چرا باید پنج دقیقه در روز تلفن همراه خود را خاموش کنید., چگونه تلفن هوشمند سامسونگ خود را خاموش کنیم. نه ، این یک شوخی نیست | پیت بعدی

چگونه تلفن هوشمند سامسونگ خود را خاموش کنیم. نه، این یک شوخی نیست

با توجه به Dust Mobile ، Laureate of the Lille Fic ، Darknet Services برای گوش دادن به هر لپ تاپ ، سپس هک تماس و پیام کوتاه ، بدون نیاز به نصب نرم افزار سوم ، پیشنهاد می کند

چرا باید پنج دقیقه در روز تلفن همراه خود را خاموش کنید

 • این دستکاری کوچک می تواند شما را از حملات سایبری محافظت کند

ضروری ترین به دلایل امنیت سایبری ، توصیه می شود 5 دقیقه در روز تلفن هوشمند خود را خاموش کنید.

آخرین بار چه زمانی تلفن همراه خود را خاموش کردید ? بسیار محتمل است که شما به یاد داشته باشید ، زیرا ما عادت را برای خاموش کردن دستگاه های خود از دست داده ایم. با این حال ، به شدت توصیه می شود این کار را انجام دهید. و این ، به دلایل امنیت سایبری.

این آنتونی آلبانی ، نخست وزیر استرالیا بود ، اخیراً در مصاحبه ای با او به یاد آورد نگهبان. به گفته رهبر سیاسی ، این عادت کوچک هکرها را دور می کند. “همه ما یک مسئولیت داریم. چیزهای ساده ، مانند خاموش کردن تلفن خود هر شب به مدت پنج دقیقه. برای کسانی که به ما نگاه می کنند ، این کار را هر 24 ساعت انجام دهید ، در حالی که شما دندان های خود را مسواک می زنید. “.

از دو نوع حمله خودداری کنید

در حین مورد مجازی Pegasus ، یک متخصص در زمینه امنیت سایبری ، مصاحبه شده توسط AFP ، قبلاً آن را در سال 2020 توصیه کرده است: راه اندازی مجدد تلفن خود روزانه باعث می شود خطرات “هک” را محدود کند (هک کردن, توجه داشته باشید). با جزئیات ، این دستکاری امکان محافظت در برابر دو نوع حمله را فراهم می کند: فیشینگ (یا چلیک)-تکنیک در نظر گرفته شده برای فریب کاربر اینترنت برای ترغیب او به برقراری ارتباط با داده های شخصی و “سوء استفاده از کلیک صفر” ، یک حمله سایبری که “فعال سازی” آن نیازی به دستکاری قربانی ندارد.

علاوه بر این ، به عنوان کارشناس امنیت سایبری ماتیو آئودیبرت ، تلفن خود را خاموش می کند ، در توییتر یادداشت می کند تا تمام برنامه ها و تمام فرآیندهای موجود در پس زمینه را ببندد “. این خطر حمله را محدود می کند ، بلکه به تلفن شما اجازه می دهد تا “استراحت” کند ، بنابراین طول عمر خود را گسترش می دهد.

لپ تاپ را خاموش کنید

شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

NextPit Samsung Galaxy S22 Side Side

من برای شما توضیح خواهم داد که چگونه تلفن هوشمند سامسونگ خود را خاموش کنید. این یک شوخی نیست. در جدیدترین تلفن های هوشمند سامسونگ با دکمه جانبی جانبی ، خاموش کردن تلفن هوشمند شما به وضوح به همان اندازه شهودی نیست که باید باشد.

بله ، در سال 2022 ، برای یادگیری نحوه خاموش کردن تلفن هوشمند خود به یک آموزش نیاز دارید. و این یک اغراق دیگر از طرف من یا یک مقدمه طعنه آمیز با بلیط خلق و خوی نیست. نه ، بدون آشفتگی در اطراف ، سامسونگ واقعاً موفق شده است یکی از ابتدایی ترین اقدامات تجربه کاربر را در اندروید پیچیده تر کند.

 • برای سایر کارکردهای مفیدتر برای سامسونگ ، با راهنمای من از بهترین ویژگی های OneUI مشورت کنید

سامسونگ گلکسی S22

سامسونگ گلکسی S22

 • به پیشنهاد 859 ، 00 € (سامسونگ) مراجعه کنید
 • پیشنهاد 859 ، 00 € (FNAC) را ببینید
 • پیشنهاد 859 ، 00 € (دارتی) را ببینید

خوب ، من متوقف می شوم زیرا احساس می کنم بلیط خلق و خوی 3000 کلمه در حال آمدن است و در هدست به من گفته می شود که موارد من خیلی طولانی است. به عبارت ساده ، بیشتر سامسونگ Galaxy S ، Galaxy A و حتی Galaxy Z اخیر دارای دکمه ای به نام Side Key (یا دکمه جانبی در ترجمه فرانسوی OneUI) است.

عجیب ، این دکمه دکمه پیش فرض پاور نیست. با انجام پشتیبانی طولانی مدت از آن ، شما به منوی قدرت Android 12 بلکه به دستیار Bixby در سامسونگ پیوستید. این بسیار مخالف است که خود سامسونگ آموزش ارائه می دهد تا به شما توضیح دهد که چگونه تلفن هوشمند خود را خاموش کنید. یک آموزش! علاوه بر این ، این آموزش در منوی ویژگی های پیشرفته Oneui پنهان شده است ، که کاملاً خنده دار است ، باید پذیرفته شود.

3 روش برای خاموش کردن تلفن هوشمند سامسونگ خود

سامسونگ نحوه خاموش کردن تلفن 1

 1. از منوی سریع ، با فشار دادن نماد برق
 2. پشتیبانی طولانی مدت را در دکمه جانبی کلید و دکمه صدا به سمت پایین انجام دهید
 3. از طریق فرمان صوتی با Bixby

اما خوشبختانه می توانید این دکمه کلید جانبی را مجدداً تنظیم کنید تا شما را به منوی برق هدایت کند و به شما امکان می دهد تلفن هوشمند خود را راحت تر خاموش کنید.

 1. رفتن به تنظیمات سپس در خصوصیات پیشرفته
 2. فشار دهید کلید
 3. زیر حمایت طولانی مدت, انتخاب کنید خاموش کردن منو

این راه حل بسیار کاربردی تر است که یکی از 3 کارکرد اول برای فعال کردن در تلفن هوشمند جدید سامسونگ شما است.

اولین موارد سامسونگ کلید جانبی را تنظیم کرد

آنقدر برای این MasterClass یاد بگیرید که چگونه تلفن هوشمند سامسونگ را خاموش کنید. از من تشکر نکنید ، من خوشحالم که این دانش گرانبها را به اشتراک می گذارم و نمی توانم صبر کنم تا آموزش هایی را در مورد نحوه اتصال کابل USB-C خود به تلفن هوشمند خود ارائه دهم.

چه کسی می داند ، شاید ما در آینده مجبور شویم گزینه خاصی را فعال کنیم. جدی تر ، نظر شما در مورد این انتخاب طراحی UI سامسونگ چیست? من می فهمم که انقراض توسط فرمان صوتی با نگرانی از دسترسی ، اما بقیه?

چرا باید یک بار در روز تلفن هوشمند خود را خاموش کنید

چرا باید یک بار در روز تلفن هوشمند خود را خاموش کنید

این مسئله باتری ، حفظ وضعیت تلفن هوشمند یا استرس دیجیتال شما نیست. این یک موضوع امنیت است. همانطور که نخست وزیر استرالیا آنتونی آلبانز در “The Guardian” پیشنهاد می کند ، توصیه می شود یک بار در روز یک بار به مدت پنج دقیقه تلفن هوشمند خود را خاموش کنید. این تکنیک هکرها را دور نگه می دارد و از هک های تلفن شما جلوگیری می کند.

“همه ما یک مسئولیت داریم. چیزهای ساده ، مانند خاموش کردن تلفن خود هر شب به مدت پنج دقیقه. برای کسانی که به ما نگاه می کنند ، این کار را هر 24 ساعت انجام دهید ، در حالی که شما دندان های خود را مسواک می زنید. “. توصیه ای که هم برای افراد و هم برای شرکت ها صدق می کند.

امنیت سایبری: هر یک از تلفن های هوشمند را می توان به راحتی گوش کرد و هک کرد ، یک متخصص هشدار می دهد

با توجه به Dust Mobile ، Laureate of the Lille Fic ، Darknet Services برای گوش دادن به هر لپ تاپ ، سپس هک تماس و پیام کوتاه ، بدون نیاز به نصب نرم افزار سوم ، پیشنهاد می کند

همانطور که “Numerama” به یاد می آورد ، نخست وزیر استرالیا تنها کسی نیست که این توصیه را ارائه می دهد ، که جدید نیست. در طول پرونده نرم افزار جاسوسی Pegasus در سال 2020 ، یک معلم امنیت سایبری که توسط AFP مصاحبه شده است ، پیشنهاد کرد که روزانه تلفن های هوشمند خود را برای محدود کردن خطرات مجدداً راه اندازی کنید. اگر آژانس ملی سیستم های اطلاعاتی (ANSSI) هیچ دستورالعمل خاصی در مورد این موضوع در فرانسه ارائه ندهد ، آژانس امنیت ملی ایالات متحده (NSA) توصیه می کند که آن را خاموش کرده و حداقل یک بار در هفته دوباره شروع کنید.

ضد دو نوع حمله

به گفته NSA ، این به طور بالقوه با دو نوع حمله مقابله می کند: فیشینگ هدفمند (فیشینگ گلابی) ، که به هکرها اجازه می دهد تا بدافزار را روی دستگاه شما نصب کنند ، و “سوء استفاده از کلیک صفر” ، یک حمله سایبری که نیازی به هیچ اقدامی ندارد قربانی تحریک شدن.

چرا خانه خود را در Google Maps تاری کنید ایده خوبی است

این امر باعث می شود که از فاصله دور از خانه خود جلوگیری شود. در اینجا نحوه محافظت از حریم خصوصی خود در Google Maps آورده شده است

خاموش کردن تلفن هوشمند خود به شما امکان می دهد تمام برنامه هایی را که در پس زمینه تبدیل می شوند ، ببندید و ارتباطات خارجی را کاهش دهید ، که این خطرات را محدود می کند. از طرف دیگر ، اگر رمزعبور شما در یک کمپین فیشینگ به خطر افتاده باشد یا تلفن هوشمند شما از قبل تحت تأثیر نرم افزار مخرب قرار گرفته باشد ، راه اندازی مجدد چیزی تغییر نخواهد کرد.