. بسیاری از آنها ساختاری را نشان می دهند که در زندگی روزمره آنها به کامیون داران کمک نمی کند.

“من قصد ندارم در مورد ظرفیت بارگیری آن یا موارد دیگر صحبت کنم. من فقط می خواهم از دیدگاه عملی به کابین نگاه کنم ، مانند کسی که کارش رانندگی کامیون است. زیرا این برعکس “ساخته شده در اطراف راننده” است. »»

فضای از دست رفته و دید ضعیف

در واقع, “در اطراف راننده ساخته شده است” شعار تسلا در هنگام ارائه نیمه بود. مقایسه نیمه داخلی با DAF XG+، بزرگترین کامیون در بازار ، راننده از بین می رود “فضای گمشده” در تسلا ، و سپس گسل ها را لیست می کند.

“راننده در وسط است. این باعث می شود بیش از حد و جلوتر جلوتر سخت تر شود. این همچنین مانع از دسترسی به پنجره می شود تا هنگام ورود به بندر ، در یک کارخانه یا حتی یک کابین عوارض ، با شخص پورتال صحبت کنید یا با شخص پورتال صحبت کنید. »»

“درها برگشته اند. شما بالا می روید ، ژاکت خود را آویزان کرده و باید چند قدم برای نشستن در پشت فرمان بردارید. این بدان معنی است که ما به طور کلی فضای کابین را برای یک راهرو از دست می دهیم. ما نمی توانیم رختخواب قرار دهیم ، بنابراین راننده نمی تواند استراحت کند ، زیرا درها آنجا هستند. »»

این بدیهی است که یک مشکل بزرگ است ، زیرا خوابیدن در کامیون بخشی جدایی ناپذیر از حرفه کامیون است. او به یاد می آورد که رانندگان “گاهی اوقات هنگام رانندگی در شب به چرت زدن 20 دقیقه ای نیاز دارید”. چرت زدن 20 دقیقه ای که در مورد نیمه ، در هنگام شارژ مجدد وسیله نقلیه کامل خواهد بود.

کمبود راحتی روزانه

راننده کامیون به بررسی اجمالی نیمه تسلا خود ادامه می دهد و سپس بخش دیگری از مشکل را برطرف می کند. او ابراز می کند که طراحی کابین امکان نگه داشتن یک محیط تمیز را پیچیده می کند.

“اگر می خواهید به سمت راست کابین بروید ، باید از صندلی مسافر عبور کنید ، که با راننده تقاطع می کند. بنابراین نمی توانید مانند یک کابین استاندارد از جلو عبور کنید. و گاهی اوقات شما باید از سمت راست خارج شوید ، آنچه امروز برای من اتفاق افتاد زیرا در سمت چپ من برف زیادی بود. »»

“این واقعیت که لازم است به اطراف کابین بروید به این معنی است که پر از زمین خواهد بود. نکته درست وقتی می توانید مستقیم به صندلی راننده بروید این است که می توانید کفش های خود را تکان دهید و هنگام رسیدن به آنجا ، گل یا گل یا برف را بردارید. و حتی اگر چکمه های شما هنوز کثیف باشد ، فقط این قسمت کوچک جلوی صندلی کثیف است. »»

“شما می توانید چکمه های خود را در آنجا برداشته و در بقیه کابین پابرهنه قدم بزنید ، که تمیز است. اما نه ، نه در تسلا. مگر اینکه هر بار که وارد کابین شوید ، کفش را تغییر دهید ، که احمقانه خواهد بود. »»

Tomasz Orynski مطالعه خود را در مورد آخرین متولد نام تجاری الون ماسک ادامه می دهد و به دو قرص اطراف فرمان حمله می کند. لهستانی توضیح می دهد که او یک کامیون مرسدس را با آینه های دوربین هدایت کرد. مشکلات دو است: مشکلات در حل و فصل آنها ، به دلیل فاصله و درخشش آنها در شب.

صفحه نمایش و شیشه جلو که زندگی را پیچیده می کند

اما این نیمه Semi-Semi-Semi-Up است که این امر را به طور منظم با وسایل نقلیه کالاهای سنگین نگران می کند. او توضیح می دهد که چگونه تمایل این پنجره یک مشکل است.

“هنگام پارک کردن در زمستان ، برف روی آن رکود خواهد کرد. شما به یاد دارید که چقدر دردناک است که باید برف را روی شیشه جلو اتومبیل تمیز کنید ? سه متر ارتفاع را امتحان کنید. اگر پنجره عمودی باشد ، برف مشکلی ندارد. »»

نیز وجود دارد “گرمای بیش از حد کابین هنگام رانندگی در یک روز آفتابی تابستان. حتی وانت می تواند بسیار داغ باشد. این به دلیل همین شیشه جلو اتومبیل بزرگ است. ما بدیهی است که می توانیم آن را با تهویه مطبوع حل کنیم ، که باعث افزایش مصرف و کاهش استقلال شما می شود. »»

“شیشه شیشه ای تمایل نیز زاویه های مرده ای بزرگتر را ارائه می دهد. با چرخاندن با یک ماشین مدرن ، به تعداد دفعاتی که یک عابر پیاده دیده اید فکر کنید. و همچنین این لوح ها در زمینه بینایی شما وجود دارد. »»

“کابین در جلو باریک تر است. اما آینه ها باید بتوانند به عقب ببینند. این بدان معنی است که آنها بازوهای طولانی دارند. شما نمی توانید روی صندلی بنشینید ، پنجره را باز کنید و وقتی کثیف هستند آنها را تمیز کنید. شما نمی توانید از داخل و نه از خارج به آنها برسید زیرا آنها خیلی زیاد هستند. »»

در پایان ، او از این واقعیت که تسلا به ویژه به زیبایی شناسی وسیله نقلیه ای که ارگونومی آن بسیار مهم است فکر می کند. به گفته وی ، مهندسانی که روی این نیمه کار می کردند مشخصات نسبتاً دقیقی برای نیازهای رانندگانی که از آن استفاده می کنند نداشتند.

“من می توانم ادامه دهم. این وسیله نقلیه یک اسباب بازی غنی است. این یک وسیله نقلیه عملی و کاربردی نیست ، زیرا طراحان آن هیچ تصوری از واقعیت حمل و نقل ندارند. »»

تسلا اولین کامیون برقی خود را با نام نیمه: وسایل نقلیه کالاهای سنگین نیز به “سبز” تحویل داد

مشترکین

  • SEMI اولین وسیله نقلیه برای این ظرفیت است که بر روی باتری کار می کند و توسط یک تولید کننده به بازار عرضه می شود
  • کامیون معادل 70 ٪ استقلال خود را فقط در 30 دقیقه در ترمینال قدرت بسیار بالا بازیابی می کند
  • این خط بینی را در چراغهای جلو به اشتراک می گذارد ، ویژگی امضای این برند

ارسال شده در تاریخ 01/17/2022 ساعت 3:01 بعد از ظهر

تحویل در تاریخ 1 دسامبر در PepsiCo از یک تراکتور قادر به حرکت بیش از 30 تن از فاصله 800 کیلومتری بدون انتشار آلاینده ، حمل و نقل کالاها را از طریق جاده در یک دوره جدید تغییر داده است. اما تسلا تنها نیست ، سایر تولید کنندگان نمونه های اولیه دارند ، حتی با تمام هیبریدهای برقی یا هیدروژن وارد این بازار می شوند.

به ناچار ، او یک کابینت یخ دارد ، این یک وزن سنگین است. اما این آیرودینامیک کار شده و این خط وجود دارد که پوزه را پارس می کند و پایین ، حفر شده تر ، یک سکته مغزی مداد را که در اتومبیل های دامنه می یابیم ، محدود می کند. و Tesla’s t.

با ارائه اولین نیمه خود ، در اول دسامبر ، آمریکایی ها بدون شک تحول اساسی حمل و نقل حمل و نقل جاده ای را افتتاح کردند. جهش آن به سمت بی طرفی کربن. و اگر این یکی برقی باشد ، دیگران به هیدروژن می روند.

37 تن ، 70 ٪ استقلال در 30 دقیقه

ارائه شده در سال 2017 ، نیمه از آن زمان توسط بسیاری از افراد به عنوان اولین بار از این انقلاب انتظار می رفت. با این حال ، پنج سال طول کشید تا الون مسک تحویل اولین نسخه خود را به PepsiCo ارکستر کند و ویژگی های این اولین تراکتور الکتریکی عملیاتی تجاری را نشان دهد. در صورت نگه داشتن آنها کاملاً دیدنی هستند.

تسلا نیمه رانندگی 500 مایل ، کاملاً بارگذاری شده ، ما یک عکس شارژ واحد داریم.توییتر.com/izzomlcwzf

– تسلا (tesla) 2 دسامبر 2022

تسلا ادعا می کند که در این دستگاه 37 -on ، در ایستگاه مرکزی رانندگی ، 800 کیلومتر در هر بار برای این دستگاه 37 -on. “کامیون” همچنین قادر است در بیست ثانیه به سرعت 60 مایل (97 کیلومتر در ساعت) برسد و آن را نگه دارد ، نصب شده یا نزولی ، توسط سه موتور در دو محور واقع در عقب متحرک شده است. گفته می شود باتری آن تا “70 ٪ استقلال در سی دقیقه” بازیابی می شود.

برق ، اما همچنین هیدروژن

شرکت Texan 50،000 زایمان را در سال 2024 هدف قرار می دهد ، اما این تنها در این طاقچه نیست. در اروپا ، آلمانی بر اساس انسان کار می کند. رنو کامیون ها ، در فرانسه ، در اوایل سال 2023 در جاده ای از 666 CV ، 44 T و دامنه “تا 500 کیلومتر با شارژ سریع متوسط ​​(250 کیلو وات) یک ساعت” در جاده قرار می گیرند. سازنده لیون. در ایالات متحده ، شرکت نیکولا با استفاده از IVECO ایتالیایی ، TRE را توسعه می دهد تا نمونه هایی را نقل کند. خاصیت Nikola Tre و Qutron QHM FCEV ، آنها هیبریدهای برقی و هیدروژن خواهند بود ، فناوری ای که وضعیت را در چندین سطح تغییر می دهد.

رنو کامیون T e-Tech دارای شش باتری لیتیوم یون برای 300 کیلومتر استقلال خواهد بود

محتوای موجود در یک مخزن ، هیدروژن ، همراه با اکسیژن هوا ، توسط یک باتری قابل احتراق در برق تبدیل می شود و از گروه موتور سیکلت تغذیه می کند. دقیقاً پیکربندی انتخاب شده توسط کنسرسیوم Cathyopé ، که Carrefour فرانسوی ، Technologies Greengt و Carter Vauclusian Chabas را گرد هم می آورد. علاقه به محیط زیست چندگانه است. “بدون انتشار ذرات ریز ، NOX یا CO2” ، موتور ساکت است ، فقط “آب را به صورت بخار” رد می کند و پر از هیدروژن “در زمان پانزده دقیقه ، مانند وسیله نقلیه دیزلی” ساخته می شود. اورتیلین. فراتر از آن ، این زنجیره کشش قدرت (“530 اسب بخار” ، برای تظاهرکننده فرانسوی) ، استقلال (“450 تا 500 کیلومتر”) و ظرفیت بارگیری مورد نیاز توسط حمل و نقل سنگین.

مونتاژ کامیون و تریلر Cathyopé عملکرد یک موتور سازی 44 T را با دیزل ارائه می دهد

Cathyopé ، تظاهرکننده به زودی تصویب شد

Aurélien Coudray پروژه کنسرسیوم را هماهنگ کرد. یک ماجراجویی که از جلسه بین رویه های سه شریک متولد شده است. Chabas از “سال 2011 به شرکت منشور هدف پایبند بود2 از آدمی ، برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خود “؛ کارفور به عنوان بخشی از رویکرد CSR خود ، حامل های خود را در این راستا سوق داد و دفتر طراحی گریننگ از این طریق یک ماشین مسابقه موتوری ایجاد کرد. با کمک Adme ، که 4.2 یورو از 9.7 میلیون یورو به همراه آورد ، “چالش استفاده از این فناوری در یک وسیله نقلیه سنگین” بود ، ادامه می دهد که Aurélien Coudray ، اختصاص داده شده به حمل و نقل کالاها “تحت دمای کارگردانی” .

در تصاویر ، نمایش #cathyope در طول #24hcamis ، همراه با LMPH2G ، نمونه اولیه مسابقه هیدروژن برقی از برنامه @MissionH24 که با همکاری #aco و Greengt ایجاد شده است.#Ademe #greengt #GroupeChabas #carrefour #Hydrogennow #fuelcell #fcev pic.توییتر.com/gagdxqmkgj

– Greengt (greengtofftiel) 7 اکتبر 2022

در ماه مارس پرده برداری شد ، کتیوپ ، یخچال 444 T ، بسیار رانندگی کرده است. “بهینه سازی ، تست های قابلیت اطمینان ، تست روی نیمکت ، در آهنگ های خصوصی ، حداکثر 97 کیلومتر در ساعت ، جزئیات هماهنگ کننده برنامه . ما او را به سفر چند صد کیلومتر ، مسئول ، برای اینکه برای مرحله تأیید آماده شود ، در اوایل سال 2023 سفر کرد. “آزمایش های جاده ای باز هنوز هم قبل از استفاده از دستگاه به نفع غول توزیع ، مطمئناً” در یک محیط بسیار شهری استفاده می شود. او برای مناطق کم مصرف در ناخن خواهد بود.””

شکل به جای ساخت

“هیچ یک از سه شریک کتیوپ برای تبدیل شدن به یک سازنده وسیله نقلیه ، Pointe Aurélien Coudray در نظر گرفته نشده است . بقیه پروژه انتقال فناوری و تولید کنندگان بزرگ است. ما عمدتاً جنبه توسعه مهارت ها را دیده ایم.””

Chabas ، Greengt و CCI du Var ، بخش که در آن دفتر طراحی نصب شده است ، بنابراین ساختاری ، Hyvar ایجاد کرده اند و یک پیشنهاد آموزشی اختصاص داده شده به این نوع دستگاه ایجاد کرده اند. “انجام یک وسیله نقلیه هیدروژن ، نگهداری ، نحوه انجام کامل و غیره., Aurélien Coudray می گوید: حرفه ها باید تکامل پیدا کنند ، نیاز به آموزش قابل توجه خواهد بود.