RCS یا SMS: چه تفاوت هایی برای استراتژی بازاریابی شما ، RCS: Android در نهایت جایگزین پیامک می شود – Octopush

پیام رسانی RCS

Contents

+115 ٪ نرخ کلیک

RCS یا SMS: چه تفاوت هایی برای استراتژی بازاریابی شما

اگر چندین سال یک استراتژی ایمیل را اجرا کرده اید ، ممکن است قبلاً به پیامک فکر کرده باشید. پیام کوتاه برای برقراری رابطه نزدیک با مخاطبان خود ایده آل است. با کار کردن به روش صحیح ، می توانید به سرعت تبدیل کنید. اما نوآوری های مربوط به پیام ها به سرعت توسعه می یابد. پیامک قبلاً توسط RCS به رقابت رسیده است.
ما به جزئیات RC در مقایسه با پیامک و اینکه چرا رشد آن با وجود ویژگی های نوآورانه منفجر نمی شود.

آینده پیام کوتاه رسیده است

توضیحات و تعریف RCS

RCS احتمالاً است آینده پیام کوتاه. RCS به شما امکان می دهد همان برنامه هایی مانند WhatsApp یا Messenger را انجام دهید ، اما به روش بومی: بنابراین برخلاف این برنامه ها ، RCS نیازی به نصب ندارد. او هست مستقیماً در برنامه پیام رسانی خود پشتیبانی می شود اندروید.

(برخی از جزئیات فنی وارد می شوند ، اگر مستقیماً عملیاتی را می خواهید به پاراگراف زیر بروید !) ➡

از نظر فنی ، RCS چیست ?

RCS به معنای “خدمات ارتباطی غنی” است.

این یک پروتکل ارتباطی موبایل است که به عنوان آینده پیامک در نظر گرفته می شود. RCS از 3/4/5G یا Wi-Fi بر خلاف پیامک که از شبکه های GSM استفاده می کند.

این توسط کنسرسیوم GSMA ، انجمن اپراتورها و تولید کنندگان تلفن همراه ساخته شده است. این عمدتا به گوگل است که ما مدیون استقرار آن هستیم و رشد آن.

شما همچنین ممکن است از آن شنیده باشید RBM (پیام رسانی ثروتمند) برای بیرون کشیدن ارتباطات در قالب RCS بین شرکت ها و مشتریان آنها (برنامه 2 شخصاً). این یک نوع است ، اما منطق به طور کلی یکسان است.

(پایان جزئیات فنی ، بازگشت خوب به کارکنان عملیاتی !) ⬅

تفاوت پیام کوتاه پیام RCS Mindbaz

در جای مناسب برای مخاطبان خود باشید

مکالمات بین اقوام دیگر از طریق پیام کوتاه انجام نمی شود. فرانسوی ها پیام رسان ، واتس اپ ، تلگرام را ترجیح می دهند … در برنامه بومی تلفن هوشمند خود ، احتمالاً ..

لیست طولانی از پیامک های معاملاتی و تبلیغاتی.

این چیز بدی برای تجارت شما نیست. این بدان معنی است که مخاطبان شما یک بار در مکالمات خود به دنبال پیام های تجاری هستند. بیشترین بهره را از آن ببرید.

به ایستادگی کردن پیامک سفت و سخت ، RCS جایگزین خوبی است. به خصوص که نیازی به ضرب انواع پیام ها ندارید:

شما فقط ارسال می کنیدفقط یک ارتباط, و یک سیستم “Fall Back” به گیرنده اجازه می دهد اگر تلفن همراه آن اجازه دهد نسخه RCS ارتباطات شما را دریافت کند. در غیر این صورت ، او نسخه پیامکی را دریافت می کند.

11 ویژگی اصلی RCS در سال 2023

به طور مشخص ، RCS اجازه می دهد:

 • تصدیق کردن یک فرستنده
 • مبادلات محتوا غنی شده
 • مکالمات از باند
 • ارسال لینک پرفعال, اسناد
 • استفاده از اجزاء (چرخ فلک)
 • ادغام دکمه ها/تراشه ها در پنجره مکالمه (در زیر توضیح می دهیم که چیست)
 • تقسیم محل
 • گربه در یک به یک
 • اضافه كردن مناسبت ها در تقویم
 • نمایش یک نماد که نشان می دهدپیامی خوانده شده است
 • نمایش یک نماد که نشان می دهد پیام است در نوشتار

چه مقدار شخصیت می تواند حاوی پیام RCS باشد ?

اولین باری که به این ویژگی ها سفر کرده ایم ، کم رنگ شدیم: چگونه یکی از این مؤلفه ها را در 160 شخصیت نگه داریم ، مانند یک پیامک کلاسیک ?

خبر خوب, RCS نیست نه محدود به 160 نویسه. می توانید بنویسید تعداد نامحدودی از نویسه ها. مراقب باشید با یک پیام بیش از حد طولانی توجه مخاطبان خود را از دست ندهید.

RCS در مقایسه با پیام کوتاه چیست ?

در اینجا نمونه ای از آنچه RCS می تواند به نظر برسد آورده شده است:

Carouses RCS برای تجربه مشتری تلفن همراه شما

اینها فقط دو مؤلفه در بین بسیاری از امکانات ارائه شده توسط RCS است. در اینجا مطالب دیگری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:

توضیحات تفاوت RCS یا پیام کوتاه MINDBAZ

در آخرین تصویری ، اینها هستند لیست های تراشه که استفاده می شود. این یک مؤلفه ویژه فوق العاده جالب برای استراتژی بازاریابی شماست. ما می توانیم لیست های تراشه را توسط پاسخهای پیشنهادی.

آنها به شما امکان می دهند یک ادغام کنید پاسخ از پیش فرمت یا حتی اقدام به دنبال ارسال پیام. به طور مشخص ، یک تراشه باعث عمل انتخاب شما می شود. تو می توانی سناریوهای پیشرفته ایجاد کنید برای پیشبرد قیف فروش خود.

عملکرد RCS در فرانسه

اهمیت یک استراتژی پیام کوتاه / RCS برای ایجاد یک رابطه اعتماد

به عنوان یک روتر پیام کوتاه ، Mindbaz از اهمیت یک استراتژی خوب پیام کوتاه آگاه است. این امکان را به شما می دهد تا در زمان مناسب به طور مستقیم در جیب مخاطبان خود مداخله کنید. طبق گزارش وضعیت موبایل 2022 داده ها.هوش مصنوعی ، ما به طور متوسط ​​4:48 در روز تلفن او می گذرانیم. فرانسوی ها با 3:06 کمی معتاد هستند.

واضح است ، استراتژی بازاریابی پیام کوتاه چالش های جدیدی را در مقایسه با ایمیل ارائه می دهد. این چالش ها با RCS یافت می شود. ما اخیراً یک سری از محتوای اختصاص داده شده به برنامه اقدام پیام کوتاه شما را اختصاص داده بودیم:

نحوه جمع آوری شماره تلفن (2/6)

راهنمای کمپین موفقیت آمیز پیام کوتاه

کمپین پیام کوتاه خود را راهنمای Mindbaz بسازید

پیام کوتاه: چه موقع می توانید کمپین خود را ارسال کنید (5/6)

با تهیه استراتژی خود, پیام کوتاه و RC شما از اهداف شما فراتر خواهد رفت و میانگین کسانی که قبلاً به این موضوع علاقه مند بوده اند.

آمار اطراف RC در فرانسه

با توجه به AF2M, 9 از 10 نفر پیام RCS را باز می کنند. از طریق مقایسه ، 70 ٪ از شرکت های پیام در مورد WhatsApp می خوانند. نشانه ای مبنی بر اینکه پیامی در کانال اختصاص داده شده به شرکتها بیشتر علاقه مند است.

در میزان مکالمه حتی 6 ضرب می شود در مقایسه با پیام کوتاه کلاسیک.

در نرخ کلیک نیز با 6 ضرب می شود, این بار در مقایسه با یک ایمیل ، برای کسانی از شما که هنوز پیامکی را پشت سر نگذاشته اید.

به گفته گوگل ، بیش از 40 مارک حداقل یک RC را به فرانسه ارسال کرده اند. در میان آنها:

 • آکسا
 • BNP Paribas
 • سلام بانک
 • CDScount
 • خیابان مراکز خرید
 • لو فیگارو
 • نارنجی…

بسیاری از بازیکنان مالی در این رده بندی. برای چی ? زیرا آنها فهمیدند که RCS اجازه می دهد اعتماد به نفس را با مخاطبان خود تقویت کنید, یک مشکل مهم در این بخش. یک راه عالی برای تبدیل, اما همچنین وفادار مشتری های آنها.

به اطراف خود نگاه کنید. از رقبای خود بخواهید استراتژی RCS را راه اندازی کنند ? چرا در بخش خود اولین کسی نیستید که با استراتژی بازاریابی خود نوآوری کنید ?

اگر شک دارید, با یک استراتژی پیام کوتاه شروع کنید برای بررسی اشتهای مخاطبان خود نسبت به پیام های تلفن همراه. با هزینه کمتری ، پیام کوتاه یک روش مناسب برای راه اندازی کمپین های تست A/B است.

ژولین در 3 دقیقه RCS را توضیح می دهد

رشد آهسته RCS: اپل

Google vs Apple: شوک تایتان ها

ما با شروع این مقاله یک رویا برای شما ارسال کردیم. اما چرا RC ها بر پیام کوتاه مقدم نبودند ?

پاسخ در مخفف دیگر است: گافام و به ویژه دو حرف اول: g / a

ما به شما گفتیم, گوگل برای برجسته کردن RCS بیکار نیست. ولی سیب دو پا ترمز می کند و از اجرای فناوری مرتبط با RCS در آیفون خودداری کرد.

چه مدت قبل از تاشو سیب ?

امروز 17 میلیون کاربر پیام اندرویدی و 12.4 میلیون کاربر iMessages توسط اپل وجود دارد.

در فرانسه, 1 از 3 موبایل با RCS سازگار است.

از طرف ایالات متحده ، فشار برای سیب افزایش می یابد

ایالات متحده نشان دهنده بازاری با پتانسیل رشد بالا برای RCS است. اپراتورهای اصلی از توسعه آن مطلوب هستند و در میان آنها ، T-Mobile ، Verizon و AT&T در حال حاضر از پروتکل RCS پشتیبانی می کنند.

تعداد کل پیام های RCS ارسال شده توسط شرکت ها باید تا سال 2027 بیش از 170 میلیارد, اگر اپل در 3 سال آینده از این پروتکل پشتیبانی می کند.

اسکارلت وودفورد ، تحلیلگر تحقیقات Juniper ، به توسعه RCS و عدم تمایل اپل علاقه مند بود:

“” “اپل برای تسهیل ارتباطات صاف و ایمن بین سیستم عامل های تلفن همراه باید از RCS پشتیبانی کند. پروتکل RCS احتمالاً بر روی رابط Imessage موجود در دستگاه های iOS مستقر شده است ، به منظور سرمایه گذاری در استفاده از آشنایی و پذیرش حداکثر پذیرش.»

“اپل برای تسهیل باید از پروتکل RCS پشتیبانی کند ارتباطات روان و ایمن بین سیستم عامل های تلفن همراه. پروتکل RCS احتمالاً در رابط IMESSAGE موجود در دستگاه های iOS مستقر خواهد شد تا از آشنایی کاربر و به حداکثر رساندن پذیرش استفاده شود.»

با این حال تیم کوک ، مدیرعامل اپل عدم تمایل خود را پنهان نمی کند:

“” “من کاربران خود را نمی بینم که از ما بخواهند انرژی زیادی را برای پروتکل RCS بگذاریم در این مرحله. من می خواهم شما را به آیفون تبدیل کنم “

تیم کوک ، مدیرعامل اپل – کد کنفرانس هفت. 2022

آیا دموکراتیک شدن RC ها می تواند غول سیب را خم کند ? در سال 2022 ، طبق SMSMode, فقط 12 ٪ از مارک های OT از RCS شنیده اند. شرکتی که پیام کوتاه را ترویج می کند ، علاقه مند به موضوع RCS است و تغییر را در اپل فشار می دهد:

“امروز ، شکستگی با شهرت کم از این کانال های جدید از یک طرف و از طرف دیگر وجود دارد میزان رضایت بسیار بالا. به عنوان مثال ، برای RCS ، متخصصان مصاحبه شده فقط 9 ٪ قبلاً دریافت کرده اند. از طرف دیگر ، تقریبا 90 ٪ از کسانی که قبلاً آن را تجربه کرده اند راضی هستند ! این کانال ها فقط به مدت 2 سال وجود داشته اند و در همه گیر کامل ظاهر شده اند. »»

Fabien Andraud ، مدیر تجاری SMSmode.

برای بهینه سازی تجربه مشتری از RCS استفاده کنید

اگر همه بازیکنان این بخش نیز به RCS علاقه مند باشند ، به این دلیل است که آنها می دانند که مارک ها علاقه ای به سرمایه گذاری در این نوآوری دارند: جستجوی ، تجربه مشتری ، وفاداری… یک استراتژی RCS بخشی از قیف فروش شماست:

فروش قیف توضیحات RCS MINDBAZ

برای افزایش نام تجاری خود از RCS استفاده کنید

برندسازی: یک کانال در رنگ های خود ایجاد کنید

به شکل ، پیام کوتاه همه شرکت ها یکسان هستند. برای مخاطبان خود دشوار است که تفاوت بین برند شما ، رقبای خود و سایر شرکت هایی که کانال پیام کوتاه را اداره می کنند ایجاد کنید.

RCS متفاوت است.

شما امکان شخصی سازی قسمت پایین مکالمه را با چشم انداز خود دارید. از رنگ ها و خاص منشور گرافیکی خود استفاده کنید تا تماس شما بلافاصله شما را تشخیص دهد.

ما در مورد پیشینه به شما می گوییم ، اما این همه چیز نیست. کلیدهای منشور سرمقاله خود را با عناصر اضافی اضافه کنید. به عنوان مثال ، دکمه “+” به شما امکان می دهد تا بر اساس رنگهایی که تعریف می کنید ایموجی ها ، GIF ها و سایر جزئیات را وارد کنید.

پیام کوتاه RCS SMS SMS MINDBAZ ROUTER RCS پیام کوتاه

به مخاطبان خود اطمینان دهید تا از اتمام در هرزنامه خودداری کنید

RCS اجازه می دهد شناسایی بهتر فرستنده پیام.

این پروتکل شامل یک نماد صدور گواهینامه است که در کنار نام فرستنده پیام موجود است.

شما به مخاطبان خود اطمینان دهید در چشمان چشم ، که به شما امکان می دهد توجه بیشتری کنید.

جای تعجب آور نیست که مخاطبین شما در ایده کلیک بر روی پیوند محتاط هستند: کلاهبرداری در حساب آموزش حرفه ای (CPF) ، اسپم و حملات سایبری در حال ضرب است و به طور فزاینده ای تبلیغ می شود.

مشکل را پیش بینی کرده و راه حل پیدا کنید. برای RC ها ، پیامک ها و حتی ایمیل های شما ، این سوال ضروری است.

برای بهبود تصویر برند خود از مؤلفه ها استفاده کنید

بیش از پیام ایجاد کنید: تماس خود را در جهان از طریق کارت های غنی غوطه ور کنید.

کارتهای غنی امکان ارسال تصویر غنی از محتوا را فراهم می کنند. محتوای مربوطه متنوع است: متن ، عنوان ، توضیحات ، پاسخ ها یا اقدامات پیشنهادی (در حد 4 حداکثر).

آنها به طور کلی به شکل “چیپس” می آیند.

شما می توانید از آنها استفاده کنید

 • پیوندی به یک سایت ، یک صفحه وب وارد کنید
 • تماس تلفنی
 • Geolocate یک نقطه فروش
 • ردیابی یک بسته
 • یک برنامه تلفن همراه نصب کنید
 • یک رویداد را به تقویم اضافه کنید ..

با رفتن به RCS ، شما مطرح کردید یک تصویر برند پویا و نوآورانه. اگر Generation Z نیز بخشی از مخاطبان شما باشد ، این یک دارایی اضافی است. آنها به ویژه به شهرت برند شما توجه می کنند. نیازهای آنها را برآورده کنید.

Generation Z را برای ایجاد ایمیلهایی که تبدیل می شوند درک کنید:

.RCS: دارایی نوآورانه برای تبدیل مخاطبان شما

با محتوای مرتبط با محتوای مرتبط با درد مخاطب خود پاسخ دهید

هنگامی که با مخاطبان خود ارتباط برقرار کردید ، توپ در اردوگاه شماست. شما باید انتظارات او را برای ارائه محتوای ارزش افزوده او مشخص کنید تا او زمان بیشتری را در کانال های شما بگذراند.

محتویات می توانند اشکال مختلفی به خود اختصاص دهند:

 • بحث در کانال RCS
 • یک مقاله وبلاگ
 • یک قسمت از پادکست
 • یک کاغذ سفید
 • پستی در شبکه های اجتماعی
 • یک ایمیل..

آنچه مهم است این است که شما مسائل مخاطبان خود را جمع می کنید. و برای آن ، تست ها را انجام دهید !

محتوایی را ارائه دهید که به نظر شما مربوط می شود و سپس به آمار نگاه کنید. چه چیزی بهترین کار می کند ? محتوای خود را تنظیم کنید پس از ایجاد یک برنامه عملی که از آمار شما تهیه شده است.

RCS دارای عملکرد پیشنهادی محتوا است که می توانید آزادانه از آن سوء استفاده کنید.

از استفاده از آن دریغ نکنید ویژگی های Datavisualization روتر شما برای صرفه جویی در زمان در تحلیل های خود.

اقدامات تماس خود را برای تبدیل با RCS کنترل کنید

نظارت بر باز کردن در یک پیام RCS یکپارچه شده است. به راحتی می توانید به آماری مانند:

 • تعداد پیام های ارسال شده / اوج / خوانده شده
 • در دهانه با توجه به تاریخ ارسال پیام اندازه گیری می شوند:
  اگر پیامی در تاریخ 01/10 ارسال شود و دهانه ها در 2،3 و 4/10 انجام شود ، آنها به ارسال 01/10 “ضمیمه” می شوند.
 • مشارکت کاربر“: این آماری است برای دیدن اینکه آیا این پیام تعامل ایجاد کرده است و چه نوع.
 • تعامل نوع“: برای دانستن نوع تعامل: ارسال پیام ، روی یک پاسخ پیشنهادی ، یک CTA کلیک کنید.
 • عامل پاسخگو“: آماری برای پیدا کردن زمان پاسخ یک نماینده به یک پاسخ دریافت شده.

مخاطبین خود را به راحتی درگیر کنید

از جمله مؤلفه های RC هایی که می توانید کار کنید ، عملکرد را از دست ندهید رویداد.

رویداد یک کانال جالب برای تبدیل است. شما مخاطبان خود را در رویدادها درگیر می کنید تا احساس ممتاز شود: فروش خصوصی ، عصرها ، افتتاح ..

محتوای آنها را در یک لحظه کلیدی ارائه دهید: وبینار ، نمایشگاه ، پرونده مشتری ..

اما به لطف RCS در افزایش نرخ ثبت نام خود دریغ نکنید. با ارسال دعوت در زمان مناسب ، نرخ پاسخ بهتری خواهید داشت.

عملکرد RCS شب تقویم Mindbaz پیام اعماق

برای رسیدن به اهداف خود, به یاد داشته باشید که به طور مؤثر هدف قرار دهید. ما در مورد هدف قرار دادن کمپین پیام کوتاه خود به شما مشاوره دادیم که دقیقاً مربوط به RCS است.

با استفاده از RCS ، می توان یک مؤلفه را برای آن ادغام کرد بدون ترک گربه برای این رویداد ثبت نام کنید. ساده و کارآمد ، از آن برای تبدیل استفاده کنید.

تجربه مشتری را برای حفظ از طریق RCS بهبود بخشید

ربات مکالمه یکپارچه برای تجربه مشتری شما RBS است

RBS عملکرد پرچمدار RCS است:

یک کانال بومی به طور مستقیم در تلفن Prospect شما با یک درخت روایت خودکار.

این ویژگی محبوب RBS نام دارد: پیام رسانی تجاری RCS .

ما آن را پنهان نمی کنیم ، ما را برنده می شود. ربات مکالمه ایجاد شده نیز “عامل” نامیده می شود. پاسخ های عامل بر روی پیکربندی ها و ما حتی می توانیم مؤلفه ها را ادغام کنیم.

ما مزایای RBS را خلاصه می کنیم:

 • یک تجربه مشتری شخصی در رنگ های شما
 • مستقیماً در تلفن هوشمند مشتری خود
 • با پاسخ های پیکربندی شده و شخصی
 • خدمات مشتری شما می تواند در هر زمان کنترل خود را به دست آورد
 • امکان فعال کردن ویژگی “در نوشتن” به طوری که مشتری شما می داند که به او پاسخ داده می شود
 • مؤلفه ها می توانند در مکالمه (به طور خودکار یا نه) ادغام شوند
  • یک مورد را پرداخت کنید
  • برای یک رویداد ثبت نام کنید
  • کاروسل با محصولات مختلف اینستاگرام
  • فیلم های ..

  این ویژگی به شما امکان می دهد یک تجربه فوق العاده مشتری ایجاد کنید.

  ادغام محتوای کیفی در RCS

  ما از RBS خارج می شویم تا به سایر مزایای RCS برگردیم. کیفیت در مبادلات شما با مشتریان ، چه از نظر ماده و چه به صورت شکل ضروری است. ما به شما اجازه می دهیم پیش زمینه را مدیریت کنید ، اما از نظر فرم ، ما به شما اطمینان می دهیم:

  RCS اجازه ارسال تصاویر HD و همچنین فیلم ها را می دهد. حداکثر وزن پرونده ارسال شده توسط RCS 10 مگابایت است. فراتر از آن ، پرونده فشرده شده و کیفیت آن کاهش می یابد ، همانطور که برای MMS.

  شرط بندی در نزدیکی جغرافیایی برای تشویق به ورود به فروشگاه ها

  با استفاده از کارتهای غنی RCS ، می توانید به راحتی جغرافیایی یک نقطه فروش را به عنوان مثال به اشتراک بگذارید. فروشگاه های خود را برای تسریع در فروش و فشار به اقدام در زمان مناسب برجسته کنید.

  کدام یک از قسمت های معامله ای RCS ?

  RCS نظارت بر بسته ها را تسهیل می کند. به ویژه پس از سالها بیماری همه گیر ، اروپایی ها عادت کرده اند که تمام امکانات فروش آنلاین را سفارش و بهره برداری کنند:

  • کلیک کنید و جمع کنید
  • تحویل نقطه رله
  • تحویل رله
  • تجارت M یا 100 ٪ خرید از طریق تلفن همراه
  • تجارت اجتماعی
  • رزرو آنلاین ..

  برای این شیوه ها ، پیام های معامله ای از مشتریان شما ضروری و طولانی شده اند. عناصر بیمه اتکایی ، دیگر نمی توانید آن را از طریق ایمیل یا پیام کوتاه / RCS از دست دهید.

  رزرو عملکرد RCS توسط پیام Mindbaz

  این پیام های معامله ای بی نظیر و شخصی هستند و پس از یک اقدام کاربر ارسال می شوند. مثلا :

  • تأیید خرید
  • سبد رها شده
  • حمل دریایی,
  • تأیید حمل و نقل سفارش
  • تحویل بسته نقطه رله
  • ارسال کد دسترسی
  • رمز عبور موقت
  • تأیید انتصاب
  • تأیید رزرو

  می توانید از محل RCS برای ارائه عناصر بیمه اتکایی به مشتریان خود استفاده کنید.

  از مورد استفاده کنید: 3 نمونه تجاری که RCS موفق می شود

  جنیفر: نمونه ای از خرده فروش که یک استراتژی RCS را اجرا کرده است

  این برند با حضور در کمپین Jennyfer در RCS ، برنده چالش RCS شد که توسط AF2M اعطا شد. این با یک کمپین مدیریت تجارت RCS است که توسط CM اداره می شود.com ، بازیگر اصلی در تجارت مکالمه که جنیفر از آن ایستاده بود. ما با هم تجزیه و تحلیل می کنیم.

  مثال استفاده از پرونده Jennyfer RCS توضیحات Mindbaz

  جنیفر ، برند زن آماده -برای لباس

  در اواخر سال 2021 ، با من جنیفر را آزمایش نکنید تا RCS را برای تغییر و شخصی سازی کاتالوگ کریسمس خود آزمایش و شخصی سازی کنید. با چرخ فلک است که ظاهر کریسمس به اشتراک گذاشته می شود. هدف از ایجاد ترافیک در فروشگاه موفقیت آمیز است ، به همان اندازه که وب سایت جنیفر که مایل به برقراری ارتباط با ارقام در این مورد نیست.

  با توجه به واکنش و اشتها به مشتریان محصولات ارائه می شد. یک چالش موفق:

  “مشتریان واقعاً آماده مشورت با چرخ فلک محصولات ، گفتگو با برند هستند ، با یک زمان مکالمه ای که به طور متوسط ​​تقریباً به یک دقیقه رسیده است. این به وضوح یک معامله جدید برای ما است ، و ما فکر می کنیم که مرحله بعدی نیز می تواند آزمایش ظرفیت های M-تجارت RC ها باشد و واقعاً درگیر “تجارت مکالمه” “شود

  جولیا فوچر ، مدیر CRM در تماس با من جنیفر.

  به طور خلاصه: ارقام RCS برای کریسمس من کمپین Jennyfer را صدا نمی کند

  0.6 ٪ نرخ تبدیل در مقابل 0.3 ٪ برای همان کمپین پیام کوتاه

  1 دقیقه زمان مکالمه ای است که توسط جنیفر ثبت شده است

  30 ٪ از Jennyfer BDD سازگار با RCS است

  Le Figaro: +115 ٪ با RCS

  Le Figaro ، یک روزنامه روزانه فرانسوی ، با CM پیروز شد.com ، قیمت نوآوری برای استقرار یک راه حل RCS.

  Le Figaro با این کمپین RCS می خواست ثبت نام های آنلاین را افزایش دهد.

  قیمت le figaro cm برای پیام مبارزات انتخاباتی RCS MINDBAZ

  به طور خلاصه: ارقام مربوط به کمپین RCS du Figaro

  +115 ٪ نرخ کلیک

  +233 ٪ از ایجاد حساب.

  قابلیت تحویل 97 ٪ ، یک رکورد حتی برای یک کانال شناخته شده به دلیل تحویل عالی آن

  نارنجی: نرخ خواندن ده برابر بین RCS و پیام کوتاه

  نارنجی ، شرکت ارتباطات از راه دور فرانسوی ، در حال تهیه یک کمپین RCS برای ارائه یک موبایل جدید به مشتریان نزدیک به پایان قرارداد خود است.

  با استفاده از کارت های غنی ، نارنجی یک کمپین شخصی تهیه کرده است. کارتهای غنی امکان ارسال تصویر غنی شده با محتوای متن و پاسخ ها یا اقدامات پیشنهادی را فراهم می کنند.

  نارنجی همچنین نظارت بر کمپین ها ، به ویژه “تعامل نوع” را بهینه کرده است که اجازه می دهد از نوع تعامل ممتاز مخاطب پیروی کنید.

  به طور خلاصه: ارقام کمپین RCS نارنجی

  +80 ٪ نرخ خواندن کمپین در مقایسه با همان کمپین ارسال شده است

  X3 حجم فروش حاصل از کمپین ارسال شده توسط پیام کوتاه به 58،000 نفر 3 برابر بیشتر از آن است که در کمپین ارسال شده از طریق ایمیل به 200،000 ثبت شده است!

  رشد امیدوار کننده RCS

  ارقام مفصل در موارد عملی قسمت قبلی ، ایده ای از فرصتی را که توسط یک استراتژی RCS ارائه شده است به شما می دهد. اگر پیام کوتاه در حال حاضر یک پایه محکم برای روابط شما با مخاطبان خود باشد ، RCS دارایی برای یک تجربه عالی مشتری است.

  پیام رسانی RCS

  خدمات ارتباطی غنی ، سرویس پیام کوتاه چندرسانه ای/MMS آینده.

  پیام RCS چیست ?

  RCS یا خدمات ارتباطی غنی یک پروتکل ANDROP است که هدف آن ایجاد پیامک/MMS Messe با ویژگی های چندرسانه ای پیام رسانی فوری مانند برنامه های WhatsApp ، پیام رسان فیس بوک ، WeChat و غیره به یک شوخ طبعی غنی شده مشترک تبدیل می شود. ما کانال پیامکی سنتی داریم.

  سپس می توانید به اشتراک بگذارید: تصاویر ، فیلم ها ، پرونده ها ، پرداخت ها ، GIF ها ، دکمه ها ، نقشه ها و غیره … و کیفیت مکالمات خود را غنی سازی کنید.

  این نسخه مشهور اندرویدی Imessage از اپل است.

  پیام رسانی RCS

  ویژگی های پیام رسانی RCS را کشف کنید

  با توجه به محتوای چندرسانه ای در دسترس ، بر مشتریان و چشم انداز خود تأثیر بگذارید. آنها بیشمار و بدون محدودیت اندازه هستند: تصاویر ، فیلم ها ، اسناد ، کدهای QR ، پرداخت ، به اشتراک گذاری جغرافیایی و غیره. ایده آل برای افزایش صرافی های خود.

  تجارت الکترونیکی

  پیام رسانی RCS می تواند برای اهداف بازاریابی (ارتقاء فروش ، فروش خصوصی ، پیشنهادات تبلیغاتی و غیره استفاده شود.) و/یا اهداف معامله ای (رزرواسیون با پرداخت با پرداخت یکپارچه در مکالمه شما).

  پیام های RCS از طریق اتصال به اینترنت سال تحویل می شوند ، بنابراین زمان تحویل بسیار سریعتر است. اگر پیام رسانی RCS توسط تلفن یا حامل کاربر شما پشتیبانی نمی شود ، پیام RCS بوی پیامک های سنتی است.

  با برجسته کردن تصویر برند شرکت (برند ، آرم ، رنگ ها ، وب سایت ، تلفن و غیره ، اعتماد مخاطبین خود را به دست آورید.) در طول مبادلات شما.

  اقدامات مسئول و پیشنهادی

  اس ام اس 2.0 اجازه می دهد تا از طریق دکمه های پاسخ پیشنهادی پاسخ های شما را پاسخ دهد. با پیام رسانی RCS ، می توانید تجربه مشتریان خود را بهبود بخشید و مبادلات خود را روان تر کنید.

  به لطف تصدیق پذیرش ، خواندن یا کلیک ، کمپین های ارتباطی خود را ارزیابی و تنظیم کنید.

  پیشنهادات روشنی را برای اقدام برای تماس با مشتریان خود برای عمل بیان کنید.

  پاسخ به رویداد مخاطبان خود در ساعات خاموش خود و بسیار پاسخگوتر شوید.

  تجربه مشتریان و چشم انداز خود را با محتوای چندرسانه ای افزایش دهید.

  تجربه خدمات مشتری بهتر با RCS

  پیام رسانی RCS

  منابع دیگران ما

  • پیام کوتاه RC و پتانسیل آن در تجارت
  • RCS یا ابزار استراتژی بازاریابی به صورت عالی
  • خبرنامه پیامکی برای ایجاد وفاداری مشتری

  سوالات متداول
  پیام رسانی RCS تجارت چیست?

  پیام رسانی RCS Enterprise به روزرسانی در زمینه ارائه خدمات شما با ویژگی های غنی تر و تعاملی تر برای برقراری ارتباط با مشتریان خود به طور مؤثر است. RCS مخفف خدمات ارتباطی غنی است “.

  از طریق کانال RCS ، مشاغل می توانند تجربیات تعاملی تلفن همراه را مستقیماً به صندوق های پیام کوتاه مشتریان خود مانند ارسال خبرنامه از طریق RCS ارائه دهند.

  چگونه می توانم پیام RCS را برای برند یا تجارت خود فعال کنم?

  فعال کردن پیام رسانی RCS برای تجارت شما هرگز با Octopush آسان نشده است. RCS شما را ملزم به پیکربندی و تأیید مشاغل خود با اپراتورها می کند قبل از اینکه بتوانید پیام را ملاقات کنید. خط مشی سوارکاری وجود دارد که در این کارآموزی فقط به شرکتهای بزرگ اجازه می دهد تا از آنها استفاده کنند.

  ما از شما دعوت می کنیم تا با ما تماس بگیرید تا صلاحیت خود را تأیید کرده و برای استفاده از این کانال ارتباطی جدید کمک بگیرید.

  پیام رسانی RCS چگونه کار می کند?

  RCS یک استاندارد پیام رسانی جدید است که در تلفن های هوشمند یافت می شود. از رمزگذاری پیشرفته استفاده می کند که پشتیبانی ، محتوای چندرسانه ای و گربه های گروهی را پیوند می دهد.

  برای دریافت پیام RCS ، اتصال به اینترنت یا داده های تلفن همراه مورد نیاز است. کاربران همچنین باید یک برنامه پیام رسانی RCS را نصب یا بارگیری در تلفن هوشمند Android با قابلیت RCS خود برای دریافت و مشاهده پیام های پیشرفته RCS نصب یا بارگیری کنند.

  چگونه RC می تواند به بهبود تجارت من کمک کند?

  با خدمات ارتباطی غنی ، مشاغل توانایی ارسال دارند:

  • یادآوری ، اطلاعات درمانی و یادآوری دارو برای بیماران
  • رزرو اطلاعات ، پیشنهاد دهندگان ویژه برای تکرار مشتریان و چک/چک/چک.
  • پیشنهادات شخصی به مشتریان ، یادآوری قرار ملاقات برای اتصالات و به روزرسانی در سفارشات آنلاین.

  آیا استفاده از RCS برای تعامل دو طرفه امکان پذیر است؟?

  بله ، استفاده از RCS برای تعامل دو طرفه از طریق شبکه های تلفن همراه امکان پذیر است.

  لازم به ذکر است که برای کاربران برای دریافت RCS ، برای انجام این کار هنوز به سیم کارت نیاز دارند.

  پشتیبانی مشتری ما همیشه برای کمک به شما وجود دارد

  تیم ما شما را با پشتیبانی دائمی ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا تمام سوالات خود را جلب کند.

  مشاوره شخصی با یک متخصص تماس می گیرد

  زمان پاسخگویی گربه زنده

  همچنین به کانال های دیگر مراجعه کنید

  فرستنده شخصی ، پیام کوتاه طولانی ، چت پیامکی و ارسال فوری

  گربه با مشتری خود و اضافه کردن خودکار.

  به طور خودکار متن خود را به پیام های تماس صوتی تبدیل کنید.

  پیام رسان فیس بوک

  یک کانال آشنا را با بیش از 1 اتخاذ کنید.3 میلیارد کاربر در ارتباط شما.

  اینستاگرام

  کانال مورد علاقه هزاره ها و نسل Z. این کانال را با بیش از 1 ادغام کنید.386 میلیارد کاربر فعال.

  داده های خود را به ما واگذار می کند ، به ما اعتماد کنید ، آنها با ما در امان هستند.

  ما ISO 27001: 2013 معتبر ، GDPR سازگار هستند و یک تیم امنیتی داریم.

  سرورهای ما در ���� فرانسه قرار دارند.

  131 قبل از میلاد پرادو ، 13008
  مارسی ، Bouches-du-Rhône

  • شرایط استفاده از خدمات
  • مستندات
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • ISO/IEC 27001 Octopush
  • انطباق GDPR
  • رد پای کربن

  رضایت کوکی ها را مدیریت کنید

  برای ارائه بهترین تجربیات ، ما از فناوری هایی مانند کوکی ها برای ذخیره و یا دسترسی به اطلاعات دستگاه ها استفاده می کنیم. رضایت از این فناوری ها به ما امکان می دهد داده هایی مانند رفتار ناوبری یا شناسه های منحصر به فرد در این سایت را پردازش کنیم. واقعیت عدم رضایت یا برداشت رضایت شما ممکن است تأثیر منفی بر خصوصیات و عملکردهای خاص داشته باشد.

  عملکردی عملکردی همیشه فعال است

  ذخیره سازی یا دسترسی فنی در پایان علاقه مشروعیت لازم است تا امکان استفاده از یک سرویس خاص صریح توسط مشترک یا کاربر یا تنها برای انتقال انتقال ارتباطات در یک شبکه ارتباطات الکترونیکی درخواست شود.

  تنظیمات برگزیده ترجیحات

  ذخیره سازی یا دسترسی فنی به منظور علاقه قانونی برای ذخیره ترجیحات که توسط مشترک یا کاربر درخواست نمی شود ضروری است.

  آمار آماری

  ذخیره سازی یا دسترسی فنی که منحصراً برای اهداف آماری استفاده می شود. ذخیره سازی یا دسترسی فنی که منحصراً در اهداف آماری ناشناس استفاده می شود. در صورت عدم حضور احضار ، رعایت داوطلبانه از طرف ارائه دهنده دسترسی به اینترنت یا سوابق اضافی از طرف شخص ثالث ، اطلاعات ذخیره شده یا استخراج شده در این انتها به طور کلی برای شناسایی شما قابل استفاده نیست.

  ذخیره سازی یا دسترسی فنی برای ایجاد پروفایل کاربر به منظور ارسال تبلیغات ، یا دنبال کردن کاربر در وب سایت یا در چندین وب سایت با اهداف بازاریابی مشابه ضروری است.

  RCS: نحوه فعال کردن جایگزینی پیام کوتاه در Android ?

  RCS پیام جدید ارسال پیام برای جایگزینی پیام کوتاه فعلی است ، بدانید که چگونه می توانید از آن در Android بهره مند شوید.

  پیام های SMS Google RCS

  ارسال پیام از طریق شبکه تلفنی همانطور که می دانیم مدتهاست که تقریباً یکسان بوده است. از دهه 90 ، او از پروتکل پیام کوتاه استفاده کرده است ، با همین محدودیت ها. اما یک تازه وارد اکنون در حال سایه زدن است. در سال 2007 توسعه یافته ، RCS (خدمات ارتباطی غنی) اکنون در تمام تلفن های هوشمند Android مستقر شده است.

  این پروتکل شامل ویژگی هایی است که در برنامه های پیام رسانی پرچمدار مانند WhatsApp یافت می شود. به طور مشخص ، به طور قابل توجهی اشتراک فایل را گسترش می دهد و امکان ارائه جغرافیایی یا پیکربندی لیست سیاه را فراهم می کند. همچنین به شما امکان می دهد تماس های ویدیویی را راه اندازی کنید ، بدانید که آیا همکار شما پیام شما را خوانده است یا نوشته شده است.

  نحوه فعال کردن RC ها در Android ?

  این پروتکل از طریق WiFi یا داده های تلفن همراه کار می کند. و برای اینکه بتوانید از ویژگی های RCS با همکاران خود بهره مند شوید ، دومی نیز باید آنها را فعال کرده است. در صورت لزوم ، این آموزش را برای آنها ارسال کنید تا آنها را راهنمایی کنید ! در اینجا مراحل دنبال شده است:

  • به فروشگاه Play بروید تا بررسی کنید که پیام های شما به روز هستند.
  • پس از اتمام کار ، برنامه پیام را باز کنید و سپس روی عکس Profile Google خود کلیک کنید.

  • روی “تنظیمات برنامه پیام” کلیک کنید
  • سپس خط اول ، “گربه های RCS” را فشار دهید
  • هنگامی که در این بخش هستید ، گربه های RCS را فعال کرده و تنظیمات را به راحتی خود اصلاح کنید.

  شما این امکان را دارید که یا تأیید خواندن را ارسال کنید یا نداشته باشید و از شاخص های ورودی نمایش دهید یا نه. اگر پیام شما اتفاق نمی افتد (احتمالاً به دلیل عدم وجود WiFi یا 4G/5G) ، می توانید حتماً به طور خودکار یک پیام کوتاه/mms را برگردانید. در آخر ، می توانید حد پیش فرض (100 مگابایت) بارگیری خودکار پرونده های دریافت شده از طریق داده های تلفن همراه را کاهش دهید.

  به عنوان یک یادآوری ، RCS همچنین به شما امکان می دهد رمزگذاری پایان را در برنامه پیام ها فعال کنید ، همانطور که در اینجا توضیح می دهیم. اگر حریم شخصی خود را نگه دارید ، علاقه ای به انجام آن دارید ، رایگان است !

  �� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.