شارژ اتومبیل های برقی: چه چیزی را برای انتخاب وسیله نقلیه خود انتخاب کنید?, یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: چه محدودیتی?

یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: چه محدودیتی

Contents

در ایستگاه های شارژ عمومی به طور کلی در جاده ها در جاده ها ، در پارکینگ های عمومی یا در نزدیکی مغازه ها یافت می شود. یک سرویس مشارکتی وجود دارد که همه ایستگاه های شارژ را ارجاع می دهد: Chargemap.کم. Chargemap در وب یا موبایل موجود است ، به شما امکان می دهد ایستگاه های شارژ را پیدا کنید بلکه با سیگنال دادن به پایانه های جدید به جامعه کمک کنید. برنامه تلفن همراه رایگان است.

شارژ اتومبیل های برقی: چه چیزی را برای انتخاب وسیله نقلیه خود انتخاب کنید ?

این پرونده آنچه را که باید در مورد شارژ مجدد یک ماشین برقی بدانید ارائه می دهد: شارژ مجدد در خانه یا محدوده عمومی ، انواع مختلف سوکت .. چگونه باتری را از ماشین برقی خود شارژ کنیم ? اتومبیل تمیز همه چیز را به شما می گوید.

چگونه ماشین برقی خود را در خانه شارژ کنیم ?

آنجا شارژ خانه به طور کلی 90 ٪ از هزینه های انجام شده توسط یک کاربر اتومبیل برقی را تشکیل می دهد ، بنابراین بسیار خاص است.

اگر تنظیم در یک اقامتگاه فردی نسبتاً ساده باشد ، وقتی در مالکیت مشترک زندگی می کنید ، می تواند به یک سردرد واقعی تبدیل شود ، اگر غیرممکن نباشد.

دو راه برای شارژ مجدد یک ماشین برقی در خانه وجود دارد: در سوکت داخلی داخلی با استفاده از کابل عرضه شده (یا اختیاری) با وسیله نقلیه یا با استفاده از Wallbox.

شارژ مجدد

شارژ D

تمام اتومبیل های برقی ارائه می شود کابل اجازه شارژ در یک پریز داخلی استاندارد. استفاده از این کابل برای شارژ روزانه ماشین برقی خود امکان پذیر است.

باید بدانید که بیشتر تولید کنندگان اتومبیل بزرگ استفاده از a را توصیه می کنند صندوقچه به دلایل ایمنی. با این وجود ، بسیاری از کاربران فقط با کابل ارائه شده با ماشین شارژ می شوند.

اگر شما را انتخاب کنید خروجی داخلی, اقتصادی تر ، هنوز هم توصیه می شود که نصب الکتریکی شما توسط یک حرفه ای بررسی شود. در واقع ، ماشین برقی شما با جریان 8 یا 10a به طور مداوم ساعت ها شارژ می شود ، بهتر است بررسی کنید که هیچ خطر گرم از خط وجود ندارد ، حتی اگر به طور عادی در این توان الکتریکی باشد ، خطر بسیار کم است.

کابل های شارژ به طور داوطلبانه شدت جریان را به 8 یا 10a محدود می کنند ، که شامل زمان شارژ بسیار طولانی تر از یک والبکس است که به طور کلی در 32A بارگیری می شود. با این حال ، اگر هر شب ماشین خود را شارژ کنید ، این تفاوت می تواند ناچیز باشد.

شارژ از سوکت تقویت شده

این یک راه حل میانی بین سوکت خانگی کلاسیک و Wallbox است. این امکان را به شما می دهد تا از افزایش قدرت شارژ با قیمت مناسب بهره مند شوید. بهترین سوکت شناخته شده Legrand’s Green’up با قدرت 3.7 کیلو وات است. در یک بسته با قطع کننده مدار دیفرانسیل حدود 200 یورو هزینه دارد.

شارژ مجدد

همه چیز به هم متصل است و شارژ در حال انجام است!

استفاده از جعبه جعبه توسط تولید کنندگان بزرگی که از شارژ ایمن تر استفاده می کنند ، توصیه می شود. مزیت دیگر یک Wallbox این است که به شما امکان می دهد به لطف جریان با شدت بالاتر ، سریعتر ماشین خود را شارژ کنید (32a). بنابراین می توانیم در یک شب یک شارژ کامل انجام دهیم.

اشکال اصلی یک Wallbox هزینه آن است: بسته به تجهیزات انتخاب شده بین 500 تا 1200 یورو طول می کشد. هزینه ای که هزینه نصب باید بسته به پیکربندی محل اقامت شما توسط یک برق قابل اضافه باشد.

توجه به این نکته مهم است کهکمک به نصب ایستگاه شارژ توسط یک فرد در قالب اعتبار مالیاتی 30 ٪ در دسترس است. تمام جزئیات موجود در پرونده ما در مورد اعتبار مالیاتی برای نصب ایستگاه شارژ.

اگر می خواهید خود را تجهیز کنید ، می توانید برای نصب Wallbox یک نقل قول درخواست کنید.

به عنوان شارژ ماشین برقی خود در پایانه های عمومی ?

مکانی برای شارژ D

در شارژهای پایانه های عمومی 5 تا 10 ٪ از شارژهای ساخته شده توسط کاربران اتومبیل های برقی را تشکیل می دهد. این شکل بسته به میزان تجهیزات مناطق در ایستگاه های شارژ متفاوت است. در بهار سال 2023 ، فرانسه دوره 100 را پشت سر گذاشت.000 امتیاز شارژ در دسترسی رایگان.

در ایستگاه های شارژ عمومی به طور کلی در جاده ها در جاده ها ، در پارکینگ های عمومی یا در نزدیکی مغازه ها یافت می شود. یک سرویس مشارکتی وجود دارد که همه ایستگاه های شارژ را ارجاع می دهد: Chargemap.کم. Chargemap در وب یا موبایل موجود است ، به شما امکان می دهد ایستگاه های شارژ را پیدا کنید بلکه با سیگنال دادن به پایانه های جدید به جامعه کمک کنید. برنامه تلفن همراه رایگان است.

شارژ مجدد در این پایانه های عمومی اغلب به کارت دسترسی خاص نیاز دارد که باید از جامعه مسئول ترمینال ها یا در پذیرش مشاغل درخواست شود ، همانطور که در مراکز Leclerc وجود دارد. باز هم ، Chargemap این اطلاعات را ارائه می دهد و همچنین یک نشان دسترسی چند شبکه ای را ارائه می دهد: Chargemap Pass.

یکی از مسائل این مکان ها که به وسایل نقلیه برقی اختصاص داده شده است این است که همیشه رعایت نمی شوند. رانندگان خودروهای حرارتی به طور مرتب در این مکان های رزرو شده پارک می کنند.

حالت های مختلف شارژ یک ماشین برقی چیست؟ ?

مصرف کنندگان مطمئناً یک نوع از برداشت را برای شارژ مجدد ماشین برقی خود ترجیح می دادند ، متأسفانه صنعتگران نتوانسته اند در مورد استاندارد مطابق با یک استاندارد توافق کنند. این منجر به انواع مختلف سوکت ها و حالت های مختلف شارژ می شود.

روشهای شارژ روش ارتباط اتومبیل و زیرساخت شارژ را تعریف می کنند. این ارتباط برای امنیت بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که جریان ها مانند مورد شارژ سریع افزایش می یابد.

حالت 1 حالت 2 حالت 3 حالت 4
اصل عدم کنترل بار جعبه کنترل یکپارچه در کابل کنترل بار و اطلاعات در ترمینال بار DC
طرح
نوع سوکت سوکت 2p+t اختصاص داده نشده است سوکت 2p+t اختصاصی یا 2p+t گرفتن پایانه بار ایستگاه شارژ
قدرت جدید 1.8 کیلو وات / 8 حداکثر (اختصاص داده نشده است) یا 3.2 کیلو وات / 14 a* حداکثر محدود به 8 A توسط حالت 2 3.7 kW / 16a حداکثر mono22 kw / 32 a maxi سه فاز 50 کیلو وات / 120 a
زمان بارگیری بین 8 تا 12 ساعت بین 8 تا 12 ساعت بین 1 تا 8 A.M بین 20 تا 30 دقیقه
نوع بار برای بارگیری ماشین توصیه نمی شود هزینه آهسته گاه به گاه شارژ عادی با شتاب روزانه بار سریع و سریع
امنیت برای بار در یک سوکت ناخواسته ، امنیت به وضعیت نصب الکتریکی موجود بستگی دارد که می تواند مطابق با استانداردهای لازم در مرحله لازم باشد.* شدت بار باید به 8 a محدود شود راه حل برجسته شده توسط کاغذ سبز. شارژر مبدل AC/DC خارجی شامل کنترل و محافظت الکتریکی است.

انواع مختلف سوکت برای شارژ یک ماشین برقی چیست؟ ?

انواع مختلفی از سوکت ها برای شارژ مجدد اتومبیل های برقی وجود دارد. در اینجا رایج ترین است.

خروجی داخلی

بدیهی است که گسترده ترین صید ، چه از نظر مسکن و چه از نظر زیرساخت های شارژ عمومی. برای شارژ مجدد در یک پریز داخلی ، به یک کابل شارژ برای سوکت خانگی نیاز دارید ، همچنین به نام کابل شارژ گاه به گاه نامیده می شود.

چند مدل فقط سوکت داخلی را ارائه می دهند. اینها در واقع آنهایی هستند که دارای یک باتری کوچک هستند ، مانند دوست Citroën.

سوکت نوع 1

سوکت نوع 1 سوکت است که فقط روی وسیله نقلیه است. این ماده به طور عمده توسط وسایل نقلیه ژاپنی قبل از سال 2020 استفاده می شود و تمایل به ناپدید شدن به نفع سوکت نوع 2 است.

سوکت نوع 2

به عنوان استاندارد اروپایی ، سوکت نوع 2 دارای خاصیت است: می تواند در سمت وسیله نقلیه باشد (این مورد در بیشتر اتومبیل های برقی که اکنون فروخته می شود) بلکه در سمت ایستگاه شارژ نیز هست.

اگر می خواهید ماشین برقی خود را شارژ کنید در یک سوکت نوع 2 (سمت زیرساخت) ، بسته به سوکت موجود در طرف وسیله نقلیه ، به یک کابل نوع 2 / نوع 1 یا یک کابل نوع 2 / نوع 2 نیاز خواهید داشت.

لیست وسایل نقلیه زیر بدیهی است که از نظر جامع در مدلهای راه اندازی شده در اروپا تقریباً عادی شده است.

پلاگین نوع 3

در حالی که سوکت نوع 2 به عنوان استاندارد اروپایی تأیید شده است ، سوکت نوع 3 (که به آن نوع 3C نیز گفته می شود) تقریباً دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این وجود ، هنوز چند شبکه شارژ مجهز به این سوکت وجود دارد ، مانند شبکه شارژ پاریس. برای ماشین برقی خود را شارژ کنید در یک سوکت Type 3 ، بسته به نوع وسیله نقلیه خود ، به یک کابل نوع 3 / نوع 1 یا یک کابل نوع 3 / نوع 2 نیاز خواهید داشت.

نوع 4 – سوکت Chademo

برای سوکت Chademo ، کابل همیشه به سمت ترمینال وصل می شود. این نوع مصرف بیشتر در اولین مدل های برقی مدرن است ، به سرعت توسط دسته کوچک موسیقی جاز CCS (به تصویر زیر مراجعه کنید).

نوع 4 – COMBO CCS

در مورد سوکت Chademo ، کابل دسته کوچک موسیقی جاز همیشه در کنار ترمینال وصل می شود. دسته کوچک موسیقی جاز CCS به عنوان یک استاندارد اروپایی برای شارژ سریع تأیید شد ، به سرعت در اتومبیل های برقی و البته ایستگاه های شارژ عمومی پخش شد.

لیست وسایل نقلیه زیر بدیهی است که از نظر جامع در مدلهای راه اندازی شده در اروپا تقریباً عادی شده است.

یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: چه محدودیتی ?

یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: چه محدودیتی؟

برای یک راننده وسیله نقلیه الکتریکی ، داشتن ایستگاه شارژ خانه راحت ترین ، کاربردی ترین ، امن ترین و کارآمدترین راه حل برای شارژ مجدد ماشین شما است.

نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !

اگر اغلب در خارج از منزل قرار می گیرد ، نصب در یک خانه حتی کاربردی تر است و ضمن حداکثر رساندن راحتی استفاده ، از نصب هوای بد و گرد و غبار محافظت می کند. با این وجود ، این نوع نصب منوط به محدودیت های خاصی است که قبل از ارتکاب آن مهم است. آنها چه هستند ? مزایای این نوع نصب چیست؟ ? چه هزینه ای برای انتظار برای آن ? چه کمکی در دسترس است ? پاسخ های ما در این پرونده.

یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: برای چه مزایایی ?

برخی از رانندگانی که از یک وسیله نقلیه الکتریکی انتخاب می کنند نمی خواهند نگران ایستگاه شارژ باشند و ترجیح می دهند وسیله نقلیه خود را در یک سوکت داخلی استاندارد شارژ کنند. بنابراین مطمئناً ، این امکان پذیر است ، اما شارژ مجدد از یک طرف بسیار کندتر خواهد بود زیرا حدود 24 ساعت شارژ برای باتری 50 کیلو وات طول می کشد. از طرف دیگر ، شارژ مجدد به هیچ وجه امن نیست زیرا سوکت استاندارد برای این استفاده فراهم نشده است ، که می تواند باعث گرمای بیش از حد ، مدار کوتاه یا حتی آتش سوزی شود.

اگر امکان داشتن یک پلاگین تقویت شده نیز وجود داشته باشد ، این امر باعث می شود تا حدودی زمان شارژ را کاهش داده و از شارژ ایمن تر بهره مند شود ، ایستگاه شارژ یا Wallbox همچنان راه حل ممتاز است. در واقع ، نصب آن بدون مزایا نیست.

ایستگاه شارژ ، یک دستگاه عملی و آسان -برای نصب

شارژ مجدد ماشین برقی خود در خانه واقعاً راحت است. این صرفه جویی در زمان واقعی برای راننده است که فقط پس از بازگشت از محل کار یا در هر زمان به موقع مجبور به اتصال وسیله نقلیه خود است.

نصب آسان ، ترمینال برای استفاده ساده است و بنابراین می تواند بدون محدودیت در زمان حضور در خانه ، ماشین برقی را شارژ کند. همچنین می توان آن را در شب به کار برد تا از مزایای ساعتهای خاموش ، برای شارژ گران تر بهره مند شود.

نیازی به دور کردن محدودیت های عمومی و صبر کردن نیست ! ایستگاه شارژ خانه راحت ترین راه حل شارژ است.

شارژ بسیار سریعتر

یک ایستگاه شارژ نصب شده در خانه می تواند سطح جالبی از قدرت را ارائه دهد زیرا مدل ها برای بیشتر قسمت ها به 3.7 کیلو وات ، 7.4 کیلو وات ، 11 کیلو وات یا 22 کیلو وات می رسند ، یا حتی 50 کیلو وات و بیشتر برای مدلهای خاص ، به ویژه برای شارژ وسیله نقلیه تسلا در نظر گرفته شده اند. در مقایسه با 2.3 کیلو وات که توسط یک پریز داخلی معمولی و 3.2 کیلو وات یک سوکت تقویت شده ارائه می شود ، قدرت یک جعبه دیواری برای شارژ مجدد اتومبیل های برقی بسیار مناسب تر است ، که باعث می شود کاهش چشمگیر زمان زباله را کاهش دهد.

یک نصب ایمن

ایستگاه شارژ وسیله ای است که به شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی اختصاص داده شده و به طور خاص برای انجام این کار طراحی شده است. در نتیجه ، شارژ مجدد با خیال راحت با اتصال خاص به صفحه الکتریکی خانه انجام می شود ، که از خطرات ولتاژ ، گرمای بیش از حد ، برق و آتش جلوگیری می کند.

یک راه خوب برای صرفه جویی در هزینه

شارژ مجدد ماشین برقی خود در ایستگاه شارژ شخصی خود در خانه بسیار کمتر از استفاده از ایستگاه شارژ عمومی است. علاوه بر این ، برای کاهش بیشتر مصرف خود ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، می توانید ماشین خود را در ساعات خاموش شارژ کنید. یک راه خوب برای سوار شدن به سبز و صرفه جویی در سوخت قابل توجه !

یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: چه محدودیتی ?

نصب ایستگاه شارژ در یک خانه اغلب عملیاتی برای صاحبان یک وسیله نقلیه الکتریکی توصیه می شود. از این رو ایستگاه شارژ بهتر از شوک ، آب و هوای بد ، تغییرات دما و گرد و غبار محافظت می شود ، اما این امر همچنین باعث می شود که بهینه سازی بهتر شارژر در شرایط بهتر انجام شود زیرا در شرایط بهتری انجام می شود که از هوای گرم و سرد استفاده می شود.

نیم روز یا یک روز کافی است که یک ایستگاه شارژ را در یک خانه قرار دهید. با این وجود ، اگر این نصب آسان به نظر برسد ، در معرض محدودیت های خاصی است که باید شناخته شود.

تأیید قبلی از نصب الکتریکی خانه

قبل از نصب ایستگاه شارژ خود در خانه ، لازم است که نصب الکتریکی خود را بررسی کنید. در واقع ، عملکرد Wallbox به قدرت برتر از مصارف خانگی معمولی نیاز دارد ، که به اقدامات احتیاطی خاصی نیاز دارد. استانداردهای الکتریکی به منظور محافظت بهتر از افراد در حال تحول هستند ، اما داشتن یک سیستم الکتریکی سازگار و به ویژه تنظیمات زمین نظارتی نیز مهم است.

نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !

مداخله اجباری یک تکنسین معتبر

شما یک برقکار خوب را می شناسید و می خواهید با او تماس بگیرید ? به شدت توصیه نمی شود ، حتی اگر به او اعتماد دارید ، زیرا یک ایستگاه شارژ باید توسط یک تکنسین معتبر IRVE (برای زیرساخت های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی) نصب شود. در واقع ، این متخصصان تحت آموزش خاصی قرار گرفته اند که به آنها امکان می دهد این نوع دستگاه را در امنیت کامل قرار دهند ، نصب و راه اندازی که نمی توان بداهه سازی کرد.

انتخاب یک ترمینال در قدرت بار با نصب الکتریکی داخلی مطابقت دارد

بسته به قدرت متر و سفرهای خود با وسیله نقلیه الکتریکی خود ، توصیه می شود یک ایستگاه شارژ برق خاص را انتخاب کنید. مسلماً ، شما می توانید قدرت پشتیبانی شده توسط کنتور برقی خود را افزایش داده و از یک نصب تک فاز به یک نصب سه فاز بروید ، اما به نصب داخلی و انتخاب Wallbox خود توجه کنید تا از خارج شدن متر در هنگام خاموش شدن برقی خودداری کنید. ماشین مسئول است.

مکان مناسب را در خانه انتخاب کنید

یک ایستگاه شارژ نصب شده در یک خانه بهتر از یک Wallbox نصب شده در خارج از منزل محافظت می شود. از طرف دیگر ، به مکان توجه کنید. هرچه به ترمینال نزدیکتر باشد ، کار نصب نیز کمتر خواهد بود و بنابراین هر چه ارزان تر باشد. با این حال ، در مورد استفاده روزانه خود فکر کنید. یک مکان به راحتی در دسترس را انتخاب کنید ، که به شما امکان می دهد به راحتی ماشین خود را شارژ کنید ، که برای اتصال به شما نیازی به عدم همبستگی ندارد ، که در سمت راست با توجه به محل مصرف ماشین خود قرار دارد تا از استفاده از مدت زمان طولانی جلوگیری شود کابل ، که فضای کافی در اطراف دارد تا در صورت لزوم مداخله مؤثر و ساده ای در ترمینال فراهم کند.

یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: بله ، اما با چه قیمتی ?

نصب ایستگاه شارژ در یک خانه واقعاً پیچیده نیست ، مشروط بر اینکه نصب الکتریکی مطابق با استانداردها باشد. به طور متوسط ​​، با درخواست خدمات یک تکنسین واجد شرایط IRVE و طبق مدل ترمینال انتخاب شده ، برای نصب باید بین 1000 یورو و 2،000 یورو از جمله تجهیزات حساب کنید.

از درخواست چندین نقل قول با متخصصان مختلف دریغ نکنید. به یاد داشته باشید که به محض اینکه از یک تکنسین تخصصی با صلاحیت IRVE استفاده می کنید ، می توانید از اعتبار مالیاتی بهره مند شوید ، که در حال حاضر 300 یورو تعیین شده است.

یک ایستگاه شارژ را در یک خانه نصب کنید: کمک های احتمالی چیست ?

برای تشویق افراد به نصب ایستگاه شارژ در خانه خود برای وسیله نقلیه برقی خود ، ایالت و مقامات محلی مجموعه ای از اقدامات در نظر گرفته شده برای کاهش هزینه ها از نظر تجهیزات و نصب را تنظیم کرده اند.

اعتبار مالیاتی

ما قبلاً آن را ذکر کرده ایم ، اما نصب ایستگاه شارژ توسط یک تکنسین IRVE حق اعتبار مالیاتی را می دهد که باعث می شود بخشی از هزینه های مالیات آن کسر شود. این پیشنهاد تا 31 دسامبر 2023 معتبر است. به تازگی ، این مبلغ با 1000 یورو به 300 یورو کاهش یافته است ، اما هنوز یک روش خوب برای صرفه جویی در هزینه های نصب ایستگاه شارژ شما وجود دارد.

فقط کافی است میزان کار نصب را در اعلامیه درآمد به تعویق بیندازید تا از اعتبار مالیاتی معادل 75 ٪ فاکتور بهره مند شوید ، در حداکثر حد 300 یورو در هر خانوار.

برنامه نامطلوب

برنامه ظهور برای مشاغل و افرادی که در مسکن جمعی یا آپارتمان زندگی می کنند در نظر گرفته شده است. این کمک ، که می تواند با اعتبار مالیاتی انباشته شود ، برای نصب ترمینال با حداکثر توان 22 کیلو وات اعطا می شود. مبلغ اعطا شده می تواند به 50 ٪ هزینه کار ، تا حد 960 یورو برسد.

مالیات بر ارزش افزوده 5.5 ٪

به محض اینکه خانه بیش از دو سال به پایان رسید ، نصب ایستگاه شارژ می تواند به ذینفع خود اجازه دهد تا از مالیات بر ارزش افزوده با نرخ کمتری برخوردار باشد ، یعنی 5.5 ٪. این مزیت به طور مستقیم توسط حرفه ای در فاکتور یا نقل قول کار اعمال می شود.

از پرس و جو دریغ نکنید ، زیرا برخی از مقامات محلی (مناطق ، ادارات ، جوامع شهرداری ها یا شهرداری ها) به منظور تشویق تحرک سبز ، کمک های محلی دیگری را در نصب ایستگاه شارژ خانه اعطا می کنند.

این پرونده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

تجربه خود را به اشتراک بگذارید ! ارسال نظر !

ادامه مطلب

 • بهترین مارک های ایستگاه های شارژ چیست؟بهترین مارک های ایستگاه های شارژ چیست ? با توسعه وسایل نقلیه برقی ، تعداد بیشتری از صاحبان تصمیم به نصب ایستگاه شارژ در خانه خود دارند. این دستگاه ها نیز در حال افزایش هستند.
 • چه راه حلی برای شارژ یک ماشین برقی از انرژی خورشیدی؟چه راه حلی برای شارژ یک ماشین برقی از انرژی خورشیدی ? اگر شبکه الکتریکی معمولی بیشترین راه حل برای شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی آن باقی بماند ، انرژی خورشیدی روشی اکولوژیکی و اقتصادی تر است که در باد است.
 • چه کمکی به بودجهچه کمکی برای تأمین مالی ایستگاه شارژ ? داشتن یک ایستگاه شارژ در خانه ، در محل کار یا در آپارتمان آن راحتی غیرقابل انکار برای رانندگان وسایل نقلیه برقی است. علاوه بر صرفه جویی در وقت.
 • ترمینال شارژ با یا بدون تراشه RFID: چگونه انتخاب کنیم؟ چه هزینه ای؟شارژ ترمینال با یا بدون تراشه RFID: نحوه انتخاب ? چه هزینه ای ? رانندگان وسایل نقلیه برقی ، چه افراد و چه متخصصان ممکن است نیاز به شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی خود به طور دقیق یا منظم داشته باشند.
 • ایستگاه شارژ همکار: نحوه مدیریتایستگاه شارژ همکار: نحوه مدیریت نصب ? بیشتر کاربران یک ماشین برقی قابل شارژ یا ترکیبی تصمیم می گیرند خانه های خود را به یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه خود تجهیز کنند.نقل قول ترمینال .
 • ماشین برقی جدید: آیا می توانم ایستگاه شارژ قدیمی خود را حفظ کنم؟ماشین برقی جدید: آیا می توانم ایستگاه شارژ قدیمی خود را حفظ کنم ? شما قصد دارید ماشین برقی را تغییر دهید و در حال حاضر یک ایستگاه شارژ دارید. بنابراین شما احتمالاً تعجب می کنید که آیا مجبورید دومی خریداری شده برای آن را جایگزین کنید.
 • قیمت چند استقیمت نصب ایستگاه شارژ چقدر است ? اگر بیشتر و بیشتر صاحبان وسایل نقلیه برقی تصمیم به راه حل شارژ در خانه خود بگیرند ، این است که از راحتی چنین نصب و راه اندازی بهره مند شود.
 • کابل شارژ اتومبیل برقی: چگونه آن را انتخاب کنیم؟کابل شارژ اتومبیل برقی: نحوه انتخاب آن ? کابل شارژ اغلب به عنوان بخشی از خرید یک وسیله نقلیه برقی یک نقطه فراموش شده است. با این حال ، این یک پیوند اساسی برای اطمینان از شارژ خوب از.
 • سوکت تقویت شده یا ایستگاه شارژ: چگونه می توان انتخاب صحیح را انجام داد؟سوکت تقویت شده یا ایستگاه شارژ: نحوه انتخاب صحیح ? برای شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی خود ، اکثر صاحبان آنها برای نصب خانه خصوصی ، بسیار راحت تر از راه حل های عمومی و کارآمدتر انتخاب می کنند.
 • طول عمر چیستطول عمر یک ایستگاه Wallbox یا شارژ چیست؟ ? اگر فروش وسایل نقلیه الکتریکی چند سال است که افزایش یافته است و به دلیل افزایش قیمت سوخت های سنتی و جدید ، چند ماه در حال انفجار است.
 • نصب ترمینال شارژ: چگونه این حرفه ای را انتخاب کنیم؟نصب ترمینال را شارژ کنید: نحوه انتخاب این حرفه ای ? افراد و متخصصان بیشتر و بیشتر تصمیم می گیرند یک ایستگاه شارژ را در خانه یا محل کار خود نصب کنند.نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون.
 • WiFi یا بلوتوث Wallbox: چه چیزی اجازه می دهد؟ چگونه آن را انتخاب کنیم؟WiFi یا بلوتوث Wallbox: چه چیزی اجازه می دهد ? چگونه آن را انتخاب کنیم ? داشتن ایستگاه شارژ خانگی خود راحتی برای رانندگان وسایل نقلیه برقی و هیبرید قابل شارژ است.نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد.

در ماه سپتامبر در باغ انجام شود

 • تقویم قمری سپتامبر
 • سپتامبر کار در باغ
 • تقویم کاشت و کاشت در وصله سبزیجات
 • تقویم تعطیلات گیاهی

در Binette & Jardin شرکت کنید

 • یک رویداد را به تقویم اضافه کنید