Smart #1brabus 428 اسب بخار ، تست ، 100 ٪ برقی ، 400 کیلومتر استقلال ، ما با Smart #1 Brabus ، اولین SUV فوق العاده قدرتمند 100 ٪ هوشمند | GQ فرانسه

ما با Smart #1 Brabus ، اولین SUV Electric Smart Smart Smart سوار شدیم

شماره 1 هوشمند متعلق به دسته SUV های جمع و جور و صلیب الکتریکی 100 ٪ است. در واقع ، طول 4.27 متر ، 1.63 متر ارتفاع و 1.82 متر عرض دارد. پایه چرخ 2.75 متر است و وزن آن به نسخه بستگی دارد: هوشمند شماره 1 با موتور الکتریکی نصب شده روی پشت (پیشرانه) بسته به تجهیزات 1788 کیلوگرم یا 1800 کیلوگرم وزن دارد و برای Brabus هوشمند به 1900 کیلوگرم می رود ، دارای دو موتور الکتریکی (یکی پشت و دیگری در جلو) و یک حرکت چرخ تمام.

SMART #1 ، تست برابوس برقی 428 اسب بخار

این بزرگترین و قدرتمندترین هوشمند است ، 100 برقی است و نوید 440 کیلومتر استقلال در نسخه “عادی”.

28 سپتامبر 2022 ساعت 6:00 بعد از ظهر
توسط: Giuliano Daniele

هرگز چنین ماشین هوشمند وجود نداشته است. جای تعجب نیست که آنها آن را صدا کردند هوشمند شماره 1 (به انگلیسی هشتگ یکی) با اشاره به این واقعیت که این اولین بار از اتحاد صنعتی بین آلمانی های دایملر – یعنی مرسدس – و گروه چینی Geely ، که همچنین مارک های ولوو و لوتوس را کنترل می کند ، متولد شده است.

با SUV SUV این تست ، که یک ماشین برقی 100 ٪ است که قدرت آن به 428 اسب بخار بر روی نسخه هوشمند شماره 1 Brabus (0-100 کیلومتر در ساعت در 3.9 ثانیه) می رسد ، یک دوره جدید برای یک برندی آغاز می شود که در آن قرار دارد کوچکترین ماشین از همه ، Fortwo هوشمند.

با ویژگی های فنی جالب ، از آنجا که باتری شماره 1 هوشمند دارای ظرفیت 66 کیلووات ساعت (61 کیلووات ساعت قابل استفاده) است و نوید می دهد تا 440 کیلومتر استقلال ، ارزش خوبی برای یک ماشین کمتر از 4 متر و 30 سانتی متر طول داشته باشد.

برای خواندن کلیک کنید:

Smart #1 Brabus: نمای بیرونی

شماره 1 هوشمند متعلق به دسته SUV های جمع و جور و صلیب الکتریکی 100 ٪ است. در واقع ، طول 4.27 متر ، 1.63 متر ارتفاع و 1.82 متر عرض دارد. پایه چرخ 2.75 متر است و وزن آن به نسخه بستگی دارد: هوشمند شماره 1 با موتور الکتریکی نصب شده روی پشت (پیشرانه) بسته به تجهیزات 1788 کیلوگرم یا 1800 کیلوگرم وزن دارد و برای Brabus هوشمند به 1900 کیلوگرم می رود ، دارای دو موتور الکتریکی (یکی پشت و دیگری در جلو) و یک حرکت چرخ تمام.

Smart #1 بر روی یک سکوی شاسی ساخته شده است که توسط Geely به طور خاص برای اتومبیل های برقی ساخته شده است ، به نام SEA (معماری تجربه پایدار). حداقل ظرفیت محفظه چمدان بسته به پایان 313 لیتر یا 323 لیتر است. بدون فراموش کردن 15 لیتر در محفظه بارگیری در زیر پوشش جلو.

از نظر زیبایی شناسی ، چراغهای جلو با ماتریس LED با فرم خمیده ، که توسط چراغ های عقب نیز گرفته شده است ، از دور مشاهده می شود. این یادآور ظاهر مرسدس برقی است ، مانند مرسدس EQA.

به طور کلی ، بدنه Smart #1 دارای سطوح بسیار صاف است ، با خطوطی که بالاتر از همه با فرم های نرم تعریف شده است ، توسط منحنی های مونتاژ شده به روش سیال. با نگاهی به طرف ، ما متوجه محلول سقف می شویم که از لحاظ بصری به کمربند نقدی وصل نمی شود ، اما معلق است. و اگر رنگهای بدن متضاد را انتخاب کنید ، تأثیر آن حتی آشکارتر است (چهار رنگ وجود دارد ، در حالی که نه رنگ رنگ برای کل ماشین وجود دارد).

علاوه بر این ، درها – مانند کوپه – دارای چهار پنجره بدون قاب و همچنین دسته های قابل جمع شدن برای بهبود آیرودینامیک هستند. چرخ های 19 اینچی نیز مجبور به کاهش در کشیدن هستند ، با لاستیک های 235/45 در قدرتمندترین نسخه Brabus.

Smart #1 Brabus: داخلی

کابین به همان اندازه بدن صاف است ، با طرحی که باعث می شود داشبورد و کنسول در حال پوشیدن ، تنظیم خوب و با زاویه چندانی باشد. در عین حال ، یک تونل مرکزی بالا ایجاد می کند که دو صندلی جلو را از هم جدا می کند و فضای زیادی را برای اشیاء زیر باقی می گذارد.

سازهای دیجیتال شامل یک صفحه نمایش نازک در پشت فرمان 9.2 “و درست در بالا ، اطلاعاتی از سیستم نمایشگر سر به بالا ، که روی شیشه جلو روی سطح 10 پیش بینی شده است”.

در محفظه مسافر نیز می توان نورپردازی اتاق را برای داشبورد و سایر سطوح گارنی انتخاب کرد ، با 64 رنگ مختلف و 20 سطح شدت.

صفحه لمسی مرکزی 12.8 اینچی دارای نرم افزاری است که با شرکت چینی E Car X ساخته شده است ، با 12 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی. این یک منطق عملکرد بسیار نزدیک به تلفن های هوشمند و تبلت ها دارد ، با میانبرهایی برای توابع و ابزارک های متداول که به دنبال مهمترین محتوا هستند. و گرافیک مدرن ، جوان و غیررسمی.

یک دستیار مجازی نیز توسط یک روباه وجود دارد (!) ، که با آن می توانیم در تعامل باشیم. به عنوان مثال دستورات صوتی را که “در کلمات” روی صفحه نمایش داده می شود ، بدهید.

مرورگر بر اساس نقشه های Google مانند سایر اتومبیل های برقی (رنو مگان ، برای نامگذاری آن) ساخته نشده است ، اما هنوز هم با نشانه هایی برای متوقف کردن و شارژ مجدد و پیش بینی درصد باتری ، سفرهایی را ارائه می دهد. Apple Car Play و Android Auto به سال 2023 وارد می شوند و این نرم افزار را می توان از راه دور برای 75 ٪ از واحدهای کنترل الکترونیکی روی تخته به روز کرد.

هوشمند شماره 1 برابوس: رانندگی

Smart #1 Brabus فقط 3.9 ثانیه برای شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت طول می کشد ، که برای حفظ سرعت بسیاری از اتومبیل های اسپرت کافی است. عقب اتومبیل برقی همزمان همزمان برقی 272 اسب بخار و 343 نانومتر گشتاور ، علاوه بر 156 اسب بخار و 200 نانومتر از موتور جلو ، توسعه می یابد.

در حالت های ورزشی و برابوس ، پویاتر ، قدرت تحویل داده شده مدیریت می شود.بسیار پرشور است و امکان بهبودی فوری بین چرخش ها را فراهم می کند. اگر تعلیق کمی محکم باشد ، آنها بی نظمی را به خوبی جذب می کنند اما به همان اندازه که می خواهید سرعت هایی را که Brabus اجازه می دهد در نظر بگیرید ، پشتیبانی نمی کنند.

تغییر حالت رانندگی همچنین با یک کالیبراسیون خوب از پدال ترمز ، شدت بازسازی انرژی را تغییر می دهد. علاوه بر این ، از صفحه لمسی نیز می توانید حالت رانندگی را از یک پدال انتخاب کنید ، که با آن ماشین بدون استفاده از ترمز کاملاً متوقف می شود.

همچنین قابل توجه است که بتوانید با ترویج موقعیت های نرم تر و آرام تر که با تنظیمات بهتر است ، کالیبراسیون را از مدیریت حالت های رانندگی جدا کنید. عایق صوتی مرتب است و صندلی ها نیز راحت هستند. وسایل نقلیه رانندگی ADAS شامل خلبان هوشمند است ، که شامل کنترل تطبیقی ​​کروز با عملکرد Stop & Go ، نگه داشتن مسیر ، ردیاب نقطه کور جانبی ، تشخیص علائم ترافیک ، دستیار دستیار کانال و پارکینگ اتوماتیک با دوربین 360 دژری است.

باتری واقعی 61 کیلووات ساعت (اسمی 66 کیلووات ساعت) را می توان متناوب با 7.4 کیلو وات در نسخه اصلی و 22 کیلو وات در نسخه های غنی تر شارژ کرد. در جریان مستقیم ، حداکثر توان جذب 150 کیلو وات است که باعث می شود شارژ مجدد از 10 تا 80 ٪ در 30 دقیقه شارژ شود.

در طی این اولین آزمایش در پرتغال ، ما در یک رنگ متراکم ، در شهر چرخیدیم ، سپس یک دستگاه کوچک و چند کیلومتری بزرگراه انجام دادیم. میانگین مصرف 428 اسب بخار قدرت برابوس 21 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر ، دقیقاً زیر 5 کیلومتر در کیلووات ساعت بود: با استفاده از کل ظرفیت باتری ، ما می توانیم تقریباً به 300 کیلومتر برسیم.

سپس با اتخاذ یک سبک رانندگی معمولی و منظم ، چند کیلومتر با شماره 1 از 272 اسب بخار (با موتور و درایو عقب ، 343 نانومتر ، 0-100 کیلومتر در ساعت در 6.7 ثانیه) انجام دادیم ، بنابراین شبیه به “معمولی” استفاده از SUV از این نوع. و ما به طور متوسط ​​15.5 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر مصرف کردیم ، برای مسافت پیموده شده تقریبا 6.5 کیلومتر در کیلووات ساعت. این اجازه می دهد تا خودمختاری تقریباً 400 کیلومتری ، با دمای خارج از کشور که در این آزمایش حدود 25 درجه سانتیگراد بود.

هوشمند شماره 1 برابوس: کنجکاوی

روباه به عنوان یک دستیار مجازی ما را از رایانه های مایکروسافت با سیستم عامل ویندوز دهه 1990 یادآوری کرد ، جایی که به نظر می رسد یک سگ یا ترومبون پیشنهاداتی را ارائه می دهد. از این گذشته ، انتخاب روباه با این واقعیت مرتبط است که این حیوان باهوش ، حیله گر تلقی می شود: “هوشمند” است ، به زبان انگلیسی.

کنجکاوی دیگر ، برخی از راه حل های الهام گرفته از تسلا ، مانند تنظیم آینه ها با استفاده از صفحه لمسی و روشی برای کار کردن تهویه مطبوع که برای ترک یک حیوان در داخل ماشین پارک شده طراحی شده است.

سرانجام ، Smart #1 در Premium Ending and Launch Edition مجهز به اجزای کاربید سیلیکون در موتور و اینورترها و همچنین در پمپ حرارتی است که در برابر دمای بالا بهتر مقاومت می کنند و بهره وری انرژی را بهبود می بخشند. استقلال WLTP برای نسخه حق بیمه پایان یافته و نسخه پرتاب به این ترتیب 440 کیلومتر افزایش می یابد ، در مقابل 420 کیلومتر برای SMART #1 در Pro + Finish (و 400 کیلومتر برای Smart #1 Brabus).

هوشمند شماره 1 برابوس: قیمت

لیست قیمت ها از 40،650 یورو با موتور 272 اسب بخار و پیشرانه عقب ، در Pro +Finish شروع می شود و در پایان به 44150 € می رود. تجهیزات تریم حق بیمه ، با 45450 یورو از راه اندازی نسخه و حداکثر 48150 یورو برای 428 اسب بخار Brabus با تمام چرخ های چرخ.

ما با Smart #1 Brabus ، اولین SUV Electric Smart Smart Smart سوار شدیم

تغییر کلاه برای Smart که اولین SUV برقی 100 ٪ فشرده خود را راه اندازی می کند. Smart #1 یک طرح جدید را افتتاح می کند و بار دیگر در یک نسخه قدرتمند Brabus که ما امتحان کرده ایم در دسترس است.

ما رول با Smart 1 Brabus اولین SUV فوق العاده قدرتمند Lectric Smart داریم

پس از 100 ٪ اول Fortwo الکتریکی که صریحاً قانع نشده است ، Smart یک استراتژی جدید را برای انکار مفهوم اولیه خود اتخاذ می کند. از ماشین کوچک که قادر به پارک عملاً در هر مکانی (نادیده گرفتن از پیشانی) است ، خارج شوید و اکنون در SUV ضروری قرار می گیرد ، جسمی که موفقیت آن را نمی توان رد کرد. یکی دیگر از تغییرات متعاقب آن ، رهایی هوشمند (کمی) از مرسدس و با تولید کننده چینی Geely همکاری کرده است تا این نسل جدید را توسعه دهد.