چه برنامه هایی برای دویدن و کسری?, بهترین برنامه های مسابقه تقسیم شده چیست?

برنامه های برتر برای پایان دادن به فواصل

Contents

با این حال ، انواع مختلفی از نژاد کسری وجود دارد ، یعنی: نژاد کسری مسابقه تقسیم کوتاه و طولانی. در حالت اول ، تلاش های شدید و مراحل بازیابی کوتاه است اما تکرار می شود در حالی که در حالت دوم ، پس از یک مسابقه طولانی ، دونده نیز مدت زمان طولانی استراحت را می گیرد یا برای چند کیلومتر قدم می زند. گفته می شود ، باید بین زمان صرف دویدن و استراحت وجود داشته باشد.

بهترین برنامه های در حال اجرا چیست ?

برنامه در حال اجرا فرکانس

در بهترین کاربردهای دویدن علاوه بر اجرای ویژگی ها ، برنامه های انگیزه و رقابت را درج کنید. آنها عملکرد ورزشی کاربران خود را بهبود می بخشند و برای پیشرفت در کسری بسیار مفید هستند. در اینجا برخی از خصوصیات برای تشخیص آنها و ارائه مختصر برخی از آنها آورده شده است.

گزینه های ردیابی مسابقه

در در حال اجرا برنامه ها برای دنبال کردن نژادها از سنسورهای یکپارچه دستگاه ها استفاده کنید. اطلاعات اصلی که آنها ارائه می دهند سرعت دونده ، مسافت طی شده و کالری سوخته است. آنها همچنین اطلاعاتی در مورد پیشرفت در طول زمان ، ارتفاع و گاهی اوقات در مورد تعداد مراحل ارائه می دهند. با تشکر از ردیابی GPS ، آنها مسیر هر مسیر را ثبت می کنند.

محاسبه ارتفاع و تجزیه و تحلیل ضربان قلب نیز اطلاعاتی است که توسط برنامه های مذکور ارائه شده است. در پویایی ظرفیت ورزشی کاربر ، برنامه ها خلاصه ای از عملکرد را به او می دهند.

اینها تمام داده های همه نژادها را برای تعیین تکامل پیشرفت فاصله و سرعت تجزیه و تحلیل می کنند. تمام این داده ها در قالب آمار مفصل در جداول ارائه شده است تا تفسیرهای آنها را تسهیل کند. مهمتر از همه ، دونده حرفه ای اطلاعات خود را برای سازماندهی بهتر آموزش در حال اجرا به منظور آماده سازی خوب برای مسابقات در نظر می گیرد.

عملکرد انگیزه و رقابت

برخی از برنامه ها راه حل هایی برای بهبود عملکرد ورزشی ارائه می دهند. علاوه بر اینکه یک ابزار نظارت بر مسابقه است ، آنها نقش مربی ورزشی را بازی می کنند. آنها با استفاده از برنامه های آموزشی منظم ، دونده را انگیزه می دهند. گزینه های رفع اهداف (فاصله یا زمان) روحیه رقابتی ورزشکار را ایجاد و تقویت می کند و موازی باعث افزایش عملکرد آنها می شود.

این برنامه ها متنوع و متنوع هستند و به طور کلی تمام نیازهای دونده را برآورده می کنند (تهیه ماراتن ، کاهش وزن ، نگهداری شکل). همیشه برای رقابت ، برنامه ها چالش ها یا چالش هایی را بین کاربران ارائه می دهند. همچنین مکانیسم بازی در فعالیت هایی با پاداش وجود دارد که انگیزه این ورزشکار را افزایش می دهد.

شهود بودن فناوری یکپارچه پیشنهادهایی را در مورد سفرهای دونده فوری دونده ارائه می دهد. برنامه های کارآمدتر مشاوره تخصص در زمینه تغذیه ، تجهیزات و غیره را ارائه می دهند.

بهترین برنامه های در حال اجرا

در در حال اجرا برنامه ها محبوب ترین ویژگی های ذکر شده در بالا. آنها با بیشتر موبایل ها سازگار هستند و در نسخه های رایگان و پرداخت شده در دسترس هستند. در اینجا کسانی هستند که بیشتر مورد استقبال دوندگان قرار می گیرند.

استراوا

مزیت خاص این برنامه جامعه کاربر است. این امکان را به شما می دهد تا عملکرد دیگران را دنبال کنید و در چالش های ماهانه شرکت کنید. علاوه بر این ، نشانگر مدارهای مسابقه در نزدیکی شما است.

وابسته به روتاز

این آمار و تاریخ فعالیت بسیار مفصلی را ارائه می دهد. این نرم افزار دارای یک برنامه مربیگری و گزینه های سفارشی سازی اهداف است.

دونده

این برنامه دارای یک رابط بصری و ضبط سیگنال GPS خوب است. برای واقع گرایی بیشتر ، دارای شاخص های صوتی است که داده های نظارت را قبل ، حین و بعد از هر مسابقه ارائه می دهد.

نایک+

این همچنین دارای یک رابط گرافیکی بسیار عملی است و برای کمک به دونده در رسیدن به اهداف خود پر از چالش هایی است. این عمدتا مبتنی بر برنامه های پاداش در مورد چالش ها برای ایجاد انگیزه است.

بسامد

این برنامه امکان ایجاد یک دستور کار کامل برای آموزش آماده سازی در یک رقابت را دارد. برای اهمیت بیشتر در برنامه نویسی ، در دسترس بودن و اهداف را در نظر می گیرد.

بنابراین هر یک از این برنامه ها به شما امکان می دهد داده های خود را در مسابقه دنبال و تجزیه و تحلیل کنید. انتخاب یکی یا دیگری عمدتاً به ترجیحات شخصی بستگی دارد و بهترین راه برای اتخاذ یکی از مواردی که برای شما مناسب تر است ، احتمالاً آزمایش چندین و سپس نگه داشتن مواردی است که به نظر می رسد مناسب ترین برای استفاده شما باشد.

بهترین برنامه های کاربردی برای اجرای در کسری

مفهوم “مسابقه تقسیم” را درک کنید

اول از همه ، ما باید این ایده را که در پشت مسابقه تقسیم شده پنهان شده است درک کنیم و آن را از یک اجرای سنتی متمایز می کند. در واقع ، این یک تلاش جسمی است که با لحظات شدید و به دنبال آن لحظات “استراحت” مشخص می شود. در طول مسابقه کسری ، دونده باید چند دقیقه با نگاه بالاتر از سرعت معمول خود اجرا کند و سپس چند دقیقه بهبود یابد.

با این حال ، انواع مختلفی از نژاد کسری وجود دارد ، یعنی: نژاد کسری مسابقه تقسیم کوتاه و طولانی. در حالت اول ، تلاش های شدید و مراحل بازیابی کوتاه است اما تکرار می شود در حالی که در حالت دوم ، پس از یک مسابقه طولانی ، دونده نیز مدت زمان طولانی استراحت را می گیرد یا برای چند کیلومتر قدم می زند. گفته می شود ، باید بین زمان صرف دویدن و استراحت وجود داشته باشد.

برنامه های لحظه ای برای مسابقه تقسیم

با پیشرفت های تکنولوژیکی ، بسیاری از برنامه های تلفن همراه وجود دارند که Android و iOS را اجرا می کنند و برای تجزیه و تحلیل آموزش کسری آن مفید هستند. اینها بهترین های سال 2021 هستند:

پراکنده

این برنامه به مسابقه در فضای باز در خارج اختصاص داده شده است و یک رابط کاربری ساده و ارگونومیک دارد. ویژگی این برنامه این است که از طریق Android و iOS و در پشتیبانی های مختلف (تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، رایانه) به صورت رایگان قابل دسترسی است. در میان بسیاری از مزایای برنامه ، لازم است که 3 روش مختلف آموزش کامل را ذکر کنید.

برنامه ریزی جلسات کسری آزادانه برنامه ریزی است ، اما دارای یک منحنی گرافیکی است که تکامل دونده را نشان می دهد. تمرین کنید تا آموزش خود را برنامه ریزی کنید ، نتایج را تجزیه و تحلیل کرده و خرید خود را تنظیم کنید !

مربی دکاتلون

این یک مرجع واقعی در ورزش است و این برند در بیش از بیست کشور جهان فروشگاه هایی دارد. به همین ترتیب ، برنامه خود را برای مسابقه تقسیم شده توسعه داده است. این پلت فرم با شخصیت بصری خود به راحتی با تمام پروفایل ها سازگار می شود و فعالیت هایی را برای اطمینان از پیشرفت ارائه می دهد.

این همان چیزی است که این برنامه را به یکی از بهترین ها برای سال 2021 تبدیل می کند ، زیرا به دوندگان اجازه می دهد تا تلاش های خود را ببینند. مزیت دیگر این است که مربی بین المللی فیلیپ برای پیگیری دانشجویان صدای خود را تبلیغ می کند. دومی در مقایسه با هر تمرین توضیحات و مشاوره خاصی ارائه می دهد. یک مرجع عالی در موضوع.

زن ورزشی

“Sporage -Running & Fitness” یک راهنمای تناسب اندام است که بیش از یک میلیون کاربر در سراسر جهان ثبت می کند. با تشکر از او ، ورزشکاران در حال آماده سازی برای مسابقات هستند و برخی دیگر از آن برای کاهش وزن استفاده می کنند. این برنامه با همه پروفایل ها سازگار است و به آنها امکان درخواست خدمات مربی شخصی را می دهد.

برنامه دوم بسیار ارائه شده است و بیش از 25 فعالیت را در داخل و خارج ارائه می دهد. GPS برای پیگیری استفاده می شود و یک پیشخوان نشانگر کالری سوخته شده است.

برنامه های برتر برای پایان دادن به فواصل !

چگونه بدون مربی حرفه ای وارد ورزش شویم؟

مسابقه تقسیم یک تمرین ورزشی است که از آن تشکیل شده است بین تلاش فیزیکی و دنباله استراحت متناوب است. در توالی بازیابی و نژادها می توانند کم و بیش طولانی باشند.

یک مربی شخصی وجود دارد که تجزیه و تحلیل عملکرد دانش آموزان را ارائه می دهد و ایجاد اهداف کوتاه مدت یا طولانی مدت را امکان پذیر می کند. چه چیزی با همه پروفایل ها ، حتی بیشترین مبتدیان سازگار است ! و کمترین چیزی که می توانیم بگوییم این است در حال اجرا و تناسب اندام Sportred شرق یک برنامه کامل, و حتی بسیار کامل !

در برنامه:

 • بیش از 25 فعالیت در فضای باز یا داخلی,
 • GPS دنبال می کند -up,
 • تجزیه و تحلیل سرعت ، ریتم و ضربان قلب,
 • یک پیشخوان کالری سوخته,
 • گرافیک شخصی,
 • مربیگری,
 • آمار عملکرد ورزشی,
 • محاسبه MFR و چربی,
 • و خیلی بیشتر !

علاوه بر اینکه قادر به تمرین کسری است ، برنامه های ورزشی و بهداشتی فعالیت هایی مانند پیاده روی ، دویدن معمولی ، پیاده روی یا دوچرخه سواری در کوهستان را ارائه می دهند. تقسیم کوتاه ، تقسیم متوسط ​​یا تقسیم طولانی ، برنامه دارای چندین نوع جلسات و همچنین تمرینات بازیابی فعال یا غیرفعال.

چی سازگار شدن مشخصات هر ورزش یا ورزشکار !

از آنجا که بله ، برای صعود از همه ، لنزهای قابل تنظیم به ویژه برای شروع آهسته کسری مفید است ، سپس ریتم خود را در هنگام کار افزایش دهید ! همه ما می دانیم: شروع یک ورزش شامل زمان پیشرفت و در این است, برنامه ها یک کمک گرانبها هستند.

“به علاوه” برنامه

 • برجسته سازی رنگارنگ کارت که به شما امکان می دهد مسیر خود را دنبال کنید,
 • سازگاری بلوتوث,
 • صادرات و GPX را برای تبادل داده ها با سایر نرم افزارهای ورزشی وارد کنید,
 • یک برنامه مربیگری ورزشی کاملاً رایگان و کاملاً کامل (مربی ورزش بورژ ، مربی ورزشی Annecy ، مربی ورزشی آمیزین).
 • هماهنگ سازی با Google Chromecast,
 • مسافت پیموده شده دقیق,
 • برنامه رایگان ، بدیهی است !

“کمتر” برنامه

 • بدون پشتیبانی از پروتکل مورچه,
 • هیچ عملکردی خودآزمایی وجود ندارد.

بنابراین چرا VMA خود را (حداکثر سرعت هوازی در اجرا) از طریق یک برنامه در حال اجرا رایگان کار نمی کنید ? بسیار ساده است و اکنون بسیار در دسترس است ، زیرا یک تلفن هوشمند کافی است. یک تلفن هوشمند ، همراه با دوز خوب انگیزه و کمی اراده !

چگونه دوره های مسابقه را بصورت رایگان تقسیم کنیم؟

و اگر مسابقه تقسیم شده فعالیتی است که برای همه قابل دسترسی است ، ما به سرعت با RIPIT درک می کنیم که یک برنامه می تواند به ما در بهبود کمک کند در تمرین او تکامل می یابد و به سرعت به مرحله بالایی بروید.

در برنامه:

 • یک روش آموزش تمرین ، دانش آموز که فاصله ، فاصله و شدت جلسه را انتخاب می کند,
 • یک روش آموزش HIIT کسری,
 • یک روش آموزش رایگان,
 • نشانه های صوتی در طول مربیگری ورزشی,
 • یک تایمر برای نگه داشتن چشم به مدت زمان هر بازه,
 • GPS دنبال می کند -up,
 • میزهای سرعت و سرعت,
 • فواصل شدت بالا و سپس مراحل بازیابی آهسته.

برنامه زیبا نه ? در اینجا آورده شده است که یک سطح از ورزش را به حساب می آورد ، اما همچنین چه چیزی را باید بیشتر انجام دهید ساده و در دسترس. هر زمان ، هر روز !

برای مبتدیان ، توصیه می شود ابتدا به لطف برنامه ، به تدریج در آهسته دویدن معمولی آموزش دهید ، سپس پس از 2 تا 3 هفته ، کسری را ادغام کنید. دوندگان تأیید شده ، آنها قادر خواهند بود از تمرینات تقسیم شده خود استفاده کنند آماده سازی فیزیکی عمومی (PPG) برای کار کردن زانوها یا پاها.

“به علاوه” برنامه

RIPIT نکات مثبت زیادی دارد که آن را به یک برنامه مسابقه تقسیم می کند در میان بهترین ها, که به طور طبیعی در انتخاب ما ظاهر می شود. و در میان این مزایا ، ما می یابیم:

 • برای سازماندهی جلسات کسری آزادانه خود تمرین کنید,
 • سادگی برنامه,
 • 3 روش مختلف برای آموزش کامل,
 • مناسب برای همه سطوح: مبتدیان ، واسطه ها یا تأیید شده,
 • GPS دنبال می کند -up,
 • گرافیک تکامل.

“کمتر” برنامه

البته ، مثل هیچ چیز و هیچ کس کامل نیست ، ما نکات منفی پیدا می کنیم سازمان بهداشت جهانی تفاوت همه.

 • بدون تابع صادرات,
 • فعال سازی GPS اجباری است,
 • جلسات به طور خودکار ثبت نمی شوند.

بدون اینکه مربیگری ورزشی پرداخت شده باشد ، یک ماراتن تأیید شده شوید ! و به لطف برنامه های ورزشی ، اکنون چشم انداز جدیدی از مسابقه ارائه شده به شما است !

بهترین مربیان ورزشی موجود

لوئیس

فانی

فدرالیکو

ماسا

توماس

آرتور

جیمی

نیکولاس

لوئیس

فانی

فدرالیکو

ماسا

توماس

آرتور

جیمی

نیکولاس

3. برنامه مسابقه “مربی دکاتلون”: مناسب برای تهیه ماراتن!

بهترین برنامه مسابقه پیمایش چیست؟

که از نظر مارک های ورزشی مرجع را نمی داند ?

امروز ، فروشگاه فرانسوی موجود در 28 کشور جهان ، برنامه کاربردی خود را برای کمک به هموطنان ما ارائه می دهد قبل از ماراتن آماده شوید یا به سادگی شادی های نژاد تفریحی را کشف کنید.

امروزه تعداد خوبی از سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی برای آموزش مسابقه کشش با توجه به سطوح ایجاد شده است. اما معلوم می شود که احتمالاً یکی از بهترین و بیشتر است کارآمد. شهودی, برنامه سازگار با همه مراحل و به شما امکان می دهد تا به راحتی پیشرفت خود را طی هفته ها دنبال کنید.

در اصل ، این شاید آنچه در اینجا مهمترین است: دانستن و درک که می توانیم پیشرفت کنیم, و توجه داشته باشید که سطح ما طی هفته ها افزایش می یابد.

در برنامه:

 • تمرینات ساده برای مبتدیان ، بیش از مدت متوسط ​​4 تا 6 هفته,
 • پیاده روی ورزشی و نوردیک,
 • تمرینات دوچرخه,
 • جلسات هدفمند در مورد کاهش وزن,
 • تقسیم طولانی ، تقسیم کوتاه و سهولت تنفسی,
 • تجزیه و تحلیل ریتم ورزشی (حتی بیشتر با مراجعه به وب سایت رسمی),
 • یک سنج از ناحیه قلبی,
 • اهداف قابل تنظیم,
 • چالش های دویدن,
 • و این همه چیز نیست !

برنامه Décathlon در اینجا مربیگری ورزشی واقعی را ارائه می دهد: دانش آموز واقعاً با آن همراه است صدای تبلیغ فیلیپ, یک شریک مربی ورزشی بین المللی برند. دومی توضیحات مفصلی در مورد تمرینات ارائه می دهد و توصیه های خود را از طریق این بازگشت آوازی ارائه می دهد که به دانش آموز اجازه می دهد تا در آموزش خود راهنمایی شود.

از آنجا که وقتی شما توسط شخصی که شغل خود را می شناسد ، هدایت می شوید ، و بیشتر ، چه کسی نظم و انضباط را انجام می دهد ، این یک شرط امن است که اعتماد به نفس تقویت می شود ، و ما می خواهیم پیشرفت بیشتری کنیم و با لذت بیشتر ! اما این تنها نکته مثبت برنامه نیست مربی دکاتلون, برعکس.

“به علاوه” برنامه

 • مربیگری صوتی با کیفیت,
 • رابط سیال و دلپذیر,
 • احتمال پیگیری با الکتروکاردیوگرام,
 • بدون تبلیغات تهاجمی ، اگرچه برنامه رایگان است,
 • نظارت بر وزن آن با تمایز بین توده چربی ، توده عضلانی و توده استخوانی,
 • GPS دقیق دنبال کنید -up.

“کمتر” برنامه

 • بدون سازگاری سایش اندرویدی,
 • برخی از اشکالات تاریخی,
 • مصرف باتری قوی.

حالا برو ، مسابقه تقسیم فقط منتظر شماست. مربی دکاتلون. فرم !

چگونه می توان بدن خود را از طریق جلسات ورزشی در فواصل ساخت؟

خسته از ورزش خانگی ? ما شما را درک می کنیم ، تمرینات خانگی گاهی اوقات زائد ، تکراری است و می تواند به سرعت برای شما خسته کننده باشد. در این لحظه است که برنامه های مسابقه تقسیم شده خود را به عنوان تحمیل می کنند ابزارهای اندازه برای بهبود شکل فیزیکی آن.

برنامه “مسابقه برای کاهش وزن” نه تنها به شما امکان می دهد از چند پوند اضافی خلاص شوید ، بلکه مهمتر از همه برای بهبود سلامتی خود به لطف تمرینات در حال اجرا کسری.

این برنامه برنامه ای را برای لاغر کردن فقط در 8 هفته با رفتن به یک فرش در حال اجرا ، در سالن بدنسازی یا خارج با سرعت ارائه می دهد 2 تا 3 بار در هفته. رقمی که با همه صحبت می کند ، زیرا ما دوست داریم هدف داشته باشید وقتی ورزش می کنیم ، اینطور نیست ?

در برنامه:

 • 6 برنامه آموزشی مختلف,
 • 3 سطح دشواری (مبتدی ، واسطه ، تأیید شده),
 • آموزش کسری برای تهیه ماراتن یا نیمه ماراتن,
 • 5 مربی مختلف ورزشی,
 • کتاب گزارش,
 • نظارت بر GPS,
 • آمار به روز شده در طول مسابقه,
 • محاسبه تعداد کالری های از دست رفته,
 • دستور العمل های متعادل برای تشدید کاهش وزن شما,
 • اتصال با شبکه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر و غیره),
 • اشتراک رایگان یا حق بیمه: 8.99 یورو در هر ماه یا 49.99 یورو در سال.

در طی مصاحبه با اوست فرانسه در تاریخ 12 آوریل 2017 ، دنیس دهییر ، بنیانگذار برنامه مربی ورزشی ، توضیح می دهد:

“موسیقی به ورزشکار سوق می دهد تا از خودش پیشی بگیرد ، تا بیشتر برود. این امر باعث می شود که مبارزه با فرسودگی که به سرعت در این ورزش استقامتی ایجاد می شود ، به ویژه در بین مبتدیان یا افراد غیر قابل قبول ، امکان پذیر شود. موسیقی دونده را در جلسات آموزشی خود تقویت می کند و به او کمک می کند تا آنها را تمام کند. »»

دنیس دهییر

به همین دلیل برنامه “مسابقه برای کاهش وزن” کاتالوگ را در اختیار کاربران اینترنت قرار می دهد بیش از 1000 آهنگ ساخته شده توسط دی جی های حرفه ای برای بهبود نتایج دونده های تقسیم و تقویت انگیزه آنها !

چه چیزی می تواند بهتر و پر انرژی از دویدن روی یک لوله خوب باشد ?

L چیست

“به علاوه” برنامه

 • کاتالوگ موسیقی اصلی,
 • آمار دقیق,
 • رابط بصری,
 • نظرات برای ایجاد انگیزه در دونده,
 • کاهش وزن واقعی فقط در چند هفته,
 • هماهنگ سازی با Fitbit و RunKeeper,
 • دشواری مترقی تمرینات,
 • ردیاب هیدراتاسیون در هنگام دویدن به درستی بنوشید.

“کمتر” برنامه

 • تبلیغات بسیار زیاد در نسخه رایگان,
 • عدم امکان خرید نرم افزار (زیرا این یک سیستم اشتراک است).

با استفاده از کاربرد مناسب ، به لطف یک آموزش در فضای باز یا در یک تردمیل می توانید به یک مسابقه روانی تبدیل شوید ! این به شما بستگی دارد که اکنون بازی کنید !

5. کاربرد کسری: “فاصله آموزشی” ، ساده و کارآمد

برای انجام آموزش کسری شخصی ، “فاصله آموزشی” کاربرد ایده آل است ! در میان برنامه های مسابقه ، این به خصوص نام او نامگذاری شده است, و آرزو می کند که تبدیل به یک پیچ کوچک ماین کوچک شود !

چگونه از طریق تمرینات آنلاین در مسابقه پیشرفت کنیم؟

برنامه رایگان با ارائه آزادی عالی به کاربر خود ، دونده را در جلسات ورزشی مسابقه خود همراهی می کند آموزش سلام (آموزش کسری با شدت بالا) یا تمرین Tabata ، ساخت قطعات دقیق بدن شما امکان پذیر است.

ثروت در پیشنهاد که همیشه از دیدن آن لذت بخش است ، و متمایز این برنامه تلفن هوشمند کوچک از رفقای کوچک او.

در برنامه:

 • یک تایمر آسان برای تنظیم جلسات کسری خود,
 • یک کرونومتر نمایشگر در هنگام استراحت,
 • رنگهای قابل تنظیم,
 • صدای بازگشت,
 • شمارش معکوس,
 • تمرینات سازگار با چندین سطح,
 • فعالیت های متنوع: CrossFit ، وزنه برداری ، یوگا یا دوچرخه سواری برای انجام تمرینات مسابقه کسری خود,
 • در پایان هر بازه به نظر می رسد.

بنابراین دانش آموز ورزشی می تواند آموزش خود را با سرعت خود ، متناوب تقسیم کوتاه ، تقسیم متوسط ​​و تقسیم طولانی انتخاب کند. او هنوز توصیه می شود به مدت دو روز پشت سر هم دو جلسه تقسیم شده را زنجیر نکنید : کسری یک مکمل آموزش است و یک روش منحصر به فرد نیست.

در واقع ، همیشه خوب است که به یاد داشته باشید که فعالیت اصلی یک راه حل طلایی برای حفظ مناسب و درک ورزش است یک راه زندگی, فراتر از مربی آنلاین بودن.

“به علاوه” برنامه

 • صدایی که دستورالعملهایی را دنبال می کند,
 • تسهیلات استفاده,
 • سفارشی سازی منوها,
 • بدون تبلیغات تهاجمی,
 • ایده آل برای کسری مرتبط با مدت زمان,
 • یک رابط مایع و زیبایی شناسی.

“کمتر” برنامه

 • هیچ GPS دنبال نمی شود -up,
 • تنظیم حجم صدا غیرممکن است.

به کفش ورزشی خود ، یک ، دو ، سه ، اجرا کنید !

6. مربی RunMotion ، برنامه مسابقه کامل Scroll

چگونه می توان با تلفن خود مسابقه تقسیم کرد؟

RunMotion یک برنامه مسابقه کسری است که می داند چگونه بفروشد ! در واقع ، با افتخار داشتن 88 ٪ از کاربران که اهداف خود را نگه می دارند با تشکر از این پلتفرم ، آن را به عنوان یک پشتیبانی اساسی برای دوندگان جوانه زده یا برای بیشترین پیروان قرار می دهد.

زیرا از مسابقه در شهر ، تا نیمه ماراتن ، از طریق ماراتن ، هر پروفایل حساب خود را با مربی RunMotion پیدا می کند ! اما این همه چیز نیست ، برنامه ارائه می دهد دو اشتراک, یا به اصطلاح یک اشتراک و دسترسی رایگان:

 1. اشتراک مربی RunMotion رایگان, رایگان, که برنامه های آموزشی را با توجه به مشخصات آن ، محاسبه راه رفتن یا تهیه اهداف همزمان ارائه می دهد,
 2. اشتراک RunMotionCoach Premium ، که, از 5 € در ماه, همان چیزی را که مربی RunMotion Free است ، ارائه می دهد ، علاوه بر این ، یک مربی آنلاین که ما را دنبال می کند ، مشاوره ، فیلم های آموزشی.

در برنامه

مربی RunMotion یک برنامه کامل است و مشهور – معروف, چه کسی می داند چگونه نوآوری کند ، محتوای سازگار با زمان را ارائه دهد و همه را به پیشرفت در تمرین خود در مسابقه اسپلیت انگیزه دهد. بنابراین ممکن است:

 • برای دیدار با یک مربی دیجیتال بروید,
 • برنامه های آموزش را سازماندهی کنید تا تا حد امکان مؤثر باشد,
 • اهداف را تنظیم کنید ، گاهی اوقات برای بهبود وقت خود ، گاهی اوقات برای بهبود بهزیستی و غیره.
 • بدانید که چقدر سریع کار می کنیم ، که همیشه مقایسه و بهبود آن عملی است.

و خیلی بیشتر !

“به علاوه” برنامه

نام بهترین برنامه کسری چیست؟

بدیهی است ، اگر این برنامه به همان اندازه باشد شناسایی شده برای مسابقه تقسیم شده ، دلایلی وجود دارد ! در اینجا برخی از:

 • اشتراک حق بیمه بدون تعهد ارائه می شود برای دو هفته,
 • انتخاب ترجیحات مسابقه شما (بین جاده ، کوه ، مسیر و غیره امکان پذیر است.)
 • مطابق ترجیحات ، می توان لحن مربی را انتخاب کرد ، گاهی اوقات اقتدارگرایانه تر ، گاهی اوقات آموزشی,
 • هدف را می توان همانطور که او می خواهد اصلاح کند,
 • این برنامه با ساعتهای GPS سازگار است تا به موقع آخرین آموزش خود را مستقیماً در تلفن هوشمند شما دنبال کنید.

اما از آنجا که موفقیت همیشه پیشرفت های کوچکی را به خود جلب می کند ، در اینجا نقص های مربی RunMotion وجود دارد.

“کمتر” برنامه

 • اشتراک رایگان محدود است,
 • این سکو با مبتدیان بسیار بزرگی که به هیچ کانتورهای رشته ای تسلط ندارند سازگار نیست,
 • طراحی می تواند برای برخی از ذهن ها بیش از حد مشخص شود.

واقعیت باقی مانده است که اینها جزئیات بیشتری هستند ، که در حال اجرا و به ویژه مسابقه تقسیم به عنوان یک سرگرمی به همان روش یک هدف زندگی است. مربی RunMotion این نوع سکوی است که اجازه می دهد تأثیرات تولید شده توسط ورزش را به خود اختصاص می دهد ، و ما هرگز نمی گوییم !

باور کنید که می توانید طولانی تر یا سریعتر اجرا کنید. باور کنید که شما کاملاً جوان ، به اندازه کافی پیر ، به اندازه کافی قوی هستید و به همین ترتیب برای انجام هر کاری که می خواهید انجام دهید. اجازه ندهید که اعتقادات قدیمی مانع از فراتر از خودتان شوید

جان بینگام

ما درک کرده ایم ، برنامه های مسابقه کسری اکنون لژیون هستند. و انتخاب کنید که کدام یک با ما مطابقت دارد بیشتر می تواند به سرعت هوای چالش یا حتی مصیبت را به خود اختصاص دهد. بین ویژگی های مختلف ، اشتراک های رایگان یا پرداخت شده یا حتی دنبال کردن نژادهای آن, همه امتیازات مثبت و نکات منفی دارند که بیرون می آید و باید تأکید شود.

بنابراین ، خوب است ، شما استفاده از رویاهای خود را برای ایجاد یک مسابقه تقسیم شده پیدا کردید ? بهترین کفش ورزشی خود را بپوشید, حالا این به شما بستگی دارد !

سکویی که استاد و دانشجویان را به هم متصل می کند