تایر میشلین بی اتاق: تایر بی هوا فردا را کشف کنید ، میشلین تایر را دوباره زنده می کند ..! | خودرو

میشلین تایر را دوباره زنده می کند ..

خواندن صوتی برای مشترکین رزرو شده است

تایر میشلین بی اتاق: تایر بی هوا فردا را کشف کنید

این کافی است که هر راننده () که فقط یک بار ، بدبختی a را بداند تایر مسطح – علاوه بر این ، در بدترین لحظه ممکن – آرزو می کنم که یک سازنده بتواند تایر را ارائه دهد که نسبت به این مشکل بی حس شود. ما قبلاً لاستیک های Runflat Michelin را می شناسیم ، اما سازنده به تازگی ارائه کرده است تایر نسل جدید قول انقلابی در بازار در آینده نزدیک.

 • 1 Uptis: تایر بدون هوا و از میشلین
  • 1.1 میشلن لنس اوپیس
  • 1.2 آیا می توانیم قبلاً آن را خریداری کنیم ?
  • 1.3 تاریخ انتشار: UPTIS وارد بازار می شود
  • 2.1 طول عمر قابل توجه
  • 2.2 تایر اکو
  • 2.3 قیمت بالا
  • 3.1 از کجا می توان یک تایر Runflat Michelin پیدا کرد ?
  • 3.2 در نتیجه

  تایر اختراع میشلن Uptis باورنکردنی

  uptis: تایر بدون هوا و غیر قابل تخریب از میشلین

  مفهوم تایر خودرو ، قادر به اجازه دادن به اتومبیل که مجهز به آن است بعد از سوراخ کردن ایمن, سالهاست که به ویژه با فناوری برنامه ریزی شده است اجرا تخت (نورد مسطح). در اینجا ، ما در مورد تایر صحبت نمی کنیم که به شما امکان می دهد هنگام سوراخ شدن به نورد ادامه دهید ، اما پنوماتیک غیرممکن است ! چطور ممکنه ?

  میشلن لنس اوپیس

  در 4 ژوئن 2019 ، در مونترال ، تایر میشلن غیر قابل جمع شدن از آینده پس از توسعه با همکاری سازنده جنرال موتورز ، رونمایی شد. او uptis ، مخفف سیستم تایر ضد سوراخ منحصر به فرد تعمید یافت.

  آیا می توانیم قبلاً آن را خریداری کنیم ?

  محصول مورد نظر آنقدر ابتکاری به نظر می رسد که انتظار نداریم به زودی آن را در جاده پیدا کنیم ، و با این حال ، اگر شما یک راننده (یا یک راننده) هستید که به طور بالقوه علاقه مند هستید ، خوشحال شوید: بازاریابی تایر جالب میشلین به زودی. در چندین مدل مارک شورولت ، نمونه های اولیه در حال آزمایش هستند ، با هدف تراز کردن چندین میلیون کیلومتر برای اصلاح این تایر سطح بالا.

  تاریخ انتشار: UPTIS وارد بازار می شود

  بنابراین ، برند فرانسوی میشلین توانست مشخص کند که حضورUptis در وسایل نقلیه سریال برای سال 2024 برنامه ریزی شده است.

  در این تاریخ ، احتمالاً این خواهد بود اولین تایر بدون هوای فشرده در بازار موجود است, در حقیقت ، خطر سوراخ شدن به صفر و به صورت نمایی ایمنی فرمان را کاهش می دهد. علاوه بر افراد ، مدیران ناوگان نیز با کاهش زمان بیحرکتی وسایل نقلیه ، حساب خود را پیدا می کنند.

  ویژگی تایر آینده

  ماندگاری قابل توجه

  علاوه بر این ، UPTIS از مواد کامپوزیتی برای به حداکثر رساندن عملکرد آدامس لاستیکی خود استفاده می کند ، با هدف ساخت آن تایر UHP (عملکرد فوق العاده بالا) ، با a طول عمر شایسته یک محصول با کیفیت بالا میشلین است.

  اکو

  علاوه بر این ، UPTIS با هدف اینکه در حال حاضر تقریباً 20 ٪ از لاستیک ها هر سال به دنبال سوراخ یا لباس نامنظم پرتاب می شوند ، که حدود 200 میلیون لاستیک را نشان می دهد ، یک تایر اکولوژیکی قرار دارد ،. محدود کردن این “ظروف سرباز یا مسافر” از این رو به نفع مبارزه با گرم شدن کره زمین خواهد بود و امکان کاهش انتشار CO2 را فراهم می آورد.

  قیمت بالا

  در پایان ، تنها ناشناخته ها – و اشکالاتی بالقوه – از یک طرف ، که هنوز ابلاغ نشده است ، با قیمت مرتبط هستند. بنابراین برای تایپ کردن “تایر میشلن بی اتاق” به موتور جستجوی مورد علاقه خود عجله نکنید ، در حال حاضر کوچکترین نشت در این موضوع وجود ندارد.

  از طرف دیگر ، هیچ کس نمی داند که چگونه تعویض باند نورد به صورت بتن انجام می شود ، پس از رسیدن به پایان عمر خود ، زیرا حتی متخصصان این بخش هرگز هنوز فرصتی برای تغییر یک نفر نداشته اند.

  چه تایر میشلین برای خرید در حالی که منتظر است ?

  همانطور که در بالا ذکر شد ، تایر غیر قابل تخریب سازنده فرانسوی در The Bibendum معروف قول می دهد انقلابی باشد ، اما قبل از سال 2024 در دسترس نخواهد بود. با این حال ، تا این تاریخ ، یک جایگزین معتبر – هرچند ناقص – از طریق وجود دارد لاستیک های Runflat Michelin. اما به طور مشخص چیست ?

  بر خلاف Uptis ، یک تایر Runflat هنوز از هوای فشرده شده استفاده می کند ، اما سفتی ناحیه جانبی به طور قابل توجهی تقویت شده است ، به طوری که وزن خودرو را با فشار صفر تحمل کند. به عبارت دیگر ، این نوع تایر ضد آب نیست ، اما در حال حاضر امکان نورد مسطح را فراهم می کند ، که در مواجهه با یک محصول “کلاسیک” باعث افزایش قابل توجهی در آرامش می شود.

  از کجا می توان یک تایر Runflat Michelin پیدا کرد ?

  تا به امروز ، میشلین با استفاده از فناوری به نام ، طیف گسترده ای در Runflat دارد ZP – برای فشار صفر – و به طور خاص می توان در آن انتخاب کرد خلبان ورزش ، HP Primachy, یا حتی برای لاستیک های زمستانی خلبان. همانطور که می توان مشکوک شد ، داشتن تایر ZP میشلین منجر به هزینه اضافی جزئی می شود ، که به دامنه و ابعاد مورد نظر بستگی دارد. با این حال ، برای آرامش خاطر که یک Runflat فراهم می کند ، این اثر جزئی واقعاً ارزش شمع را دارد و می تواند با یافتن بهترین تایر با بهترین قیمت جبران شود.

  خرید تایر Michelin Runflat

  در واقع ، از طریق مقایسه کننده آنلاین ما ، در Tiregom.FR ، فقط چند کلیک برای دسترسی به لیستی از لاستیک های میشلین ZP که نیازهای شما را برآورده می کند ، و بلافاصله ارزانترین پیشنهادات را مشاهده می کنید.

  در نتیجه

  تایر Uptis Michelin به خوبی می تواند پیشگام نسل جدید تایر باشد که روابط ما را با این لثه ها تعریف می کند ، کمی شبیه اتومبیل های خودمختار و متصل در حال حاضر در حال تغییر روش ما برای نزدیک شدن به خودرو است. و تا آن زمان ، Runflat برند در Bibendum در حال حاضر جایگزینی برای آرامش و امنیت بیشتر ارائه می دهد – در حالی که در Tiregom.FR ، شما می توانید به سرعت بهترین پیشنهاد را از نظر کیفیت / قیمت پیدا کنید.

  میشلین تایر را دوباره زنده می کند .. !

  میشلین لاستیک های خود را بدون هوا در آب و برق اداره پست آزمایش می کند ، مقدمه ای برای بازاریابی که ممکن است طولانی باشد -مدت طولانی منتظر است.

  میشلین و La Poste دارای Devoile هستند ، منحصراً در اروپا ، اولین وسایل نقلیه فاکتور عامل

  منبع

  زمان خواندن: 3 دقیقه

  خواندن صوتی برای مشترکین رزرو شده است

  با توجه به عاملی که انقلاب وارد می شود: برای اولین بار در اروپا ، تا چهل ون زرد این لاستیک های بدون هوا را در طی دو سال آزمایش می کند ، که طراحی بسیار آنها باعث ناسازگاری می شود. آزمایش مشابهی با DHL در ژانویه در سنگاپور آغاز شد. سه سیتروئن اول مجهز به لاستیک Uptis سه شنبه در مقابل مرکز Roost-Warendin Tri ، در نزدیکی Douai (شمال فرانسه) مجذوب شدند.

  اسرار ساخت

  چرخ آلومینیوم و نوار سوار لاستیکی نسبتاً کلاسیک باقی مانده است ، اما بین آنها 64 “باله” سیاه و خمیده اسلاید می کند. این باله ها ، ترکیبی از رشته های فایبرگلاس و رزین را ایجاد کنید ، باید از نظر راحتی ، مقاومت در برابر حرارت و شوک ها فشار هوا نیز انجام دهند. ایده همچنین این است که با جلوگیری از تورم زیر این لاستیک ها بیشتر طول می کشد. روش مونتاژ این باله ها مانند ویژگی های کمربند که آنها را به نوار بلبرینگ می چسبانند ، اسرار به خوبی نگه داشته می شوند. میشلین می خواهد رانندگان را رویایی کند که بدبختی برای مرگ داشته باشند ، یا با لاستیک های باد شده ضعیف بچرخند ، اما همچنین یک راه حل لاستیک های غیر قابل تخریب ، در اشتراک ، به ناوگان تحویل ارائه می دهند.

  ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

  فیلیپ دورج ، معاون مدیر عامل La Poste گفت: “این برای ایمنی ، محیط و عملکرد ما خوب است.”. توماس توانت ، که بسته های نزدیک لیل را ارائه می دهد ، می گوید: “این چیزی تغییر نمی کند ، احساسات حتی کمی بهتر است.”. او می گوید: “ما دیگر به سوراخ یا فشار اهمیتی نمی دهیم” ، و این لاستیک ها از دیگران پر سر و صدا نیستند. نمونه های اولیه نصب شده توسط پست به چند هزار نسخه توسط میشلین در کارخانه گرینویل خود ساخته شده است. این کارخانه آمریکایی در حال حاضر TWEEL ، یک تایر بدون هوا تولید می کند که در سال 2004 برای استفاده های خارج از جاده و کم مصرف ، برای مزارع چمن بزرگ یا وسایل نقلیه اوقات فراغت راه اندازی شده است.

  میشلن اوپیس © جروم کامبیر/میشلین

  Bibendum تنها کسی نیست که می خواهد چرخ را دوباره اختراع کند. در ماه مه سال 2022 ، گودیر نسخه خود را از هوا بدون هوا ارائه داد ، با تست مطبوعات تسلا با Nextrek خود. سازنده آمریکایی همچنین می خواهد آن را در وسایل نقلیه تحویل ، به ویژه مستقل آزمایش کند و هدف از تولید در سری تا سال 2030 است. Smart Start Umerican Smart طرف خود را به یک فلز حافظه که توسط ناسا برای وسیله نقلیه اکتشافی مارس خود ساخته شده است ، می گیرد. تایر هوشمند با سازنده کره ای هیوندای کار می کند ، اما ابتدا قصد دارد تایر غیر قابل تخریب برای دوچرخه را راه اندازی کند ، از پایان سال 2023 حدود 150 دلار فروخته شده است.

  بازاریابی برنامه ریزی شده در سال 2030

  میشلین همچنین 2030 را برای شروع بازاریابی هدف قرار می دهد ، و همچنین دوست دارد این تایر اکولوژیک تر باشد و به هم وصل شود. Bruno de Feraudy ، که خط لاستیک های جدید ماشین را از تولید کننده فرانسوی اجرا می کند ، “پیشرفت زیادی برای ساختن وجود دارد.”. “ما با چرخاندن آنها با ناوگان چیزهای بیشتری می آموزیم. ما به کار خود در مورد مقاومت در برابر نورد ، در مورد بازخوانی ادامه خواهیم داد. “، یعنی می گویند جایگزینی باند لثه در تماس با جاده. اراده.

  عملکرد اوپیس در حال حاضر همانند تایر میشلن “همه فصول” است ، در ترمز و همچنین مقاومت نورد ، به تولید کننده اطمینان می دهد. آزمایش با La Poste ، سپس با سایر مشتریان ، به آنها امکان می دهد تا آنها را بیش از میلیون ها کیلومتر تجربه کنند. اما پس از آن لازم است که این لاستیک ها را تأیید کنید ، آنها را در صدها اندازه موجود تولید کنید و مهمتر از همه گاراژها را برای حفظ آنها تجهیز کنید.

  پلیس و ارتش می توانند جزو اولین مشتریان این لاستیک های غیر قابل تخریب باشند: پلیس فرانسوی قبلاً آنها را با سرعت زیاد آزمایش کرده است ، میشلین را ضرب و شتم می کند ، درست همانطور که سربازان قبلاً تایلون را آزمایش کرده بودند.

  هر جمعه بهترین اخبار خودرو را دریافت کنید (تست ها ، استراتژی تولید کنندگان ، رویدادها. ) ، و در پیش نمایش موارد منحصر به فرد نکته را دریافت کنید.

  Caradisiac تایر خیره کننده میشلین را آزمایش کرد

  تایر جدید بدون هوای غیر قابل تخریب میشلن در جاده ای که برای اولین بار در اروپا باز می شود ، می چرخد. Caradisiac آن را در طی یک مینی تور در یک سیتروئن پرش از La Poste des hauts-de-france امتحان کرد.

  ساخته شده در کامپوزیت شیشه ای رزین ، تایر هوای Uptis میشلین شروع کار را نشان می دهد

  شصت و چهار باله CVR (رزین شیشه ای کامپوزیت) از یک طرف در حاشیه ثابت و از طرف دیگر روی کمربند نگهدارنده که توسط یک نوار کلاسیک نورد غلبه کرده است. این فیزیولوژی جدید “راه حل آماده به رول (تایر-جنت)” توسط میشلین است.

  باورنکردنی ، این تایر نسل جدید نیازی به تعادل ، تورم ندارد و استقامت بیشتری از یک تایر معمولی دارد. Grail “qUI برای استفاده نیاز به نگهداری کمی دارد “توضیح می دهد برونو د فراودی ، مدیر فعالیت های اول مونت میشلین.

  برونو د فراودی ، مدیر فعالیت های اول مونته در میشلین ، طراحی مدل را بدون Uptis Air توضیح می دهد

  در مورد فناوری مورد استفاده در طراحی آن ? “” این ترکیبی از رشته های فایبرگلاس با چند میکرون ضخامت مرتبط با رزین ترمودروز دارای گرما است “Burno de Feraudy را ادامه دهید. دانستن بیشتر غیرممکن است ! UPTIS (سیستم تایر ضد سوراخ منحصر به فرد) یا سیستم تایر ضد کوهنوردی موضوع حدود پنجاه اختراع ثبت شده است که حسادت نگه داشته می شود. “” این یک نوآوری است که هیچ ارتباطی با مدل بی سیم برای تجهیزات تجهیزات ساختمانی و وسایل نقلیه کشاورزی با سرعت کم استفاده نمی کند »Cyril Roget ، مدیر ارتباطات نوآوری میشلن را توضیح می دهد. از سال 2020 در لاس وگاس مورد آزمایش قرار گرفت و در اوایل سال 2023 با DHL سنگاپور در 50 برنامه تویوتا به بازار عرضه شد ، Uptis تا سال 2024 تا چهل سیتروئن پرش از La Poste des Hauts-de-France تجهیز می کند. فرصتی برای Caradisiac برای رفتن به تور با یک اپراتور پستی و آزمایش درجا این لاستیک های جدید.

  Caradisiac تایر خیره کننده میشلین را آزمایش کرد

  روزنامه نگار Caradisiac و Postier Albert ، در هیئت مدیره

  طراحی شده برای رانندگی تا 210 کیلومتر در ساعت

  اول فتنه وجود دارد ! هنگام متوقف شدن ، قسمت پایین تایر مانند یک سکته مغزی نرم متهم می کند. بخشی در تماس با جاده مانند یک تخت روی قیر شکل می گیرد. از اولین دور ، احساس راحتی غافلگیر می شود. با سرعت کم ، پرش روی مخمل بازی می کند. آلبرت ، پستچی پیمانه ما ” سبکی مدیریت »». کمی تقویت در دورگرد ، در خروجی مرکز مرتب سازی دوی ، دست زدن به و صید را تجربه می کند.

  خبرنامه

  تغییر شکل تایر بی هوا میشلن بدون خطر

  بازیکن ، آلبرت موافقت می کند که کمی سریعتر سوار شود. تایر خطی باقی مانده است. هیچ شگفتی بدی ندارد. به گفته راننده ما روز عمدتاً در خاک لغزنده است که تایر به نظر می رسد شگفت انگیز است. داشتن !
  در ضمن ما به بخش آسفالت شده حمله می کنیم ، حدود 40 کیلومتر در ساعت ، لرزش ها نرم هستند. آلبرت اجازه می دهد از دست برویم تا ثبات دومی را به ما نشان دهد. درست است که او لرزید. اما تعجب آور ترین ناشی از عبور از راه آهن گردش شبکه ورودی است که با حداقل جولی بلعیده شده است.

  زبری سنگفرش ها به آرامی بلعیده می شوند

  بنابراین واقعاً برتر از سایرین Uptis است ? برای اینکه البته چاپ ما باشد ، بنابراین ما از La Poste خواسته ایم تا این بار با یک لاستیک های آب و هوایی “کلاسیک” میشلن ، این بار را دوباره به دست بیاورد. تفاوت حساس است. اول از همه در سطح مدیریت. به گفته آلبرت ” به نظر می رسد او بدون کمک است “، اما به ویژه از نظر راحتی و زبری در جاده است که شکاف مهمی با احساس” اثر بازگشت “مشخص تر روی تایر هوا ظاهر می شود. uptis بیشتر شوک را می پرستد. و در شرایط شدید ? به گفته سیریل روگت ، مدیر ارتباطات نوآوری میشلن ” پلیس آزمایش های قطعی در آهنگ های ما با بیش از 200 کیلومتر در ساعت انجام داده است. و به گفته خلبانان ما به نوبه خود ، Uptis کمتر احتمال دارد که در زیر لبه دراز بکشد. “در مقابل خصوصیات آشکار ، وقتی این تایر به عموم مردم ارائه می شود ?