Kona Hybrid New Generation 2023 | Hyundai Motor France ، Essay-Hyundai Kona (2023): در حال رشد تا گسترده ، آیا این محاسبه مناسب است?

Essay-Hyundai Kona (2023): در حال رشد تا گسترده ، آیا این محاسبه مناسب است

صحبت از فضا ، این دقیقاً فواید بزرگ تازه وارد است: چرخ های چرخدار 6 سانتی متری برای مسافران عقب ، بسیار خوب دریافت می کنند. نیمکت فاقد پشتیبانی کمی است اما صندلی از طول مناسب است و پرونده ها می توانند تعظیم کنند. از طرف دیگر ، هیچ نیمکت کشویی و مدولار به ساده ترین چیز نمی رود: پوشه های تاشو در 3 قسمت و محفظه زیر کف ، قابل جمع شدن (و در حالت بالا کاملاً مسطح نیست ، پرونده های تاشو یک مرحله کوچک از حدود 5 سانتی متر را تشکیل می دهند). از طرف دیگر ، این حجم پیشرفت جدی را نشان می دهد و 466 لیتر را نشان می دهد ، یعنی 100 لیتر بیشتر از Kona قبلی. نیمکت تاشو ، ظرفیت به 1 افزایش می یابد.300 لیتر (+ 144 لیتر).

نسل جدید Kona Hybrid

این SUV جسورانه با داشتن ظاهری آینده نگر جدید ، حضور بنیادی تر در جاده و فضای زندگی بزرگتر برای همه ماجراهای شما ، یک فناوری هوشمند پیشرفته را به شما ارائه می دهد که همراه با موتوریزاسیون های الکتریکی است. برای همراهی با زندگی خود ایده آل ترکیبی Kona را پیدا کنید.

کوانا

شخصی سازی خود را شخصی کنید

خط kona n

پیکربندی خود را

بگذارید خودتان به زمینه امکانات بروید.

Kona Hybrid با طراحی منحصر به فرد خود به روشی نوآورانه و آینده نگر طراحی شده است. DNA او نیز در هر یک از تغییرات یافت می شود. بنابراین جای تعجب است که ما در نسل جدید Kona Hybrid این قسمت جلوی واضح و متمایز را پیدا می کنیم ، همین خطوط حک شده و حک شده زیبا ، که سبک آینده نگر مدل را برجسته می کند. امروز بزرگتر و جسورانه ، ابعاد آن در حالی که بسیار ضروری طراحی اولیه است ، به سمت بالا تجدید نظر شده است.

نمایشنامه ویدیویی آخرین اسلاید

یک طرح منحصر به فرد.

قسمت جلوی مجسمه ای و مشخصه SUV هیبریدی Kona توسط چراغ های افق یکپارچه آن با نوار LED LED برجسته شده است. آنها برای حضور پویاتر در جاده ، از کل عرض ماشین گسترش می یابند.

یک فضای زیبا و جادار.

برای بهینه سازی فضای زندگی ، نسل جدید Kona Hybrid تکامل یافته است. این فضای گسترده تر و طولانی تر شده است ، با یک فضای سخاوتمندانه برای پاها و شانه ها برای مسافرانی که در پشت نشسته اند.

فن آوری پیشرفته.

Kona Hybrid نسل جدید با داشتن طیف چشمگیر فن آوری های هوشمند در حاشیه پیشرفت ، استانداردهای جدیدی را در بخش SUV شهری ایجاد می کند. از آخرین ویژگی های راحتی ، اتصال و ایمنی فعال برای رانندگی ایمن تر و دلپذیر روزانه استفاده کنید.

Kona Hybrid همچنین اولین وسیله نقلیه Hyundai است که به آخرین سیستم ناوبری این برند برای این برند مجهز شده است و به روزرسانی از راه دور نرم افزار و نقشه برداری را ارائه می دهد.

Essay-Hyundai Kona (2023): در حال رشد تا گسترده ، آیا این محاسبه مناسب است ?

برای نسل دوم خود ، هیوندای کونا ابعاد خود را از یک شکاف (بزرگ) افزایش داده است ، تقریباً با SUV های اندازه بالایی معاشقه می کند ، محتوای تکنو خود را بهبود می بخشد و با نگاهی آراسته شده است که آراسته است. این اکنون یکی از عادت های هیوندای است و به طور کلی کار می کند: بازی کارت شیء ناشناس در. آزمون ما.

Kona جدید ، SUV به نام “Urbain” در برابر ستاره های جنس Renault Captur ، Peugeot 2008 و Volkswagen T-Roc تراز شده است ، اکنون این جهان کوچک با اندازه گیری های جدید خود: 4.35 متر طول (14.5 سانتی متر بیشتر از گذشته) ، آن را تحمیل کننده ترین در این بخش است (به طور متوسط ​​10 سانتی متر بیشتر از رقبای خود) و تقریباً خانواده می شود. یکی از راه های ایستادن در یک طاقچه احتقان (یا اشباع شده) این است که خود را از رفقای فاصله بگیرید. برای هیوندای ، این عملیات عمدتاً با هدف شفاف سازی دامنه و جلوگیری از تکثیر ایجاد شده با Bayon که در سال 2021 راه اندازی شد ، انجام شد. حتی اگر Kona قدیمی لحن را در بالا قرار دهد ، در مزایا و فناوری ، هر دو در ابعاد و اتاق نشیمن قابل مقایسه بودند (برای برادر کوچک 4.18 متر). بنابراین Kona 2023 با پسر عموی کره ای خود Kia Niro (4.42 متر) یا یک Skoda Karoq (4.39 متر) در شانه به شانه است.

تقریباً کمی توسان

با این حال ، بدون شک برای سرقت کار توسان ، که بزرگتر است (4.51 متر) ، اما این سؤال با نگاه به قیمت ها می تواند مطرح شود (ما برمی گردیم). از نظر سبک ، هوای خانوادگی واضح است: مشخصات با لبه های مشخص شده ، قوس های چرخ عظیم ، کشیده شده در زاویه ها. با این حال ، قسمت جلویی یک نقاشی بسیار خاص برای Kona ، یک استایل غلتکی صاف ، با نوار بزرگی از LED های “پیکسل” (مانند Ioniq) ارائه می دهد ، و چراغ ها به انتهای آن بازگردانده می شوند سپر. ditto برای استرن ، در راستای طراحی فعلی هیوندای. همیشه خیلی مفرد !

در هیئت مدیره ، کلاسیک تر و تصفیه شده تر است. جو بسیار مدرن تر از Kona قبلی است ، با یک دال دوتایی بزرگ که به راننده گسترش می یابد ، از دو صفحه 12.3 اینچی مانند Ioniq 5 و Ioniq 6 تشکیل شده است. تمام عملکردهای رسانه ای و پارامترهای کمک رانندگی (که اغلب برای برش) جمع آوری می شوند ، نمایش منوها کاملاً واضح است ، و هیوندای طعم خوبی برای نگه داشتن دستورات فیزیکی برای تهویه هوا دارد. همین مورد برای صندلی های گرم (به عنوان استاندارد از پایان دوم ، خلاق) ، در پای کنسول مرکزی ، زیر فضای اختصاصی با القاء با القاء. کنترل گیربکس خودکار ، اکنون در سمت راست ستون فرمان (مانند Ioniq ، دوباره) به شما امکان می دهد یک فضای جالب را آزاد کنید.

Essay-Hyundai Kona (2023): در حال رشد تا گسترده ، آیا این محاسبه مناسب است؟

دال بزرگ ساخته شده از دو صفحه توسط Ioniq الهام گرفته شده است. ارائه واضح و روشن است ، مواد و مجامع جدی هستند. جدا از چند پلاستیک اساسی در قسمت پایین ، فضای داخلی Kona از کیفیت خوبی برخوردار است.

خوب است بدانید: پیش بینی خرید و فروش مجدد.

به لطف رتبه خودرو توربو از هیوندای کونا ، گزینه جایگزین برای ساحل آرگوس ، می توانید از فروش مجدد یا ارزش بازیابی وسیله نقلیه خود مطلع شوید.

صحبت از فضا ، این دقیقاً فواید بزرگ تازه وارد است: چرخ های چرخدار 6 سانتی متری برای مسافران عقب ، بسیار خوب دریافت می کنند. نیمکت فاقد پشتیبانی کمی است اما صندلی از طول مناسب است و پرونده ها می توانند تعظیم کنند. از طرف دیگر ، هیچ نیمکت کشویی و مدولار به ساده ترین چیز نمی رود: پوشه های تاشو در 3 قسمت و محفظه زیر کف ، قابل جمع شدن (و در حالت بالا کاملاً مسطح نیست ، پرونده های تاشو یک مرحله کوچک از حدود 5 سانتی متر را تشکیل می دهند). از طرف دیگر ، این حجم پیشرفت جدی را نشان می دهد و 466 لیتر را نشان می دهد ، یعنی 100 لیتر بیشتر از Kona قبلی. نیمکت تاشو ، ظرفیت به 1 افزایش می یابد.300 لیتر (+ 144 لیتر).

یک هیبرید آرام و راحت ، در حالی که منتظر کونا برقی است

Kona قدیمی با طیف وسیعی از موتورهای متنوع متمایز شد و حرارتی ساده (بنزین و دیزل) ، کلاسیک هیبریدی یا PHEV و برقی را ارائه می داد. این بار برعکس است: فقط یک نسخه ترکیبی در دسترس است ، در حالی که منتظر یک کونا برقی 100 ٪ انتظار برای پاییز است. ویژگی های کامل آن هنوز مشخص نیست ، اما ما از قبل می دانیم که دو تنظیم ارائه می شود. سطح ورودی یک باتری 48.4 کیلووات ساعت خواهد داشت و توسط موتور 155 اسب بخار هدایت می شود ، در حالی که قدرتمندترین آنها باتری 65 کیلووات ساعت را دریافت می کند و 218 اسب بخار قدرت می دهد. با توجه به اولین اعلامیه ها ، استقلال دومی باید به 490 کیلومتر برسد ، که مربوط به مصرف کمتر از 14 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر است. خوش بین ، مگر اینکه خود را در یک دوره کاملاً شهری یا پری شهری محدود کنید. برای بررسی ، و ترجیحاً در زمستان اگر قصد دارید به آن نزدیک شوید. بدون رکورد سرعت ، به دور از آن: Kona برقی با سرعت 103 کیلو وات در بار سریع (40 دقیقه از 10-80 ٪) ، به دور از Ioniq و پلت فرم 800 ولت بسیار مؤثر آنها می شود.

Essay-Hyundai Kona (2023): در حال رشد تا گسترده ، آیا این محاسبه مناسب است؟

دارایی اصلی این هیبرید: لذت و نرمی پیاده روی ، قابل مقایسه با یک جوهر کلاسیک. Kona ترکیبی در برابر زمان عاقل است ، اما یک عمل همگن و باهوش را ارائه می دهد.

در حال حاضر ، Kona کار خود را با یک هیبرید معمولی شناخته شده آغاز کرد ، زیرا تقریباً مانند آنچه از Kona قبلی بود. همیشه در صفحه ، این مکانیک نسبتاً موفق از یک معماری معمولی استفاده می کند: یک سیلندر 4 سیلندر جوی 1.6 لیتر با چرخه 105 اسب بخار اتکینسون ، همراه با یک موتور الکتریکی 43 اسب بخار و یک جعبه کلاچ دوتایی 6 قطعه. این مجموعه 141 اسب بخار ایجاد می کند و از همه با نرمی پیاده روی و عایق آن می درخشد ، تا زمانی که از شوخی کردن آن جلوگیری کنیم. آنچه او به سختی از آن قدردانی می کند ، و منجر به تردید در انتقال می شود.

عملکرد عاقلانه (10.9 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت) با این حال در استفاده روزانه بسیار کافی است. حتی اگر زوج نسبتاً متوسط ​​(265 نانومتر) در بزرگراه یا هنگامی که جاده شروع به صعود می کند ، ماشین بارگذاری می شود. در آنجا ، خیلی بد: 4 سیلندر در محرک بالا صدا تر می شود. با این حال ، کمتری نسبت به حرارتی یک تویوتا هیبرید یا سیستم دیگر با جعبه نوع CVT یا Assimilated ، گفت: (حتی اگر تولید کننده ژاپنی در این نقطه رشد زیادی داشته باشد).

عدم تعادل نسبی این مکانیسم به یک رفتار انعطاف پذیری دعوت می کند. مجموعه سپس به راحتی کار می کند و به شما امکان می دهد از هیبریداسیون کامل استفاده کنید. در چرخه مختلط ، مصرف ما به راحتی در 5.6 لیتر در 100 کیلومتر به طور متوسط ​​تأسیس شد و به راحتی می تواند زیر 5 لیتر در شهر پایین بیاید ، با حداقل پیش بینی و محدودیت.

Essay-Hyundai Kona (2023): در حال رشد تا گسترده ، آیا این محاسبه مناسب است؟

به طور معمول Hyundai Look: زاویه ها ، لبه ها و چراغ های “پیکسل”. Kona مورد توجه قرار می گیرد ، و Silhouette یک توسان را در کاهش به یاد می آورد. به جز سبک جلو ، صاف و تصفیه شده. هر چیزی جز کلاسیک ، حتی اگر به معنای ناراحتی برخی باشد.

رفتار ماشین از همان رجیستری است. خبر خوب: بالاخره Kona راحت شد. استهلاک گاهی اوقات با سرعت کم سفت است ، اما هیچ چیز بدی نیست. ما به خصوص از تعلیق ، که ضمن حفظ یک نگهداری بسیار مناسب بدن ، از انعطاف پذیری برخوردار می شود ، قدردانی می کنیم. سازش بی طرف ، پویا بی تکلف است و با حرفه خود به عنوان یک مریم گلی خانوادگی منسجم است. این گفت: دیگران بازیگوش تر هستند. مطابقت با جاده چاه و چاه یک پژو 2008 دشوار است.

قیمت ها ، تجهیزات: تکنو اما جاه طلب

جایی بین Bayon (از نظر متوسط ​​تر ، از نظر فنی کمتر توسعه یافته) و توسان وجود داشت. به اندازه کافی برای افزایش قیمت Kona ، که نسخه ورودی آن اکنون در 33 تنظیم شده است.400 €. تقریبا 9.000 € بیشتر از مورد قبلی ، در حرکات اساسی مطمئناً. بنابراین کونا گران شده است ، اما مثل همیشه با هیوندای (و تولید کنندگان کره ای) ، موقوفات سخاوتمندانه است.

Essay-Hyundai Kona (2023): در حال رشد تا گسترده ، آیا این محاسبه مناسب است؟

ابعاد ظهور تیز حجم Kona را که شایسته SUV از بخش فوقانی است: 100 لیتر قفسه سینه ، یعنی 466 L. و مسافران عقب کاملاً پذیرفته شده اند.

از سطح اول پایان (بصری) ، لیست ارائه شده است: معکوس دوربین و کمک پارکینگ AV/AR ، تعمیر و نگهداری آهنگ (خیلی تهاجمی) ، دسترسی بدون دست و UP -UP استاندارد هستند. تجهیزات با سطح زیر (خلاق) ، در 35 نفر واقعاً کامل می شوند.750 €. ما علاوه بر رینگ های 18 اینچی ، کنتورهای دیجیتال (آنالوگ در سطح ورود) ، صندلی های گرم شده و فرمان ، بار گوشی هوشمند القایی یا حتی زاویه های مرده هشدار داریم.

این موجودی با محدوده اجرایی دامنه (38.900 €): روی پیشخوان زاویه های مرده توسط دوربین ، دوربین 360 درجه ، کلید دیجیتال NFC از طریق تلفن هوشمند نمایش دهید. Kona حتی با کنترل از راه دور ، پارکینگ از راه دور تماشایی را دریافت می کند ، که در توسان معرفی شده است ! و در حق بیمه بسیار گرانتر ارائه می شود. هیچ رقیب مستقیم قادر به ارائه به همان اندازه نیست ، اما پرداخت می شود. خیلی گرانتر نیست ، که گفته می شود ، یک GT پژو برتر 2008 (هنوز هم او ، اما این طبیعی است: SUV شیر یک متر غرفه در بخش است).

عنوان ورق فنی
برگه فنی Hyundai Kona (2023)

مدل تلاش: هیوندای کونا اجرایی هیبرید

ابعاد l x w x h 4.35 x 1.83 x 1.57 متر
مینی / حداکثر حجم تنه 466/1.300 لیتر
پایه 2.66 متر
وزن تخلیه نشده 1.485 کیلوگرم
جابجایی موتور حرارتی 4 سیلندر جوی 1.6 لیتر (105 اسب بخار) + موتور الکتریکی (43.5 اسب بخار)
نیروی ترکیبی / حداکثر گشتاور ترکیبی 141 اسب بخار / 265 نانومتر
مصرف اعلام شده – انتشار CO2 4.5 لیتر در 100 کیلومتر – 114 گرم در کیلومتر
0 تا 100 کیلومتر در ساعت – حداکثر سرعت 10.9 ثانیه – 165 کیلومتر در ساعت
قیمت مدل امتحان شده 38.900 € (از 33.400 €)